Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko daritu Tu?! Man tuvie cileki - krapj viens otru!

 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Protams, tresajam liekam, it ka nav jabut pa strapnieku, bet esmu nonakusi loti skaudra un skumja situacija...

Es, bralis, brala sieva!
Ar brala sievu mums loti, loti labas, senas un milas attiecibas!
Bet tai pat laika ari ar manu brali esam lieli draugi un svarigi viens otram...

Sodien sanemu zvanu no brala sievas, ka vina iekspusi brala masina( nejautaju tisam vai netisam) bet atradusi( vai meklejusi, jo aizdomas uz tadu pusi bijusas) zam auto aizmugureja sedekla - glito prezervativa pazinu( ciet ) ta ka pasleptu, ja nu kas!
Komplekta ar to, vel autosalona citas krasas matus :)

Aaaa bralis sobrid ir izbraucis no LV, bet ap pusnakti bus majas! Zvana man prsa, kas vina sievai, vina neruna, necel telefonu!
Ar mani priecigs aprunajas par veiksmigo izbraukumu un teicu, ka neko nezinu par vina sievinu!

Es nevelos pienemt tik acim redzemo patiesibu... Loti gribetos kaut vina man neko vispar nebutu teikusi...
Ka man tagad rikoties?? brala sievu mierinaju, ka vareju ( teicu, ka neko jau nevar zinat, varbut tas kadam citam, vai atrodas jau tur sen utt. ), bet vina jau ari nav tik naiva un akla...

Vai atzvanit bralim un izstastit par situaciju vina maja, sievas atradumu,lai sagatavojas sivakara situacijai! Vai atstat visu pasu rokas?
Sapigi...:(
19.08.2013 19:21 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Nav jau nekādas krāpšanas!
Var jau braukt pa ausīm, bet ka nesanāk nesmuki ;)
20.08.2013 09:43 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
cik te daudzas ir naivas :D
20.08.2013 10:24 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Nē, es savu ģimenes locekli nenodotu.

Vispār vislabāk piemēru ņemt no svētās morāles sludinātājas, liekulīgās katoļu baznīcas - zina, ka savā saimē nav kaut kas kārtībā, bet vajag liegties, slēpt un noliegt līdz pēdējam:D :D
20.08.2013 12:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vot ne velti no tādām histēriķēm aiziet vīrieši.
kaut kā mēģinātu tomēr brālim pateikt... un , ja nu tā nav taisnība, ka viņš to meiteni krāpj? beigās tevi ienīdīs gan brālis, gan meitene. pirmkārt, par to, ka izdomājat pasakas, otrkārt, ka, iespējams, dēļ tevis izirtu attiecības..
kkā viltīgi es te iejauktos.
20.08.2013 12:54 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
vēl viens klusais smaids? :D
20.08.2013 20:19 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Kā beidzās? :/
20.08.2013 20:53 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Nu neko, es izlemu neiejaukties saja konflikta!

Tik sodien vina man zvanija cita jautajuma, tad beigas pajautaju nu ka jums?! Vina teica neko, no rita aizgajusi uz darbu, neesot neko ar vinu skaidrojusies, gaidisot piemerotaku bridi :O
Tik teica, ka prezi izmestusi un ieliksot balonu ta vieta :D
Vina parjautaja vai esmu ar vinu runajusi ko, atbildeju ka ne, vina pateica, lai nerunaju ari!

Aaaa viss beidzam so temu, ludzu!
20.08.2013 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pateici bejdzam, a mam tieši gribējās komentāru uzrakstīt :D dzīvoju tā - nesaki man, ja negribi, lai apvainotais to uzzina. ja es būtu tavā vietā un brālis man pajautātu, neko neslēptu, teiktu, ko zinu. ne tev būtu jājūtas vainīgai, ne tev vispār jābūt tur pa vidu. a sievietei lai pašai mācība, ka nav ko teikt, ja kādam beigās jāklusē. un tā pret visiem. māte, tēvs, brālis, draugs. nav ko savās cūcībās ievilkt citus. es arī gribētu, lai man pasaka, vienalga kas, bet es jau tāda savāda, pirms taisītu sjandālu un kravātu mantas, pajautātu pašam 'krāpniekam' un noskaidrotu, kas notiek, kādēļ cilvēki runā par viņu :D
21.08.2013 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)