Ko daritu Tu?! Man tuvie cileki - krapj viens otru!

 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Protams, tresajam liekam, it ka nav jabut pa strapnieku, bet esmu nonakusi loti skaudra un skumja situacija...

Es, bralis, brala sieva!
Ar brala sievu mums loti, loti labas, senas un milas attiecibas!
Bet tai pat laika ari ar manu brali esam lieli draugi un svarigi viens otram...

Sodien sanemu zvanu no brala sievas, ka vina iekspusi brala masina( nejautaju tisam vai netisam) bet atradusi( vai meklejusi, jo aizdomas uz tadu pusi bijusas) zam auto aizmugureja sedekla - glito prezervativa pazinu( ciet ) ta ka pasleptu, ja nu kas!
Komplekta ar to, vel autosalona citas krasas matus :)

Aaaa bralis sobrid ir izbraucis no LV, bet ap pusnakti bus majas! Zvana man prsa, kas vina sievai, vina neruna, necel telefonu!
Ar mani priecigs aprunajas par veiksmigo izbraukumu un teicu, ka neko nezinu par vina sievinu!

Es nevelos pienemt tik acim redzemo patiesibu... Loti gribetos kaut vina man neko vispar nebutu teikusi...
Ka man tagad rikoties?? brala sievu mierinaju, ka vareju ( teicu, ka neko jau nevar zinat, varbut tas kadam citam, vai atrodas jau tur sen utt. ), bet vina jau ari nav tik naiva un akla...

Vai atzvanit bralim un izstastit par situaciju vina maja, sievas atradumu,lai sagatavojas sivakara situacijai! Vai atstat visu pasu rokas?
Sapigi...:(
19.08.2013 19:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, man liekaas, ka vairaak taa ir nekorekta maasas nostaadiishana krustugunjos. Kaada velna peec ir jaajauc iekshaa attiecibaas citi gjimenes loceklji? Taa nav vienkaarshi draudzene x, kurai var paraudaat uz pleca, bet gan viiriesha gjimene un ar tamliidziigaam situaacijaam var tikai sabojaat gaisotni gjimenee un radu saimee. Shaadaa veidaa maasa tiek piespiesta nostaaties kaada pusee pret pashas gribu un taadas izveeles ir ljoti smagas.
19.08.2013 22:39 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Čāča, ir atšķirība starp draudziņu un sievu/vīru. Ja "draudziņš" būtu ilglaicīgs un vairāk vai mazāk piedalītos ģimenes ikdienā - jā, es viņam pateiktu. Man nav pieņemama cūciska rīcība pat no cilvēkiem, kurus es mīlu.

piekrītu
19.08.2013 22:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tad man nav vairs ko teikt. Jobera ēl nodot māti! tas mammas draugs šodien ir, rītdien cits joberis...a tu ...pretīgi. Un es matei morali nemacitu, nodzivo sakuma lidz vians gadiem, un tad runasim!
19.08.2013 22:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tiešām neizprotu tās sievietes, kuras nesaka visu kā ir.


ir sievietes,kuras ja sāpina negrib redzēt vīrietis,runāt ar viņu un dzirdēt. kad pierims emocijas pateiks vīram kas un kā.
19.08.2013 22:42 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Iedomājaties situāciju,kad jūsu mamma,kura būtu šķīrusies ar tēvu un viņai būtu brūtgāns un jūs uzzinātu,ka viņašo brūtgānu krāpj. Jūs nodotu miesīgu māti viņas draudziņam? Nodotu savu ģimeni cilvēkam,kas nav jūsu ģimenee? Es nenodotu. Mamma ir mamma, brālis ir brālis. Draudziņi ir draudziņi.


Ja es zinātu, man būtu pieradījumi, ka mana māte krāpj manu potenciālo patēvu, tad jā es pateiktu. Kāda jēga klusēt? Apprecēsies, krāps talāk? Sāpinās otru. Izšķirsies.
Vai vēl labāk, attiecībās to jūt, ka otrs tevi krāpj, tad nu , lai visa ģimene dzīvotu mazā ellē, kuru rada sievietes egoisms? Gadi ritēs, viņa krāps, viņš nodzersies , vai arī sāks krāpt....

Ja ir morālas un ģimeniskas vērtības, tad ir. Un , tikai caur mācīšanos no savām kļūdām(šajā tavā piemērā māte mācītos no savām), cilvēki iemācās virzīties uz priekšu, attīstīt sevi.
Es tiešām neuzskatu, ka cilvēks ir radīts ,lai piepildītu un kultivētu, attīstīt savu egoismu,sāpinot otru. Un itseviški, ka es esmu radīta, lai atbalstītu cilvēku, kas nodara otram pāri.
19.08.2013 22:42 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Neiedziļināšos sīkumos, bet ir bijušas situācijas, kurās man absolūti nav problēmu paņemt mammu "pie dziesmas" un pateikti visu, ko domāju, ļaujot viņai izvēlēties, kāds būs turpmākais scenārijs. Tāpat arī viņai nav problēmu mani "paņemt pie dziesmas", ja zaudēju saprātu. Esmu audzināta rūpēties par saviem tuviniekiem un arī sapurināt tos, kurus vajag sapurināt. Mana ģimene vienmēr atbalsta vīrieti un man pakrata ar pirkstu, ja nepieciešams, vīrieša ģimene vienmēr ir manā pusē un reizēm, kad viņš sadara muļķības, man pat nav jāpūlas dusmoties, jo to izdarīs viņa mamma, par to, ka viņš mani ir satraucis. Mums nav pieņemami noskatīties uz kāda visatļautību.
19.08.2013 22:42 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kubiete - joberis? Burvīgi izteicieni. Tad jau Tu, iekams neesi precēta ar savu draugu, arī esi tikai palaistuve. Varēji visupirms izlasīt, ka draugam būtu jābūt ilglaicīgam, nevis "šodien viens, rīt cits". Man arī nav ko teikt - te ir pilns ar melīgām meitenēm, kuras varētu mierīgi, acīs skatoties, smaidīt piekrāptajam un izlikties, ka nekas nav noticis. Tieši tāpēc sabiedrība ir tik tālu degradējusies, ka lielākā daļa viens otru krāpj, čakarē un pārējie tikai klusējot noskatās.
Par nodzīvošanu līdz tādiem un tādiem gadiem vispār trūkst vārdu - zini, ja cilvēkam ir kaut kāda morāles izpratne, tad tā tāda arī paliek līdz vecumam. Ja nav, pats vainīgs.
19.08.2013 22:43 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
tas mammas draugs šodien ir, rītdien cits joberis...a tu ...pretīgi.

Ak jel.. Ja var nosaukt savas mātes vīru (vai kaut vai draugu) par joberi, tad nu.. kāda tur vēl cieņa pret savu māti? Tā kā, Kubiete, nevajag tagad braukt augumā citām, ja pati neesi ne ar ko labāka.

Es tādā gadījumā, kā jau iepriekš teicu, visdrīzāk neko neteiktu, bet arī nepiesegtu un mammai tā arī pateiktu, ka to neatbalstu. Vai arī, ja tas pārkāptu visas robežas, tad pateiktu mātes vīram.
19.08.2013 22:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu tā ir audzināšana. Es neesmu audzināta tēlot soģi
Savus bērnus audzināšu tpt kā audzināja mani.
Draudziņš, krāptā sieva\ vīrs var nākt un iet. Ģimene paliek.
19.08.2013 22:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Brīnos.Nodot mati kaut kadu joberu dēļ. Njaaa ....komunisti priecatos par denunciantu paaudzi kas turpinās.Pavļiki Morozovi nemirts!
19.08.2013 22:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Čāča, sāp tikai ģimenei? Vīram, sievai, draugam nesāp?
19.08.2013 22:45 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Jaaa...
Tiesi ta es tagad jutos!!!
Shaadaa veidaa maasa tiek piespiesta nostaaties kaada pusee pret pashas gribu un taadas izveeles ir ljoti smagas.
19.08.2013 22:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Var jau aptyeitk mates draugs, pieguletas, mīļākais. Te runa gaja ne jau par vīru, bet runasim ATKALTU VALODU AKS DAUDZIEM NEPATIK...JOBERI. Ko melot ka tipa civilvirs patiktu labak? Divkosiba labaka patik vai ne? :D
19.08.2013 22:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kubiete, acīmredzot, tavai mātei ir/bija joberi, ja tas tev ir tik mīļš vārds un sāpīgs jautājums. Kā redzi, citu meiteņu mātēm ir dzīvesbiedri un vīri, laikam tāpēc neizdodas saprasties šajā jautājumā :)
19.08.2013 22:46 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Tad man nav vairs ko teikt. Jobera ēl nodot māti! tas mammas draugs šodien ir, rītdien cits joberis...a tu ...pretīgi. Un es matei morali nemacitu, nodzivo sakuma lidz vians gadiem, un tad runasim!


Tas ir apsurdi. Morāle ir viena, tur nav ko mācīt, ja bērns ir pāraudzis māti morālē, tad pases gadiem nav nozīmes.
Mammas draugs nav mammas draugs, tas nav vienkārši lieta, pielikums. Tā ir persona ar savu iekšējo pasauli, sajūtām. Tāds pats kā tu.
19.08.2013 22:47 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kubiete - varbūt izlasi manu komentāru, pirms pļurksti par "joberiem". Prasta mātīte Tu esi.
19.08.2013 22:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
IZLASI PIEMERS BIJA NE JAU PAR MATES VIRU DOMATS .:D PAR DRAUGU...NELAULATU DRAUGU... TIKAI DRAUGU
19.08.2013 22:48 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Kubiete, redzi, manai mātei nekad nebūtu tāds joberis, tāpēc joberu dēļ es nudien nevienu nenodotu. Tev tie izteicieni ir kā kaimiņu Marusjai ar šņabja pudeli rokās un cigareti zobos.

Čāča, bet kas tad ir vīrs/sieva, ja ne ģimene? Pieaugušam cilvēkam ir ģimene, no kuras viņš ir nācis, un sava jaunā ģimene. Es neuzskatu, ka ģimene, kuru pieaudzis cilvēks pats veido, ir ar kaut ko sliktāka par ģimeni, no kuras viņš ir nācis.
19.08.2013 22:49 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Kubiete - bet kur tad problēma? Ja mātei ir JOBERIS, kurš aizies, viņai tak jau ir otrs JOBERIS, ar kuru viņa krāpa. Kas mainīsies? Māte palaistuve nevarēs uzreiz ar diviem JOBERIEM jāties?
19.08.2013 22:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja es zinātu, man būtu pieradījumi, ka mana māte krāpj manu potenciālo patēvu, tad jā es pateiktu. Kāda jēga klusēt? Apprecēsies, krāps talāk? Sāpinās otru. Izšķirsies.

Nez, asinsradus mees neizveelamies un diez vai vareesim vinjus mainiit. Atliek vai nu pienjemt, pateikt, ka neveelaas neko par to dzirdeet vai arii paartraukt sakarus. Labi, vienu pabriidinaaja un tas pameta vinju, tad buus naakamais un aiznaakamais, ja ir tas mauciskais geens iekshaa. Visu laiku iejaucoties, tikai liekus ienaidniekus var dabuut. Taadiem staastiem nekad nav laimiigu beigu.
19.08.2013 22:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits