Ko daritu Tu?! Man tuvie cileki - krapj viens otru!

 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Protams, tresajam liekam, it ka nav jabut pa strapnieku, bet esmu nonakusi loti skaudra un skumja situacija...

Es, bralis, brala sieva!
Ar brala sievu mums loti, loti labas, senas un milas attiecibas!
Bet tai pat laika ari ar manu brali esam lieli draugi un svarigi viens otram...

Sodien sanemu zvanu no brala sievas, ka vina iekspusi brala masina( nejautaju tisam vai netisam) bet atradusi( vai meklejusi, jo aizdomas uz tadu pusi bijusas) zam auto aizmugureja sedekla - glito prezervativa pazinu( ciet ) ta ka pasleptu, ja nu kas!
Komplekta ar to, vel autosalona citas krasas matus :)

Aaaa bralis sobrid ir izbraucis no LV, bet ap pusnakti bus majas! Zvana man prsa, kas vina sievai, vina neruna, necel telefonu!
Ar mani priecigs aprunajas par veiksmigo izbraukumu un teicu, ka neko nezinu par vina sievinu!

Es nevelos pienemt tik acim redzemo patiesibu... Loti gribetos kaut vina man neko vispar nebutu teikusi...
Ka man tagad rikoties?? brala sievu mierinaju, ka vareju ( teicu, ka neko jau nevar zinat, varbut tas kadam citam, vai atrodas jau tur sen utt. ), bet vina jau ari nav tik naiva un akla...

Vai atzvanit bralim un izstastit par situaciju vina maja, sievas atradumu,lai sagatavojas sivakara situacijai! Vai atstat visu pasu rokas?
Sapigi...:(
19.08.2013 19:21 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Margo, ne Tev te tagad spriest un tiesāt. Katrs dzīvo kā uzskata par pareizu. Es zinu vēl daudz vīriešus,kas krāpj savas sievas,savu bērnu mātes.Atver acis, tā notiek pasaulē! Tā nav mana darīšana, tāpēc par to neuztraucos un nevienam neko nepārmetu. Katrs pats atbildēs par to, ko izdarījis.
Blondiine*, man grūti iedomāties, ka varētu būt savādāk! :)
19.08.2013 22:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu okej.
Es domāju,ka ir ģimenes,kur audzina vienmēr, jebkurā situācijā pastāvēt par savu ģimeni, lai tā būtu mamma, tētis, brālis, māsa. Vispirms ģimene un tad brūtes, labākās draudzenes, draugi, utt. Pēc tā arī dzīvoju.nav jau teikts,ka par to ir jāpriecājas, jālec gaisā un jāmet kūleņi. Tev tas var nepatikt, tev tas var patikt, bet tu vienmēr būsi ģimenes pusē. Man tā ir.
Mani pašu skolas laikā brālis ir aizstāvējis,kaut es biju vainīga par vainīgu un būtu pelnījusi spērienu pa dirsu. Viņš zināja,ka esmu vainīga, bet aizstāvēja. Viņš mani nolamāja pēc tam, bet vienmēr ir bijis manā pusē.
19.08.2013 22:14 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
krista, visām tā šeit nešķiet :)
19.08.2013 22:14 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Nu vina zin, cik loti vins mani var respektet (iespejams, cer ka ar vinu noaudzinasu) vai otrs vina zin cik loti svarigs mans vins- velejas attaisit man acis, lai beidzot atzistu, ka sis laiz pa kreisi!
Kas Tevi izbrina?
19.08.2013 22:14 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Es zinu vēl daudz vīriešus,kas krāpj savas sievas,savu bērnu mātes.Atver acis, tā notiek pasaulē

Es zinu, ka tā notiek, tieši tāpēc es to nepiesegtu.

Man radās iespaids, ka tā sieviete zvanīja autorei, jo domāja, ka viņas ir draudzenes (autore saka "Ar brala sievu mums loti, loti labas, senas un milas attiecibas!") un gribēja padalīties ar savām emocijām, kas noteikti bija ļoti sakāpinātas. Droši vien nepadomāja dziļāk par tām brāļu un izručīšanas variantiem.
19.08.2013 22:18 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Es tiešām apbrīnoju tas, kas noklusētu par savu māsu/brāli.
Zinot sevi, es pateiktu, un pa taisno, un tieši sejā, kad abi ir klāt. Kāda iemesla pēc kultivēt neproduktīvas attiecības, abiem tērēt dzīves laiku un vēl uz sevi uzņemties tādu stulbu sirdsapziņas pārmetumu(lai gan kā redzams, te dažām sirdsapziņa klusētu).

Esmu pateikusi tēvam, sejā, ka nevēlos ar viņu paviršas attiecības, un ka esmu piedevusi visu ko viņš ir izdarījis, bet neaizmirsīšu.
Ģimene ir ģimene, bet ja ģimene nodod morāli un ģimeniskās vērtības, vai cilvēks tīru asinsradniecību var saukt par ģimeni?
19.08.2013 22:18 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Iespējams tas, ka bija tā radu balle un visu laiku abi bijām cilvēkos, izglāba mūsu attiecības. Pretējā gadījumā es būtu ugunis izspļāvusi uzreiz un prom. A tā man bija pāris dienas rezervē, kuru laikā es, protams, neeeeenormāli pārdzīvoju sevī, pārtinu filmu simts reizes atkal un atkal, izspēlēju visus iespējamos scenārijus, nolādēju viņu domās, kliedzu iekšienē uz sevi un plosījos. Ai, tur pat aprakstīt to nevar!
Bet tomēr pamazām nomierinājos. Un tad, kad tiku pie izskaidrošanās, jau bija emociju vētra pārgājusi. Viņš, protams, noliedza krāpšanu, teica, ka nopircis prežus tāpat, ja nu noder (ar mani mežiņā). Godīgi sakot, es tam neticu :D Pat ja mums kaut kas gadītos mežiņā, mēs prežus nelietotu. Domāju, ka viņš tos tiešām nopirka ar domu "ja nu", bet ne jau ar mani. Prieks, ka tie nebija attaisīti un tas "ja nu" iespējams nenotika. Ja arī notika... lai paliek tajā pat smirdīgajā mežā.
Es mīlēju viņu un šķirties negribēju. Turklāt tajā brīdī mums beidzot bija labas attiecības. Iepriekš bija gājis visādi, konflikti un tā, bet tieši tajā laikā jau viss sāka nostabilizēties. Un es biju patiešām laimīga. Tāpēc "tipa" noticēju viņa attaisnojumiem, un dzīvoju tālāk.
19.08.2013 22:21 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nesaprotu tās, kuras piesegtu brāļus un tēvus..jā, ģimenē vienam otru ir jāaizstāv un "jāručī", bet jābūt tomēr kaut kādām morālām vērtībām, citādi kas tā par ģimeni? Es neaizstāvētu bezatbildīgu, maucīgu un melīgu brāli, vai, vēl jo vairāk, tēvu. Ir lietas, par kurām klusēt ir amorāli un cūcīgi pret iesaistītajiem.

Jā, man ir divi brāļi, ja tas ko maina.
19.08.2013 22:22 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Rolla, bet kāpēc Tu brīnies par to, ka Tev novēl piedzīvot tādu pašu situāciju? Sanāk, ka Tu neesi pelnījusi, ka Tevi krāpj un melo, bet kāda cita ir? Ja tas ir tik passaprotami un normāli, tad jau viss ok ;)

Par tēmu... es nezinu kā rīkotos. Brāļa man nav, ir māsa. Varu teikt, ka māsas vīrs arī ir mana ģimene un arī viņu es cienu, uztraucos par viņu, aizstāvētu vajadzības gadījumā. Ja man māsa atklāti lielītos, ka krāpj, es domāju, ka lēnām, bet neizbēgami tas sabojātu mūsu attiecības, jo man tas nav pieņemami. Ja uzzinātu, ka vīrs viņu krāpj, tad noteikti sākumā runātu ar pašu vīru un nostādītu fakta priekšā, ka viņam nu ir jāizdara izvēle, jo es nepieļaušu, ka manu māsu vazā aiz deguna.
19.08.2013 22:22 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šajā situācijā es nedarītu neko. Jo man nav nekādu pierādījumu, ka brālis draudzeni tiešām krāpj.
Vispār, pat prātā nenāktu piesegt kādu krāpēju. Kaut vai ģimenes locekli. Viena lieta ir piesgt kaut kādos nedarbos vai citās neveiksmēs, bet cita - ļaut kakāt citam dvēselē.
19.08.2013 22:24 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Kaut vai ģimenes locekli. Viena lieta ir piesgt kaut kādos nedarbos vai citās neveiksmēs, bet cita - ļaut kakāt citam dvēselē.


+++
19.08.2013 22:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu vina zin, cik loti vins mani var respektet (iespejams, cer ka ar vinu noaudzinasu) vai otrs vina zin cik loti svarigs mans vins- velejas attaisit man acis, lai beidzot atzistu, ka sis laiz pa kreisi!
Kas Tevi izbrina?



Dīvaini jebkurā gadienā. Ja cer ka audzinasi ka māte, stulbi no sievas puses dubultā.
Ja vēlas attaisīt acis arī stulbi, Tu tak gan jau tapat labi zini savu brāli.Vina trūkumus un labumus. Vai cer ka tagad mazāk mīlēsi vai ko? Tā ka dīvaini ir. Vieniīgi ja esat draudzenes cerēja izkratīt sirdi kadam kas tuvak ģimenei.Un kļūdijās. Ka te varam lasīt. Es savas ģimenes veļu netā neizliktu. Tā manuprāt tagad ir daļēja nodevība. Taču tas tikai mans viedoklis.
19.08.2013 22:27 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Kaut vai ģimenes locekli. Viena lieta ir piesgt kaut kādos nedarbos vai citās neveiksmēs, bet cita - ļaut kakāt citam dvēselē.

+

Autores gadījumā es nedarītu neko, ja nu vienīgi tagad nomierinātu to sievieti, ko autore, cik sapratu, jau izdarīja. Brālim noteikti neko neteiktu, nedotu laiku sagatavoties labai atrunai. Kad atbrauktu, lai paši skaidrojas.
19.08.2013 22:29 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Margo, bet es runāju par savu pieredzi. Es uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt cilvēkus ko mīlu un kuru dēļ esmu gatava uz visu - brāļi un tētis. Viss. Tie ir tie cilvēki, kas sargā un mīl mani. Arī brāļa draudzene man bija laba paziņa. Tagad viņam ir cita draudzene, viņš ir laimīgs, bet viņa lien viņu attiecībās un mēģina tās izjaukt, kaut gadu pēc tam kad uzzināja,ka viņš viņu krāpj pati pameta. Kā jau teicu - viss nāk atpakaļ! Arī es no tās iepriekšējās dzirdu kāda kuce ir jaunā draudzene. Kāpēc? Jo brālis izvēlējās viņu ne to iepriekšējo...
19.08.2013 22:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Iedomājaties situāciju,kad jūsu mamma,kura būtu šķīrusies ar tēvu un viņai būtu brūtgāns un jūs uzzinātu,ka viņašo brūtgānu krāpj. Jūs nodotu miesīgu māti viņas draudziņam? Nodotu savu ģimeni cilvēkam,kas nav jūsu ģimenee? Es nenodotu. Mamma ir mamma, brālis ir brālis. Draudziņi ir draudziņi.
19.08.2013 22:32 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Rolla, bet kāpēc Tu brīnies par to, ka Tev novēl piedzīvot tādu pašu situāciju? Sanāk, ka Tu neesi pelnījusi, ka Tevi krāpj un melo, bet kāda cita ir? Ja tas ir tik passaprotami un normāli, tad jau viss ok


Jo es vispār cilvēkiem ļaunu nevēlu. Es savā dzīvē daudz esmu dabūjusi un zinu, ka ģimene un tikai ģimene vienmēr būs ar mani. :)
19.08.2013 22:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jo es vispār cilvēkiem ļaunu nevēlu.+


Novēl sliktu tikai īpaši infantīlie kas vēl pasauli nav izpratuši.Un nezin ka saņem novēlot dubultā paši. Aizsūta sev kosmosa tadus novelejumus. Ne jau otram kam vel, bet sev!!!!!!!!!!!!!!!!
19.08.2013 22:35 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Čāča, ir atšķirība starp draudziņu un sievu/vīru. Ja "draudziņš" būtu ilglaicīgs un vairāk vai mazāk piedalītos ģimenes ikdienā - jā, es viņam pateiktu. Man nav pieņemama cūciska rīcība pat no cilvēkiem, kurus es mīlu.
19.08.2013 22:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nodotu māti??????????
19.08.2013 22:37 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja viņa ir tik bezatbildīga, ka melo un krāpj - jā. Tā nav nodevība, tā ir atklātība. Ja jau krāpj, tad lai meklē citu, kuru nevajadzēs krāpt un čakarēt. Neviens nav pelnījis tikt piemānīts.
19.08.2013 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!