Alternatiivaa mediciina

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien peec daudzu cilveeku ieteikumiem biju aizgaajusi pie kjiinieshu aarsta uz akupresuuras masaazju. Godiigi sakot, esmu staavaa sajuusmaa. Kjiinietis ar paaris punktu uzspieshanu 10 minuutees salaboja manu samezgjiito plecu bez jebkaadaam zaaleem, smeereem utt. Interesanti, ka Kanaadaa paleenaam saak atziit daudzas alternatiivaas aarstnieciibas metodes un pat veseliibas apdroshinaashana ir pasaakusi taas segt, taapeec taa aizdomaajos - kaads ir cilveeku viedoklis par ne- mediciiniskajaam aarstieciibas metodeem. Vai esat kaut ko taadu meegjinaajushas? Kas juuspraat, ir noderiigs un kas ir tiiraakaas mulkjiibas?
19.08.2013 01:48 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Theraflu un Tayleno uz mani iedarbojas kā kkāda narkotika. Neesmu lietojusi narkotikas, grūti salīdzināt, bet pieņemu, ka tā apdolbīšanās sajūta varētu būt līdzīga, tāpēc baidos no šādiem preparātiem.

Par netradicionālo vs tradicionālo. Visu, kas mani nevarētu nogalināt, es cenšos ārstēt ar homeopātiju. Ja tas ir kkas nopietnāks, es vispirms dodos pie tradicionālā ārsta.

Adatu terapijas un akumasāžas nemaz tik netradicionālas nav. Tas viss, manuprāt, ir fizioterapija pēc būtības.
20.08.2013 09:31 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Es eju pie ķīnieša uz akupunktūru, esmu ļoti apmierināta par līdzšinējiem rezultātiem. Pie tam, paralēli kaitēm, kuru dēļ sāku iet pie viņa, man ir uzlabojusies pašsajūta, parādījusies enerģija utt.
20.08.2013 15:42 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Alternatīvo medicīu tā nopietni neesmu mēģinājusi, bet nepieciešamības gadījumā tieši ar to arī sāktu.

Es vispār izvēlos pie ārstiem iet galējās nepieciešamības gadījumā un ķīmiskās zāles dzeru maksimāli maz. Uzskatu, ka sākot regulāri par katru nieku apmeklēt ārstus sākas tāds riņķa dancis. Cilvēkus sūta no viena kabineta uz otru, raksta recepti aiz receptes, bet kaite tā arī netiek izārstēta, tā vietā no zāļu blakusparādībām ļoti pazeminās imunitāte un problēmas tikai aug un aug. Tā cilvēks kļūst par milzu medicīnas/farmācijas industrijas vergu.

Es uzskatu, ka par savu ķermeni un veselību var parūpēties daudz savādākā veidā, uzturēt sevi formā, lai nebūtu jāslimo. Turklāt visa pamatā ir cilvēka domāšana un imunitāte. Uzturot tās formā viss pārējais būs kārtībā.
20.08.2013 15:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Theraflu un Tayleno uz mani iedarbojas kā kkāda narkotika. Neesmu lietojusi narkotikas, grūti salīdzināt, bet pieņemu, ka tā apdolbīšanās sajūta varētu būt līdzīga, tāpēc baidos no šādiem preparātiem.

Es vienreiz pameeginaaju to Theraflu. Sajuuta bija it kaa buutu tik tieshaam kaut ko aplietojusies. Es pamaniijos aizseesties garaam kreeslam un novelties uz griidas ar skalju bliikskji. Nekad veel nebija taa sanaacis, pat iedzeerushai nee.
Ziemeljamerikaa vislielaakaa nelaime manupraat, ir pretsaapju liidzeklji no opija. Saapes nepaariet, bet tev par to ir vienalga un tu juuties laimiigs. Tik siekala tek paari luupai, kameer apaatiski blenz sienaa.
21.08.2013 03:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Theraflu... Kad pēdējo reizi dzēru, tad darīju to pirms gulētiešanas, lai nevajadzētu biedēt mājiniekus ar savu neadekvāto uzvedību...

Krista, tie pretsāpju līdzekļi vai tad ir tā viegli pieejami?
21.08.2013 04:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neons Tos dazjaam pat izraksta pie speeciigaam menstruaaciju saapeem! Tie tiek izrakstiiti arii tad, ja piemeeram, ir paarsista piere un ir uzliktas paaris shuves. Man pie zoba iekaisuma iedeva 30 tabletes. Labi, bija saapiigi, bet ne liidz tam liimenim, lai vajadzeetu narkotiskaas pretsaapju zaales lietot. Aarsti ar vieglu roku taas izraksta, pietiek pateikt, ka ljoti saap.
21.08.2013 05:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krista, bet tie ārsti vismaz pabrīdina, kas ir šo pretsāpju sastāvā? Vai dod iespēju izvēlēties kādu alternatīvu (izņemot Tailenolu)?...
21.08.2013 05:36 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista, bet tie ārsti vismaz pabrīdina, kas ir šo pretsāpju sastāvā? Vai dod iespēju izvēlēties kādu alternatīvu (izņemot Tailenolu)?...

Ir iboprofeens, ir aspiriins, ir tailenols parastais, ir tailenols ar codeiinu (arii narkotika) un tad ir opiaati. Te nav nekaa pa vidam. Es pati par to savulaik ljoti pukojos, bet ko padariisi. Cilveekus pat dazkaart nebriidina, jo visi zina, ka recepshu pretsaapju zaales ir atkariibu izraisoshaas un te atkal atgriezjamies pie taa, ja aarsts nenonjem uzreiz saapes, pacienti no vinja aizies, taapeec daudzi pat nemeegina vairs cilveekus pierunaat pameegjinaat ibuprofeenu, lai atvieglotu saapes un tad paciesties, liidz kaite tiek izaarsteeta. Jaa, tiek plashi par to runaats, ka izraisa atkariibu utt, bet diez kaapeec neviens nepiedaavaa citas alternatiivas. Ko liidz, ka mediciinas darbiniekiem ir jaaiziet speciaali kursi par to, kaa atpaziit atkariibu no opiaatiem, ja tos turpina izrakstiit kvantumos.
21.08.2013 05:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Traki. Tādos apstākļos tik tiešām sāc aizdomāties par šo alternatīvo medicīnu. Bet atkal jau, kamēr tā nav kļuvusi masu populāra un par peļnas biznesu - tikmēr tā ir kaut cik droša uz doto brīdi. Bet nevar zināt, kas notiks tad, ja atkal sāksies manipulācijas kā vairāk nopelnīt un kā "aizvērt" pacientam muti, kad šis žēlojas.
Starp citu, es pēdējā laikā bieži kaut kā apšaubu medicīnas izglītības kvalitāti. Vēl viens aspekts, ka mēs - pacienti - jau patiesībā nezinām, vai šis te ārsts bija izcils students vai vilka savas mācības uz pēdējām atzīmēm.
21.08.2013 06:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Starp citu, es pēdējā laikā bieži kaut kā apšaubu medicīnas izglītības kvalitāti. Vēl viens aspekts, ka mēs - pacienti - jau patiesībā nezinām, vai šis te ārsts bija izcils students vai vilka savas mācības uz pēdējām atzīmēm.

Es par to pashu aizdomaajos peedeejaa laikaa. Daudzi izvelk uz C liimenjiem, kas ir apmeeram 60-70% pareizas atbildes eksaamenos un testos. Labi tik, ka iestaajeksaameni ir smagi, vismaz taa dalja atsijaajaas un paareejie atbirst laika gaitaa. Vieniigais, ko varu droshi teikt - neesmu nekad redzeejusi sliktu indieshu mediciinas studentu! Vinjiem tieshaam ir labas atziimes un vinji censhaas, ko nevar teikt par daudziem kanaadieshiem, kuri speelee angry birds ar vienu roku un ar otru liek sisteemu.
21.08.2013 06:13 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Es arī ārstējos tikai ar alternatīvo medicīnu. Organisms ir jāārstē no iekšas nevis jāuzñem zāles , lai apslāpētu simptomus līdz nākamajai reizei kad var jau būt par vēlu. Interesanti Krista , ka Tu ko tādu izmēģināji jo cik atceros biji ļoti skeptiska par šo visu...
21.08.2013 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Tu biji tā kura rakstija , ka alternatīvā medicīna taču ir dzīvībai bīstama
21.08.2013 08:08 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Esmu pozitīvi noskaņota pret alternatīvo medicīnu. Pati nesen izgāju adatu terapijas kursu un, atklāti sakot, palīdzēja pat ļoti.
21.08.2013 08:23 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Neons, es Theraflu esmu dzērusi tikai 1 reizi un tieši pirms miega. Sanāca pa nakti piecelties, lai aizietu uz tualeti. Nekad man tā nebija reibusi galva un nekad vēl nebiju tik bieži ieskrējusi sienā kā tajā vakarā.
21.08.2013 08:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka alternatiivo mediciinu daudzi cilveeki ir iecieniijusi tiesi taapeec,ka vairaak un vairaak ir cilveeku,kuri ir loti alergiski.Nekad agraak neesmu redzeejusi tik daudz alergiju,kaa tagad.
21.08.2013 17:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nekad agraak neesmu redzeejusi tik daudz alergiju,kaa tagad.

+ Mani šis ļoti izbrīnīja, kad ierados CA. Te katram otrajam ir alerģija uz zemesriekstiem un ko tik vēl ne. Tiešām pie vainas produkti un medikamenti?
Kā jau izteicos, izbrīnija tas, ka alerģijas ir tādiem cilvēkiem, kuri pārsvarā ēd eko produktus un ir baigi picky.
21.08.2013 17:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-alergijas ir saakot no piena(tur tiesaam nevar zinaat,kas ieksaa),beidzot ar smarzigaam sveceem un velaspulveriem,sinteetiskiem apgeerbiem uttEs runaaju taa ,it kaa man pasai buutu alergija-man nav,bet viirs ir loti alergisks.
Tie cilveeki,kuri ir loti alergiski,censas eest visu loti tiiru utt.Probleema ir tur,ja vini grib celot,tad ir beigas,jo saakot ar lidostu un beidzot ar valsti uz kuru aizbrauc,biezi sos cilveekus loti ietekmee!Vini vislabaak juutaas ierastaa videe ,dziivojot ierasto dziives veidu!
21.08.2013 17:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, bet tajā pašā LV jau pārdod gandrīz visus tos pašus dranķus, taču cilvēki nav tik alerģiski. Vienīgi par piena alerģiju daudz dzirdēju - tieši par jaundzimušajiem mazuļiem. Kur ir tas galvenais iemesls, kāpēc ir tik liela atšķirība strap valstīm?
21.08.2013 17:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par tiem eko produktiem - es biju domājusi nevis tad, kad cilvēks jau ir alerģisks un piespiedu kārtā ir spiests lietot tikai "tīros" produktus, bet tieši tādā veidā, ka nealerģiska ģimene lieto visu baigi eko, bet rezultātā viņiem piedzimst ļoti alerģisks bērns. Turpretī, ģimenei, kas lieto visu parasto un ķīmisko, piedzimst normāls veselīgs nealerģisks bēbis. Un tādus gadījumus esmu ļoti daudz redzējusi. Tāpēc diskusijas sākumā pieminēju, ka manuprāt, mūsdienās organismam jau ir nepieciešama mērena šo ķīmiju ietekme, pretējā gadījumā - radīsies alerģijas mūsu pēcnācējiem.
21.08.2013 17:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-man liekas,ka tie cilveeki ,kuri dziivo taados siltumniicas apstaaklos, ir loti juutiigi-soreiz domaaju par alergisku cilveeku beerniem.Laikam vajag vairaak noruudiities,sportot ,pacelt savu imuunsisteemu!Es tagad padomaaju,kam gan neesmu izgaajusi cauri,straadaajot tik neveseliigu darbu un tiesaam organisms loti labi turaas!
Tomeer jaasaka ,ka es loti domaaju,ko lieku matos ,uz sejas un veederaa...!
Es arii biezi domaaju,kaapeec tiesi seit...te ir tik labs klimats utt
Vienreiz ienaaca prataa doma,ka te sabraukusi "visi iipatni":D-"iipasi cilveeki",kaa saka mans viirs...cilveeki ,kuriem "vajag atveseloties"!Jaasaka ,ka mans viirs pilniigi ignoree visus aarstus-palicis ir tikai dentists ,aiziet nocekot 2 reizes gadaa...!
21.08.2013 18:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits