Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

compensa life

 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
meitenes ka ir ar to polisi iegadaties brilles? vai man optika uz vietas jaaizpilda dokumenti? vai vini kko aizpilda? vai man vnk ceks vajadzigs?
17.08.2013 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
nezināšu tieši par compensu, bet citām aas ir savi sadarbības partneri, kuros uzrādot karti, darbinieki aizpilda vajadzīgās formalitātes uz vietas, ejot uz ne sadarbības partneri jāņem čeks un tad jāiesniedz savā aas kopā ar briļlu receptes kopiju. domāju ka compensas mājaslapā ir vairāk info par šo
17.08.2013 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem Jums jānorēķinās no personīgajiem līdzekļiem. Pēc tam jāiesniedz pieteikums veselības apdrošināšanas atlīdzības saņemšanai kopā ar maksājumus apstiprinošiem dokumentiem par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem. Jautājiet savam ārstam EKA čeku vai stingrās uzskaites kvīti, pārbaudiet, lai tajos būtu norādīts Jūsu vārds, uzvārds, personas kods un saņemtā medicīnas pakalpojuma atšifrējums, pakalpojuma datums un cena. Ja augstāk minētā informācija nav norādīta, tad jautājiet ārstam izrakstu, kurā precizēta minētā informācija.

Lai saņemtu veselības apdrošināšanas atlīdzību, pieteikumu un apmaksas dokumentus Apdrošinātājam jāiesniedz 90 dienu laikā no medicīnas pakalpojuma saņemšanas brīža. Pēc visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas, Compensa Life izmaksās Jums apdrošināšanas atlīdzību 15 darba dienu laikā.

Ja Veselības apdrošināšanas polisi Jums ir nopircis darba devējs, medicīniskos pakalpojumus varēsiet saņemt arī Compensa Life Līgumorganizācijās.
17.08.2013 09:28 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
to es izlasiju,bet es nesaprotu,kas ir eka ceks? man ir tikai recepte no acu arsta un viss.
17.08.2013 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits