Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sudzibas.lv

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Sveikas meitenes, vajag padomu! Izstāstīšu savu situāciju. Šī gada februārī dzīvoklī tika veikts remonts, tika atrasts celtnieks, kas veica darbus. Viņam tika dota nauda materiālu iegādei un kad darbs tika pataisīts, tika veikta samaksa. Taču, pētot iesniegtos čekus un salīdzinot paveikto radās aizdomas par izmantojamo materiālu kvalitāti un līdzekļu izlietojumu. Sarunā ar celtnieku viņš apstiprināja, ka bija manam dzīvoklim izmantojis citos objektos sazagtos materiālus!!! Taču čekus dabūja pērkot materiālus citam pasūtītājam. Kad sākām skaidrot attiecības un pieaicināju viņu apskatīties, kas mani neapmierina dzīvokļa remontā, viņš bija uzaicinājis par aizstāvi savu radinieku - vīrieti, kurš man neļāva izteikties un izturējās ļoti agresīvi. Uz to brīdi celtniekam bija iedots liels avanss celtniecības materiālu iegādei, kad atklājās šī krāpšana no viņa puses, viņš savāca no dzīvokļa visus savus instrumentus, manu naudu, kas bija iedota materiālu iegādei + tos darbarīkus, par kuriem es maksāju. Ierosināju lietu kriminālpolicijā. Policijai izdevās atgūt manus dokumentus - apliecinājuma karti. Lieta atrodas policijā. Lai citi cilvēki neuzķertos uz šī krāpnieka darbībām, publiskoju informāciju interneta portālā sudzibas.lv, bet liels bija mans izbrīns, ka viņš atriebjoties man par to, darīja to pašu ierakstot manus datus (arī personas kodu) un rakstot, ka es esmu krāpniece, kura izmānīja uzņēmējam 400 latus. Par šo lietu ar viņu runāja izmeklētāja un viņš šo faktu noliedza. Šodien biju darba intervijā, kur man lūdza paskaidrot šo ierakstu. Ierakstot manu vārdu google, izmet šo informāciju. Tagad nolēmu aktīvi rīkoties, līdz pat tiesai. Lūdzu ieteikumus. Paldies!
16.08.2013 16:10 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
vienspats, vari pastāstīt, kā panāci, lai sūdzību izdzēš?
06.12.2017 22:31 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Lasot forumu radās iespaids, ka sūdzības dabūt ārā no portāla ir neiespējami, bet patiesībā pārsteidzoši - cik ātri tiek dzēstas sūdzības no portāla sudzibas.lv.. Nepagāja pat 10 minūtes un mana sūdzība ir pazudusi, pirms vēl to kāds izlasīja. Tā kā viss ir iespējams. :-):-D
06.12.2017 11:53 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
domāju, ka viņš ir izracis bedri sev, kad paziņoja izmeklētājam, ka tas nav viņš. Sūdzībās viņš rakstīja ielogojoties no draugiem.lv profila.

Mazliet humoram par šadiem noziedzniekiem.. bija kkad gadījums, kad zaglim notikuma vietā izkritusi pase :-D šis kaut kas uz to pusi..
06.12.2017 08:17 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Meitenes, ir te kāda, kurai ir izdevies izņemt no sudzibas.lv par sevi nepatiesu un apmelojošu ierakstu..??? :'-(
Es par sevi arī dabūju, jo nepiekritu krāpniekam (saisībā ar dzīvokļa īri) aizskaitīt avansā naudu..
Vai tiešām tagad man visu mūžu šāds te ieraksts leks pie Google ierakstiem..?:'-(:'-(
06.12.2017 01:02 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Nu tad jau problema Latvija ir ne tikai HR, bet visa sistema. Dzivoju UK un te tadu problemu nav, ja aizej uz interviju jaunam darbam, tad tas ir passaprotami, ka parbaudis references, nav jadod nekada atlauja, jo ta ir pienemts. Un xanax, kaut kadu bijusa prieksnieka melosanu par darbinieku vispar iedomaties nevaru, tas te manuprat ir pat nelikumigi. Tad jau Latvija uz CV un intervijas var melot uz vella parausanu, ja neko neparbauda
06.12.2017 00:58 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Jā, es zinu. Arī par mani ir prasītas atsauksmes pēc intervijas manā toreizējā darba vietā, bet tur problēma bija nevis HR, bet pašā uzņēmuma vadības stilā.
Es personīgi nekad nezvanītu bez atļaujas. Un jāatzīst, ka pēdējos gadus neesmu arī zvanījusi.
Drausmīgie HR, kuri neko nesaprot un pieņem nepareizos darbiniekus(l)
05.12.2017 23:54 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax normāls HR speciālists bez pretendenta akcepta nezvanīs uz bijušajām darba vietām. Nerunājot par esošo.

Aga, kā tad, iespējams kur citur pasaulē tā arī dara, tikai ne Latvijā. Gan man personīgi, gan manām paziņām ir gadījies aiziet uz darba pārrunām un vēlāk uzzināt ka pēc intervijas kāds ir zvanījis un interesējies. Un neviens pat nav brīdinājis ka zvanīs. Diemžēl nav mums HR kultūras valstī.
Xanax, zvanisana uz ieprieksejo vai esoso darba vietu citur pasaule tiek saukta par atsauksmem un ir pilnigi normala padarisana

Šo te es nesaprotu, ja piemēram es pēc skandāla ar sievu izšķiršos, tad nedomāju ka no tā es pēkšņi kļūšu par sliktu cilvēku. Tāpat ir ar darbu, ja piemēram mans ex priekšnieks ir lohs/rasists/nacists/ISIS fans/maniaks un es pēc kašķa ar viņu pasūtu viņu un eju prom no darba tad tā ir tikai mana lieta. Tāpat ir uzņēmumi, kur aizejošais darbinieks tiek uztverts ka dzimtenes nodevējs.
Starpcitu, piederu pie tām HR žurkām...

Viena resursā lasīju vienu rakstu, kur par HR tika pateikta šāda frāze "с интеллектом хлеба и наглостью вороны". Daļējie es tam piekrītu. HR'juša ir un paliek HR'juša.
05.12.2017 23:43 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Starpcitu, piederu pie tām HR žurkām...;-)
05.12.2017 22:39 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Xanax, zvanisana uz ieprieksejo vai esoso darba vietu citur pasaule tiek saukta par atsauksmem un ir pilnigi normala padarisana :-D
05.12.2017 22:39 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
xanax normāls HR speciālists bez pretendenta akcepta nezvanīs uz bijušajām darba vietām. Nerunājot par esošo.
Bet apskatīt ko cilvēki publicē facebook&instagram gan šķiet OK, jo var uzzināt šo to interesantu par cilvēku. Lielai daļai ieteiktu "filtrēt" ko raksta un publicē. (t)
05.12.2017 22:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.03.2016
Sūdzību man izdevās izņemt sazinoties ar administrāciju

Kā tev tas izdevās? Zinu gadījumus, ka administrācija paziņo, ka neko nedzēšot, varot tikai uzlikt birku ''Atrisināts'', aizbildinoties, ka sūdzība varot būt noderīga, un kādu citu pasargāt!
Kas nereti iegāž tieši sūdzības autoru, jo krāpnieks uzstāda ultimātu, ka izies uz kompromisu, tikai pēc sūdzības izņemšanas.
05.12.2017 22:22 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Šodien biju darba intervijā, kur man lūdza paskaidrot šo ierakstu. Ierakstot manu vārdu google, izmet šo informāciju.

Ja darba devējs ir tik aprobežots , kurš tic sudzibas.lv un vāc google materiālus par potenciālo darbinieku pa visādiem portāliem - es tādam acīs pateiktu , ka nevēlos vairs nekādas saistības , jo tas nav godprātīgs darba devējs . Tas ir komunists kkāds .

Mani neizbrīna fakts ka darba devējs skatījās sudzības.lv. Tagad tas ir "mode" HR žurkām googlot kandidātus, skatīties viņu soctīklu profilus un t.t. Īpaši tracina variants, kad potenciālais darba devējs zvana uz Tavu esošo vai iepriekšējo darba vietu, lai dabūtu atsauksmes par Tevi. :-/
05.12.2017 20:22 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
stellaglmr :-O
:-D
05.12.2017 20:08 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jūs taču pamanījāt, ka tā ir 2013.gada diskusija, vai ne? :D
05.12.2017 19:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Situāciju nekomentēšu , jo lieta virzās caur policiju , kas ir ļoti pozitīvi , bet šo gan nevaru saprast
Šodien biju darba intervijā, kur man lūdza paskaidrot šo ierakstu. Ierakstot manu vārdu google, izmet šo informāciju.

Ja darba devējs ir tik aprobežots , kurš tic sudzibas.lv un vāc google materiālus par potenciālo darbinieku pa visādiem portāliem - es tādam acīs pateiktu , ka nevēlos vairs nekādas saistības , jo tas nav godprātīgs darba devējs . Tas ir komunists kkāds .
05.12.2017 19:22 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Kaut kad sen biju ievietojusi sūdzību par vienu meistaru, kurš man kombinēto boileri bija pielicis kājām gaisā - kā rezultātā viņš varēja uzsprāgt. Pilnīgi jaunā, izremontētā vannas istabā bija saurbis flīzes un izlaidis trubas sienas vidū, kuras stāvēja 30cm atstatus no sienas - ar līkumiem savienotas un izskatījās vienkārši drausmīgi. Labi, ka man pašai pietika prāta to boileri neslēgt iekšā, jo ūdens lāga netecēja un bija bail, ka kkas var notikt. 3 citi meistari, kad ieraudzīja, saķēra galvu un kliedza, lai atvienoju boileri.
Sūdzības sakarā mani sāka vajāt tā meistara meita un draudēt man. Nesaprotu gan kādēļ - ne jau es to visu sadarīju (t) Viņa meistarība man izmaksāja papildus 500 latus, neskaitot jau visu izspiesto naudu un visu to, ko viņš bija aizstiepis no manas mājas (piemēram, 6 čuguna radiatorus un vēl šo to).
Sūdzību man izdevās izņemt sazinoties ar administrāciju, jo negribēju klausīties visos tajos draudos. Ceru, ka viņš saņems pēc nopelniem.
Es tev patiesi jūtu līdzi, cīnies līdz galam! Tie rukožopi IR jāsoda!!! Šobrīd es reāli nožēloju, ka necīnījos ar to veci. Ja vēlies, uzraksti PM, padalīšos ar e-pastu, uz kuru rakstīju, lai sazinātos ar administrāciju (bija arī telefons, bet to gan diemžēl nevaru atrast).
05.12.2017 18:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.12.2017
,Kaspars Brokta
saņemeja konts LV83HABA0551040663736 Latfinances kredits,num,463915490
krapnieks kas iztukšo bankas kontus|-)
05.12.2017 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Lasīju, ka Freimaņa māsa uzrakstīja iesniegumu policijā par neslavas celšanu, IP adreses tika konstatētas. Vajadzīgs iesniegums, gluži bez virzības atstāt to lietu nedrīkst.. jebkurā gadījumā nolēmu cīnīties līdz pat augstākai tiesai, lai to zagli un apmelotāju soda. Pretīgi paliek, kad atceros, ka viņš zvanīja, lūdza naudu avansā un es muļķe vēl saprotoši viņam samaksāju. Tiešām ienīstu to cilvēku. Zinu, ka labumā viņam tā nauda nenāks.
16.08.2013 22:09 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
izcili :D
kā jau parasti viss pa melno un vēlmi iepist kapeiku uz visu.
16.08.2013 21:35 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Policija drīkstēs prasit kura IP veica ieraktus, tad drikstēs noskaidrot kam pieder Ip adrese
varbūt kko jaucu , bet policijai nedrīkst izpauts ip adreses. Tik ar kkādu spriedumu, ar kādu nepatiekšu. Piemirsu. švaki ar atmiņu.
16.08.2013 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits