Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asaro acis!

 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 18.12.2012
Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka tieši no rītiem ļoti asaro acis. Tā, ka pamostos un kādas 15 minūtes bez maz vai raudu un nespēju to apturēt :D
Ikdienā tā nav un arī agrāk nebija. Lasīju par 'sausās acs sindromu', tomēr visas pārējās pazīmes īsti neatbilst un arī šī asarošana ir tikai no rīta.
Varbūt kādai ir bijis kas līdzīgs? Ir kādi varianti - no kā? Pieņemu, ka pārāk biežs darbs ar datoru varētu būt vaininieks, jo pēdējā laikā acis arī bieži nogurst... Varbūt ir ieteikumi, kā ar to cīnīties? :/
12.08.2013 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 126
Reģ: 12.04.2013
Man no ritiem viss bija ok, bet tad peec kadam 3h sakas - saka asarot acis, sapejaa citreiz acs aboli, citreiz ari grauza, bija ta ka uz vakaru vairs acis nevareju atvert jo bija gruti, TV paskatities nevareju, gribejas samiegt visu laiku acis, uz spozu gaismu un kosam krasam ari paskatities nevareju :D Acu arsts neko neatrada, taa nu tiku pati galaa...
Liku melno un kumelites teju uz acim :) Uzvariju, iemerceju vatites un liku uz acim un + oftagel -sausam un nogurusam acim pilinaju. Gadas ari ta ka ik pa laikam taa sjauta atgriezas, bet pec dienas pariet, kas tas ir nav ne jausmas, bet rada tas lielu diskomfortu. Vrb alergija?
12.08.2013 13:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt iekaisušas. un jā, var asarot, arī dēļ tā, ka ilgstoši sēdi pie datora. tomēr aizej pie acu ārsta. pilienus uz dullo nepilini. vienīgais es liktu kumelīšu vai melnās tējas novārījumu.
man šāda reakcija bija no acīs iekasītiem putekšņiem. pie ārsta tikt man nebija iespējas, bet ar tējām pāris nedēļu laikā tiku galā. pāris gadus pēc tam bija alerģija uz putekšņiem, bet tagad jau viss ir kārtībā.
12.08.2013 14:03 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ai, man pašlaik tieši ir šāds posms, visu laiku asaras acīs. Un pat jau āda ap acīm no asaru slaucīšanas sārta.

Nez, atpūtu vajag, pasekot līdzi kosmētikai, kas ir tikusi lietota.
12.08.2013 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits