Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru aizmirst bijušo

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes!
nezinu kā lai sāk, bet man ir ļoti liela problēma.
Kādu laiku atpakaļ biju iepazinusies ar vienu puisi no paralēlās klases, klašu ekskursijā.
Atbraucot atpakaļ uz mājām, iegāju draugiem.lv un pirmā vēstule bija no viņa, tā nu mēs dienu no dienas sarakstījāmies,gājām ārā,kino utt. tad nu tā arī sagājām kopā.
Sākums bij ļoti skaists, biju laimīga, bet tad man sāka kaut kas pietrūkt, tad nu tā sanāca, ka mana kāja paslidēja ''pa kreisi'' viņš piedeva un tas notika vēlreiz, protams, tad man tas likās sīkums, ja jau piedod vienreiz, tad nākamo reizi arī piedos... bijām kopā gadu un četrus mēnešus līdz pienāca tā diena, ka viņš vairs nejuta vairs pret mani neko, un tad arī es sapratu, ka esmu zaudējusi savu pirmo mīlestību, nespēju tam noticēt, jo pirmstam likās, ka viņš piedos man visu, bet tad es ''aprāvos''. Es vairs neko nevarēju glābt, darīju visu kas man bija pa spēka, bet tas bija veltīgi... tā nu mūsu ceļi šķīrās. ilgi un dikti pārdzīvoju, par to, cik liela muļķe biju, ka sāpināju viņu, jo viņš bija gatavs adot man pēdējo... tā nu pagāja mēneši, mēs tikāmies tikai skolas gaiteni, paejot garām ar nokārtām galvām, taka nekad nebūtu viens otru pazinuši. tā nu lēnām viss sāka izzust, bet bieži vien peldējos asaru jūra, jo nevarēju sev piedot, par pāri nodarīto cilvēkam kurš mani mīlēja.. Nu jau ir vairāk kā pus gads kā esam šķirti, nezinu gan kā viņam iet ar attiecībām, bet man ir ļoti liela problēma, es nemāku vairs būt kopā ar kādu, jo vienmēr atrodu kādu sīkumu pie kura piekasīties, un tā nu es visu laiku domāju, cik ilgi vēl manā galvā šī pirmā mīlestība sēdēs un neļaus man sākt jaunas un stabilas attiecības, jo visus salīdzinu ar viņu. Mīļās meitenes vai Jūs varētu man palīdzēt ar kādu padomu?
11.08.2013 20:12 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ko īsti Tu vēlies dzirdēt? Ja krāpi, tad vajadzēja rēķināties ar sekām. Uzskatu, ka ir gļēvi kaut ko izdarīt, bet pēc tam nožēlot un lūgties. Vai nu Tu apdomājies un nekrāp, vai arī krāp, bet nenožēlo pēc tam.
11.08.2013 20:15 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Es nezinu ko vēlos dzirdēt, tur jau tā lieta. Jā es zinu, ka vajadzēja rēķināties ar sekām, bet es tikai tagad to reāli sāku saprast pēc izdarītā.
Problēma ir tajā, ka man vairs neviens vīrietis neliekas gana labs, jo visus salīdzinu ar bijušo.
11.08.2013 20:17 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Skola maksā naudu - šajā gadījumā cena ir Tavas sirdssāpes. Nekas, pārdzīvosi šo, bet nākamreiz būsi prātīgāka.
11.08.2013 20:18 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Par to es varu būt droša, ka nākamreiz būšu daudz, daudz prātīgāka, bet man neviens nav gana labs.
11.08.2013 20:20 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Acīmredzot, Tev nekur nav jāsteidzas ar jaunu attiecību veidošanu. Absolvē vidusskolu, sāc studēt.
11.08.2013 20:21 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.07.2013
"protams, tad man tas likās sīkums, ja jau piedod vienreiz, tad nākamo reizi arī piedos..."

"bet es tikai tagad to reāli sāku saprast pēc izdarītā."

izklausas,ka Tu visu saprati jau no pasa sakuma! tad ,kad gaji pa kreisi ,tad nesalidzinaji ar bijuso,tad tie otri ari bija gana labi????
11.08.2013 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Skola maksā naudu - šajā gadījumā cena ir Tavas sirdssāpes.

:D :D :D :D :D :D

Autore, iesaku nesteigties ar jaunām attiecībām, jo tās Tu tikai salīdzināsi ar "pirmo mīlestību" un moki pati sevi. Ir cilvēki, kuriem jaunas attiecības ir kā zāles un palīdz, citiem šādas zāles neder. No kļūdām mācās. Tādēļ mēģini pārdzīvot, tikt tam pāri un atvadies no viņa pavisam.
11.08.2013 20:25 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Patrīcij- tajā mirklī, kad biju ar citiem, tad viņi man likās daudz labāki, bet nākamajā dienā nožēloju. Bet kad pienāca nākamā reize, tad nedomāju pirms darīju.

Dzosefine- man šobrīd ir attiecības puisis ir nedaudz vecāks par mani, mašīnas, nauda, dzīvoklis viss ir, nesā mani uz rokām, bet man tas nav svarīgi es reāli sakot neko nejūtu pret viņu, vienīgi nelielu pieķeršanos.
11.08.2013 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
man šobrīd ir attiecības puisis ir nedaudz vecāks par mani, mašīnas, nauda, dzīvoklis viss ir, nesā mani uz rokām, bet man tas nav svarīgi es reāli sakot neko nejūtu pret viņu, vienīgi nelielu pieķeršanos.


Tāpēc, ka neesi gatava jaunām attiecībām. Un Tu neesi aizmirsusi bjušo. Ja visam būtu tikusi pāri, iespējams, uz šo jauno pielūdzēju Tu skatītos pavisam citādāk. Un vienalga - ir vai nav viņam mašīna....
11.08.2013 20:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.07.2013
tad varbut Tu tagad esi iedomajusies to,ka bijusais ir vislabakais tikai ta fakta del,ka pameta Tevi! Varbut patiesiba,sirds dzilumos Tu nevari norit krupi un apjegt,ka spele beidzas pec vina noteikumiem,nevis Taviem! Padoma ka justos TU! Padoma,ka jutas vins! Vienu reizi piedeva,jo mileja (ka Tu saki),Tu brutali nem un iesplauj vinam dvesele otro reizi! Un kada velna pec ir jastasta sis viss otram cilvekam un jaapgriez vina pasaule kajam gaisa! Ko tu biji iedomajusies,ka vins pienems Tevi tadu-kura gul ar ko grib un neciena otra cilveka jutas! Ej izskrienies,izbaudi to visu lidz maksimumam un tad doma par attiecibam!
11.08.2013 20:38 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Tāpēc, ka neesi gatava jaunām attiecībām. Un Tu neesi aizmirsusi bjušo. Ja visam būtu tikusi pāri, iespējams, uz šo jauno pielūdzēju Tu skatītos pavisam citādāk. Un vienalga - ir vai nav viņam mašīna....


Bet viņš mani ir tik ļoti ''saķēries'', ka nelaiž vaļā, visu laiku vēlās būt man blakus. es nezinu ko lai daru... viņš man teica, ka beidzot ir atradis īsto un vienīgo, kuru visu laiku mēģināja saskatīt citās meitenēs
11.08.2013 20:39 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Man jāsaka ka Tev gudrs bijušais.Kadel lai viņš ielaistos ar tādu kā tevi ja var atrast meiteni kura viņu nekrāps.
Bet nu Tev atliek tikai tikt viņam pāri un aizmirst viņu,būt nākotnē gudrākai.
Nedomāju ka ta Tev bija kaut kāda lielā mīlestība,jo ja jau būtu viņu tā mīlējusi,tad nebūtu sapinājusi un krāpusi.
11.08.2013 20:40 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Bet viņš mani ir tik ļoti ''saķēries'', ka nelaiž vaļā, visu laiku vēlās būt man blakus. es nezinu ko lai daru... viņš man teica, ka beidzot ir atradis īsto un vienīgo, kuru visu laiku mēģināja saskatīt citās meitenēs


Bet to grib viņš, nevis Tu. Tev nav kaut kādi pienākumi pret viņu, tikai tāpēc, ka redz viņš ir atradis kaut ko!
11.08.2013 20:42 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
tad varbut Tu tagad esi iedomajusies to,ka bijusais ir vislabakais tikai ta fakta del,ka pameta Tevi! Varbut patiesiba,sirds dzilumos Tu nevari norit krupi un apjegt,ka spele beidzas pec vina noteikumiem,nevis Taviem! Padoma ka justos TU! Padoma,ka jutas vins! Vienu reizi piedeva,jo mileja (ka Tu saki),Tu brutali nem un iesplauj vinam dvesele otro reizi! Un kada velna pec ir jastasta sis viss otram cilvekam un jaapgriez vina pasaule kajam gaisa! Ko tu biji iedomajusies,ka vins pienems Tevi tadu-kura gul ar ko grib un neciena otra cilveka jutas! Ej izskrienies,izbaudi to visu lidz maksimumam un tad doma par attiecibam!


Es zinu, ka no manas puses viss tas bija ļoti cūciski, bet es pat nezinu, ko lai saku. Tagad tiešām apzinos to, ka nekad mūžā vairs nepieļaušu tik muļķīgu kļūdu. Paldies tev, ka kārtīgi mani iepļaukāji ar vārdiem vien.
11.08.2013 20:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Man jāsaka ka Tev gudrs bijušais.Kadel lai viņš ielaistos ar tādu kā tevi ja var atrast meiteni kura viņu nekrāps.
Bet nu Tev atliek tikai tikt viņam pāri un aizmirst viņu,būt nākotnē gudrākai.
Nedomāju ka ta Tev bija kaut kāda lielā mīlestība,jo ja jau būtu viņu tā mīlējusi,tad nebūtu sapinājusi un krāpusi.


Tas, ka man pret viņu kaut kas bija, to es sapratu tikai pēc tā, kad viņš mani pameta. diemžēl
11.08.2013 20:45 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.07.2013
es dodu 100% ,ka pielausi! protams,ka ir "kartigas" meitenes,kuras ar savu pirmo puisi,milestibu dzivo entos gadus un viss ir super! dzive ir skaista un bla,bla,bla! bet ir ari tadas,kuram vajag un gribas izskrieties,piedzivot vienas nakts sakarus ,vai pat vairakus nakts,kada starpiba! Ari es biju viena no tadam,skreju lidz 21.gadam,galvenais bija tusini,iedzert,nocopet kadu labu cali utt! Tada veida ari iepazinos ar savejo,jau 6. gadu esam kopa,un es labak pavadisu laiku kopa ar vinu majas ,neka vazasos pa pasauli,un ja vel pieteiktos bernins tad butu pavisam pasakaini! Tapec skrien labak tagad,neka tad kad bus gimene vai vel trakak berni!
Un ja nepazeloji bijuso,kapec lai zelotu tagadejo?! Tu gribi dzivot vina skaisto dzivi,vai savejo?!
11.08.2013 20:54 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
es dodu 100% ,ka pielausi! protams,ka ir "kartigas" meitenes,kuras ar savu pirmo puisi,milestibu dzivo entos gadus un viss ir super! dzive ir skaista un bla,bla,bla! bet ir ari tadas,kuram vajag un gribas izskrieties,piedzivot vienas nakts sakarus ,vai pat vairakus nakts,kada starpiba! Ari es biju viena no tadam,skreju lidz 21.gadam,galvenais bija tusini,iedzert,nocopet kadu labu cali utt! Tada veida ari iepazinos ar savejo,jau 6. gadu esam kopa,un es labak pavadisu laiku kopa ar vinu majas ,neka vazasos pa pasauli,un ja vel pieteiktos bernins tad butu pavisam pasakaini! Tapec skrien labak tagad,neka tad kad bus gimene vai vel trakak berni!
Un ja nepazeloji bijuso,kapec lai zelotu tagadejo?! Tu gribi dzivot vina skaisto dzivi,vai savejo?!


Iespējams, tik tiešām man vēl ir dots laiks izbaudīt visu, kas ir dots. un kad būs tas īstais, tad arī sapratīšu, kad piebremzēt. Bet pēdejā laika, es nekur neeju tusēt, kā agrāk un man vairs nav tā liela gribēšana pēc puišu uzmanības. viss lēnām norimstās, bet pārmetumi paliek. Protams, ka savu dzīvi. Es laikam negribu atkal kādu sāpināt
11.08.2013 20:59 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Tu gan esi egoiste!! Lauj vinjam dziivot, taas tavas probleemas aizmirst vinju ir tikai tavs egoisms - tev vajag to, ko nevari dabut. Un tad kad tev tas buutu , atkal nenoveerteetu. Tur nekam nav jaabuut, tu pat necieniiji puisi, ka kraapi vinju... Vnk nesaprotu, par ko cepiens, man prieks par vinju, ka vinjam pietika drosmes tev pateikt nee, katrs cilveks ir pelniijis cienju pret sevi, nevis ka vinjai, redz, kaaja pasliideeja. Dziivo taalaak un negvelz mulkiibas...
11.08.2013 21:17 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Tu gan esi egoiste!! Lauj vinjam dziivot, taas tavas probleemas aizmirst vinju ir tikai tavs egoisms - tev vajag to, ko nevari dabut. Un tad kad tev tas buutu , atkal nenoveerteetu. Tur nekam nav jaabuut, tu pat necieniiji puisi, ka kraapi vinju... Vnk nesaprotu, par ko cepiens, man prieks par vinju, ka vinjam pietika drosmes tev pateikt nee, katrs cilveks ir pelniijis cienju pret sevi, nevis ka vinjai, redz, kaaja pasliideeja. Dziivo taalaak un negvelz mulkiibas...


paldies! visu cieņu
11.08.2013 21:19 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
par savu stulbumu ir jāmaksā....
11.08.2013 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits