Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām kas atbild uz Klusā smaida bloga palagiem

 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Šeit apspriežam KS tās kas komentē, tās kas tikai lasa. Tiešām Jūs izlasat visu ko KS raksta. Dažas te ir pazudušas, bet KS aktivizējas.
Es pati nesaprotu, kapēc ir jāatbild uz tik gariem tekstiem.Es atveru tēmu ieraugu ka komentētājs ir KS saprotu ka kārtējais garais raksts. Šodien, mani pārsteidza, tas ka bij pavisam garš.
Es nezinu ko ar to visu gribēju pateikt, bet kā redz izveidoju jaunu diskusiju. :D
09.08.2013 20:45 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
izskatās, ka šeit dažas dalībnieces pa gulēt dodas, domājot par mani. Lai jau viņām tiek tas prieciņš

Cik stulbam un aprobežotam jābūt cilvēkam, lai nesaprastu...
Ir dažāda veida popularitāte - jauki, patīkami, gudri cilvēki, kuriem visi ar prieku un interesi seko līdzi.
Bet ir OTRA kategorija, kurā ietilpst - Sandis Kiops, Kombuļu Inese u.c.
Un Klusā Smaida viennozīmīgi ir otrajā kategorijā, bet diemžēl to nesaprot un tīksminās par savu popularitāti šeit.
Es piem., eju ar Cosmo ar domu - nez vai tas slimais cilvēciņš šodien atkal tur "plosās" ? Vai viņam tiešām nav dzīves, neviena drauga ?
Uzlūkoju viņu jau ar žēlumu, bet viņu tāda veida popularitāte laikam apmierina.
11.08.2013 21:50 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Al Capone, skiet stulba un aprobezota vien pati esi, ja gvelz taadas mulkiibas. KS saliidzinaat ar Kiopu un Kombulieni?;D Esi maz skaidraa? Vins pieskaitaas pilniigi noteikti pirmai kategorijai, bet ir vel tresha kategorija par kuru vins iesmej, taja ieskaities ari tu:p
11.08.2013 21:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
Lai tas, cik ļoti viņš lielākajai daļai riebj "aizietu" līdz viņa smadzenēm, laikam viņam vajag "statistiku". Jāuztaisa jauna diskusija, kur bez nekādiem "palagiem" katra liek +, vai -,
+ patīk smaidas darbība šeit,
- nepatīk.
Tas būtu bērnišķīgi, bet kā savādāk tik aprobežotam cilvēciņam ieskaidrot, ka viņš te nav vēlams ?!
11.08.2013 22:05 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
KS saliidzinaat ar Kiopu un Kombulieni?;D Esi maz skaidraa?

:D zini, es labāk lasītu Kiopa un Kombuļu Ineses rakstīto.
Ar ko tad viņš atšķiras, ar to, ka pieturzīmes pareizi saliktas ?
11.08.2013 22:08 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
nosūdzēju šo diskusiju, cerams drīz tiks slēgta. :D
11.08.2013 22:10 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Tas būtu bērnišķīgi, bet kā savādāk tik aprobežotam cilvēciņam ieskaidrot, ka viņš te nav vēlams ?!

Pieliksu punktu uz i, nav veelams,jo paaraak atskiraas no jums paareejiem?Raksta gari un gudri,lieto pieturziimes un izsakaas loti izgliitoti ar saviem uzskatiem.Ne vienmeer jaapiekriit vina rakstitajam,bet apvainot cilveku par to,ka vins ir manami izglitotaks un gudrs,ir tik berniskigi.
Gan jau pasam KS driz piegriezisies uztureties shaja dumjo un neapmierinato sievishku midzenii.
11.08.2013 22:13 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
nosūdzēju šo diskusiju, cerams drīz tiks slēgta

Tādus es saucu par "bezmugurkaulniekiem" pati izveidoji šo diskusiju, bet kad redzi ka sāk iet "karsti", tad - es jau neko, nosūdzēju šo diskusiju... es jau neko..
Pieliksu punktu uz i

Nu nesanāca tev nekāds punkts uz i.
Cilvēku , kurš katru dienu lielāko daļu sauc par neizglītotām un ar zemu intelektu, neuzskatu par īpaši gudru :)
11.08.2013 22:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Cilvēku , kurš katru dienu lielāko daļu sauc par neizglītotām un ar zemu intelektu, neuzskatu par īpaši gudru
+

Turklat cilvēkam ar labu IQ nenāktos smieties par tiem kas strādā tirgu teiksim. Cilvēks apzinatos ka jebkurš darbs ir cienijams, un ja naudu pelna nevis zog, ir jalepojas.
11.08.2013 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Turklat cilvēkam ar labu IQ nenāktos smieties par tiem kas strādā tirgu teiksim. Cilvēks apzinatos ka jebkurš darbs ir cienijams, un ja naudu pelna nevis zog, ir jalepojas.

Nevaru nepiekrist!
11.08.2013 22:43 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Nu nezinu, izskatās, ka tomēr tā attieksme ir nesamērīga, un ja mani aplietu ar samazgām tāpat kā KS, es drošvien būtu daudz asāks. Un vismaz pēdējās 2 lapās, cik viņš pats izteicās neņirgājas par tiem, kas dara prastu darbu, bet pret tiem, kas dara prastu darbu un iedomājas sevi par augstākās raudzes profesionāļiem/pasaules nabām, un šāds skatījums man ir vēl samērā ļoti pieņemams.

Un starp citu daudzas no viņa lielākajām kritiķēm arī nav nakādas pūkainās meitenes, cik pats esmu novērojis. Rodas sava veida divkosīga attieksme un specifiska netolerances izjūta pret noteikta veida viedokļiem ar kuriem pašas nevar sevi asociēt.

Ja godīgi, sāk izskatīties, ka tās, kuras ļaujas ka KS komenti vai darbība viņas nokaitina, to ir arī pelnījušas, jo pats fakts, ka šī diskusija eksistē, norāda uz neveselīgi ilgo laiku, ko dažas meitenes ir gribošas tērēt, lai diskreditētu šo personu, tikai dēļ tā fakta, ka viņš internetā ir uzrakstījis, kaut ko tādu, kas viņām nav pa prātam (respektīvi, sāk tērēt savu personīgo laiku ar savu privāto vai profesionālo dzīvi nesaistītam objektam).
12.08.2013 00:24 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Es jau, piemēram, sen pateicu, lai beidz barot trolli.

Šim čalim/meitenei vajag ārstēties. Varētu būt attention-seeking personality disorder.
12.08.2013 01:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits