Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav īstais??

 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Vai jums ir bijusi sajūta, ka esot ilgāku laiku ar savu otru pusīti, jūtat, ka sāk dzirksts pazust? Zināt, ka cilvēku mīlat, bet tajā pašā laikā neredzat ar viņu nākotni? Vai tā doma jums ir bijusi tikai īslaicīgi, vai tomēr sapratāt,ka vēlaties sev savādāku nākotni,saņēmāties un izšķīrāties?

Pedējā laikā jūtos ļoti nomākta. Agrāk viss bij brīnišķīgi, bet jau apm. pusgadu mūsu attiecībās nav nekādas dzirksts. Kopā esam tikai nepilnus 3 gadus, bet vienam pret otru ir iestājusies pilnīga vienaldzība. Itkā daudz nestrīdamies, sadzīvojam labi kopā, bet nav nekādas kaisles,pārsteigumu,mīļvārdu,ikdienā nesazvanāmies un nerakstām mīļas sms vispār.. :( Intīmas attiecības ir labi, ja reizi 3 nedēļās, kaut gan esam jauni, 22, 29 g.
+ vēl pie tam es nespēju iedomāties viņa radus,tuviniekus savā nākotnē, jo atiecības ar viņiem ir diezgan saspīlētas,viņi ir ļoti skeptiski,jo viņu dēlam ir jābūt ideālai meitenei,un visu laiku salīdzina mani ar iepriekšējām,pat to atklāti pasakot. Būtībā saraksot visus + un -, mīnusu ir vairāk. Bet cilvēku cienu un mīlu, negribu tā vienkārši pazaudēt..

Kā domājat vai ar laiku viss var laboties? Vai arī vnk nav īstais cilvēks? Ko jūs esat darījušas, lai kopīgiem spēkiem uzlabotu attiecības?

p.s. pa ilgiem laikiem sevi pieķeru pie domas, ka skatos uz svešiem brīviem puišiem, bet tad attopos un sevi lamāju, kā gan es varu iekārot citu, ja esmu aizņemta... ehh
08.08.2013 15:54 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
up ;)
08.08.2013 16:04 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Ljoti daudziem paariem tiklidz pazud dzirksts,iestajas rutina attiecibas, taa liekas,ka viss-mila cauri un skrien prom,meklet nakamo.. Bet attiecibas ir jakopj un arii burviba ir tajaa,ka esat viens otram :)

Bet ja nemitigi par to domaa,tad jau iespejams,ka nav lemts.. Es ar pus gadu bridu shkjirties lidz tas notika :)
Nu apsver visu plus minus iun nemoki sevi un otru..ja neredzi nakotni vairs,tad ejat katrs uz savu pusi :)
08.08.2013 16:23 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man tā bija ar ex - neredzēju kopīgu nākotni, viņa radi man nepatika, lai gan ļoti labi pret mani izturējās, pieņēma. Man nepatika viņu dzīvesstils - alkohols, pīpēšana, ballītes, bērnu (ne)audzināšana.
Tāpēc jau ir ex....
08.08.2013 16:27 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Lieta laikam tajā, ka mana sirds ir pie viena cilvēka, kurš ir tālu ārzemēs, mēs satikāmies, kad es biju pašķīrusies ar draugu viņa neuzicības dēļ. Tagad viņš ir uzticīgs, vienmēr zinu, kur viņš atrodas, mazāk tusē apkārt,ir atklāts pret mani visos jautājumos, bet tagad ir tieši otrādi, es vēlos prom. :( Savu cilvēku mīlu, bet sirds ir pie tā, kur tālu prom,kurš arī visu laiku par mani domā, bet viņš paliks strādāt ārzemēs...
08.08.2013 16:31 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
aloe - manā gadījumā ir līdzīgi, patīk/garšo iedzert, kad iedzer, tad dara ko grib un paliek neadekvāts. Un man vienmēr jābūt atbildīgai, lai viņš tik kaut ko nesadara un izturās zolīdi kompānijā. Viņa mātei arī ar to ir problēmas, un bija arī ar savu vīru,kurš daudz dzēra(izšķīrās). Es tagad sāku domāt,ka viņš būs tāds pats kā tēvs. Arī smēķē...
Kad iepazināmies, viss likās ok, bet tagad katra rīcība liekas tāda, ka es to mūžīgi nepacietīšu. Rozā brilles nost. Un tagad sēžu kopīgiem spēkiem izremontētajā, iekārtotajā dzīvoklī, tikai nejūtos es te kā mājās.. Gribu lidot, prom, sajusties atkal kādam vajadzīga,un lai ir tā sajūta,ka esmu pareizajā vietā.Bet tā nav.Tātad kaut kas nav pareizi.
08.08.2013 16:40 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
meitenes, varbūt vēl kādai bijusi līdzīga situācija?
08.08.2013 17:17 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu vēl jauna. Ja šādas domas nodarbina ilgstoši, tad visdrīzāk tās nerimsies un labak šķirties.
08.08.2013 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Dzirksteles ir tikai iemīlēšanās stadijā. Un pēc tam pa retam. Apskaties uz vecākiem cilvēkiem, kas kopā pusi mūža. Vai viņiem kaut kas tur baigi dzirksteļo? Ģimenes nebalstās uz dzirkstelēm ;)
08.08.2013 17:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man bija ar visiem bijušajiem - neredzēju kopīgu nakotni tā vai cita iemesla dēļ, tāpēc viņi visi tagad ir bijušie. Kad satiku savu vīru - nākotni ļoti labi spēju iztēloties un gribēju, lai tā mums būtu. Tāpēc esam precēti.

Tev kā izskatās attiecībās nav gluži tā, ka vienkārši dzirkstele ir izdzisusi. Drīzāk tu sāc domāt ar skaidru prātu un saproti, ka dzeršana, pīpēšana, neuzticība (lai ari pagātnē, bet tomēr ir notikusi), sliktas attiecības ar radiem, kuri tevi nemīl u.tml. nav tas, par ko esi sapņojusi un kas tev šķiet normāls attiecībās. Ļoti labi tevi var saprast!

Mēģini runāt ar savu draugu, varbū ir iespēja kaut ko mainīt kopīgiem spēkiem. Jā nē, tad agri vai vēlu, bet tu noteikti izšķirsies no viņa...
08.08.2013 17:53 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Jā, visdrīzāk tā nav tikai dzirksts vai kaisle, bet gan ilgas un rūpīgas pārdomas par to, ka ir pārāk daudz neskaidrību attiecībās, un mans dzīves modelis neatbilsts viņa ģimenē audzinātajam. Esmu mazliet ideāliste, sapņotāja, jo manā ģimenē vienmēr bijusi mīlestība, rūpes un centība pret otru. Bet izskatās, ka viņš to ģimenē nav īsti ieraudzījis, bēdīgi. Tāpec arī mums atšķirās priekšstati.

Kā jums liekas, cilvēku var kaut kā pamainīt uz to labāko,harmoniskāko pusi? Atradināt no dzeršanas?

Esmu izmisumā, vēlētos aizbēgt tālu , tālu prom, bet dzīvoklis tepat, mašīna, skola arī, citeiz liekas, ka piespiedu kārtā tā jādzīvo, jo pagaidām esmu bez darba.

Ehh, pastāstiet kādus foršus piedzīvojumus, kā iepzināties ar saviem draugiem, kādi ir bijuši kolosālākie pārsteigumi no viņu puses? Gribas vismaz par kādu citu papriecaties :)
08.08.2013 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tāda sajūta var rasties ar visiem pārējiem partneriem. Viss ir Tavās rokās.
08.08.2013 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tad, kad sievietes pieprasa vīriešiem mainīties, viss, ko viņi maina- ir sievietes!!!
08.08.2013 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
citeiz liekas, ka piespiedu kārtā tā jādzīvo, jo pagaidām esmu bez darba.


Tas arī visu izsaka. Kāda laime dzīvē, ja jādzīvo piespiedu kārtā?
Eh, jo vairāk lasu, jo vairāk pašai sirds smeldz par manis nepareizi pieņemtiem lēmumiem. Bet mans padoms tev - dari to, ko kāro sirds! Nu nemaz ar neizklausās, ka šī dzīve tevi padara laimīgu. Atrodi darbu, aizej, uzsāc pastāvīgu dzīvi. Viegli nav, protams, bet, tici man, atklāsi tik daudz jauna! Un tad uzradīsies kāds, kura dēļ vairs nebūs jādomā par citās vietās dzīvojošajiem, garāmejošajiem utml.
08.08.2013 18:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
esot ilgāku laiku ar savu otru pusīti, jūtat, ka sāk dzirksts pazust?


Zināt, ka cilvēku mīlat, bet tajā pašā laikā neredzat ar viņu nākotni?


Tās ir, manuprāt, dažādas situācijas. Ja neredz kopīgu nākotni, tad jau tas attiecībās ir pavisam bēdīgi..
08.08.2013 18:51 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
cormeum - tieši tā, pavisam bēdīgi, vēl sāpināt to cilvēku, bet vēl sāpīgāk ir tad, kad zini, ka kādreiz tāpat gribēsies visu izbeigt,kad iekšā sēž sajūta - "nu, vēl kāds gadiņš un tad tiešām saņemšos un sākšu dzīvot sev".
Laikam viens mīnuss ir arī manī - nevaru sevi pārvarēt, jo liekas ja aiziešu, pazaudēšu visu,ko kopā esam uzcēluši, visu kam cauri izgājuši, mācījušies no kļūdām. Un tagad viss vējā. Jāsāk no sākuma.
Ar vīriešu uzmanību man nav problēmu, esmu pārliecināta par sevi, noteikti atrastos kāds "tas otrais cilvēciņš", bet manī sēž tas žēlums, kā es tā varēšu nodarīt savam cilvēkam. Viņš sāks nenormāli dzert, tusēt apkārt, to jau esmu piedzīvojusi. Un mani neatlaiž tā sajūta, ka esmu par viņu atbildīga, jārūpējas, jāseko līdzi, lai dzīvo veselīgu dzīvi,jo pēc vecāku un draugu izteikumiem esmu vienīgā,kas vedusi viņu pie saprāta un prom no lielākām atkarībām. Vnk mani izved no pacietības, ka esmu tik daudz uzņēmusies! ahhh, kā lai to izmet no savas galvas?
Ja kādai ir vēl ko teikt, būšu ļoti priecīga! ;)
08.08.2013 19:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tātad.. Tev patīk būt cietējai, kas visu uzupurē.. Priekš kam? Viņam ir 29 (!) gadi - pieaudzis vīrietis.. viņš padzerstīsies un nomierināsies.. varbūt turpinās dzert, bet viņa vājuma dēļ būtu muļķīgi vainot sevi :)
Kāpēc Tev jāziedo labākie gadi bezperspektīvās attiecībās? Arī puisim varbūt būtu labāk, ja Tu viņu pamestu 29.. nevis 35 gados :)
08.08.2013 19:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lai nu kā, katrs mēs pirmāmkārtām atbildam par sevi pašu. Tad, lai nu viņš pats arī uzņemas vadību par savu dzīvi un savām atkarībām. Neba nu tev tāpēc jāupurē sevi!
08.08.2013 19:23 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Lai gan man nekad nav bijušas tādas nopietnas attiecības. Es skaidri zinu ,ka laiks ir tas ,kurš saliek visu pa savām vietām. Attiecībās nekad neko nevajag sasteigt - ja otrs piespiež kaut ko darīt/ spiež sasteigt lēmumus /grib izlemt tavā vietā - tas nav vajadzīgs un viss.

Nevajag ieciklēties "kāpēc nav kā agrāk" ,bet skatīties "hm, tagad ir tā , diez kā būt pēc mēneša? " pavēro savas sajūtas ,instinktīvās sajūtas un gan jau pašai sirds pateiks priekšā kas pareizi ,kas nē. Nekas nerīkojies citu dēļ. Tava dzīve, pati to veidosi - vēlāk būsi laimīga vai nožēlosi. Bet arī nevajag par zemu novērtēt cilvēku blakus , dažreiz liekas ,ka ir apkārt visādi un man jau uzmanības netrūkst ,bet kad aizej pēc laika saproti ,ka viss ko patiesībā vajag ir atstāts un tad ka nav par vēlu...
08.08.2013 19:28 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.05.2013
Mani pameta mans ex, dēļ rutīnas. Rezultātā jau 5.gadu tieku vajāta, kaitinoši. Laikam tomēr biju priekš viņa īstā. Bet diemžēl par vēlu,jo esmu atradusi jau savu, viennozīmīgi, īsto! Protams, ir arī rutīna,bet es zinu, ka mīlu viņu!
08.08.2013 19:30 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Lory - pamanīju vairākas reizes atkārto ,ka mīli šo puisi ar kuru esi, bet varbūt tā ir platoniskā mīlestība? Cieni, saproti, novērtē viņu, uzticies utt. bet ne iekāro / ne vēlies no viņa bērnu utml. ?
08.08.2013 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits