Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Godājams darbs ar zemu atalgojumu pret labi atalgotu darbu bez izaugsmes iespējām- dilemma

 
Reitings 36
Reģ: 11.05.2013
Sveiki. Vēlētos dzirdēt jūsu domas par sekojošu situāciju. :) Man ir tikko iegūta augstākā medicīniskā izglītība (bakalaurs, bet maģistra vēl nav). Tā arī nenāca apskaidrība, ko studēt maģistros, tāpēc atlieku to uz nākamo gadu vai vēl vēlāk, bet, protams, izglītībai manā dzīvē ir diezgan liela nozīme. Pieteicos kādam tiešām cienījamam valsts sektora darbam, pie tam vēl labi apmaksātam, kas netieši saistīts ar iegūto profesiju. Gaidu konkursa rezultātus, bet nav jau nekādas garantijas, ka tur tikšu, tad nu atradu sev rezerves variantu...
Tātad atradu darbu privātā sektorā, kam ir tikai daļēja saistība ar iegūto profesiju, tomēr mēnesī nopelnīt tajā varu 420 uz rokas...
Mamma nav īsti apmierināta ar manu jauno darbu, jo domā, ka tie būs nebūtībā izšķiesti gadi bez izaugsmes. Es gan noteikti iešu valodu kursos un vēl dažādos kursos (ir šis tas padomā), bet realitāte ir sāpīga- nevēlos strādāt iegūtajā profesijā Latvijā, kā arī Latviju pamest netaisos. Profesija LV ir ļoti slikti apmaksāta, kā arī profesija pati par sevi īsti neiet pie sirds... Tomēr esmu apmierināta ar jauno darbu, kuru iegūt man palīdzēja mana izglītība, kā arī šis darbs man patīk, kā arī algas lielums šķiet pieklājīgs LV kontekstā. Protams, mans jaunais darbs nav tik godājams kā mediķa profesija, bet ar tādu algu varētu knapi galus savilkt.
07.08.2013 02:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja dariisi savu sirdsdarbu, lai kaads arii tas nebuutu, badaa nenomirsi un izaugsmes iespeejas paraadiisies ar laiku.
07.08.2013 02:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ir daudz patīkamāk iet uz darbu, kas tiešām patīk un, kas sniedz gandarījumu. Ieklausies savās vēlmēs, jo tev būs jastrādā izvēlētajā amatā, nevis citiem.
07.08.2013 02:24 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nav tādu darbu, kur nav izaugsmes iespēju. Jādara tas, kas sagādā prieku (vismaz lielākoties), īpaši vēl tāpēc, ka tev tie arī 420 LVL lielas normāla alga.
07.08.2013 07:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man īsti nav saprotams termins "godājams darbs". Kas tad ir negodājamie darbi ?

Medicīna ir plaša nozare un ir mediķi kuri pelna ļoti labi. Sākt no mazuma šādā profesinā nav nemaz tik slikti. Būs pieredze, iepazīsi kolēģus, veidosies paziņas, sakari un ar laiku var patrāpīties labs piedāvājums.
Pie tam ja mediķis noteiktu laiku nestrādā medicīna, var zaudēt vispār kvalifikāciju.
07.08.2013 09:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es samulsu - bet esot medicīnā tu arī vari nopelnīt 400ls, tā nav neiespējamā misija. Protams, četri rezidentūras gadi ir nožēlojami - 230ls. Lai vai kā, ja pašai jaunais darbs patīk, strādā. Bet principā medicīnā tu nopelnīsi nākotnes šķērsgriezumā vairāk.
07.08.2013 09:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
nav tādu darbu, kur nav izaugsmes iespēju. Jādara tas, kas sagādā prieku

+++
07.08.2013 09:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja tev ir bakalaurs,tad esi medmāsa pēc profesijas ja?
420ls medmāsām,manuprāt,ir laba alga.
Ej tur,kur sirds liek,izaugsmes iespējas ir vienmēr.
07.08.2013 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)