Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologa medicīniskā kartiņa..

 
Reitings 127
Reģ: 28.04.2013
Sveikas!

Kāda nezin kā es no veselības centra Možums varu izņemt savu ginekoloģisko kartiņu..

Vakar biju, tur , gribēju uzzināt savus analīžu rezultātus, bet māsiņa tik ejiet lejā pierakstieties pie ārsta!

Bet es negribu tur iet, un ginekologs, kurš man analīzes taisija, tur vairāk nepieņem, citu tur es nevēlos.

Vēlos tikai savu info dabūt..

Kā vispār tā var būt, ka man nedod manu info, kas attiecas uz mani. :o
06.08.2013 06:01 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.04.2013
Atkal nepareizajā vietā tēmu ievietoju..

sorry..:(
06.08.2013 06:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nu ta ari pasaki, ka maini dakteri, gribi info sev lidzi pie nakamas ejot.
06.08.2013 08:26 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Tas gan bija citā ārstu praksē, bet man, kad mainīju doku un gribēju savu med.karti, māsiņa paziņoja, ka med.kartes kopiju izsniegšana maksā Ls 12, oriģinālus neizsniedzot pacientiem (kaut arī es mainīju ārstu un karti man vajadzēja, lai jaunā daktere zinātu manu med.vēsturi). Es nošausminājos un pārjautāju- vai tiešām par 5 lapu kopēšanu Ls 12??? Viņa apstiprināja un ar pirkstu iebakstīja pie sienas izkārtajā izcenojumā -tur patiešām bija melns uz balta rakstīts, ka saskaņā ar kaut kādiem tur MK noteikumiem med.kartes kopiju izsniegšana pacientam maksā Ls 12.
Pateicu, ka tad man nevajag. Taisījos jau iet prom, bet Māsiņa, saprotot ka tas ir kārtējais valsts noteiktais samurgojums, apžēlojās un piedāvāja man atdot pēdējo analīžu rezultātu oriģinālus un pārējās dažas lapas nokopēt par cenu, par kādu taisa parastās kopijas Ls 0.05 par lapu:D
06.08.2013 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!