Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pašnodarbinātā, cik bieži jāsniedz atskaites

 
Reitings 1
Reģ: 05.08.2013
Lūdzu palīdziet.
Šogad 16. janvārī reģistrējos kā pašnodarbinātā, jo viena firma piedāvāja sniegt konsultācijas, mums ir līgums un viņi pārskaita naudu uz internetbanku, tāpēc janvārī reģistrējos kā pašnodarbinātā.
Bet nauda man tur ienāk minimāla, tagad kopā kopš janvāra līdz šim brīdim nopelnīti 70 ls.
Es tikai saprotu to, ka tad, ja mēnesī ienākumi pārsniegtu 200 ls, tad man būtu jāmaksā sociālais nodoklis. Bet es nezinu vai man bija jāsniedz kādas deklarācijas ik pēc 3 mēnešiem jeb tikai nākamgad? Tagad pēkšņi uznāca bail, ka varbūt man jāsniedz bija atskaites ik pēc 3 mēnešiem un ja neesmu to izdarījusi, varbūt jau sods būs jāmaksā un krājas soda procenti?
Tāpēc tāds nemiers sirdī. Vai varat, lūdzu, pateikt, kad īsti man jāsniedz būs kaut kādas atskaites vai deklarācijas un man gada beigās būs jāmaksā 25% kā pašnodarbinātajai no nopelnītās naudas? Piemēram, ja būs nopelnīti 100 ls kopā pa gadu, tad 25% jāsamaksā nodokļos?
05.08.2013 21:40 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Draudzenes mamma kā pašnodarbinātā nodod atskaites katru mēnesi vai 1x 3mēnešos. Viņa strādā par manikīri, vienmēr norādā,ka ikmēneša ienākumi ir līdz 90LVL, un nodokli kādus 2 gadus jau nemaksā.
05.08.2013 21:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kāpēc neaizgāji konsultācijā uz VIDu?
Tas bija pirmais, ko izdarīju, reģistrējoties. Te nevarēšu palīdzēt, jo pašnodarbinātas personas arī ir dažādas, ar dažādām nodokļu likmēm
05.08.2013 21:50 |
 
Reitings 36
Reģ: 18.02.2013
Šogad vairs nav jāiesniedz ceturkšņa atskaites,tikai gada bilance līdz jūnija desmitajam datumam.Vismaz tavā gadījumā ne.
06.08.2013 00:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits