Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes, ka vinam var iepatikties cita

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Sveikas

Vai jums kadreiz ir uznakusas bailes, ka jusu virietim var iepatikties kada cita, piemeram, kada no jusu draudzenem? Pat ja atiecibas viss ir lieliski, un esat parliecinatas, ka jusu virietis jus mil, vai ir uznakusas kadreiz bailes, ka iepazistinasiet ar kadu no savam draudzenem, vini saskatisies, un viniem bus "klikskis"?:D Varbut stulbi ta domat, bet ir tak dzirdets, ka draudzenes viena otrai "nocel" viriesus, jo redz nespej pretoties jutam.
05.08.2013 20:34 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Ir tādas sievietes paziņu lokā, kuras es labprāt satieku, bet zinot viņu dumjos medieču instinktus un skatienus mana vīrieša virzienā, izvēlos vairs viņus kopā nesatikt.
07.08.2013 08:36 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Šī problēma var skart abus. Lai arī kādas simpātijas būtu vēl pret citām/-iem, ja attiecībām ir augsts līmenis, kurš atkal atkarīgs no cilvēka attīstības pakāpes, nekādas krāpšanas nenotiks. Ir jābūt godīgiem pret sevi un sev tuvo cilvēku, tāpēc es cenšos attiecības starp vīrieti un sievieti uztvert kā dārzu, kurš ir jākopj. Augļus var baudīt tikai tad, ja kaut kas ir darīts, tad arī dzīvē neradīsies vēl gardāki ''augļi''. Galu galā dažu sekunžu kaisle nestāv klāt mīlestībai, kura ir veidojusies gadu laikā :)
06.08.2013 11:51 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zinu pēc sevis - var noskaņoties uz to, lai neskatītos uz citiem kā uz vīriešiem, bet domāt tikai par savējo. Bet tad ir jābūt nobriedušai personībai ar vēlmi uzturēt saistibas. Jaunībā, kad gribas izskraidīties, tas var nesanākt.
06.08.2013 11:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Neesmu tāda, lai domātu par to, ka kāda draudzene nocels manu vīrieti. Vai nu visas aizņemtas, vai nav mana drauga gaumē - nu vismaz pēc rakstura, jo pēc skata nezinu kāds ir viņa tips. Liekas, ka tāda tipa nemaz nav, viss atkarīgs no cilvēka.

Un mans vīrietis nav devis iemeslu, lai par viņu šaubītos, drīzāk tieši otrādi - parāda, ka varu būt par viņu pārliecināta un uzticēties.
06.08.2013 11:07 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Un kas tad ir, ja iepatiksies cita?

Pirmkārt, dzīvot bailēs, ka iepatiksies cita, ir vardarbība pret sevi un ārkārtējas nepārliecinātības pazīme.
Otrkārt, vīrietim taču acis neaizsiesi, saitītē neturēsi. Kas būs gājējs, tas lai iet. Ja iepatīkas cita, tātad nebija lemts.
06.08.2013 11:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja esi kopā ar kādu, kur viens otram esat labākie, var teikt, sapņu vīrietis un sieviete, kāds tur klikšķis ar citiem? Tāds klikšķis var būt tikai tiem, kam nav īstas jūtas.
06.08.2013 10:58 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Esmu ļoti greizsirdīga - baigi jāstrādā pie sava rakstura, tāpēc jā - esmu par to domājusi. Bet manas draudzenes ir attiecībās - nu tādas, ar kurām es gribētu un esmu iepazīstinājusi. Un par draudzenēm es neuztraucos... es bīstos no nezināmā - no svešām sievietem :D
06.08.2013 10:43 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Kā iziet pie vīra? -portālā astral-temple.com
06.08.2013 10:36 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
Krista +
Tai vietaa, lai raizeetos par to, ka var viirietis atrast kaadu citu, kas ir labaaka, skaistaaka un gudraaka, ir sapraatiigaak likt pasham viirietim uztraukties, vai kaads gudraaks, forshaaks un labaaks viirietis nocels tevi. Taa vinjam nebuus laika skatiities apkaart, jo buus aiznjemts ar sevis pieraadiishanu.

Pati tagad šādu variantu realizēju un draugs vēl vairāk uzmanību pievērš :) un par citām meitenēm vispār nav jādomā.
06.08.2013 10:34 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es domāju, ka pilnīgi NEVIENA nevar būt droša, ka viņas vīrietiem neiepatiksies cita. Nu nevar nu.
Man tādas bailes uznāk visulaiku, bet tam ir savi iemesli, pirmkārt, tas, ka esmu par sevi nepārliecināta un ne īpaši sevi mīlu, otrkārt, draugs man ir foršs un ļoti labi izskatās, treškārt, viņš strādā jomā, kur komunikācija ar meitenēm ir neizbēgama. Bet nu es cenšos par to labāk nedomāt:)
06.08.2013 08:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kopš brīža, kad man uzmācās draudzenes draugs, esmu sapratusi, ka labāk pašai turēties no citu attiecībām tālāk un draudzenes turēt tālāk no savām attiecībām. lai gan manām draudzenēm šķistu, ka viņam ir daudzi mīnusi, kas gan īstenī'bā ir plusi.
agrāk drīzāk es biju tā draudzene, kuru nevarēja rādīt draudzeņu puišiem, jo es viņiem mūždien iepatikos labāk. agrāk es bijū šausmīgi greizsirdīga un neuzticējos vīriešiem. tādēļ arī man šķita, ka kāda var iepatikties labāk. bet kāda tur patikšana?? man varbūt patika puisis, kas tikko pagāja garām, bet viņš man vnk patika, nevis es viņam skriešu pakaļ vai ar viņu krāpšu savu draugu.
ja tomēr ir tas klikšķis un lielā mīlestība, neko tur nepadarīsi. ja būs tā lemts notikties, tad notiksies. manas draudzenes galu galā nav vienīgās skaistās sievietes uz pasaules.
06.08.2013 08:20 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
man reizēm šķiet, ka es varētu būt tā draudzene, kurā "ieskatās" čaļi :D esmu diezgan pašpārliecināta un pašpietiekama in general, tādēļ mans vītietis runā ar ko grib, PAT ja tās ir sievietes :D :D :D bet nu šai saitītei attiecībās jābūt atgriezeniskai. par to, ka kāda no manām tuvākajām draudzenēm varētu censties viņu nocelt, nemaz nedomāju. tādus cilvēkus neturu apkārt
06.08.2013 01:04 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man ar draudzenem ir pilnigi dazadas gaumes uz viriesiem, tadel neee, nekad neesmu par to domajusi vai uztraukusies.
06.08.2013 00:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nē, es ar tādām domām sevi nenodarbinu. Sievietes tādā veidā tikai pašas čakarē sev nervus. Ja gribēs piekrāpt, tad piekrāps ar sievietes stresošanu vai bez.
05.08.2013 23:38 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Jā, manam puisim un manai labākajai draudzenei ir daudz kā kopīga, tāpēc ir tāda paranoja neliela. Lai gan pati par sevi pasmejos, tomēr ne vienam ne otram nesaku par to :D Tā pa nopietno neraizējos, bet zemapziņā, katru reizi, kad viņi satiekas, palieku nedaudz nervoza.
05.08.2013 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es par to nedomāju.
No draudzenēm nebaidos - viņas man nav nekādas draņķes, kas varētu man ko tādu nodarīt. Kas attiecas uz citām sievietēm(darbā, uz ielas, veikalā utt) - nedomāju par to. Ja kkas tāds notiks, tad notiks un es tāpat nevarēšu to mainīt vai aizkavēt.
05.08.2013 23:23 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es tas nenosauktu par bailem, bet dazreiz ir tada " greizsirdiba" mazina, ja vinam darba kada glita meitene vai vel kur...bet saprotu, ka nu neaizsiesu es vinam acis un kambai neslepsu, lai tik neskatas un citam. Zinu, ka vinam ari ir ta pati greizsirdiba, kad ejam pa ielu un puisi pievers man uzmanibu, pat ar mazo rokas. Bet vienmer viens otram sakam cik loti milam un tad tadu domu vairs nav. Un uzskatu, ka tas ir normali, ka ir tadas domas, ja vien tas nav paranoiskas.
05.08.2013 23:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tai vietaa, lai raizeetos par to, ka var viirietis atrast kaadu citu, kas ir labaaka, skaistaaka un gudraaka, ir sapraatiigaak likt pasham viirietim uztraukties, vai kaads gudraaks, forshaaks un labaaks viirietis nocels tevi. Taa vinjam nebuus laika skatiities apkaart, jo buus aiznjemts ar sevis pieraadiishanu. Ja kaada ir paaraak laba, tad viirietim var ienaakt praataa, ka citas buus veel labaakas, savukaart tie, kas apradushi ar negantaakaam partnereem, baidaas kaut kur doties un skatiities apkaart ar domu, ja nu uzraujaas uz kaadu veel sliktaaku un negantaaku.
05.08.2013 22:45 |
 
Reitings 355
Reģ: 20.06.2012
Par draudzenēm, bailes nav bijušas, toties, šad un tad uznāk domas, ka aizdomāsies par citām :) Tomēr, cenšos uz to neieciklēties ;)
05.08.2013 22:33 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Man nav bijušas bailes, ka manam vīrietim iepatiksies kāda no manām draudzenēm. Ticu, ka viņš un manas draudzenes mani pietiekami ciena, lai nekas tāds nenotiktu. Pie tam, domāju, ka pēc 6 gadiem viņš manas draudzenes neuztver tā. Nu, vismaz viņa draugus es uztveru kā tikai draugus.

Ir, protams bijušas bailes, ka viņam varētu iepatikties vienkārši kāda cita, bet par to daudz domājusi neesmu
05.08.2013 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits