Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neziņa

 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes!

Lieta tāda, ka pašlaik esmu attiecībās, kuras ilgst jau gandrīz divus gadus. Bet neesmu pārliecināta par to vai esmu laimīga.
Situācija ir tāda, ka ar bijušo puisi izšķīros, jo biju pārliecināta, ka esmu satikusi īsto, kurš dara mani tik laimīgu kā neviens cits, bet tagad jau ir pagājis krietns laiks, gandrīz 2 gadi, kopš ir izbeigtas iepriekšējās attiecības. .. Lieta ir tāda, ka visu šo laiku, izņemot pirmos divus mēnešus man ļoti pietrūkst mans bijušais puisis. .. Es ļoti bieži domāju par viņu, atceros, cik bija jauki, kad bijām kopā, ka tomēr es nezinu nevienu citu puisi tik labu kā viņs, jo ar viņu mēs varējām smieties par neko. Mums vnm kopā bija ļoti jautri, puisis manis dēļ bija gatavs uz visu, bet es kā muļķe to visu izbeidzu. Katru dienu es eju pa ceļu un atceros kā mēs gājām kopā ar viņu, akmentiņus spārdīdami, dejodami , smiedamies, lēkādam utt.. Tas viss bija tik jauki, man to gribētos atkal un atkal.. Viņs vienmēr mani uzklausīja un atbalstīja, kad man bija skumji, man tas viss pietrūkst.. UN nezinu, ko lai dara..
NEzinu vai vēlos būt kopā ar puisi, kuru pašlaik esmu kopā , jo, manuprāt, es neesmu ar viņu laimīga, es laimīga biju tikai attiecību sākumā, bet pārtraukt attiecības man arī negribās, jo baidos no tā, ka varētu gadīties , ka pēc tam atkal nožēloju.. Es tiešām nezinu kā rīkoties...

UN jāa, piedevām vēl tas, ka manam bijušajam puisim nu ir uzradusies cita meitene, kura gaida no viņa bērniņu.. UN jaukt attiecības es galīgi nevēlos, jo arī tad , kamēr meitene vēl nebija stāvoklī es viņus netraucēju! ES vienkārši visu paturu sevī, jo nevēlos, lai arī viņs uzzina, ka man ļoti pietrūkst viņa klātbūtnes.. Kaut gan sirds dziļumos es ļoti vēlētos atkal būt viņa apskāvienos...

ES nezinu, ko man darīt ar manām esošajām attiecībām, tās turpināt, vai ko darīt.. Es nejūtos laimīga , man kkā ļoti pietrūkst, tas noteikti ir mīļums, man esošais pusisis visu laiku saka, ka ļoti mani mīl, bet es to nesajūtu..nezinu kāpēc.. Man reizēm pat rodas sajūta, ka nekas vairāk par mīlēšanos viņam neinteresē..


Varbūt, kādai liksies mans teksts nesakarīgs, vai kkā tā, bet tā noteikti varētu būt, jo rakstu steigā, lai neierauga man puisis!


Zane R
05.08.2013 20:33 |
 
Reitings 68
Reģ: 30.07.2013
Tas ir ieradums, ieradums būt blakus konkrēti kādam cilvēkam. un ja tu esi viņu pametusi, tas tāpat agrāk vai vēlāk notiktu, jo kaut kads tam visam iemesls bija, pat ja saki ka nē - kaut kas lika tevi viņu pamest. Neiejaucies viņu attiecībās, ja tu viņi mīli, svarīgākais lai viņam ar otru meiteni ir labi :)
Man pašai reizēm šķiet, ka attiecības lielākai daļai balstās tikai uz mīlēšanos, mēs vairs nezinam kad un ar ko esam laimīgas, bija kāds pētijums kur atklājās ka sievietes kuras pārgulējušas ar konkrēto vīrieti, vairs nespēj no viņa aiziet. Varbut tāpēc ka baidās palikt vienas? varbut ari tu baidies palikt viena, tāpēc nezini ko darīt? parunā arī esošo virieti, pasaki ka tavas jūtas ir zudušas, jums abiem ir iespēja glābt attiecības, varbūt aizejot uz randiņu, kas nav tik sen bijis? un ja šīs jūtas nenāk atpakaļ tu zini ko darīt - aiziet.
05.08.2013 20:44 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Tava problema ir ta, ka dzivo atminas. Cilveki un lietas mainas, un pat ja tu un tavs bijusais atkal saietu kopa, atiecibas vairs nebutu tadas, ka agrak. Un iespejams, tevi velk pie bijusa tikai tapec, ka nepiepildijas tavas ceribas par pasreizejam atiecibam, un tados brizos mes parasti medzam salidzinat atiecibas un viriesus. Tas, ka neizdodas ar so virieti, nebut nenozime, ka tikai bijusais spetu tevi darit laimigu, tas nozime, ka tavs istais vel ir jasatiek.
05.08.2013 20:47 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Lieta ir tāda, ka esmu viņam jau to teikusi, bet viņs to uztver kā joku un nemaz neuztver nopietni, vismaz pēc viņa attieksmes var tā spriest.. Un jā lieta ir tāda, ka man ļoti patīk citi puiši, un bieži pat sarakstos ar citiem, runājusies, bet neko vairāk. Ir puiši, kuri vēlas būt ar mani kopā, bet es nevēlos krāpt. Un arī baidos, ka vēlāk nožēlošu, ja aiziešu.
05.08.2013 20:49 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Es jau labprāt nedomātu par bijušo, bet viņa viņa meitene man tagad uzmetusies par baigo draudzeni un visu laiku man raksta, ka man iet utt. Protams, ka rakstu , ka lieliski, neko nedaru, ka vinai.. Kaut gan man nepatīk, ka vina man raksta, jo vina mani nemaz dzive nekad nav redzejusi, vnk atrada mani draugos un vēlējās cipa iepazities caur dr.lv, jo mans bijusais (viņas esošais puisis) vinai stāstot par mani tikai labas lietas.. Un viņa gribot pārliecināties.. Problēma ir tajā, ka es neprotu atteikt cilvēkiem.
05.08.2013 20:52 |
 
Reitings 68
Reģ: 30.07.2013
Zane - saņem drosmi, neturi sevi būrī, neieroežo sevi. Tu vēlies visu dzīvi domāt par citiem un nožēlot, ka esi izvēlējusies vīrieti savā tuvumā, kuru tu nemaz nemīli?
05.08.2013 20:55 |
 
Reitings 68
Reģ: 30.07.2013
Zane - uzraksti viņai, ka tu negribi atcerēties pagātni un ne jau tāpēc ka puisis būtu slikts, bet gan tāpēc ka tev sāp un novēli viņiem abiem veiksmi.
05.08.2013 20:58 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Paldies Grace par padomu! (hug)
Problēma ir tajā, ka mēs tagad esam kopā devušies peļnā uz UK un mēs te strādāsim līdz novembrim, tad laikam ir jānogaida, jo mēs strādājam kopā un dzīvojam arī.. Es vienīgi baidos par to, ka to uztvers mana ģimene un viena ģimene, jo es vina ģimenei loti patīku un vins manai un visi liek loti lielas cerības uz mums...
Tad vēl lieta tāda, ka mēs mācāmies vienā kursā, bet labi tas, ka tas ir pēdējais gads.. Jo no janvāra līdz maijam mēs būsim praksē un , tad tikties praktiski nesanāks, tad varbūt nebūs tik sāpīgi.. UN jūnijā jau būs izlaidums!
05.08.2013 21:10 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.08.2013
es domaju ka tev ir jaizrunajas ar savu tagadejo puisi un jaievies savas atiecibas kas jauns kautvai seksa kas jauns redzesi tu busi tik aiznemta ar savu idealo attiecibu veidosanu ka aizmirsisi bijuso !!
pie sadam attiecibam tu pati asi vainiga!!
un bijusa attiecibas labak neizjauc berns ir svets divu cilveku attiecibas!!
berns mani satuvinaja ar manu puici un tagad mes esam laimigi!!
05.08.2013 21:11 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Arprats, tas gan ir divaini, ka tava ex tagadeja draudzene tev raksta, ja pat dzive redzejusi nav. Prieks kam vinai tas ir vajadzigs? Grutnieces dullums?
05.08.2013 21:19 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Vina man sāka rakstīt jau uzreiz, kad sāka attiecības ar manu bijušo.
05.08.2013 21:23 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Santa, bija jau teikt, ka nekad nejauktu attiecības, ja bērna arī nebūtu!
05.08.2013 21:24 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.08.2013
zini ja nebutu berna tad vel tas butu iespejams atiecibas un milestiba nekad nezelo citus doma par sevi var redzet ka biji vinam loti piekerusies!!!
05.08.2013 21:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja jau pameti, tik laimīga nemaz nebiji, tu vienkāršo šobrīd esi fokusējusies tikai uz labo.
05.08.2013 22:12 |
 
Reitings 33
Reģ: 28.07.2013
Ja būtu laimīga tagadējās attiecībās, Tu tagad nešaubītos. Par bijušo gan sliecos piekrist Beibe.Marta'i. Taisnība vien ir.
05.08.2013 22:20 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.07.2013
Nu jā, tad jau laikam, ka patiešām nav īstais.
05.08.2013 22:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Saki, ka bailes ir no taa, ka vari nozjeelot to, ka pameti puisi. Bet tev nav bail no taa, ka peec gadiem 5 vai cik tur nozeelosi veel vairaak, ka nedziivoji sev, neklausiiji savai sirdsbalsij un paliki ar neiisto cilveeku?
05.08.2013 22:51 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
No tava rakstītā saprotu, ka no vienām attiecībām ielēci uzreiz otrās. Varbūt tā bija tava kļūda, jo vecajās attiecībās viss bija apnicis, pieriebies un acīs leca tikai sliktais, ar jauno puisi viss no sākuma bija skaisti, jauki, iemīlēšanās periods, rozā brilles, bet tagad tam visam pazūdot, tu sāc nožēlot, ka vispār uzsāki jaunas attiecības, kas beigās neattaisnoja tavas cerības, līdz ar to tu vnk atgriezies domās pie bijušā. Manuprāt, tev vajag pabūt vienai, saprast, ka tev nav vajadzīgs vīrietis, lai būtu laimīga un pašpietiekama. Izklaidējies, pastaigājies uz ballītēm, ļaujies kādam flirtam, izbaudi to, ka tev savs dienas režīms nav jāsaskaņo ar kādu un tu vari doties uz kurieni gribi un kad gribi. Nedomā par to, ko teiks vecāki, kad izšķirsieties, tā tomēr ir tava dzīve, viņiem tas būs vienkārši jāpieņem.

Un noteikti pārtrauc jekbādu saraksti ar tagadējo puiša draudzeni. Manuprāt, viņa ir slimīgi greizsirdīga uz tevi, jo bijušais čalis stāsta par tevi daudz, līdz ar to dāmītei ir interese tevi turēt savā redzeslokā, izjautāt par tavu dzīvi, lai uzzinātu vai gadījumā netaisies parādīties viņas vīrietim tuvumā. Turklāt nedzirdot par to, kā iet viņai un tavam puisim, tev būs vieglāk dabūt viņu ārā no savas galvas.
05.08.2013 23:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nejauc galvenais bijušajam pusim galvu!! ja tu izjauksi viņu attiecības un atkal viņu pametīsi, ko tad? tu jau viņu vienreiz pameti un tam bija savi iemesli. jeb tu jau viņus aizmirsi?
tagadējo puisi tu vnk nemīli un nemīlēsi. tāpēc jums vajag šķirties. labāk kādu brīdi esi viena un izdomā, kādas īsti attiecības vēlies un kādu puisi vēlies. nevajag uzreiz visus puišus salīdzināt ar pirmo. jā viņš labs, bet gan jau atradīsies vēl labāks tieši priekš tevis. nevar būt ar cilvēku kopā tikai tādēļ, ka viņš ir labs, tevi mierina, kad ir grūti. priekš tādām lietām ir draugi. attiecībās tas ir svarīgi, bet galvenais ir kas cits, ko tu, manuprāt, nejūti nevienu pret puišiem.
06.08.2013 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits