Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par R1MK

 
Reitings 3
Reģ: 05.08.2013
Sveikas!!

Gribētu uzzināt par Rīgas 1. Medicīnas koledžu. Vai kāda var pastāstīt sīkāk par studijām tur?, par lekcijām utt.

Kādā stāvoklī ir kojas un cik studenšu dzīvo vienā istabiņā?
Vai ir ledusskapis un WiFi?
Kā ir ar virtuvi, dušu un labierīcībām?
05.08.2013 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
Vari uzrakstīt privāti savus jautājumus, parāk vispārīgi esi pajautājusi, lai varētu pastāstīt ;)
07.08.2013 12:40 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Wifi kojās ir ? :D
12.08.2013 13:14 |
 
Reitings 66
Reģ: 14.08.2013
Nu tas viss atkarīgs no tā, par ko iesi mācīties :) Es mācos par ārsta palīgu. 1.kursā lekcijas visas piecas dienas un +- līdz 17:00. Jāmācās daudz un dikti - anatomija, fizioloģija, mikrobioloģija utt. Ja nemaldos, tad kaut kādi 15 priekšmeti.
Kojas normālas. Ko gan labāku par 11latiem mēnesī var vēlēties? Vienā istabā līdz 3 cilvēkiem. Atzīšos, ka apraudājos ieejot savā istabiņā pirmo reizi :D Nekur pirms tam tā uz ilgu laiku nebiju bijusi prom no mājām. :D Ja palaimēsies, tad gultas būs labas, ja nē, tad čīkstēs ikreiz, kad pagriezies. Skapji ar kā kurā istabā. Tagad jau vairs neliekas tik traki. Ledusskapji nav visās istabiņās, bet 2. un 3.stāvā ir laikam arī virtuvēs. BEt nu vajag noskaidrot, vai ir kādā blakus istabā ledusskapis un piemesties tur :)
Ar wifi nu tā, dažreiz bija, dažreiz nē. Tā, kā es dzīvoju tuvu datortelpai, tad man bija paveicies un gandrīz visu laiku bija. Tajās istabās, kuras vairāk uz malām, tur tā pasūdīgāk.
Virtuves katrā stāvā 2. Nu ko tur daudz - 2 gāzesplīts un viss.
Labierīcības arī katrā stāvā divas, katrā galā sava. Dušas vienas. Rindas garas :D
Vēl kaut kas ?
14.08.2013 23:33 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.08.2013
Kazene
Es arī mācīšos par ārsta palīgu, tāpēc tevis sniegtā informācija noderēja. Paldies
19.08.2013 18:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits