Sekss

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Šai diskusiju tēmai apzināti izvēlējos visai provokatīvu nosaukumu, lai arī par dzimumakta pozām un norises specifiku diskutēt nevēlos. Labprātāk parunātu par iekāri fizisko un tās nozīmi attiecību veidošanā. Saprotams, jūs drīkstat man oponēt - es pat ceru, ka sagaidīt konstruktīvu opozīciju savam viedoklim.

Lūkojoties no sava vecuma viedokļa, šodien nonācu pie secinājuma, ka dzīvei zudusi noslēpumainības sajūta, misticisma pieskāriens un romantika. Pirms sašutumā rakstāt, ka šī ir 30-gadinieku krīzes izpausme, kas ir skarusi vienīgi mani u.tml., lūdzu, ļaujiet paskaidrot! Ja kādreiz, tīņa gados, ikviena tikšanās ar pretējā dzimuma pārstāvi radīja saviļņojumu, patīkamu satraukumu, veselu emociju buķeti, tad tagad pat intīma satikšanās, sekss neizraisa ne tuvu tādu eiforijas sajūtu. Man pat brīžiem šķiet, ka ar seksu cilvēki nodarbojas nevis pirmatnīgas kaislības dēļ, bet drīzāk to izvēlas kā patīkamu laika kavēkli. Proti, kādēļ gan neizbaudīt dzimumaktu ar pievilcīgu pretējā dzimuma pārstāvi? Šo jautājumu esmu pārspriedis savu vienaudžu lokā, un vairuma viedoklis iekāres jautājumā saskan ar manējo. Nedomāju, ka šī parādība tik cieši saistīta ar vecumu, jo par līdzīgu pieredzi esmu dzirdējis arī no 20-24 gadus veciem (jauniem) cilvēkiem.

Uzdrošinos apgalvot, ka mūsu sabiedrība lielā mērā dzīvo emociju vakuumā - nevienam jau būtībā neinteresē, kā Tev klājas, kā Tu jūties. Visi vēlas dzirdēt tikai liekulīgas atbildes un redzēt dežūrsmaidus. Vienkāršība, sirsnība, vaļsirdība - tas viss mūsdienās kļuvis lieks un nemoderns, manuprāt, lielākajā daļā sabiedrības. Tādēļ nav nekas pārsteidzošs, ka cilvēki ir daudzējādā ziņā notrulinājušies, kļuvuši vienaldzīgi, vēsi.
Spēju saprast tos vīriešus, kas attiecībām apzināti meklē jaunas, nepieredzējušas meitenes. Esot kopā ar tādu meiteni, vīrietis var radīt ilūziju, ka arī viņš ir jauns un just spējīgs. Bet tā cilvēkiem, manuprāt, bezgala pietrūkst.

Kāds ir jūsu viedoklis, cienījamās dāmas? Vai intīmas attiecības veidojat kaislības un iekāres dēļ? Vai varbūt tāpēc, ka "mīlat" savu partneri? Mīlestības formas gan mēdz būt ļoti dažādas un ne visas saistītas ar libido izpausmēm. Kad pēdējo reizi esat izjutušas neprātīgu fizisko iekāri? Vai vispār esat?
04.08.2013 16:11 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Mmm, burvīgi, jūtu zināmu homoerotismu nākam no 123 puses. Saki, kādi vīriešu augumi Tevi visvairāk piesaista? Vai Tu tos tikai apbrīno, varbūt arī vēlies pieskarties, noglāstīt?
04.08.2013 23:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manuprāt, krista, pat nav sapratusi manis rakstītā jēgu - viņai "mīlestība", acīmredzot, asociējas vienīgi ar iekāri, ko pati arī atzīst. Protams, cilvēki ar bagātāku garīgo pasauli apzinās, ka mīlestība ne tuvu nav saistīta tikai ar iekāri. Pastāv taču tik dažādas tīri platoniskas jūtas. Manuprāt, mīlestība ir emociju kopums, kamēr iekāre - instinkts.

Saprotu, ka tev ljoti gribeejaas man iedzelt, bet nu diskusija par seksu nekaadi neattiecaas uz to miilestiibu, ko juuti pret beerniem, vecaakiem un draugiem. Diskusijaa par seksu parasti vieniigaa miilestiiba ko apspriezj, ir miilestiiba starp sievieti un viirieti, vai atseviskjos gadiijumos starp diviem viirieshiem vai divaam sievieteem. Tai miilestiibai liidzi iet arii iekaare(bet taa nesastaav tikai no iekaares, ir arii citi, tikpat svariigi faktori kaa otra cilveeka personiiba, savstarpeeja cienja utt). Ja iekaares nav un otru cilveeku miili tikai kaa braali vai draugu nevis viirieti, attieciibaam visticamaak pienaaks klaat gals vai arii saaksies liidzaas pastaaveeshana savstarpeejaa izdeviiguma deelj.
04.08.2013 23:37 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Mmm, burvīgi, jūtu zināmu homoerotismu nākam no 123 puses. Saki, kādi vīriešu augumi Tevi visvairāk piesaista? Vai Tu tos tikai apbrīno, varbūt arī vēlies pieskarties, noglāstīt?


Es vnk jautāju, jo Platona dialogos nav nekas par vīriešu un sieviešu neseksuālām attiecībām.
04.08.2013 23:39 |
 
Reitings 230
Reģ: 25.04.2013
123, nu tu dod...
04.08.2013 23:42 |
 
Reitings 230
Reģ: 25.04.2013
Saki, kādi vīriešu augumi Tevi visvairāk piesaista?


Es jau varu atibldēt - fucking shredded.
04.08.2013 23:43 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Intīmas attiecības veidoju tikai ar vīriešiem, kurus iekāroju, ar kuriem rodas vēlme pēc tuvības, un katru reizi tas man ir īsts emocionāls piedzīvojums, tāpēc man patiesi žēl to cilvēku, kuriem pat jau 20 - 24 gados kas tāds neizraisa nekādas sajūtas...
Manuprāt, tik tālu var notrulināties, ja tas tiek darīts sporta pēc, "kā patīkama laika nodarbe", piekopjot pastāvīgus gadījuma sakarus...Diemžēl tādu cilvēku ir daudz..Lai ko mainītu, vispirms jāsāk ar sevi, savu skatījumu uz lietām un dzīvi, nevis meklēt kādu jaunu naivulīti un cerēt, ka viņa sniegs jaunu skatījumu uz dzīvi. Bet tas jau lielākajai daļai raksturīgi - nevis sākt ar sevi, bet gaidīt kaut ko tik no apkārtējiem.
05.08.2013 01:42 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nezudīs tā sajūta eiforiskā, satraukums un visa pārējā buķete emociju, ja cilvēki pratīs mīlēt. Cienīt, un pats galvenais...darīt visu , lai otram būtu labi. Ja vīrietī ir egoistiska vēlme seksu izmantot tikai savu vajadzību apmierināšanai, viņš neprot mīlēt un nevēlas šo mākslu apgūt. Egoisms stāv pāri tām sajūtām, tu domā tikai par sevi, nav par ko satraukties, vai otram ir labi, utt..
05.08.2013 02:04 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Piekrītu, Perversā, vienīgi mana doma bija nedaudz cita, proti, ne mirkli neapšaubu jūtu nozīmīgu attiecībās, taču drīzāk te runāju par fizisko iekāri un tās realizēšanu.
05.08.2013 09:03 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Tādēļ, ka tagad sekss arī tiek pasniegts kā izklaides/sporta veids bez maz vai. Viss ir atklāts, nekas nevienam nav slēpjams. Mūzikā, reklāmas industrijā, internetā tas viss tiek kultivēts. Un cilvēki uzskata, ka ar to nodarboties nav liela muiža. Zudušas tādas vērtības kā tikumība, tādēļ arī nekas īpašs tas vairs nešķiet. Man arī tā agrāk likās un ir sanācis būt ar vīriešiem, kuriem visu laiku tā licies, jo nav bijušas dziļas jūtas pret sievieti. Ir laimējies būt tai sievietei, kas pieredz pārmaiņas viņā, kas parāda citus apvāršņus. Šī fiziskā izpausme patiesībā ir dziļa un noslēpumaina un nereti tai vajadzīgas dažādas prasmes. Daudziem jau arī kamasutra asociējas tikai un vienīgi ar sarežģītām plikām seksa pozām, bet īstenībā jau doma tajā ir daudz diļāka ar morāli un piemēram, spēju iemācīt sievietei būt tai, pie kuras vīrietis nāk atkal un atkal un paliek. Un ne tikai tādēļ, ka viņa pārzin labas pozas gultā. Cilvēkiem jāiemācās neatdalīt savu fizisko ķermeni no dvēseles.
05.08.2013 09:35 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
viņai "mīlestība", acīmredzot, asociējas vienīgi ar iekāri, ko pati arī atzīst. Protams, cilvēki ar bagātāku garīgo pasauli apzinās, ka mīlestība ne tuvu nav saistīta tikai ar iekāri

Njā, izskatās, ka dažām te patīk un neapnīk, ka kaut kāds homītis ar ieaugušiem matiņiem visu laiku norāda cik viņām ir zems intelekta līmenis, bet homītim ar ieaugušajiem matiņiem auksts, cik viņām nabadzīga garīgā pasaule, bet homītim ar ieaugušajiem matiņiem bagāta :)
Ar pašcieņu švaki.
05.08.2013 09:57 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Al Capone, nevēlos izklausīties piekasīga, tikai norādīšu, iespējams, ka noder dzīvē - auKsts ir, piemēram, ledus, bet auGsts ir, piemēram, kalns. Tavā teikumā būtu jāraksta "homītim ar ieaugušajiem matiņiem auGsts". :)

Bet vispār Tavs teksts ir tiešām vietā, piekrītu.
05.08.2013 10:06 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
Jā, zinu kā jāraksta, kļūdījos "homītim ar ieaugušajiem matiņiem ir auGsts..." :D
05.08.2013 10:34 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Bet tik sulīgi pateikts! :D

Nevaru beigt ķiķināt par to tekstu.
05.08.2013 10:42 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man savos gandrīz 30 nav nācies ar tādām problēmām sastapties. Ja esmu kopā ar sievieti (arī ilgstošas attiecībās) bieži vien ir sastopama visa emociju buķete. Ir arī gadījumi, kad esmu noguris un īsti nav vēlmes .. tomēr otra pusīte ir hornie .. nu tad jā, ir kā ir, bet nav tā, ka ir nekā - process darīšanas pēc .. kad jau viss sākas, tad arī vēlme parādās :)

Manuprāt, viss ir atkarīgs no tā, kā pozicionē savu partneri galvā un sirdī .. un šeit galvenais ir iemācīties pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, un iemīlēt otra "nobīdes no ideāla", jo agri vai vēlu tās tiek pamanītas un tikai katra paša ziņā ir kā tās uztvert. Ar prātu tās iespējams vai nu notušēt palīgā ņemot tos argumentus, kas otrā padara traku, vai arī spēcināt, pievēršot tām uzmanību, un nonākt pie Tevis jau minētā "patīkamā laika kavēkļa" vai pat sliktāk ..

Īsāk sakot - viss slēpjas paša attieksmē un vēlmē darīt kaut ko lietas labā ..
05.08.2013 11:11 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Izsakot tikai viedokli par tēmu sekss, tomēr arī jāaplūko situācija kāda tā ir tagad, jaunieši sāk nodarboties ar dzimumdzīvi krietni agrāk, tas vairs nav tikai intīms process starp diviem cilvēkiem, kā jūtu izrādīšana, tas ir kaut kas pārāk populārs palicis, ko dara visi, visi bez izņēmuma un jo ātrāk ir pirmā pieredze, jo lielākas iespējas tā teikt izvirzīties grupas vadībā. Vairs nav romantiski satikties randiņā, kautrīgi pastaigāties parkā un savās domās domāt, vai viņš paņems manu plaukstu savā, tagad ir, kad būs pirmā pieredze. Vairs nav arī aktuāli galvu reibinoši skūpsti vairāku stundu garumā un sapņošana par laimi, laimi kopā ar to otru, bet gan kā lai atsvaidzina savu jau iegūto pieredzi (jo ko ātri uzsāk, jo ātrāk tas viss nogurdina, jāmeklē jauna pieredze), manuprāt šīs ir cēlonis, kamdēļ mūsdienās jau pat pāri 20 gadiem daudzi meklē kā atsvaidzināt gultas dzīvi, jo tā ir garlaicīga, jau nerunājot par attiecībām kā tādām. Un varētu tik minēt vēl simtiem līdzīgu mazāku un lielāku cēļoņu, bet visam pa virsu ir viena liela problēma, par lielu ir piedāvājums un pārāk maza ir mācība, kā būt laimīgam ar sevi.
05.08.2013 11:22 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Rodas iespaids, ka dažām foruma lietotājām ļoti aktuāls šķiet manas seksuālās orientācijas jautājums.

Daļēji piekrītu DIO viedoklim, tikai man rodas jautājums, cienījamās dāmas, kādēļ man gadās dzirdēt stāstus, ka "pēc 5. tikšanās pārgulējām; īsti to pat negribēju, bet vīrietis šķita tik jauks" vai "puisis visu laiku runā par seksu un mudina, taču man bail, jo esmu nevainīga, bet laikam tas reiz būs jādara".
05.08.2013 11:34 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
man ir tikai 25 gadi, bet es arī pilnībā piekrītu tev. liekas, ka esmu jau to visu attēdusies, ka tas vairs nesagādā prieku.
13.08.2013 16:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits