Vīrieša attieksme

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Kā pret jums attiecas vīrietis ikdienā, pievērš daudz uzmanību, runājas , stāsta vis kaut ko, mīļo, interesējas par jūsu domām, sajūtām? Vairāk interesē tām kurām attiecības ir 6+ gadi kopā. Kāpēc jautāju, esam kopā 11 gadus, kādu laiku jau ir sajūta, ka dzīvoju viena kaut dzīvojam kopā, īsti uzklausīt mani negrib, kad sāku runāt, vienalga par kādām lietām, neskatās uz mani, bet tv, vai sāk bakstīt savu telefonu, vai novēršas, liekas es vairs galīgi viņam neieinteresēju, bieži manu sacīto aizmirst, īsti nekad nav laiks priekš manis. Man tas ir tik sāpīgi, sirds lūzt. Esmu teikusi vairākkārt kā es jūtos, bet nekas nemainās, strādā viņš daudz, saprotu, ka ir noguris, bet ar citiem viņš spēj runāt, pievērsties kādām savām lietām, mūsu bērnam, bet man netiek nekāda uzmanība, ko lai es daru? Visu šo laiku es arī nestrādāju, pašlaik pavadu mājās ar mazo nu jau līdz septembrim, septembrī došos mācīties, būšu vismaz cilvēkos, bet viņš pat nevēlas klausīties par manu skolas izvēli. Ceru, ka dosiet kādu padomiņu.
03.08.2013 23:03 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Laikam jau esmu garlaicīga palikusi Krista, ceru, ka mainīsies viss. Vai pretēji, sākšu kriet vēl vairāk uz nerviem, jo runāšu par savu jauno skolu, no kuras viņš neko nesapratīs, iešu medicīnu mācīties.
03.08.2013 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Ja vinjsh negrib iet pat ar draugiem tad necepies jo tad nav tik traki. Varbuut mani attieksmi pati..saac kaut ko dariit ko neesi dariijusi. Man ar savu puisi attieciibas uzlabojaas tad kad saaku suutiit uz mobiilo darba laikaa nekjiitras bildes, vinjsh pilniibaa bij atplaucis un pats saaka suutiit man pretii visaadas bildes. Es paliku aktiivaaka maajaas un kaa pa durviim bij iekshaa taa apskaavu , prasiija kas man leecies teicu nekas vnk gribu tevi samiiljot. Biezhi vien skatoties tv vinjsh biezhi luuzt nost un es vnk saaku vinju tur lejaa buchinaat un tici vai nee vinjsh pamostas kaa lode. Saac dariit kaut ko nebijushu. Esi smaidiiga jauka kaut arii vinjsh ir iigns.
04.08.2013 00:00 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Edīte, par saldumiem biju dusmīga, jo bērniņam vēl nav 2 gadi, un 6 stundu laikā, bez saldumiem neko citu viņš neēda. Jā viņš man pieskata arī mazo, protams, saku viņam par to paldies, šodien viņš pats gribēja ņemt mazo līdzi, kaut es gribēju pati ar mazo palikt. Sadusmoja, ka nepadomāja, un veikala neko nenopirka, kādu bērnu pārtiku ar gaļiņu.
04.08.2013 00:00 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
sammia_ mēģināsu, centīšos, jo vēlos, lai viss uzlabojās.
04.08.2013 00:01 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
pastāsti kāds vīrietis bija attiecību sākumā?
un kad viņš sāka iet uz šo attieksmes pusi?
04.08.2013 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
May- varbuut probleema esi tu, nevis vinjsh?? Peec taviem teksties izskataas ka tev baigi viss kriit uz nerviem ja vinjsh kaut ko neizdara? Varbuut saac mekleet vinjaa vairaak pozitiiivo.
04.08.2013 00:02 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Laime meita - Sākumā mēs daudz runājāmies, viņš varēja pat naktīs negulēt un runāt, mīļot mani. Bija savādāks, teiktu tā bija man kā labākais draugs, ka varēja runāt par visu un jebko. Pat nepiefiksēju kad viss mainījās, pēdējo gadu laikā viss palika sliktāk, mazāk sākām runāt, skūpstīties arī kaut kā viņš vairs nevēlas. Nezinu kas notika.
Sammia_ jā esmu nervozāka palikusi, līdz ar to viss vairāk kaitina mani, grūti ja nervi netur, meklēt labās viņa īpašības, nesaku jau ,ka viņš tikai vainīgs, pati jau arī esmu vainīga, bet gribētu, lai arī mani respektē un ciena, nevis, lai gaida ka visu izdarīšu es. Bieži saka, ka es neko nedarot mājās, tāda sajūta, ka viss savedas kārtībā pats, neesmu no tām, kas rāda, re iztīrīju to , un izdarīju šito. Atceros nesen negaidīti ieradās mana draudzene ciemos, vīrs darbā bija, es tajā laikā drēbes gludināju, un viņa man pateica , re tu kaut ko dari, un ka nav tā kā mans vīrs saka, ka es neko nedaru.
04.08.2013 00:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekrītu sammia_, nu nenotiks nekas tam bērnam, ja sešas stundas paēdīs saldumus. Novērtē to, ka tev bija sešas brīvas stundas, ko veltīt sev. Kā lai tie vīrieši grib rūpēties par bērniem, dod sievietēm brīvu laiku, ja pēc tam tiek zāģēti, ka tas un tas nebija labi? Sakiet vairāk komplimentus un uzslavas saviem vīriešiem, un abi būsiet laimīgi! Tas nav tikai autorei, bet daudzām sievietēm te cosmo, kas ir neapmierinātas ar saviem vīriešiem.
Varbūt viņam zudusi interese par tevi kā sievieti, jo tu pati esi "aizmirsusi" tāda būt, bet visu laiku esi tikai viņa bērna māte?? Kas pierādās jau ar tiem pārmetumiem par bērna ēdienu.
04.08.2013 00:18 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Tad vareji pati lidzi iedot ko edamu. Es butu septitajas debesis, ja manejais kaut reizi bernu panemtu lidzi un atlautu man vienai palikt un laiku veltit sev. Noverte to, ka vins laiku vismaz bernam velta. Es but parlaimiga, ja kaut vienreiz man lautu normali dusa ieiet nevis bernu pie manis sutit, lai eju saziepejusies jogurtu iedot, jo papins no pc nevar atrauties.
Lai neliek tas listites nu un. Pati noperc un pieliec. Es parasti daru "viriesu darbus",kad sis majas, reizem nostrada un pats pec laika piesledzas.
Bija mums kibele ar podu (udens nolaisanas klokitim skruve ar laiku bija papieskruve) nekas gruts un sarezgits. Regulari to dariju lidz piegriezas, netaisija vins ari ilgu laiku. Lidz izstastiju anekdoti vinam ( virs skatas futbolu.sieva ludz ieskruvet lampinu koridora. Virs kas es kads elektrikis? Sieva ludz salabot kapnites pie majas, virs-kas es celtnieks? Utt. Sieva aiziet uz blakus istabu izraudaties. Virs sadusmojas un aiziet uz krogu. Parnakot majas redz, ka kapnes salabotas, koridora lampina deg utt. Prasa sievai pati izdariji? Sieva atbild. Kad tu aizgaji apsedos uz solina un raudaju, gaja garam jauns puisis un jautaja kadel raudu. Izstastiju. Jauneklis teica- es visu izdarisu, bet tad jums ar mani bus japargul vai jauzcep kuka. Virs- kadu kuku izcepi? Sieva- kas es pavare esmu?)
mans slinkis aizgaja sataisija podu un kops tas reizes regulari veica so darbinu.
04.08.2013 00:23 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Mazaa nu par tām līstēm nezinu kāds izmērs precīzi jāliek kur nu vēl kā pieliek, ja zinātu, pati būtu izdarījusi. Vispār par vīriešu lietām daudz ko nezinu un nemāku, neesmu redzējusi, kā vīrieša darbi darās, tētis arī man nav bijis, lai būtu redzējusi kā kas notiek.Tādos mājas darbos viņš ir slinks, mana mamma lūdz viņam palīdzību, apsolījās kaut ko tur palīdzēt, bet neko neizdarīja, principā dara tik kādus darbus, ja viņam par to maksā, tā kā mājās algu naudas izteiksmē, par to nesaņem atliek vienmēr un vēlāku. Tā jau protams priecājos, ka mazo pieskata, šad tad bez mazā pie draudzenēm aizbraucu.
04.08.2013 00:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
paruna ar vinu sakuma par temam, kas ir aktualas vinam, piemeram, sports, auto utt. velak pieversies citam temam, kuras varetu intereset jus abus, piemeram, jauna filma. pienemu, ka virietim nav tik interesantas sieviesu lietas. saku tapec, ka es saku runat par kadu kosmetiku vai ko citu-redzu, ka vinam nav ko teikt. un ja ta padoma, ko tad tadu teiktu?
ja ari par citam temam, kas vinam varetu but aktualas, nepievers uzmanibu, tad diemzel neesi interesanta vairs.
04.08.2013 00:40 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Par tam gridas listem. Kadas gribi tadas perc. Ja pareizi atceros tad ir koka un plastmasas. Piestiprinaja ar naglinam.
Kadu dienu, kad vinam brivs pasaki, ka tev vajag uz veikalu, lai aizved ( par muguru taks nestiepsi). Noperciet un tad jau manis cik ilgi majas staves. Noliec redzama vieta. Es vel izdaritu ta, ka noliktu reali prieksa, lai vins aizkeras, varbut pats sapratis.
Man piemeram jau otro dienu prieksa ardurvim stav pc kaste tuksa. Nopirka sev jaunu mantinu, tad, lai iepakojumu ari pats izmet. Ta nu vina tur man staves kamer ieaugs. Kapju pari un viss.
04.08.2013 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu, kad paliec dusmīga atkal padomā par to, ko viņš labu dara Tev. Nu cilvēki mainās. Kā meitenes minēja pamaini ikdienas dzīvi. Pamaini kaut ko intīmajā jomā. Izdari kaut ko tādu negaidītu. :) Nu ir jau lietas, kas man bija līdzīgi kā Jums tagad. Nu nemeklēju kašķi, kur agrāk es meklēju, nu ir jau sākumā grūti, bet piespiedu sevi nomierināties un ar laiku palika labāk :). Nu, ja vīrietis ņem mazo iedod līdzi kādu banānu, mazos burkāniņus, nu, lai nav tie saldumi tik :) Saprotams ir grūti, bet nu kaut kas kaut kur nogāja greizi, ka tagad mazliet jāpacīnās, lai ir kā agrāk. :) Veiksmi.
04.08.2013 00:51 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Mans viedoklis, ka problēma ir vīrietī.
Domāju, ka tev nevajag klausīties cosmo meiteņu teikto, ka tu esi pie visa vainīga, ka tev viss jāizdara un nav jāčīkst.
Aizsūti bērnu pie kāda ciemos un ierosini parunāt. Pastāsti kā jūties no A līdz Z.
Vai uzraksti vēstuli, piebilstot, ka neesi laimīga, un vēlies risināt problēmu. Pajautā vai viņš ir laimīgs, apmierināts ar dzīvi, attiecībām. Ja ir, tad nu saki, ka nav pa ceļam. Ja nav, tad kopīgi jārisina viss.
Kā ar seksu Jums ir?
04.08.2013 01:56 |
 
Reitings 96
Reģ: 31.07.2013
izlasi gramatu"sievietes, kas mil par daudz"..man liekas varetu but par tevi.;-)
04.08.2013 01:58 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Bieži vien meitenes, kad forumā raksta par savām problēmām galvenokārt noliek savu vīrieti, uzskaita tikai viņa mīnusus, un par sevi saka, ka cenšas darit visu iespejamo.
Bet pagale viena nedeg. Vienmēr atceros, ka man draudzene stāstīja, ka vīrietis ir sievietes spogulis. Visa sievietes attieksme, rūpes, domas par vīrieti atspoguļojas un tieši to pašu saņem pretī.

Vismaz man tas tā ir, es zinu, ja esmu par kādu lietu mājās sastresojusi gaisotni, tad es taja bridi varu pat neceret uz mīļumu no drauga puses.

Sievietēm sākumā pašām jāstrādā pie savas attieksmes pret vīrieti, pirms vispār sākt sūdzēties un galvenais attiecību pamatprincips ir dot negaidot pretī, jo kā mēs visi zinām dots devējam atdodas.
04.08.2013 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man mājās žalūzija jau 2gadus liekas pie loga :D runā jau 11.kopdzīves krīzi.

Kāpēc tāda čīkstēšana no siev. puses, ja gribi,ko mainīt, tad maini, sāc ar sevi.
04.08.2013 09:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Laimes meita esam sen izrunājušies, esmu teikusi kā es jūtos, kas man nepatīk, esmu arī prasījusi kas viņam manī nepatīk. Ja viņš teica, ka arī nejūtas laimīgs, bet viņam noteicošais faktors ir nauda, nekad nepietiek naudas, ja nepietiek naudas, tad viņš ir tā kā sevī ielīdis, neko vairs negrib, un ar šo attieksmi liek justies slikti man, itkā es būtu pie visa vainīga, saka jau ka neesmu, bet runāt tā pat negrib. šad tad pasaka, ka mainīsies, nu bet cik var. Šķirties es negribu, šad tad jau tāda doma galvā ienāk. Bet es domāju ka nespētu, jo es viņu mīlu, viņš bija mans pirmais, mums nu jau ir kopīgs bērns, un liekas, ka nekad vairs neatradīšu vīrieti kas man patiks un no vientulības bail. Ja viņš apņemas būt jauks pret mani tad tikai uz vienu dienu un pēc tam atkal viss vecajās sliedēs. Par sexu runājot, man pašai ir grūti uzsākt, kaut vai tā īsti uzmākties, jo ja visu dienu nepievērš uzmanību man, tad man mazāk viņu gribās, grūti būtu piespiest sevis zeķes uzvilkt un kaut vai pagorīties viņa klātbūtnē. Seks mums ir 2-3 x mēnesī, piedāvāju pat es viņam pati, bet viņš ir bieži noguris un negrib, vai grib lai es viņam uzmācos.
04.08.2013 09:56 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
vaboleen nu bet kā mainīt? Mazāk teikšu , lai ko dara? Kā tas mainīs to, vairāk ar laiku mani mīļos, un pēkšņi vēl sāks runāt, kamēr turpināšu visu es darīt, un es viņam neko pārmest nevarēšu, ja viņš turpinās visu piemēslot. Man vajag ari, lai viņš aizdomātos un savāktu savas zeķes un ieliek veļas grozā, nevis pie groza, vai vēl sazin kur. Tā pat ar viņa citām lietām, es tak gribu tikai, lai viņš savāc aiz sevis, nevis manis.
04.08.2013 10:03 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Viennozīmīgi jums ir par maz seksa. Tev ir jābūt par viņa iedvesmotāju, bet ja tu negribi pat pārņemt iniciatīvu, tad kāpēc domā, ka viņš ņems un pirks tās grīdlīstes. Es domāju, ka vinam pietrūkst iedvesmas ikdienā, motivācija, lai kaut ko darītu. Ja sieviete ir atraktīva, laipna tad vīrietis pievilksies pie tādas, nevis pie negatīvas zāģētājas.

Tev ir ļoti liela ego, uzskati, ka virietim tev ir jadod viss, bet tev pashai jamainas.
04.08.2013 10:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits