Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša attieksme

 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Kā pret jums attiecas vīrietis ikdienā, pievērš daudz uzmanību, runājas , stāsta vis kaut ko, mīļo, interesējas par jūsu domām, sajūtām? Vairāk interesē tām kurām attiecības ir 6+ gadi kopā. Kāpēc jautāju, esam kopā 11 gadus, kādu laiku jau ir sajūta, ka dzīvoju viena kaut dzīvojam kopā, īsti uzklausīt mani negrib, kad sāku runāt, vienalga par kādām lietām, neskatās uz mani, bet tv, vai sāk bakstīt savu telefonu, vai novēršas, liekas es vairs galīgi viņam neieinteresēju, bieži manu sacīto aizmirst, īsti nekad nav laiks priekš manis. Man tas ir tik sāpīgi, sirds lūzt. Esmu teikusi vairākkārt kā es jūtos, bet nekas nemainās, strādā viņš daudz, saprotu, ka ir noguris, bet ar citiem viņš spēj runāt, pievērsties kādām savām lietām, mūsu bērnam, bet man netiek nekāda uzmanība, ko lai es daru? Visu šo laiku es arī nestrādāju, pašlaik pavadu mājās ar mazo nu jau līdz septembrim, septembrī došos mācīties, būšu vismaz cilvēkos, bet viņš pat nevēlas klausīties par manu skolas izvēli. Ceru, ka dosiet kādu padomiņu.
03.08.2013 23:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, varbuut tu visu laiku atkaartojies un mal vienu un to pashu? Runaa tikai par beernkopiibu un maajas tiiriishanu? Zaagjee? Vai tu vinjaa klausies, kad vinjsh runaa?
03.08.2013 23:10 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka klausos, uzklausu viņu, dodu padomus. Jā pārmetu viņam,jo uzskatu ka tā ir necieņa pret mani, ka vienmēr man viss ir jādara, māja jātīra tikai man vienai, tad viņš atnāk, visu izmētā un aiziet un man atkal jāsāk tīrīt un mazgāt, bet esmu bijusi jau kopš paša sākuma tāda, ja jūtos apvainojusies- pasaku, ja neņem vērā tad saku visu laiku vienu un to pašu. Nevarētu būt, ka pēkšņi dēļ tā būtu mainījies.
03.08.2013 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu ok man nav attiecības 6 gadi, bet 4. Nu jā ir reizes, kad liekas, ka man nepievērš uzmanības, nerunā ar mani kaut gan ar cietiem runā un ļoti. Nu es esmu jautājusi kāpēc tā. Man pateica, ka ir ļoti noguris pēc darba, nu runāt īstii arī negrib. Nu es ļauju viņam to stundu divas pasēdēt nesarunājoties, un tad pats sāk runāt, ir reizes, kad visu vakaru nerunājam, lieku mierā. Bet man apnīk, ka nav uzmanības, tad paņemu uzvelku mugurā seksīgu apakšveļu un sāku savu spēli spēlēt. Nu es viņu nezāģēju. Saprotu ļoti savu vīrieti un tad brīvdienās velta man uzmanību. Un, jā lielu lomu spēlē arī, tas vai es strādāju, izeju sabiedrība bez sava vīrieša. Bija vasara viena, kad es sēdēju bez darba un tad bija strīds pēc strīda, jo man bija daudz brīva laika. Un kolīdz man bija aizņemtākas dienas, tad vīrietis bija arī jaukāks :)
03.08.2013 23:20 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Pārmest nevajag. Tas nekad nav bijis patīkami.
Kādu laiku uzliec viņam vieglu ignõru, sameklē kādu hobiju, velti laiku sev.
Nu..bet
attiecībās vienmēr ir jāstrādā abiem. Ja atdosi sevi visu un nebūs pretimnākšana.. tad nu neko.
03.08.2013 23:24 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Viirietis tevi nodroshina pilniibaa? Ja jaa, tad vinju var saprast - vinjsh straadaa un uztur gjimeni, bet tai vietaa, lai maajaas relakseetos, sieva paarmet par to, ka vinjsh neberzj podu. Kaa mans viens pazinja teica - tiktaal nozaagjeeja, ka pat vinjas balsii nespeeju vairs klausiities vienalga ko shamaa saka. Nevis vinjsh mainiijaas, bet ar laiku tas viss sakraajaas taa, ka meers ir pilns un ieraugot tevi, uzreiz vinjam iesleedzaas aizsargbarjera, kas starp citu, arii ir beerniem. Ja otrs zaagjee un aizbeegt no situaacijas nevar, tad cilveeks iemaacaas neklausiities un laist visu gar ausiim. Pati vien radiiji sev sho situaaciju.
Ieteiktu beigt zaagjeet, meeginaat viirieti pamudinaat kaut ko dariit maajaas ar uzslavaam, nevis knaabaajot un piestraadaat pie taa, lai balss tembrs buutu zems, maigs un ljoti ljoti mieriigs. Paies labs laicinjsh, liidz vinjsh tevii saaks klausiities, bet to visu var labot.
03.08.2013 23:26 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Tad kad mans vīrietis izdara kādu mājas darbu es viņu paslavēju. :D
Tā lai neskan banāli un pliekani, bet lieku viņam manīt, ka viņš ir paveicis labu darbu. :D
Rezultātā ja palūdzu kādreiz mājās kaut ko izdarīt,tad bez liekām domstarpībām tas tiek arī darīts.
03.08.2013 23:28 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Man ir savādāk, ja es nesākšu runāt, viņš var nerunāt visu dienu ar mani. Esmu izmēģinājusi, klusēt viņš var ilgi. :( Ja es neierosinu kaut kur doties, tad paliksim sēžot visu dienu mājās. Esmu nogurusi jau visu laiku tīrīt, domāt ko ēdīsim, ko darīsim, gribu no viņa arī kādus piedāvājumus, piemēram, dosimies šodien tur un tur, ēdīsim to, un savākt aiz sevis lietas. Viņš pat izejot ar mani nesamīļo, kaut ko vēl uzburkšķ. Ai nezinu, šodien besis, bija ciemos, solīja, ka būs mājās pēs 2-3h, atbrauca pēc 6h, mazais bija līdzi viņam, baroja ar saldumiem, neko normālu mazajam nenopirka, nepastāstīja kā gāja un aizbrauca strādāt. Jūtos kā vientuļniece.
03.08.2013 23:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Atvaino, bet varbūt viņam vienkārši nav interesantas tās tēmas, kas ir aktuālas tev, audzinot bērnu un dzīvojot pa mājām? Ja tā, tad pēc mācību uzsākšanas droši vien kļūs labāk. Varbūt muļķīgs, bet līdz tam vari palasīt kādus žurnālus a la Ilustrētā Zinātne vai Vēsture, un ik pa laikam ieminēties: "Zini, ko es interesantu izlasīju?" Varbūt tas uz kādu laiciņu noturēs viņa uzmanību un liks turpmāk ieklausīties rūpīgāk.
Bet nezāģē gan, tas nekad nevienu problēmu nav atrisinājis, tikai padziļinājis!
03.08.2013 23:31 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Ja es mājās viņam kaut ko palūdzu, piemēram, lūdzu, lai pieliek spoguli vannas istabā, izdarījis joprojām nav. Ja atgādinu, tad sāk teikt, ka nelieku mieru, visu laiku lieku viņam kaut ko darīt, bet kā es varu nelūgt, ja viņš neizdara, ja neatgādinu, tad neizdara. mēs dzīvoklī taisījām remontu, bet grīdai apmalītes nepielikām, nu jau 2 gadi pagājuši, kā viņš pat nopircis nav. Ja neko neatgādina, nebiksta, tad nedara neko, kā tad lai palūdz tā jauki, lai viņš pats vēlētos un redzētu visu kas jāizdara? Naudu jau nedod, lai izsauktu meistaru, kas varēu dažas lietas izdarīt un pats arī nedara, bet es nemāku.
03.08.2013 23:35 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Lasu un tiekos ar draudzenēm, tad pastāstu viņam, zini ko lasīju vai uzzināju. Bet ar to viss beidzās, es pasaku savu sakāmo, tas pats būtu, ja es to pateiktu sienai, vai savam datoram, nekadas atbildes un sarunas turpinājuma. Vēlos to visu mainīt.
03.08.2013 23:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pirmkaart, aizmirsti, ka viirietis ies un ieveeros kaartiibu peec sievieshu standartiem. Tas, kas tev ir tik svariigi, visticamaak vinjam liekaas kaa lieka laika teereeshana. Otrkaart, ja 11 gadus seedi maajaas, iztiiriit maaju un savaakt aiz vinja ir tavs pienaakums, it iipashi, ja viirietis njemaas ar beernu un njem vinju liidzi, ejot aaraa, taadejaadi tev ljaujot atpuusties. Viirieti vajag paslaveet, noveerteet, nevis redzeet tikai negatiivo - shito neizdariija, to nenopirka. Lielaakajai daljai cilveeku vislielaakais stimuls ir tad, kad vinju darbu noveertee un tad vinjiem gribaas dariit veel vairaak. Kaads prieks censties, ja vienmeer atradiis otrs pie kaa piekasiities? Un pameegini neuzstaadiit paaraak daudz prasiibu vienlaiciigi, neko neprasi, kad cilveeks ienaak iekshaa pa durviim, ljauj vinjam kaut pusstundu atguuties no darba un ieiet dushaa, negaazies virsuu ar probleemaam.
03.08.2013 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ja redzu, ka mans vīrietis brīvdienas dienā sēž un nedomā neko darīt, tad es ieeju dušā, kamēr mazgājos izdomāju, kur varētu doties, izeju ārā un sāku krāsoties un saģērbties smuki un tad manējais jautā vai es kaut kur došos, es saku jā mēs dosimies tur un tur. Nu, ja negrib kaut kur doties saku ok es iešu viena un tad pārģērbjos seksīgākās drēbēs un tad nu saka, ka mani vienu nekur nelaidīs, tas vienmēr nostrādā man. :D

Ja manējais mājās kaut izdara paslavēju. Ja uztaisa kaut ko vakariņās vai brokastīs tad paslavēju, ka bija ļoti garšīgi. :) Cenšos par sīkumiem neaizrādīt. Un tad viss ir labk. Nu ir vīriešiem periodi, kad gribās mieru, lai liek svētu mieru un neuzbāžamies ar liekajiem jautājumiem. Nu es respektēju un pieņemu to, tā pat kā manējais pieņem manas mēnešreizes un visu pārējo, kas tam komplektā nāk lidzi. :D
03.08.2013 23:45 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos, vienreiz jautāju, kāpēc neinteresējas par mani, viņš atbildēja, ka manas atbildes ir paredzamas, ka viņš jau zinot ko es atbildēšu. Nu, ko tad darīt, man jau liekas, ka nav paredzamas manas atbildes, un ja ir visu mūžu klusēsim?
03.08.2013 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Tu esi vinjam apnikusi bet tas nenoziimee ka tu vinjam esi vienaldziiga. Vispaar tavu situaaciju ir loti gruuti paarlabot uz labo pusi iisaa terminjaa jo vinjsh tevi loti labi paziist, varbuut labaak nekaa tu pati. Ja saaksi kaut ko uzspeeleeti dariit un tas nenostraadaas tevi tas izvediis no pacietiibas veel vairaak un atkal saaksies viss no gala ka tu vinju eediisi nost. Biezhi ir taa ka paari viens otru nesaprot. Ja vīrieši saak jau paarnaakt maajaas veelu tas vairs neliecina ne uz ko labu. Vinsh saak izvairiities no tavas klaatbuutnes , vienkaarshi beeg prom.
Es tev ieteiktu vienkaarshi dod vinjam briiviibu. Kaadaa jaukaa dienaa pasaki piemeeram - miiljais tu tik daudz straadaa, tev vajadzeetu atpuusties, varbuut aizej ar draugiem kaut kur kopaaa, ja nee tu vinjus taa pazaudeesi.. Lai vai kaa tev saap bet sakod zobus un kaadu laiku vinjam neko nesaki, nepaarmetnun lauj vinjam briiviibu.
03.08.2013 23:46 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Es jau sev sen skaidroju, ka varētu neaizrādīt, tad noturos kādu laiku un tad nervi vairs neiztur un atkal sāku. Vispār liekas, ka es palieku nervozāka. Nesen nopirku, sāku dzert nomierinošo tēju, pagaidām bez izmaiņām, ceru, ka tā man palīdzēs būt mierīgākai un nekasīties.
03.08.2013 23:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
manas atbildes ir paredzamas, ka viņš jau zinot ko es atbildēšu

Shitas gan ir baisi, es deelj taa vienreiz pametu puisi, jo preciizi zinaaju ko un kad vinjsh teiks. Tas taa mani tracinaaja! Lai gan cilveeks bija labs un forsh.
Gan jau skolaa ejot, izliidiisi no sava gliemezjvaaka, ieguusi jaunus, svaigus uzskatus un buus ar tevi interesanti sarunaaties. Taa diemzjeel notiek tikai maajaas seezjot. Maajsaimniecei taapeec ir svariigi iet cilveekos, iestaaties intereshu klubos, nodarboties ar saviem hobijiem. Pats cilveeks jau nemaz nemana ka kljuust garlaiciigs, to tik apkaarteejie saak izjust.
03.08.2013 23:50 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
sammia_ tādā ziņā brīvību esmu devusi visu laiku, ja vēlas doties kaut kur ar draugiem, tad laižu, un nezvanu viņam tajā laikā, bieži pati saku viņam, lai dodās kaut kur, bet viņš izvēlas labāk sēdēt mājās, tāds ļoti pasīvs palicis.
03.08.2013 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Man parasti nostraadaa tas ja kaadu laicinju nekur ar draugu neesmu bijusi un baigi gribaas aiziet nekad vinju par to nezaageeju vnk mieriigi pasaku ka man ir skumji vai arii ka esmu beediiga par to ka sen neesam nekur bijushi. Vinjam tad kanis paliek zheel un atbriivo laiku lai kaut kur aizietu.
03.08.2013 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu bāc te vienā diskusijā meitene netiek pie frizieres, jo viņas vīrietis nevar pieskatīt bērnu, bet šeit pilnigi pretēji tavs vīrietis paņem bērnu līdzi, bet tā vietā, lai pateiktos savam vīrietim paldies, brauc augumā, jo ir devis saldumus. Nu to saldumu lietu var vienkārši savādāk pateikt.

no vienas galejības līdz otrai. Saprotu tik to, ka atliek ienākt te un saprast, ka mans vīrietis ir jauks cilvēks ar visiem viņa mīnusiņiem. :)
03.08.2013 23:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Noorganizee pati kaut ko! Forshu paargaajienu, nelielu celjojumu, kur esat divi vien. Bet ne taadu, kur naaksies romantiski seedeet un skatiities aciis, tas visticamaak beigsies ar to, ka vinjsh speelees telefonaa speeliites. Kaut ko aktiivu un jaunu jums abiem, tad buus arii ko paarrunaat.
03.08.2013 23:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!