Sirsnina pilna

 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Kartejais strids tikko bija. Sirds tik pilna, ka gribas vienkarsi aiziet. Kopa esam 5 gadus, ir 3 gadiga meitina. Vins vienigais pelnitajs, bet tada bija musu vienosanas, ka es pa maju un vins apgada mus. Darbs vinam nav tads, ka katru vakaru majas. Ir regulari prom uz nedelu vai pat ilgak un tad majas kadu nedelu. Iet izklaideties viens pats vienmer, bet ar norunu, ka kaut kur aizbrauksim ka gimene atpusties, bet solijumu netur. Ara skaisti spid saulite, bet nogul lidz 12 diena, tad neskaitamas datorspelites, kad prasiju, kur aizbrauksim sodien, tad neko neatbild, pec stundas atkal prasu, bet neko neatbild. Atgadinaju, ka runajam sajas brivdienas aizbraukt uz kadu udens atrakciju parku ( sola jau no janvara ). Bet neko neatbildeja. Vienkarsi sez pie datora un kluse. Ta katru dienu - gul lidz kadiem 11-12 dators, vakara draugi. Nauda nav problema lai kur izietu kopa.
Ka lai pielauzu vinu dzivot gimenes dzivi? Ka lai parada cilvekam, ka 30 gados beidzot jasak dzivot gimene nevis ka vecpuisim? Kad san ka iesu ar bernu prom ari tad neko neatbild. Pat mani pie friziera nevar palaist, jo bernu nepieskata. Tik vientuli.
03.08.2013 15:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Lasu diskusijas par nejēdzīgiem vīriešiem, drausmīgām attiecībām un bērniem... un nesaprotu, vai tad pirms bērna tie vīrieši un attiecības bija citādāki? Un vai tiešām visām bēbji uzradušies ar cerību, ka tas sakārtos visas problēmas.. Jo citādi nesaprotu vēlmi dzemdēt bērnu tādam vīrietim.. Protams, ja runa nav par iekrišanu no sērijas "ooops gadījās", bet apzinātu izvēli..
03.08.2013 22:44 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Njā, es pat nezinu, ko ieteikt :(

Pazīstu vienu ģimeni, kur tētis arī līdzīgs bija, bet tagad ir mainījies. Abi dzīvoja jau ilgus gadus kopā, pieteicās bēbīts, bet viņš turpināja, kā pusaudzis uzvesties - pa klubiem vazāties, dzert, mājās neko nedarīt. Arī tad, kad mazais jau bija piedzimis, nekas diži nemainījās. Tagad puikam jau 3gadi un tētis ir mainījies, apprecējās ar dēla māmiņu, attiecības harmoniskas, bērns arī svarīgs, tikai man nav ne jausmas, kas lika viņam tik ļoti mainīties.

Varbūt tomēr jāpieņem radikāls solis un jāiet prom? Kādas tev ar vecākiem attiecības ?

Man gan nav liela pieredze vispār dzīve, bērnu, protams, arī vēl nav, bet savā dzīvē šo to esmu piedzīvojusi un parasti, neesmu ar tiem, kas liek man justies nelaimīgai. Tam, protams, vajag laiku, lai saņemtos kaut ko manīt un aiziet.
03.08.2013 22:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja probleema ir taa, ka apkaart nav neviena, kaapeec nebrauc uz lv? Pasaki vinjam, ka brauksi ar mazo uz meenesi paciemoties pie taviem vecaakiem un vienkaarshi nebrauc atpakalj.
03.08.2013 23:08 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja nedēļu ir mājās,tad pilnībā pietiek ar vienu dienu ,lai atgūtos no smagās darba nedēļas. nav jau tā ,ka ir noguris visu nedēļu. ja būtu ļoti noguris, tad neatrastu laiku draugiem. viņam ir svarīgāk pavadīt laiku ar draugiem , ārpus ģimenes, klubos.
kas tas par vīrieti,kuram 1x mēnesī ir grūti pieskatīt mazo,kamēr mamma ir pie friziera vai kur citur. nav jau tā,ka sieviete pazūd katru dienu un uz visu dienu. ir jāsaprot,ka sievietei arī ir jāatpūšas no mājasdzīves, jāsagādā sev prieciņš un jāaiziet pie friziera ,vai arī jāiet nopirkt jauna kleita.
grūti vīrietim pa retam aiziet ar ģimeni izklaidēties? ar draugiem var aliņu iet dzert, taču ģimeni jau vairākus mēnešus nevar nekur aiziet. ja nevēlas ar Tevi iet kopā, tad vismaz mazās dēļ varētu aiziet izklaidēties uz kādu bērniem piemērotu izklaidi. mazajai arī visu laiku jāsēž mājās. saki,lai iedot naudiņu un ej ar mazo kopā izklaidēties. nebūs jau tas pats kā iet trijiem kopā, taču būs labāk nekā sēdēt visu laiku mājās.
viņam ir pilnīgi vienalga.viņš domā,ka Tu ar mazu bērnu nekur nepazudīsi, esi no viņa atkarīga.
ir vīrieši,kuriem var teikt vienalga ko, rīkoties nezin kā ,taču uz viņu nekas neiedarbosies. šis ir tas gadījums.
03.08.2013 23:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Reiz pec strida aizgaju pie pazinas un paliku pa nakti. Visu vakaru nosedejis pie datora, izlietne pilna netiriem traukiem, atkritumi pils datorgalds, vela neizzauta. Neko pat nepardomaja, vienkarsi sez pie datora un viss.
Esmu ta kas runa un jauta, bet vienmer klusums un kad paiet kadas tris stundas tad esmu jau izvesta un saku kliegt. Un tad ierunajas- tu psiho nerunasu. Vienmer visi saka - jaizrunajas, bettas cilveks neruna vispar. Kad sastridamies atnem datoru, ralston, iesledz majas vai nelaiz ieksa stundam. Man esot janomierinas. Kad kaut kur brauc un pasaka, ka pec 2 stundam bus atpakal, bet pagajusas 5-7 zvanu, necel, kad pec kadiem 15 zvaniem pacel pasaka ka driz bus. Saku ka jabridina otrs ja kur aizkqvejas. Vienmer tad vins pasaka ja ta bija mana vaina ka nepiezvaniju bet nakamaja reize atkal tas pats.


kā būt vienalga,kur paliek meitene?nezvanīt, neinteresēties?
šis viss teksts man uzdzen šermuļus
03.08.2013 23:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tavā vietā sarunātu,lai vīrietis apmaksā bērnu dārzu, auklīti ,ja atradīsi darbu un ietu strādāt. sameklē darbu ar labu algu,lai vari sevi un mazo nodrošināt.ja tā neiznāk,tad brauc atpakaļ pie mammas uz Latviju,jo mammas jau gandrīz vienmēr palīdzēt un pieņems savus bērnus atpakaļ.
03.08.2013 23:31 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Sniegpulkstenite, esmu teikusi, ka iesu stradat, bet vins atbildeja, ka pasai tad jaatmaksa aukle utt. Visa alga aizies auklei. Gadu atpakal vins aizgaja no darba, kas riebas un teica, lai es eju tur atradat. Kaut ari fiziski es to nevaretu izdarit, jo ir slima mugura-piekritu, bet ar nosacijumu, ka tad vinam bus japieskata berns un elementaras lietas majas jadara-vins nepiekrita, jo tas esot sievietes pienakums- est taisit un maju tirit, do at kur bernu likt. Bet man likas normali, ka ja vins nestradas kadu laiku,bet gan es tad vinam jauznemas majas solis. Rezultata pec nedelas atrada pats citu darbu.
Regulari izteica majienus, ka esmu slikta mate utt, bet nonakot ciesaka kontakta ar citam latviesu gimenem so domu atmetis. Nu kad saka salidzinat ar citam regulari, tad ari es vinam saucu to citu sieviesu viru labos darbus, laikam apnika klausities, tadel mani nesalidzina ar citam.
03.08.2013 23:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man ir tikai viens vārds ko veltīt tam vecim, idiots! Un autore, piedod, bet tev ar pa pakaļu kārtīgi jasadot. Sāc domāt, sāc beidzot kustināt smadzenes un rīkoties, lēnām, bet pārliecinoši un beidz čikstēt!

Beidz par viņu pat domāt, lai viņš sapūst pie tā datora, nelien viņam klāt un nekāda sexa, lai iet ratā preteklis! Otru bērnu vel sagribējis, točna idiots! Ir lieliski redzams kādā ģimenē pats audzis un autore, tas nekad nemainīsies jo viņš savādāk nemaz nemāk.

tev LV ģimene ir?
04.08.2013 11:42 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Kad viņš Tev sola bērnu nedot - saki - labi! Redzēs, kā Tu tiksi galā! Sakravā mantas un brauc uz LV! Ja grib, bērnu, lai audzina pats! Viņš jūt Tavas vājās vietas, un Tu uzķeries!
Ne viņam tas bērns vajadzīgs, nekā!
Preteklis - tiešām nelabi no viņa metas !
04.08.2013 16:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tiesaam nesaprotu ,vai tu esi mazohiste,vai cita vaina?Te nav divu domu-jaaiet prom!
04.08.2013 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)