Sirsnina pilna

 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Kartejais strids tikko bija. Sirds tik pilna, ka gribas vienkarsi aiziet. Kopa esam 5 gadus, ir 3 gadiga meitina. Vins vienigais pelnitajs, bet tada bija musu vienosanas, ka es pa maju un vins apgada mus. Darbs vinam nav tads, ka katru vakaru majas. Ir regulari prom uz nedelu vai pat ilgak un tad majas kadu nedelu. Iet izklaideties viens pats vienmer, bet ar norunu, ka kaut kur aizbrauksim ka gimene atpusties, bet solijumu netur. Ara skaisti spid saulite, bet nogul lidz 12 diena, tad neskaitamas datorspelites, kad prasiju, kur aizbrauksim sodien, tad neko neatbild, pec stundas atkal prasu, bet neko neatbild. Atgadinaju, ka runajam sajas brivdienas aizbraukt uz kadu udens atrakciju parku ( sola jau no janvara ). Bet neko neatbildeja. Vienkarsi sez pie datora un kluse. Ta katru dienu - gul lidz kadiem 11-12 dators, vakara draugi. Nauda nav problema lai kur izietu kopa.
Ka lai pielauzu vinu dzivot gimenes dzivi? Ka lai parada cilvekam, ka 30 gados beidzot jasak dzivot gimene nevis ka vecpuisim? Kad san ka iesu ar bernu prom ari tad neko neatbild. Pat mani pie friziera nevar palaist, jo bernu nepieskata. Tik vientuli.
03.08.2013 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazā, viss ir tiešām ļoti nopietni, tādai ģimenes dzīvei noteikti nav jābūt. Es nezinu, kurā valstī tu dzīvo, bet tev ir tiesības pieprasīt palīdzību, šķiršanos, kaut kādu mājokli. Vai dārziņā ir rindas? Varbūt vari palūgt naudu radiem LV, noīrēt dzīvokli, varbūt ir kāda latviete, kas mājās pieskata bērnus un ar kuru tu varētu sarunāt par naudiņu pieskatīt arī tavu meitiņu? Tiec prom no viņa, palūdz jurista padomu sociālajā dienestā, iesniedz dokumentus uz alimentiem, dari jebko, lai tiktu prom no viņa un šīm mokām.
03.08.2013 16:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Viņš Tevi itin nemaz neciena un datortakarība un kazino ir slimība. Es bēgtu no tāda vīrieša prom. Bet, protams, vispirms jāatrod darbs.
Un uz LV diezin vai viņai būtu tik viegli atbraukt. Dzimšanas apliecībā jau viņš ir norādīts kā tēvs, un bez viņa atļaujas neviens neļaus izvest bērnu no valsts.
Es neticu, ka viņš atļautiu, jo ir labi iekārtojies. Sieviete rūpējas, lai māja ir kārtībā, sekss arī ir, un pretī nekas, izņemot matriālo pusi, nav jādodod.
03.08.2013 16:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Mazaa, tas nav risinājums aizcirst durvis, lai gan ja tas viss ir patiesība ko raksti, regulāra iekaustīšana, kazino, draugi katru vakaru, tad ko Tu vēl tur dari ar meitiņu? No otras puses, veids kā raksti arī liek saprast, ka daudzviet viņu pati izprovocē uz brutālu attieksmi pret sevi, tā pati kliegšana virsū...
1. strādāt gan Tev vajag, jo savai drosībai ir jābūt, ko acīm redzami pēc tava stāstītā vīrietis Tev nesniedz.
2. jāsāk brīvdienas veidot ar savu meitiņu divatā, protams piedāvājot otrai pusītei, ja nē , tad nē, bet nekādā gadījumā nekļūt par verdzeni Izauru.
3. Ja pēc šī visa dzīve joprojām nemainās, pat kļust sliktāka, tad gan ar savu drosības spilvenu jau būsi spējīga ko izlemt ko vari iesākt darīt, pārvākties citur utt... bet kā ir tagad, tas noteikti nav laimīgas ģimenes modelis.
03.08.2013 16:55 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Melns, nu tu ka virietis pasaki konkreti ka lai mainu situaciju uz labo pusi? Vina labakais draugs ir skalojis vinam smadzenes, ka primarais ir gimene nevis izklaides, bet vins nereage. Tagad visu dienu pie datora sez un viss. Ko man aiz ausim raut nost un skandaleties atkal par to, ka pats velejas bernu un kad ir neliekas ne zinis. Mes neesam mebeles kuram ir jabut majas un jasez vinam blakus, jo reali to prasa. Piemeram vakar nevareju iet gulet atrak par trijiem jo jasez blakus kamer vins spele spelites, kad 12 gaju uz gultu velkas pakal un sez un spele kanu atsakas izslegt.
Ko man darit iet ar mazu bernu uz patversmi? Alimentus teica, ka varbut maksasot.
03.08.2013 16:58 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tev jāmēģina no viņa attālināties, vispirms jau emocionāli. Vai nu situācija uzlabosies, ja vīrietis mainīsies, jo sapratīs, ka zaudē Tevi. Vai arī Tev būs vieglāk aiziet, jo būsi pieradusi iztikt bez viņa.
03.08.2013 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Mazā, nu redzi ar alimentiem viņš nevar maksāt vai nemaksāt, to nosaka likums, nemaksās, tiesu izpildītājs atvilks no algas.
03.08.2013 17:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
nu redz Melns, tomēr uz vienas nots šajā jautājumā. Absolūtā iedvesmas trūkumā, labošos.
03.08.2013 17:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tu sēdi viņam blakus, kamēr viņš spēlē tās spēles? Ak, Kungs! Ja nevari neko citu izdomāt, ej ar bērnu staigāt pa parku.
03.08.2013 17:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, nu tu ka virietis pasaki konkreti ka lai mainu situaciju uz labo pusi? Vina labakais draugs ir skalojis vinam smadzenes, ka primarais ir gimene nevis izklaides, bet vins nereage. Tagad visu dienu pie datora sez un viss. Ko man aiz ausim raut nost un skandaleties atkal par to, ka pats velejas bernu un kad ir neliekas ne zinis. Mes neesam mebeles kuram ir jabut majas un jasez vinam blakus, jo reali to prasa. Piemeram vakar nevareju iet gulet atrak par trijiem jo jasez blakus kamer vins spele spelites, kad 12 gaju uz gultu velkas pakal un sez un spele kanu atsakas izslegt.
Ko man darit iet ar mazu bernu uz patversmi? Alimentus teica, ka varbut maksasot.

Nezinu, vai tas Tavā gadījumā ir iespējams, bet, ja tas cilvēks Tev kaut ko tomēr nozīmē, mans (muļķa vīrietis!) variants būtu sekojošs. Neaiziet pavisam, neaiziet pie cita, bet - vienkārši paņemt bērnu un, neielaižoties ar citiem vīriešiem, padzīvot atsevišķi. Nemazgāto trauku kalni augs, nemazgātās veļas kaudze - arī, dators būs karsts, bet varbūt vienā brīdī tas puisietis sapratīs, ka kaut kā trūkst. Un tā jau varbūt būs pirmā iespēja mainīties pa īstam, nevis tikai uz dažām stundām vai dienām. Tikpat labi Tavā vietā var parādīties cita (-as). Tad gan viss ir skaidrs un Tavā priekšā visi ceļi ir vaļā - bez sirdsapziņas pārmetumiem, ka neesi devusi cilvēkam iespēju, - uz priekšu realizēt to, ko Tev šeit iesaka pārējie!
03.08.2013 17:08 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
No sākuma nokārto savu finansiālo stāvokli lai varētu tas somas kravāt un ar bērnu doties prom!!
Un beidz gaidīt no viņa atbalstu, pati dari priekš sevis un savā bērna, neko negaidi no viņa.
03.08.2013 17:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mazaa-jums ir palicis tikai viens savienojums-meitina!To var just peec katra tava ieraksta vairaak un vairaak.Vinam ir pilniigi paartruukusi saite ar tevi.Interesanti ,kaads bija saakums?Vins tacu tevi kaut kad ir miileejis?Es pat nezinu,kas tev buutujaadara,lai sis cilveeks atkal pieveerstos tev,jo liekas ,ka tu vnam tiesaam traucee,dziivot vina dziivi-tas izklausaas sausmiigi,bet taa ir.Vinam ir izveidojusies "sava dziive",kur tu neesi ieklauta!
Es pat nezinu,vai frizieris,dreebes,manikiirs utt te vairs paliidzees!
03.08.2013 17:11 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Laikam jau ģimene viņam ir pēdējā vietā. Var strādāt, pārstrādāties, bet vajag un var atrast laiku ģimenei. Finansiālā labklājība ne vienmēr noved pie labām atiecībām un stipras ģimenes. Drīzāk jau otrādi. Pelnītājs parati ir arī stāvokļa noteicējs.
3 gadīgs bērns - labs bērnudārzā laišanas laiks. Iekārto (kaut vai privātajā) sāc kaut ko darīt, macīties, strādāt, iegūsti kau daļēju finansiālu neatkarību. Sarunā draudzeni/auklīti bērnam , aizlaid kaut kur uz 2-3 dienām paballēties, izklaidējies atpūties.
03.08.2013 17:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam saaktu ar to ,ko iesaka DIO.Saaktu iet aaraa no maajas kopaa ar meitinu ...Tad redzetu to reakciju no viiriesa puses,vai tiesaam vinam tas ir pilniigi vienalga,kur esi,ko dari.Ja intereses nav,tad noteikti domaatu atkal straadaat un kaltu plaanus jaunai dziivei.
03.08.2013 17:31 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
vienkārši noliec priekšā saraxtiņu cikos bērns jābaro, un aizlaid pie draudzenes ,mammas utt -ātri vien iemācīsies kas jādara!- bērnu taisija abi-tātad jārūpējas arī , tas ka viņš ir apgādnieks nenozīmē ka viņam nav tēva pienākumu :/
03.08.2013 17:42 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Meitenes, viņa nav no LV
03.08.2013 17:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
zini, negaidi no viriesa izklaides, bet nem un pati ej, tad ari nebus tik vientuli un ta sajuta, ka dvesele ir piekakata!
03.08.2013 21:42 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Tikko atgriezos majas. Viss ir ta ka domaju, gul uz divana, dators klepi berns needis un bardaks visapkart. Nu ja pieaudzis virietis nevareja est bernam iedot, jo vina neesot prasijusi, tad man esot bijis japazvana un vinam tas jaatgadina. Lai pats taisa est tagad ( 8 vakara ).
03.08.2013 22:09 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Šajā situācijā ieteiktu vispirms jau padomāt par bērnu. Viņai emocionāls šoks ir jebkurš strīds,kas ir mājās, nemaz nerunājot par to,ja tētis uzbļauj. Varbūt jāmēģina dzīvesbiedram parādīt, ka ar tādu attieksmi viņš pazaudēs ne tikai tevi, bet arī bērnu,jo bērni pēc katra rājiena sāk ar vien vairāk atšvešināties, tā tikai liekas - 3 gadi, vēl maziņa,neko nesaprot.

Iebiedēšanas taktika, protams, būtu vislabākā, jo varbūt sāktu pārdomāt savu rīcību un dzīvi, žēl,ka tev nav neviens pie kā padzīvot kādu laiciņu.

Jebkurā gadījumā, novēlu atrast vislabāko risinājumu un būt laimīgai :) Tas stereotips, ka jābūt kopā bērna dēļ ir muļķības, svarīgākais, lai necieš meitiņa, viņai jādzīvo priecīgā vidē un jābauda bērnība!
03.08.2013 22:27 |
 
Reitings 109
Reģ: 11.07.2013
Betish, saprot vina visu kaut maza. Ka vakar berns ludzas, lai tetis palasa vakara pasaku, bet sis uzblava, ka lai liekoties miera un esot noguris ( vai tiesam sedesana visu dienu spelites ta nogurdina?).
But ideali, ja but pie ka padzivot, bet diemzel neesmu LV. Bet neticu, ka tas liks vinam ko saprast. Ir nacies mums dzivot skirti 8 menesus, protams tad katru dienu skype teica, ka ilgojas utt, bet kad atbraucam, tad jau pec 2 nedelam bijam apnikusas.
03.08.2013 22:36 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
kad es palasu šāda veida diskusijas iekš cosmu, priecājos tāpat kā buu, ka esmu single. Nu ka nav, ta nav..
03.08.2013 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits