Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu trakums

 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
Sveikas!

Runa neies par manām kāzām, bet puiša labākā drauga.
Mans draugs būs liecinieks kāzās, līdz ar to es esmu nosēdināta otrā galda galā. Ar to jau esmu tā kā samierinājusies. Bet problēma ir tajā, ka es tur praktiski nevienu nepazīstu, un zinot ka tur pārsvarā visi viesi šad tad uzlieto narkotikas, man viņi visi riebjas! Man tas nav pieņemami.
Šodien uzzinu, ka es pat vienā mašīnā nebraukšu ar savu puisi, viņš vizinās liecinieci. Es saprotu, ka tad kad viņiem 4 ir kaut kādi pasākumi (tie viņiem notiek līdz tam kad satiek viesus, pēctam visi kopā brauc uz zagsu, tad uzreiz uz kafejnīcu, pa ceļam nekādi pasākumi nenotiek), bet kādā sakarā atlikušo laiku? Esmu ielikta vienā mašīnā pie līgavaiņa māsas, līdz ar to iepazīties ar kādiem jauniešiem un sadraudzēties jau pa ceļam ir izslēgts.
Esmu visa asarās, es saprotu ka man ir PMS un varbūt tāpēc pārāk saasināti uztveru.
Ko no jums gribu?
Vai jums tas liekas normāli? Tad es nomierināšos un vismaz rīt to kāzu dienu nepavadīšu asarās.
Sāku taisīt apsveikumu un dāvanu savām rokām, bet tagad to visu izmetīšu, lai puisis pērk kaut ko gatavu, saņemot tādu attieksmi es negribu pat pirkstu kustināt.
02.08.2013 09:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man jau liekas, ka Tu ļoti pārspīlē. Lieciniekam ir atbildība, daudz pienākumu kāzās un darba, es nedomāju, ka Tev viņu vai vēl trakāk-laimīgo pāri vajadzētu šajā dienā traucēt ar savām attiecību kaprīzēm. Kāzas taču ir viena diena.
Vēl man nav skaidrs, kāpēc tad plāno doties uz kāzām, kurās visi riebjas? Es nevēlētos, lai manās kāzās piedalās cilvēki, kuriem riebjos.
02.08.2013 09:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tāpēc , manuprāt, par lieciniekiem jāņem pāris. manā skatījumā tas nav normāli un es vispār uz tādām kāzām nemaz negribētu iet. vai viņš ir tikai liecinieks vai arī vedējs, kas rīko arī atrakcijas? ja tikai liecinieks, kurš zagsā/baznīcā pastāv blakus, bet vakara vadītājs ir cits, tad, manuprāt, viņu varētu arī sēdināt tev blakus nevis kaut kur atsevišķi. taču diez vai pēdējā dienā pirms kāzām kaut ko varēs labot, jaunajam pārim jau tā klapatu pietiek. tavam draugam pašam, manuprāt, vajadzēja uzstāt uz to, ka vēlas sēdēt tev blakus vismaz pie galda
02.08.2013 09:50 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Bijusi līdzīga pieredze, bet manā gadījumā kāzās bija cilvēki, kurus labi pazīstu un ar kuriem ir jautri!Nākošajās kāzās, kad draugs atkal bija liecinieks, sarunājām, ka mani nosēdinās viņam (draugam) blakus, un vismaz pie galda nejutos vairs tik "vientuļa" :)
Ja man būtu jādomā par šādu problēmu savās kāzās, noteikti liecinieko otras puses sēdinātu klāt,,, nešķiet normāli, ka aicina kāzās pāri, kam pa vakaru ir mininālas iespējas kkur "satikties", kopīgi pavadīt vakaru un priecāties par preciniekiem.
02.08.2013 09:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Liene, ja vakara vadītājs ir kāds cits, tad lieciniekam bieži vien ir pavisam formāla nozīme un pienākumi beidzas jau izejot ārā no baznīcas/zagsa
02.08.2013 09:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
Liene
viņš ir tikai leicinieks, kas zagsā stāv blakus (pats jaunais pāris teica, ka tie ir visi viņa pienākumi), ir atsevišķs cilvēks, kas visu organizēs.
Es netaisos jaunajam pārim, kaut kādus skandālus rīkot, vai kā savādāk bojāt viņu dienu.
Un riebjas man nejau jaunais pāris, bet tā lielākā daļa draugu, kas tur būs un zinu ka lieto narkotikas.
02.08.2013 09:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man jau liekas,ka lieciniekam nav oligāti visur jābrauc vienam, bez draudzenes/sievas, tikai tāpēc,ka viņš ir liecinieks.
02.08.2013 09:56 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
Un riebjas man nejau jaunais pāris, bet tā lielākā daļa draugu, kas tur būs un zinu ka lieto narkotikas.

un kā reiz tie arī ir tie cilvēki kurus es pazīstu no visiem viesiem, turklāt arī visi viņi ir pa pāriem.
02.08.2013 09:57 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ok, paldies par labojumu, sapratu. Nesen biju kāzās, kur lieciniece organizēja visu, skraidīja kā traka, radās šāds iespaids:)
02.08.2013 09:58 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
domā viņi kazās lietos narkotikas? :D gan jau būs viss labi, vienu vakaru piecietīsi. pēc tam gan izrunājies ar draugu.
02.08.2013 10:00 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es biju vedējmāte kāzās, kur vedējs bija cits vīrietis, ne manējais. Mēs tāpat ar manējo braucām vienā mašīnā, kur paņēmām līdzi arī vedējtēvu. Un pie kāzu galda manējais man arī sēdēja blakus, un turpat arī vedējtēvs. Tomēr esam pāris. Un, tā kā biju vedējmāte un kāzu rīkotaja, man bija pilnas tiesības nomenedžēt, kur kurš kādā izkārtojumā sēdēs un ar ko brauks :)
Ja tavējais ir vedējs, domāju, ka viņš arī var izkārtot tā, lai jums ērtāk. Ja nu nekā, tad neko, mēģini saņemties un tomēr atrast kādu prieciņu un izklaidi pa to kāzu dienu. Tā ir tikai viena diena. Un atceries, ka viņam tā būs nozīmīga diena un iespējams pilna stresu, tāpēc mēģini nenomocīt viņu ar pārmetumiem ;)
02.08.2013 10:01 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Nesen biju kāzās, kur lieciniece organizēja visu, skraidīja kā traka

Tas manuprāt vispār ir kkas nepieņemams. Ja jaunajam pārim nepieciešams kāds, kas paveiks lielu daļu darbu viņu svarīgajā dienā, jāalgo cilvēks no malas, nevis jānogrūž šādi darbi savam tuvam cilvēkam, kuram diena visdrīzāk pārvēršas par kko murgainu un stresainu.
02.08.2013 10:03 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Varbūt, ka tavs draugs vēl tomēr var sarunāt ar jauno pāri, ka pie galda sēdi viņam blakus? Uz kāzām taču tradicionāli aicina pa pāriem, jo aizņemtiem cilvēkiem bez otrās pusītes kāzās ir garlaicīgi, īpaši, ja apkārt vēl visi pa pāriem
02.08.2013 10:04 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
domā viņi kazās lietos narkotikas? gan jau būs viss labi, vienu vakaru piecietīsi. pēc tam gan izrunājies ar draugu.

protams nedomāju :D bet tas jau nemaina manu attieksmi pret viņiem
02.08.2013 10:04 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Situācija nepatīkama, labi saprotu tevi, bet arī no otras puses - ko tur var padarīt, neviens jau nevēlas tev tīši izdarīt nepatīkami. Varbūt sarunājiet, lai pie galdiem vakara burzmā varat ar draugu sasēsties kopā.
02.08.2013 10:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
Varbūt, ka tavs draugs vēl tomēr var sarunāt ar jauno pāri, ka pie galda sēdi viņam blakus?

Īstenībā pāris ir nedaudz jocīgs, jo manam draugam teica ka es braukšu kopā vienā mašīnā ar viņu, bet šorīt no rīta līgavainis uzrakstīja man, ka nē tā viss nebūs, kaut gan līdz šim, viss man tika nodots tikai caur draugu, pat tas kādās krāsās jāģērbjas un kur es sēžu.
Es nezinu, es jau piekasos, tur kur tas nebūtu jādara un, kur viss ir normāli :D
02.08.2013 10:07 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nejautā, kādreiz tas bija pašsaprotami - vedēji arī ir svētku organizētāji. Tādu svētku vadītāju vispār nebija, vismaz mirstīgajiem ;)
Protams, tā bija ņemšanās, taču tik un tā būt par vedēju skaitījās gods.
02.08.2013 10:08 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Vecene, piekrītu, ka tas ir gods, bet manās kāzās liecinieki atpūtīsies, priecāsies kopā ar mums un sajutīs godu bez liekiem stresiem šajā dienā!
02.08.2013 10:13 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.08.2013
īstenībā man palika vieglāk uzrakstot savu sāpi vien.
Paldies, par jūsu viedokļiem.
Lalya
Ja godīgi, man jau tiktāl prātiņš aptumšojās, ka likās, ka tas viss tiek darīs speciāli :D
02.08.2013 10:14 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Par daudz parspilets, ja pati pieietu visam ar smaidu un pozitivismu butu daudz vieglak!
Nav vins tavs ipasums, ja mierigi parunat ar draugu, nevis ka vista ;) man tur visi riebjas, kur es sedesu, ko es darisu - tu tacu esi pieaugusi siviete, es ta ceru! Tad izruna normali ar draugu visu savu sapi, ja nav variantu, sakuma iepazisties ar vira masu masina, tad talak baudi atmisferu, vakaru kopigi ar visiem iepazistoties, plapajot, iedzerot!

Nu lieto narkotikas -tas uzreiz nozime ka visi draugi ir narkomani, jaunibas trakums dara savu! Veiksmi un mierigu pratu tev, soreiz savu ego noliekot biskut nost;)
02.08.2013 10:14 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Manās kāzās vedējiem arī nebija nekas jāorganizē. :)

Vienkārši rakstīju, lai norādītu kur saknes tam - vedēji arī kāzu vadītāji.
02.08.2013 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits