Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapņi un attecības

 
Reitings 61
Reģ: 11.05.2012
šobrīd ir tāda situācija, ka ar draugu dzīvojam atsevišķi. tiekamies brīvdienās.
taču darba dienās mani naktīs moka sapņi, par to, ka mans draugs izvēlas manā vietā kādu citu, krāpj mani, vienkārši ienīst un tamlīdzīgi.
bet jautāt gribēju par to-ko jūs domājat par attiecībām, kurās abi atrodas šķirti?
-kā ,jūsuprāt, izsakudrojami mani sapņi?
02.08.2013 07:43 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tās ir tavas zemapziņas bailes un tās izpaužas sapņos. Vismaz es tā skaidroju sapņus - filmas, runas un domas, kas ir bijušas nesenas, ir aktuālas vai nomoka.

Cik tālu viens no otra dzīvojat?
02.08.2013 08:08 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.05.2012
Cik tālu viens no otra dzīvojat?


dzīvojam aptuveni 3 brauciena stundu attālumā
02.08.2013 08:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tas ir īslaicīgi vai vismaz ir zināms termiņš šai atšķirtībai, tad to var izturēt un sagaidīt, kad būsiet atkal kopā ikdienā. no rakstītā es sapratu, ka jūs pirms tam dzīvojāt kopā. vnk jums ir jāizrunājas un jāsaprot, vai jums ir kopīgi mērķi un abiem ir vienādi nākotnes plāni. visu mūžu arī nevar dzīvot šādi. Lai gan ir cilvēki, kas tā dzīvo.

tavi sapņi, manuprāt, izskaidrojami ar to, ka tu ļoti baidies par to, ka tā varētu notikt. ja vakarā pirms gulētiešanas un visu dienu domā tikai par savu draugu un par to, ka neesat ikdienā kopā un galvā raisās ne tie patīkamākie scenāriji, tad'loģiski, ka šāds ir iznākums.
02.08.2013 08:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits