Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bija reiz fatāla idille

 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
hei, bija mazā tēmiņa "kā būt" pirms mēneša ar kapeikām (http://cosmo.lv/forums/topic/142794-ka-but/?sort=ASC&pnr=2)

tad nu rūgta mācība ir dabūta, protams, vajadzēja jūs klausīt, bet.. nu grūti ar prātu, ja sirds.

rezultāts pēc 36 dienām - sēžu un birdinu krokodila asaras. vakar nonācām virtuvē pie secinājuma, ka viss ir aizgājis "too deep" no abu puses, ka tā vairāk nevar, jo abiem ļoti grūti tā eksistēt, bet pāriet uz normālām attiecībām ir praktiski neiespējami. vissāpīgākais, ka mīļums un rūpes un kafijas un siera kūkas gultā, apskaušana miegā un neapzināta pēdiņu savīšana pa naktīm nebija tēlotas. sany skaisti pateica - neesam jau divi akmeņi lauka vidū.

pirmo reizi biju tāda veida attiecībās un tiešām nezināju, ka tas var beigties tik sāpīgi

un šodien uzzināju, ka... neskatoties uz visu ok izsargāšanos esmu pamanījusies sagrūsnēt. kāpēc?! kā?! man agrāk ārsti teica, ka nav liela iespēja palikt stāvoklī un te ar visām hormonālajām manā puncī ir dvīnīši.

es nevaru audzināt bērnus, atbalsta no vecākiem nav un šobrīd studēju arhitektūru un svešvalodas, kas ir sirdslieta un ļoti vēlos to darīt visu dzīvi, es gribu tādu nākotni, lai varētu nodrošināt vecākus un sevi.. apmaiņas projekti un studijas ārzemēs ir neiztrūkstoša sastāvdaļa.. bet es arī nespēju izgriezt divas dzīvības no sevis

kā man tagad viņam pateikt? kā man pašai būt? zinu, ka viņš atbalstītu jebkurā gadījumā, lai vai ko izvēlētos - gan finansiāli, gan emocionāli, bet tas viss tik ļoti sāp un nostāda tādas dilemmas priekšā, ka, godavārds, gribas iet slīcināties daugavā (stulbs izmisuma un sevis žēlošanas uzliesmojums, līdz galam nopietni tas nav..)

nezinu, ko gaidu. tā kā par šīm attiecībām pat labākajām draudzenēm neesmu stāstījusi, visa situācija kopš paša sākuma ir ļoti, ļoti tricky, man vajag pastāstīt kādam, gribu dzirdēt atbalstu, nosodījumu, "vajadzēja domāt ar galvu" vai pieredzi - jeb ko.

bļeģ, sirsniņa plīst visos veidos
29.07.2013 19:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
attiecības jau no paša sākuma bija fatāla idille un te nu ir rezultāts - dilemma.
29.07.2013 19:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
tik ātri var uzzināt, ka gaidāmi ir dvīnīši?
(sorry, diezgan offtopic, tavu iepriekšējo diskusiju nebiju lasījusi, bet interesē par to grūtniecību)
29.07.2013 19:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
9. nedēļa

man sāka rasties aizdomas, ka esmu stāvoklī kādu laiku atpakaļ, bet to variantu izslēdzu, jo man ir ļoti neregulārs cikls + lietoju ok
29.07.2013 19:16 |
 
Reitings 305
Reģ: 18.07.2013
Izrunājies ar vīrieti, lai vai kāds ir Jūsu abu attiecību-ne-attiecību statuss. Šis vel ir tas laiks, kad aborta gadījumā pastāv iespēja izvēlēties medikamnetozo un no sevis tos 'neizgriezt', bet - vai tas ir vajadzīgs?
Padomā, vai apmaiņas braucieni nav iespējami uz īsāku laiku? Vai uz kaimiņzemēm? Un galu galā - vai tas ir tas būtiskākais, bez kā Tev karjeras nebūs?
Grūta izvēle Tev - karjera vs bērni, ja nav ģimenes. Bet izvēle Tev jādara tāda, kuru nenožēlosi. Iespējams, abus apvienot?
29.07.2013 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
wou apsveicu, dvīnīši! Mans mazais sapnīts ir arī tikt pie dvīnīšiem. Apsveicu no visas sirds!


UN, jā karjeru var apvienot ar ģimeni.
29.07.2013 19:30 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
ģimenes nav, esmu jauna meitene un nākamais gads ir plānots nīderlandē - apmaiņā uz burvīgu augstskolu, uz kuru ļoti vēlos

varbūt šobrīd viss šķiet ļoti melnās krāsās, bet nākotnes plānus ar dvīņiem bez klātesoša tēta es nespēju apvienot

tas ir tik neparedzēti, praktiski neiespējami, ai

bet, ja es izveicu abortu, ir ļoti liela iespēja, ka nekad vairs nespēšu būt stāvoklī
29.07.2013 19:35 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Labprāt apsveiktu Tevi ar šādu superīgu jaunumu- dvīnīši (ja vien pati, protams, par to spēj priecāties). Šoks ir normāla parādība pat par grūtniecību, kur tikai viens mazulis jāiznēsā :D

Lai nu kā, piekritīšu vaboleens teiktajam
UN, jā karjeru var apvienot ar ģimeni.


Tik Tavā gadījumā tas būs dubultgrūti, kas nav nekāds noslēpums. Toties gandarījums un lepnums būs vismaz četrkārš- par katru veselīgo bērniņu t.i. savu ģimenīti, karjeras panākumiem un pašai par sevi :)
Runā ar cilvēkiem sev apkārt, ar vīrieti, kam arī ir jāuzņemas atbildība par notikušo, jo lai radītu dzīvību, ir nepieciešami divi.

Izturību!
29.07.2013 19:36 |
 
Reitings 305
Reģ: 18.07.2013
Vai ir iespējams doties uz Nīderlandi ar mazuļiem puncī?
29.07.2013 19:53 |
 
Reitings 305
Reģ: 18.07.2013
Un par aborta-saistītajiem jautājumiem labāk pakonsultējies ar kādu zinošu ārstu.
29.07.2013 19:54 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
jo man ir ļoti neregulārs cikls + lietoju ok


Neiet kopā! OK to ciklu padara tik regulāru, ka precīzāk vairs nevar būt!!!Tur viss kā pēc pulksteņa notiek (ja dzer pēc instrukcijas).
29.07.2013 20:24 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
kur nu vēl sarežģītāk sacerēt...
29.07.2013 20:36 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
man kautkaa neticams shis staasts liekas.
29.07.2013 20:36 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kā sēnes pēc lietus pēkšņi forumā sarodas tikko no drauga šķīrušās un uzzinājušas, ka stāvoklī.
29.07.2013 20:39 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Neiet kopā! OK to ciklu padara tik regulāru, ka precīzāk vairs nevar būt!!!Tur viss kā pēc pulksteņa notiek (ja dzer pēc instrukcijas).


++

Manai draudzenei izrakstīja OK, lai stabilizētu ciklu ....
29.07.2013 20:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man pàrsteigums, mèdz bût neregulàras MR lietojot OK?!?
29.07.2013 20:43 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
salīdzinot ar to, kas bija pirms ok (kad reizes varēja gadīties arī 2 x gadā), ir daudz stabilāk, tāpēc arī nolēmām ar ginekoloģīti, ka jāpāriet uz ok bet joprojām ir mēneši, kad vienkārši izkrīt. nu, nav ar tām lietām īsti kārtībā un nekad nav bijis.
29.07.2013 20:45 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
bet pāriet uz normālām attiecībām ir praktiski neiespējami
Neticu, ka šeit var būt tādi mega šķēršļi.

Nu pateikt draugam var dažādi... vari, piemēram, iedot viņam knupīti, bet šo procedūru garumā gan nevelc.
29.07.2013 20:53 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Valodas lietojums taisni tikpat daiļš kā vienam citam trollim!
Cik te vairs ir reālu cilvēku, kas spēj komunicēt nefantazējot murgus?
29.07.2013 20:56 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.06.2013
Gemini, mau5
nopietni??
ejiet.. ejiet pupās vienkārši un labi tālu. :(

Teletūbijs, vaboleens, Favel
grasos savākties un šonedēļ pateikt, jo, ja izlemjam par labu abortam, tas laikam ir jādara ar steigu, ja nē.. tad vienkārši būtu labi būt informēties un rēķināties ar sekām divu bērneļu formā. varbūt tā situācija šobrīd liekas tik melna, varbūt jau ir iespējams apvienot visu.


katrā ziņā paldies meitenēm par labajiem vārdiem, varbūt parādīsies vēlāk prieks un mīlestība pret vēdera iemītniekiem, bet šobrīd neko vairāk kā pilnīgu izmisumu un mīlas kreņķus nespēju izspiest no sevis. ļoti gribēju šogad uz nīderlandi, bet vēl varu nākamgad aizbraukt, tikai nezinu, ko tad ar mazajiem būtu iesākt - ņemt līdzi?! pie tēva atstāt uz 9 mēnešiem?!
29.07.2013 21:04 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Katrīna, apsveicu! Lai arī šobrīd situācija šķiet ļoti melna, tās tomēr ir dikti priecīgas ziņas. Dvīnīši - tas tik ir kaut kas! :) :)
Gribēju pateikt, ka Tava dzīve pēc bērniņu piedzimšanas ļoti mainīsies un tie Tev būs paši svarīgākie pasaulē. Negribēsies nākamgad uz Nīderlandi Tev braukt. Turklāt mazus bērnus atstāt kādam man šķiet diezgan neiespējami. Pat, ja ar tēvu nespēsiet būt kopā, noteikti atradīsies kāds, kas Tev palīdzēs.
Un kas gan ir gads apmaiņas programmā pret diviem maziem jaukiem bērniem? Tas pat nav salīdzināms! Mīlestība un ģimene taču ir svarīgākās visā pasaulē. Jā, arī izglītība, bet, ja būsi uzņēmīga, to noteikti iegūsi. Un, ja neaizbrauksi kaut kur nākamgad, noteikti aizbrauksi vēlāk.
Veiksmi Tev!
PS- man ir zināma viena ļoti laimīga ģimene, kuras stāsts iesākās līdzīgi un kur meitene gribēja taisīt abortu. Ap bērniņa piedzimšanas laiku viņi sagāja kopā un nu jau pagājuši vairāki gadi, viņi ir ļoti laimīgi un ģimenē jau ir bērni. :)
29.07.2013 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits