Mūsu dīvainības

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Domāju, ka vismaz dažas no mums ir aizdomājušās par to , kas mūsos ir dīvains, ka kaut ko vai nu daram savādāk nekā pārējie, vai patīk kaut kas citiem šķietami dīvains. Kādas ir jūsu TOP dīvainākās dīvainības, ieradumi? :)
29.07.2013 15:57 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
kad edu silki kazoka, apedu tikai kazoku, bet silki metu ara vai atdodu citiem :D
29.07.2013 23:09 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Dīvainības ir dažas, bet tāda,ko uzreiz iedomājos ir,ka Man ļoti nepatīk,ja kaķis dzīvo dzīvoklī, jo aizejot ciemos, Es neko nevaru paēst,jo redzu virtuvē kaķa spalvas,liekas,ka uzreiz izvemšos. veeek :(
29.07.2013 23:17 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Kad ēdu biezpienu kur ir rozīnes, apēdu biezppienu un rozīnes kāds cits apēd. Tas pats arī ar klinģeri, ja ir rozīnes. :D
29.07.2013 23:23 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
- man ir loti bail no zibens, kaa tas sakas man uzreiz nak virsu panika es tricu, raudu un esmu gatava skriet jebkur kur vins nav, pati nesaprotu, kas ar mani taja laika notiek jo parasti ta neuzvedos!

-dazreiz manii pamozas mazais sumahers un man vajag apdzit visus auto, kas man brauc pa prieksu un nedod dievs kads vel saks skrieties, bet ikdiena vispar braukaju loti mierigi!

-man loti patik mezs, senot un ogot, bet es nespeju viena ieiet neza, man loti bail no meza cukam!
29.07.2013 23:24 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pirms iziešanas no tualetes vispirms izslēdzu gaismu un tikai tad meklēju durvju rokturi - nevaru atradināties :D
Kad esju gulēt vienmēr iztaisnoju palagu, noslaiku gružus ( pat ja tādi nav ), jo jūtu pat mazāko smilšu graudiņu uz palaga + sabužinu spilvenus un sakārtoju pusalī - naktī mēdzu pārvietot galvu pa silveniem. Turklāt ir viens " bāzes " spilvens ar kuru es to daru. Ceru, kad sapratāt :D
29.07.2013 23:27 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Man ir nenormāls kauns runāt svešvalodā ar citiem. Saprotu es, piemēram, angļu valodu ļoti labi, bet ja man pašai kkas jāsaka, tad izliekos, ka nesaprotu

Man tas pats.
Vēl mežā nekad nevaru ieiet viena, vai arī pirmā, parasti ja garāka zāle sūtu kādu cilvēku pa priekšu, jo liekas, ka tur kaut kas ir.
Man gultā ir četri spilveni, bet tikai viens vajadzīgs, jo uz tā guļu pārejos nezinu apķeru pa miegam un man ir 3 segas nesaprotu kāpēc tik daudz, bet jo vairāk jo labāk :D
29.07.2013 23:39 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Man ir nenormāls kauns runāt svešvalodā ar citiem. Saprotu es, piemēram, angļu valodu ļoti labi, bet ja man pašai kkas jāsaka, tad izliekos, ka nesaprotu


Tā nav dīvainība, bet gan valodas barjera, ko pārvarēt var tikai sākot sarunāties konkrētajā valodā :)!
29.07.2013 23:41 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
-arī sarunājos ar savu kaķi, saucu visādos mīļvārdiņos, ilgi nēsāju uz rokām, kā mazu bērnu
- nepatīk, kad guļamistabā uz palodzes kaut kas stāv, piem, vāze, vai kāds nieciņš, liekas, ka zibens var iespert :D
- ja nav nekur jāiet, un esmu mājās viena, varu nemazgāt ilgi matus, kad eju kaut kur, izmazgāju, lai nepieradinātu
- matu kondicionieri lieku tikai matu galos, jo savādāk liekas, ka mati paliks taukaini
- visu laiku jebkurā gadalaikā gulēju ar zeķēm, draugam nepatīk, tāpēc tagad tā vairs nedaru pie viņa
- patīk visu sīki izplānot, bet tas man liekas ir nedaudz slikti, jo es tur saceros, un ja nesanāk kaut kas, tad ir lielas bēdas
- nepatīk citiem cilvēkiem taisīt ēst, jo nezinu vai viņiem garšos, bet ja jātaisa, tad daru visu ļoti rūpīgi
- ļoti bieži mazgāju rokas, nepatīk, kad rokas ir sasvīdušas, netīras, arī man nepatīk, ka datora pele paliek tāda lipīga, visu laiku mazgāju rokas
- roku krēmu smērēju tikai rokas virspusē
- citreiz no paduses nenoepilētās spalvas rauju ar pinceti
- kad vīlēju nagus, man jāiet uz citu istabu, tur kur nav drauga, jo viņam ļoti ļoti nepatīk kad vīlē nagus, un tā skaņa
- patīk kārtīga gulta, nevaru pagulēt, ja ir sagumzījies palags, vienmēr jāsakārto
- man ir apavu mānija, pērku tos, ir ļoti daudz, kaut arī stāv neizmantoti, bet liekas, ka vajag
- gludinot drēbes, no sākuma sagludinu tās, kas man nepatīk, ko grūti gludināt, un pēc tam "saldajam ēdienam" atstāju labās drēbes
- arī krūšturi velku, no sākuma aiztaisot priekšā, pēc tam apgriežot otrādi, un ieliekot rokas lencītēs
- ja man ir uzticēts kāds darbs, vai strādāju lauku darbus, nu jebko, es cenšos visu pabeigt pēc iespējas ātrāk, neatlikt uz citu dienu, pabeigt tajā pašā dienā, labāk, bez pauzes, bet pabeigt ātrāk
- sēžot pie datora, ja neviens neskatās, raustu kājām spalvas ar pinceti
- kad ir nomainīta gultasveļa, nekad nepiržu zem segas, jo liekas, ka smaržīgā veļa piesūksies
- ja esmu kaut kur 2-3 dienas ar vienu apģērbu, es nevaru to izturēt, gribas ātrāk būt mājās un pārģērbties
- patīk, kad man draugs koš plecos, citreiz prasu , lai pakož man
- patīk kad mani kasa, vienalga ko, vai kāju, vai muguru
- naktī, kad kāds guļ, man nepatīk neko skaļi darīt, vai kaut vai, kad draugs guļ, man nepatīk dīdīties pa gultu, kāpt no gultas uz tualeti, utt, jo liekas, kad tas cilvēks būs dusmīgs un uzbļaus man
- arī pirms gulētiešanas vienmēr aizeju uz tualeti, kaut arī tikko esmu bijusi
varbūt ir vēlkautkas, tikai nevaru izdomāt uz sitiena.
30.07.2013 00:54 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
- patīk, kad man draugs koš kož plecos, citreiz prasu , lai pakož man
30.07.2013 00:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu noteikti visdiivainaaka persona Cosmo!Man biezi labaak patiik parunaat seit(vienalga -normaaliem ,vai nenormaaliem:D) ,nekaa runaat ar saviem radiniekiem skype!
30.07.2013 05:28 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Alu patīk dzert tikai no pudeles, no kausa vairs nav tas;

Nevaru iziet no mājas, ja neesmu uzsmērējusi lūpu spīdumu un sasmaržojusies, ja neesmu to izdarījusi jūtos slikti :D ;

Pa nakti nemīlu gulēt sintētiskās drēbēs, tikai kokvilnas veļā vai nakts krekliņā.

Pirms pārģērbjos sabiedriskajās veikala ģērbtuvēs vienmēr nolūru, vai neko neredz garām :D

Riebjas gulēt zeķēs. Pa nakti man paliek karsti un sāku kļūt nervoza, Tāpat man riebjas tā sajūta un skaņa kad cilvēki velk zeķes uz sausām , sasprēgājušām pēdām akkkkk shausmas brr :D
30.07.2013 08:29 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pārsvarā visu ēdu ar tējkaroti, ja ir tāda iespēja (izņemot, protams, sabiedriskās vietas).

Skaitu ūdens malkus, ko izdzeru. Parasti vajag 33, ja vairāk, tad 55. Ja nu pavisam nelien, tad 11. :D

Arī vienādi labi rakstu ar abām rokām. Dažreiz izdomāju, ka kaut kas ir jāmaina rokrakstā, tad pati izvēlos, kā rakstīšu kādu konkrētu burtu un tad visu laiku tā arī rakstu, kamēr aiziet automātiski. Rokraksts ir pilnībā krasi nomainīts pāris reizes - bijis gan slīpums pa labi, gan pa kreisi, gan kā datorrakstā - taisni. Ir reizes, kad nav bijis, ko darīt - tad sēdēju un rakstīju pēc kārtas visus F1 braucējus pēc atmiņas, visus LV hokejistus, basketbolistus, utt. Pārrakstu dzeju kladītē. Izklausās, ka ļoti trenēju rokrakstu, bet patiesībā ikdienā tāpat rakstu tā, ka neko nevar saprast.

Mana vājība ir klades. Ja man ir slikts garastāvoklis, gribas raudāt un dzīve krāsojas tumšās krāsās, es noteikti veikalā nopirkšu kādu skaistu kladi vai bloknotu. Ja man viss ir kārtībā un labs garastāvoklis, es arī noteikti nopirkšu kādu kladi. Tā ir kā atkarība, jo neba jau nu man tās klades tiešām ir vajadzīgas, stāv un krājas kaudzē ar pāris aizrakstītām lapām.

Es mēdzu dot lietām vārdus - datoram, velosipēdam, utt. Nesen iegādājos jaunu datoru, nosaucu par Žoržu, jo pēc tāda viņš man izskatījās.

Nevaru nosist nevienu dzīvu radību. Pat, ja istabā ielido kāds neglīts kukainis, no kura man ir bail, gribot no viņa atbrīvoties, uzreiz iedomājos, ka viņam arī ir sirsniņa un vīrs/sieva, bērniņi. :D Uz ielas redzot gliemezi, paceļu un aiznesu zālītē, lai kāds nenobrauc vai neuzkāpj virsū. Bet veģetāriete neesmu - gaļu labprāt ēdu.

Pirms kādam zvanīt, ja tā nav mamma, māsa vai draudzene, noteikti parunāju ar sevi skaļi, kaut vai dažus vārdus, lai paklausītos, kā skan balss.

Man patīk sajūta, kas rodas, bakstot muguru un sānus (nevaru izskaidrot - ar pirkstu vienkārši bakstot :D, iespējams, tiek spēlēts uz nervu galiem tādā veidā)

No rīta pamostos laicīgi, tad telefonā spēlēju spēlīti, lai pamostos "kārtīgi", nospēlēju tik ilgi, ka jālec laukā no gultas, jāmazgājas un jāskrien projām bez brokastīm un kafijas. Šī dīvainība tikai pēdējo pusgadu.

Nevaru iesākt skatīties nevienu jaunu seriālu vai filmu, parasti liekas, ka nepatiks, tāpēc skatos to pašu, ko jau esmu skatījusies - pa otrai, trešai, ceturtai reizei.

Vienmēr visiem jauniem paziņām jānoskaidro dzimšanas dienas, lai pēc tam varu pārbaudīt viņu astroloģiskās kartes un apskatīt, kas mani interesē. Labākais, ka pēc tam atceros precīzi ne tikai viņu Saules zīmes, bet arī to, kur atrodas visas pārējās planētas un kādus aspektus veido ar manu karti. Šo faktu nevienam neatzīšu un citreiz, kad būs runa par dzimšanas dienām, izlikšos, ka neatceros - lai atgādina.

Vakarā saklāju gultu un palags ir taisns, no rīta palaga vispār nav - tas ir murskulī un gultas malā. :D

Zem spilvena man ir lietu krātuve. Tur ir kādas 3 klades, pildspalva, vēl šis tas.

Nepatīk ziedi un negribu, lai man tos dāvina.

Patīk zirnekļi un mierīgi varu paņemt tos rokās.

Esmu topogrāfiskais idiots, jo, ejot pa ielu, vienmēr klausos mūziku un par kaut ko sapņoju, tāpēc, atkārtoti ejot pa vienu un to pašu maršrutu, neatceros, kā līdz turienei nonākt.

Runāju ar kaķi pa telefonu. Viņa man atbild.
30.07.2013 10:02 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Wow, piedošanu, aizrāvos.
30.07.2013 10:02 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Guļu bez spilvena un uz ļoti cieta matrača;
Lietojot roku krēmu velku cimdiņus pa virsu, tas pats ar pēdu krēmiem;
Ļoti garšo siers ar tunci kopā;
Jebkuru ēdienu un dzērienu, ja tas mani neuzrunā pēc izskata vai smaržas atstāju tādu kādu to esmu saņēmusi, bez pieskaršanās;
Paliekot dusmīga eju dušā.
30.07.2013 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
* krūšturi no sākuma aiztaisu priekšā, apgriežu un tad tik velku lencītes.
* ejot gulēt parasti apguļos uz vēdera, paceļu kreklu un uzlieku kreiso roku. :D un parasti aizmiegu pagriezusies uz kreisajiem sāniem.
* man nepatīk, ja apģērbu veikalos kabīnītēm tas aizkars (?) ir no auduma, labāk patīk, ja ir durtiņas, jo tad zinu, ka neviens pa kādu šķirbu neskatās.
* ja dzirdu kādu pazīstamu dziesmu vienmēr pie sevis sāku dziedāt.
* nepatīk, ja kāds dzird kādu mūziku austiņās klausos.
* nepatīk braukt ar mikriņiem, jo nemāku attaisīt/aiztaisīt durvis. :D
* ja ir doti kādi procenti, es viņus vienmēr saskaitu, vai sanāk 100%
* patīk zupām uzdzert pa virsu pienu

varbūt ir vel kaut kas, bet nevaru tagad atcerēties.
30.07.2013 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
āā un, ja zupā vai kaut kur citur man mutē tiek kāds skrimslis man uzreiz rauj uz augšu un pazūd visa apetīte.
30.07.2013 10:41 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Secinājums, es neesmu dīvaina :D Nepiemīt man nekas no šī visa.

Ja nu vienīgi nekomfortabli jūtos tumsā ( bail nav, bet tumšā mežā un naktī neietu).
Riebjas daudzstāveņu rajoni , tādi kā purvciems, mežciems, imanta, pļavnieki u.t.l. .., kur padomju laikos sacēla lielās daudzstāvenes. Apzinos, ka cilvēki tur dzivo un , ka viņiem ir labi, bet arhitektūras ziņā...atbaidošs! Sajūtas apmērm līdzigas, kā audzē lopus ...priekš lopkautuves.
30.07.2013 10:44 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Automašīnu numurus un vispār skaitļus, ko ārā esot, pamanu, skaitu kopā, dalu, atņemu un reizinu, lai kopā summa sanāktu 10 vai 20. Nezinu, kā tas sākās un kāpēc, bet jau gadiem ilgi tā daru. Tā laikam ir vienīgā matemātika, ko jebkad esmu sapratusi :D
30.07.2013 10:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Par tiem automašīnu nr - ļoti reti, bet dažreiz garlaicību mirkļos gadās skatīties uz burtiem numuros, iztēloties, ka tās ir abreviatūras un izdomāt atšifrējumus tām.
30.07.2013 11:00 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Vēl man piemīt kaut kas līdzīgs profesionālajam kretīnismam - 1) kompāniju mājaslapās, bukletos utt. ļoti ievēroju gramatiskās kļūdas
2) ievēroju visāda veida vizuālos materiālus, reklāmu (mājaslapas, bukleti, logo, vides reklāmas utt.) un bieži domās novērtēju.
30.07.2013 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits