Mūsu dīvainības

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Domāju, ka vismaz dažas no mums ir aizdomājušās par to , kas mūsos ir dīvains, ka kaut ko vai nu daram savādāk nekā pārējie, vai patīk kaut kas citiem šķietami dīvains. Kādas ir jūsu TOP dīvainākās dīvainības, ieradumi? :)
29.07.2013 15:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nespēju ieēst kotletes, ja redzu gatavošanas procesu - nedod dievs pati gatavoju, tad jāvemstās, jo riebjas saskare ar visu to masu. :D
Nespēju gulēt, ja istabā ir ciet logi - miegam man vajag svaigu gaisu un daudz. Vienalga vai ārā -30 vai +30, logam jābūt līdz galam vaļā.
Neciešu vilnas saskari ar ādu.
Nespēju nokosties no vietas, kur kāds cits jau ir kodis - piemēram, ābolu - pat ja tur iekodies vīrs.
Neciešu pēdas turēt zem segas.
Riebjas siltu plaukstu sajūta.
Neciešu mitrumu - drēbēs, mājās, ārā - vienalga kur.
Garšo parasts siers ar cukuru.
Neieredzu piena smaržu - negaršo piens, nepatīk smarža.
29.07.2013 21:39 |
 
Reitings 16
Reģ: 24.06.2013
-Modinātāju nākošajam rītam izkārtoju no laika kad jāceļas(bet var vēl pagulēt), laika kad tiešām jāceļas, laika kad jāizmazgā zobi; jāiet ārā no mājām un visbiedzot, kad jābūt sabiedriskajam:D Bet tāpat vienmēr kavēju.
-Man vienmēr šķiet, ka kāds ir mājās un vēro mani:D un tumsa man arī nepatīk:D labāk, lai ir kāda gaismiņa iedegta.
-Iespējams pārlieku bieži tīru ausis:D (biju mazāka, redzēju klasesbiedrenei ausis pilnas ar sēru un tā laikam bija trauma:D )
-Esmu izcila pauna meitene:D kaut vai jāizbrauc uz laukiem, darbu, pie draudzenēm atradīsies pilns maisiņš ar mantām ko ņemt līdzi:D Kādēļ?Es pat nezinu, ārkārtas gadījumiem:D
-Man nepatīk peldēties vienai, vai arī tur, kur ūdens tilpums ir virs 3m..vienmēr liekas, ka zem ūdens ir kaut kas apakšā:D
-Ļoti patīk gulēt istabā, kas ir ledusskapja temperatūrā.Patīk, kaut vai pašai auksti.
-Man negaršo maltā gaļa:D it kā gaļa tā pati, bet negaršo.
-Sauciet mani par jocīgu, bet man nepatīk zvanīt:D ērtāk ir uzrakstīt sms, un ir arī laiks pārdomāt, ko teikt un atbildēt :)
29.07.2013 21:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Manas dīvainības? Es pati esmu dīvaina, man nemaz nevajag ēst kefīru ar dakšu vai ko tādu. Agrāk ļoti centos būt ”kā visi" un protams nekas nesānāca :D nu jau sen vairs necenšos būt tas kas neesmu un nejūtos kaut ko zaudējusi.
29.07.2013 21:59 |
 
Reitings 67
Reģ: 14.07.2013
Kad esmu apēdusi kaut ko ļoti garšīgu, vienmēr sāk niezēt deguna gals.
Vienu un to pašu dziesmu varu klausīties, kaut visu dienu (tas gan attiecās uz kādu jaunu, nedzirdētu gabalu).
Es arī mēdzu šad tad necelt telefonu. Karstā laikā, dzeru karstu tēju (tā gan nav dīvainība, jo tas ir pat veselīgi, bet nepazīstu daudz cilvēku, kas tā darītu).
Citu dīvainību nav :)
29.07.2013 22:00 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Matus un ķermeni mazgāju atsevišķi. Sākumā, pieliecot galvu virs duškabīnes, izmazgāju matus, apsusinu, saņemu čupčikā un tad pati eju dušā. Nekad matus nemazgāju dušošanās laikā.
Krāsojos pie maza spogulīša. Vannasistabā ir liels apgaismojamais spogulis, bet es vienalga sēžu istabā uz dīvāna ar mazo spogulīti rokās.


Cik interesanti. Man ir tieši tas pats.
29.07.2013 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
*Nevaru aizmigt, ja ir tikai viens spilvens, man vajag, lai būtu vismaz kādi trīs.
*Pirms gulētiešanas pārbaudu, vai durvis ir aizslēgtas, arī kad eju vannā. :D
*Kad eju viena pa tumsu, man visu laiku šķiet, ka kāds mans seko un drīz uzbruks, tāpēc vienmēr atskatos atpakaļ un skrienu uz mājām. :D
*Skropstas krāsoju tikai pie mazā spogulīša.
*Kad esmu izgājusi no mājas, un jau mājās pārbaudījusi, vai viss ir izslēgts, man tāpat būs jāatgriežas un jāpārbauda, vai gludeklis, taisnotājs nav palikuši ieslēgti.
*Kad nomainu draugiem.lv profila bildi, tad parasti no mammas profila uzpiežu savu profilu un paskatos, kā citi redz manu jauno bildi un profilu. :D
29.07.2013 22:16 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Laikam gan nedaudz ne par tēmu, bet ar draudzenēm bieži runājot, gribu teikt, ka, "jā, tā jau daudzām ir" vai "man viena meitene stāstīja, ka..." un tad saprotu, ka neviens man neko nav stāstījis, bet ka to visu esmu lasījusi šeit, cosmo :D
29.07.2013 22:34 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
redz kā, ir lietas, kas sakrīt :D tad jau varbūt tas viss nemaz nav tik dīvaini :D

*Kad nomainu draugiem.lv profila bildi, tad parasti no mammas profila uzpiežu savu profilu un paskatos, kā citi redz manu jauno bildi un profilu.
- šitā arī es daru :D tikai ne no mammas, bet māsas profila :D



Vēl atcerējos kā es ēdu Raffaelo končas - noēdu no sākuma to balto, kas apkārt, tad to vafeles bumbiņu attaisu vaļā, apēdu riekstu un krēmu, kas iekšā, un tad apēdu vafeli :D:D čakars, bet man tā patīk :D
29.07.2013 22:45 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Džizas,jūs esat TIK dīvainas!
29.07.2013 22:46 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
No tām, kas nāk prātā uzreiz:
1. nevaru parunāt ar personīgi nepazīstamiem cilvēkiem pa telefonu. ļoti neērta sajūta.
2. visu lasu, šķirstu no beigām. vienīgi ne grāmatas :D
3. ļoti nekomfortabli jūtos veikalos, kur ir apsargi, kas vēl ik pa laikam staigā. bieži esmu ātri vien izšāvusies no veikaliem tieši šī iemesla dēļ.
4. nesaprotu, no kurienes man ir šāda slima domāšana, bet arī man mēdz uznākt vēlme, piemēram, braucot autobusā un garlaikojoties, lai tas avarē. man nav pašnāvnieciskas tieksmes, bet vienkārši šķiet, ka tā būtu interesantāk. skan jau šausmīgi.
5. kad esmu cilvēkos un apkārt nav troksnis, nogriežu skaņu ipodam, man nepatīk, ja citi dzird, ko es klausos.
29.07.2013 22:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nedalos ar savu dzerama udens pudeli. vienigais, kurs var no "viena kaklina" ar mani dzert ir mans virs. parejos gadijumos man tas skiet parak nehigeniski.
29.07.2013 22:52 |
 
Reitings 67
Reģ: 14.07.2013
Vēl es nevaru izturēt ja uz galda ir drupačas un uz grīdas smiltis. Varu paciest nekārtību, bet ne netīrību.
Lai arī uzaugu laukos, man bail no visiem ragaiņiem. Atceros kā draudzenei bērnībā govs nolaizīja galvu fui:)
Šad tad mēdzu skaļi domāt.
29.07.2013 22:53 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka var est zupu ar daksu???
29.07.2013 22:55 |
 
Reitings 554
Reģ: 28.07.2012
Edu kabacus ar keccupu:D nez vai ta ir divainiba.
29.07.2013 22:56 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Labās dīvainības - daudzas tādas piemīlīgas :)

Man laikam nekas tāds diži dīvains nav, tā šķiet.
29.07.2013 22:57 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.04.2013
-es nevaru aiziet gulēt, ja neesumu uzvilkusi kautko augšdaļā, jo savādāk jūtos ļoti resna:D Ir tā, ka pat tad, ja reizēm es svētkos ļoti pierijos, vakarā eju gulēt uzvelkot maiciņu, jūtos uzreiz kā skaliņš
-reizēm ir tā, ka klausos kādu dziesmu un iedomājos kādu situāciju, kas varētu pie viņas notikt, nu piemēram, skan dziesma un kādā kulminācijas brīdī es iedomājos ka sāku skriet pretī mīļotajam vīrietim utt. (nu grūti izstāstīt) :D
-nevaru aizmigt bez ieslēgta televizora
-auklēju savu suni kā mazu bērniņu, mēdzu viņu ļoti ilgi nesāt pa rokām un iedomāties, ka tas ir mans bērns (ārprāts cik slimi :D)
-kad esmu mājās viena, varu skraidīt, ārdīties, cirst durvis, skatīties pa tv visādus sviestus, bet tiklīdz kā draugs pārnāk mājās, tā sākumā tēloju, ka daru k-ko nopietnu un iztēlojos, ka nemaz viņu negaidīju
-mēdzu savam draugam zvanīt ļoti bieži un tad lai viņš nedusmotos, sākumā izdomāju kādu ļoti sasāpējušos jautājumu un tad zvanu
-ēdiens no drauga šķīvja vienmēr šķiet garšīgāks
-kad esmu mājās dažreiz mēdzu urbināt degunu :D
-dažreiz sevi fotogrāfēju, nu piemēram lai apskatītos, kā es izskatos kad guļu
29.07.2013 22:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ā, vēl lasot sākot lasīt grāmatu, gandrīz vienmēr izlasu beigas, lai mierīgāka sirds (tas pats ar filmām) :D
29.07.2013 22:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ā, vēl lasot sākot lasīt grāmatu, gandrīz vienmēr izlasu beigas, lai mierīgāka sirds (tas pats ar filmām)
29.07.2013 23:00 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Gultu nekad neklāju augšā kā dīvānu, paliek izlaists, vien pārvalku pārklāju. Un, kad klāju gultu, lai dotos gulēt, vienmēr izpurinu palagu un klāju pa jaunam uz gultas.
29.07.2013 23:02 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ā, vēl lasot sākot lasīt grāmatu, gandrīz vienmēr izlasu beigas, lai mierīgāka sirds
šo es arī piekopju :D

Vēl matu mazgāšana atsevišķi no ķermeņa- es arī vienmēr tā daru.
Es arī tomēr starp dīvainītēm :D


Kā man patika auksto ausu dīvainība :D tik mīlīgi :)
29.07.2013 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits