Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad sapnis par mazuli tiek pārrauts.

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes.
Gribēju padalīties savos patreizējos notikumos un sajūtās. Neceru saņemt atbildes, kādēļ tā notiek, bet labprāt uzzinātu citu pieredzi.

Ir noticis pats ļaunākais, no kā visu savu dzīvi baidījos. Nav jau tā, ka par to dien dienā domāju, bet šādas domas galvā mēdza iezagties. Un tas ir neauglība.

Regulāri apmeklēju ārstu, pārbaudījos, veicu analīzes. Pēdējos 2 gadus gāju pie citas ginekoloģes, kas īpašu uzmanību nekam nepievērsa. Nu, apmēram tā, paskatījās un viss. Darba dēļ, reti kur tiku, līdz ar to biju apmierināta, ka viss ir ok, analīzes labas utt. Neiedziļinājos nekur sīkāk, jo ar pilnu pārliecību uzticējos ārstiem. Tā pat nekas nesāpēja, jutos labi.
Šogad, maijā plīsa olnīcā asinsvads, bija operācijas utt..Kā rezultātā nolēmu mainīt ārstu, jo esot slimnīcā uzzināju jau šādas tādas nianses, par ko nebiju informēta iepriekš. Un tad viss sākās. Analīzēs atklājas, ka ir hormonālais disbalanss, līdz ar to kalns ar problēmām.

Labi, saprotu ārstēšos, dzeršu zāles un viss atkal būs labi. BET, tad sarunas gaitā ar ārsti uzzinu, ka grūtniecība nav iespējama. Protams, nomierināja, ka tikai pagaidām. Bet tieši šis bija tas laiks, kad bijām nobrieduši mazulim. Gan finansiāli, gan psiholoģiski varam un gribam mazuli. Sākumā likās, ka zeme pazūd, viss nekam vairs nav jēgas... tad otra puse mani nomierināja, izrunājāmies, daudz lasījām par to utt. Saņēmos, darīšu visu, lai pienāktu tā diena, kad skatīšos uz 2 strīpiņām testā, kad iešu uz pirmo sonogrāfiju, kad turēšu savu mazulīti. Bet ir tik sasodīti grūti to apzināties, ka esmu viena no tām sievietēm, kam mazuļa ieņemšana prasīs gadus.

Kā tikt ar to galā, patreiz nezinu, ir tik daudz domu. Sirds raujas pušu.
Labprāt palasītu līdzīgu pieredzi.
29.07.2013 15:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bieži vien pie bērniņa tiek sievietes, kurām ārsti pateikuši, ka vispār nebūs tādas iespējas kļūt par mammu. Saved kārtībā veselību, izmanto šo laiku lietderīgi, izdari kādus varbūt atliktus darbiņus, ticu, ka Tev būs iespēja priecāties par divām košām strīpiņām, to arī novēlu! :)
29.07.2013 15:53 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Es ārstējos jau četrus gadus.
Nekas nav viennozīmīgs, aizej vēl pie kāda ārsta, paklausies citu ārstu viedokļus. Un mūsdienu medicīna dara brīnumus. :)

Protams, zinu to pirmo šoku.. un pārdzīvojumu. Pati esmu tik daudz asaras lējusi, lai gan par savu problēmu uzzināju jau 19 gadu vecumā, kad par bērniem pat vēl nedomāju.
29.07.2013 16:03 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
BET, tad sarunas gaitā ar ārsti uzzinu, ka grūtniecība nav iespējama. Protams, nomierināja, ka tikai pagaidām. Bet tieši šis bija tas laiks, kad bijām nobrieduši mazulim. Gan finansiāli, gan psiholoģiski varam un gribam mazuli.



Paklau, nestreb karstu. :)

Bērniņš, acīmredzot, grib, lai mamma ar tēti satuvinās, kopā pārdzīvojot šo PAGAIDU neauglību. Nekoncentrējies uz šo problēmu, bet turpini dzīvot, skatoties uz pozitīvo. Veselību uztici ārstam, kuram uzticies un atzīsti par savas jomas profesionāli. Ievēro noradījumus, pati nemeklē drāmas viesizrādes, un drīz jau pienāks dakteres vārdi "Nuuu, vajadzētu sākt censonēt mazulīti! :) "

Ir tikai loģiski, ka brīdī, kad hormoni nav kārtībā, grūtniecība nav iespējama. Nevajag sev uzlikt zīmogu.
29.07.2013 16:05 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Kā teica mana guru - kamēr sievietei nav izgriezta dzemde, viņa var palikt stāvoklī un dzemdēt. Jā, vienai tas ir vieglāk, citai - grūtāk. Bet, ja gribēsiet bērniņu, viss ir iespējams ;)
29.07.2013 16:09 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Zinu sievieti, kurai ārsti noteica absolūtu neauglību, bet šobrīd viņa audzina veselīgu un ņipru puisēnu, neveicot nekādas ārstēšanās procedūras.
Ārsti kļūdās, tādēļ nepārdzīvo!
29.07.2013 16:09 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
piekritu marchixai, viena no taadaam sievieteem bija mana maasa... tagad dzivs piemers ar deelinju :)
29.07.2013 16:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
te cosmo taču bija pasen viena,kas akli zvērēja,ka neauglīga, bērnu nebūs..viss...
pēc laika iepostoja,ka gaida bēbi.
trollis vai īstenība- šādu piemēru ir simtiem.
te nu absolūti iederas Chanely teiktais:
kamēr sievietei nav izgriezta dzemde, viņa var palikt stāvoklī un dzemdēt.
29.07.2013 16:12 |
 
Reitings 136
Reģ: 02.07.2013
Arī zinu gadījumus, kad ārsti teikuši, ka grūtniecība nav iespējama.

Vispār tik savādi mums te pasaulē viss iekārtots. Kāda, kas bērnu negrib, var palikt stāvoklī pēc viena sakara, vēlāk uztaisīt abortu. Bet kāda būtu gatava uz jebko, lai tikai dzemdētu!
Cilvēciskā īpašība - pietiekami nenovērtēt to, kas dots, tostarp veselību, arī tuviniekus.
29.07.2013 16:16 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Sveika! Silti iesaku aiziet uz konsultāciju pie dakteres Vasaraudzes. Viņa hormonus un tamlīdzīgas problēmas spēj savest kārtībā iespējami ātrā laikā. http://www.vasaraudze.lv/ Patiešām- par viņu uzzināju no vienas meitenes, kura daudz kam gājusi cauri un arī pati varu dot labas atsauksmes.
29.07.2013 16:17 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kāda, kas bērnu negrib, var palikt stāvoklī pēc viena sakara, vēlāk uztaisīt abortu. Bet kāda būtu gatava uz jebko, lai tikai dzemdētu!

Šajā brīdī man nāk prātā domu spēks un ieteikums, ja gribi tikt pie bērniņa - neiespringsti uz to. Daudzi cenšas ilgi, katru reizi taisa testu, bet, kad atmet cerības un vairs nedomā - tiek pie bērniņa. Ļoti daudz tādu gadījumu dzirdēts.
29.07.2013 16:22 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man gan nav pieredzes ar neauglibu, tomer man ari skumjais piemeties. Paliku stavokli, pec maniem aprekiniem varetu iet 2. menesis. Vakar visu dienu nogulejo, jo sakas baigie nelabumi..., bet nu lai ari, cik loti es gribu bernu, esmu nolemusi bernu nepaturet, jo ir risks, ka vins nebus vesels. Sirds plist pushu, bet jadoma ar galvu, nevis sirdi.

Bet tev ieteiktu nenokart degunu, ja kko loti velies, tas piepildisies, varbut bus smagaks cels ejams. Veiksmi
29.07.2013 16:45 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Dominika, tomēr? Lai vai kā, turies!
29.07.2013 16:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
jo ir risks, ka vins nebus vesels.

cik liels risks?
traki vispār.
29.07.2013 16:54 |
 
Reitings 83
Reģ: 21.06.2013
Dzīvs piemērs - manai paziņai bija 3 spontānie aborti un pēc pēdējā teica, ka bērnu vairs nevarēs būt, bet tagad - divi mazie skraida pa māju. Veseli un ņipri, tāpēc es tām visām ārstu padarīšanām vairs negribu ticēt. Pietamvēl tev tas ir tikai īslaicīgi. Izveseļosies un viss būs lieliski. Viss notiek tā kā tam jānotiek. Kaut kādu mērķu vadīts, lai tu kaut ko sasniegtu un izbaudītu, tāpēc galvu augšā!
29.07.2013 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
jā, jā man ar 19gados viena doka, pie tam vēl ginekoloģijas, dzemdniecības profesore iestāstīja bērnu nebūšot, ha ha ha, meitai jau sen man ir. Aizej pie vairākiem ārstiem un,ja vismaz 3saka identiski tad arī sāc šausmināties.

un nekad nebūs tas mistiskais ideālais laiks bērnam.
29.07.2013 17:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atljaushos mineet - policistiskais olniicu sindroms? Ja tas ir pie vainas, tad ieveerojot augliibas kalendaaru, laiciigi sagatavojot organismu, ir ljoti, ljoti liela iespeeja ka peec ciitiigas censoneeshanas iestaajaas gruutnieciiba. Zinu divas sievietes, kas ar to sirgst, viena pie tam ljoti smagaa formaa un neskatoties uz to, ir maaminja forsham puisiitim.
29.07.2013 17:12 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Mīļā, autore, es saprotu Tavu sāpi. Pašai ir bijis jāmokās ar hormonālo disbalansu gadiem un vēl citām problēmām.
Pagājušā gada maijā biju pie diviem dažādiem speciālistiem, kuri apgalvoja, ka iespējas palikt stāvoklī ir tiešām bēdīgas. Izraudājos, izrunājos ar savu vīrieti par to visu, turpināju lietot OK, jo bez to lietošanas katru mēnesi MR laikā viesojos slimnīcās.
Jūlija beigās tiku bildināta, augusta beigās uzzināju, ka esmu stāvoklī. Šoks!!!! Es taču OK lietoju, vēl ārstu spriedumi...
Šī gada maijā piedzima mūsu mazulis :)

Zinu, ka grūti, BET nezaudē ticību! :)
29.07.2013 17:15 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
nu es vel neko nezinu 100%, rit tikai pie arsta, bet nu ar draugu izdomajam, ka drosak ir uztaisit abortu pie visiem apstakliem. Cik konsultejamies ar arstiem, visi krata galvu un saka, ka nevar pateikt kadu postu aiz sevis atstaj anestezija.
29.07.2013 17:38 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man arī ir hormonu disbalanss jau kādus 3-4 gadus.Viss iet tā kā "pa amerikāņu kalniņiem".Tās svara maiņas un zāļu dzeršanas,eh..Tevi tā saprotu,to šoku un visu pārējo.Jābūt stiprai un jācer,ka viss būs kārtībā.Man pašai dažreiz rokas nolaižas,bet ir blakus cilvēks,kurš uztraucās vairāk nekā es pati par to visu,ved pie ārstiem,meklē iespējas.Runājot par ārstiem-neiekoncentrējies uz to ko viņi pasaki,klausies tikai ieteikumos.Daudzas bieži vien iekoncentrējas,jo nu kā "man taču ārsts tā pateica.Tātad tā bija,ir un būs!" Vajag būt pozitīvi noskaņotai (kad tiksi kaut cik pāri šim) un ticēt brīnumiem.Pārsteigs tad,kad vismazāk gaidīsi :)
29.07.2013 18:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kaa tas ir-anesteezija? Taa deelj ir taada iespeejamiiba? Dominika.
29.07.2013 18:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits