KRIEVI jopcik!! :@

 
Reitings 132
Reģ: 29.01.2009
Vnk gribēju izgāzt dusmas pret šo tautu.
Nekā personīgā, cienu vinju kultūru, sasniegumus, humoru utt. bet dažreiz liekas, ka savā tempermentā vinji ir vnk primitīvi!!
Šorīt darbā skaidroju krievu tautības cilvēkam faktorus kāpēc nevar vinjam palīdzēt.. Kamēr latvietis, jau 5reiz būtu sapratis un atradis citu risinājumu, krievs vnk buldurē savu, manī neklausās, un kad ento reizi atkārtoju, ka nevaram palīdzēt, piedraudēja, ka personīgi izrēķināsies ar mani :o pieaudzis vīrietis sievietei tā saka!! Un tā nav pirmā reize, kad man problēmas tieshi ar sho tautu, lai gan esmu atsaucīga, laipna, runāju ar vinjiem tikai krieviski, pat, ja tie ir lv krievi, bet vinji vnk kjeerc kko pretii, viriesi pa lielam bez manierēm, ne lūdzu, ne paldies, sievietes 4ut sakarīgākas, bet arī līdz zināmam brīdim, kad ieslēdzas kkads stulbums.
Shodien saaku veel vairāk novertēt latviešus :)
28.07.2013 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1.rasisms un naida kurināšana
2. cilvēks stipri atkarīgs no audzināšanas
3. varbūt jums ir kaut kādas antipātijas
4. nemēri visus pēc vienas auklas.


Un ak, jā man 1/2 ģimene ir krievi un tikai viens cilvēks izceļas uz pārējo fona, bet tur arī es neiespringstu, jo, ja labi girb visu var atrisināt bez interneta palīdzības.

P.S. bieži vien novērojot un salīdzinot krievus ar latviešiem, vairāk pozitīvā ir krievos.
28.07.2013 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jaa, visi latvieshi ir iigni lohi un krievi psihopaatiski bljauri :D VISI !!!
28.07.2013 23:37 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Latvija krievvalodigajiem patik dikti pozicionet to savu krieviskumu, tadel jau ir tie kaski. Toties arpus Latvijas jau ir citi speles noteikumi un tur tada pozicionesana nav vairs aktuala, lidz ar to ari nav par ko strideties. :) Atceros, reiz mani iepazistinaja ar vienu meiteni no Latvijas, kas visiem stastija - es esmu latviete. Es jau sapriecajos par iespeju parunat atkal latviski pec ilgiem laikiem, bet si tik svaki runaja latviski, ka tapat mums komunicesana bez kadas svesvalodas bija praktiski neiespejama. :) Ta nu tas ir: ja krievs ir Latvija, tad vins skaitas krievs, bet, kad brauc uz citam valstim, tad vairs nav krievs - tad ir latvietis. :)
29.07.2013 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Strādāju ar klientiem un ir vienādi stulbi cilvēki gan starp LV, gan starp RUS. Īstenībā starp LV ir daudz vairāk īgnuma, ļaunuma un čiktēšanas. Daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka - raksturs, izglītība, sociālie faktori, ģimene. Viennozīmīgi varu teikt, ka man riebjas tieši tie, kuri ceļ tādas tēmas un raksta tādus rakstus, jāskatas pēc paša cilvēka nevis vai ir LV, RUS, GER, ENG utt.
29.07.2013 00:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Desiree, neruna mulkibas! Lepojos, ka esmu krieviete un esot arzemes, nekad nesaku, ka esmu latviete. Tikai to, ka no Latvijas. Savukart biesi noveerots, ka esot arzemes un pastaavot izvelei sarunaaties krievidki vai angliski, biezi latbieso peksni atceras, ka paarvalda to kriegu valodu un aktivi runa,nedomajot par okupacijam utt.
29.07.2013 00:09 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
biezi, krievu
29.07.2013 00:10 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Piekrītu.
29.07.2013 00:10 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Tas jau nav slikti domats. :) Vienkarsi Francija ir loti daudz stereotipu par krieviem un Krieviju, nebiju parsteigta, ka ta meitene sevi sauca par latvieti, ta vienkarsi ir vieglak. Pirmajos gados dzivojot seit, vietejie bija soka, kad radiju bildes un stastiju par Latviju. Pec vinu domam, Latvija ir tas pats, kas Krievija, visur ir bistami, visas ielas pilnas ar slepkavam, prostitutam un izvarotajiem. :D Kops Latvija ir ES, ar katru gadu vareja just, ka cilvekiem tie steriotipi par Latviju bruk. Nu, bet sakot, ka esi krievs, iedzivoties seit butu pagruti. Tas legendas par krieviem un Krieviju ir joprojam topa.
29.07.2013 00:31 |
 
Reitings 75
Reģ: 18.04.2013
Pietiekami gan sliktu krievu,gan sliktu latviešu! Neuzskatu ka cilvēks jāvērtē tikai pēc tautības
29.07.2013 00:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Iesaku jums kādreiz pabiedroties ar uzbekiem, tad krievi liksies baigi foršie :D
29.07.2013 00:33 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Desiree, kā tad nu franči nemīl krievus - paskaties kaut vai uz veco krabi Depardjē:D
29.07.2013 00:41 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Ja jaa, tas nu ir viens izlecejs. :D Tam jau vienalga, kurs dod pilsonibu, kaut par kjinieti varetu palikt, ka tik savu naudinu nosargat. :D
29.07.2013 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Franchiem krievi patiik. Un, ja man piesienas araabu urlas, tad ir ljoti izdeviigi samuldeet, ka esmu krieviete. Vinjiem no krievu mafijas uj kaa bail.

Pec vinu domam, Latvija ir tas pats, kas Krievija, visur ir bistami, visas ielas pilnas ar slepkavam, prostitutam un izvarotajiem.
daudziem vispaar domu par Latviju nav, vismaz tiem, ko es esmu satikusi. Vieniigais, ko zinu, ka Francijaa man ir daudz vairaak bail un ir biistamaak nekaa Latvijaa.

Desiree, ja man tie sociaalisti gribeetu nosuukt 75% no manas naudas (un vienalga, ja miljoni. nopelni, godiigi vai negodiigi, bet 75 prochi ir nereaaaali daudz), es arii paarmestos uz Krieviju :D
29.07.2013 01:30 |
 
Reitings 108
Reģ: 10.09.2012
Franciem patik tikai noteikta veida krievi - tie, kuriem nauda spiez kabatas. :D Pret parejiem pedejo 8 gadu laika nekadu ipaso patiku neesmu manijusi - viniem daudzreiz vairak sevi japierada, lai dabutu darbu un profesionalus kontaktus, pat, lai iretu dzivokli, nav tie pasi noteikumi. Protams, atkarigs, kur plano stradat un dzivot, piemeram, arpus centra, Parize man liekas pilnigi nepienemama, bet, ja ir ar mieru tur apmesties, tad jau ar laiku drosi vien var izsisties. Nevaretu gan piekrist, ka franciem nav domu par Latviju, jo pedeja gada laika, neesmu sastapusi nevienu personu, kurai nebutu neka ko teikt par Latviju, un parsteidzosi, ka pat gados diez gan jauniem ir savs viedoklis. Protams, ar arabiem nekontaktejos, tiem drosi vien nav ko teikt. :D Nu man tie nodokli ari neskiet adekvati, bet pagaidam mani tas neskar. :D
29.07.2013 02:54 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Franciem patik tikai noteikta veida krievi - tie, kuriem nauda spiez kabatas.


So true;) Nav ne jausmas, ko parastie franči domā par krieviem, bet to, ka rietumniekiem (ne tikai frančiem) ir nenormāli liekulīga attieksme pret krieviem, gan taisnība. Par parasto krievu stāsta anekdotes un kaut ko ļurina par demokrātijas trūkumu, bet tiklīdz darīšana ar bagātajiem krieviem, laiza viņiem papēžus un gatavi ar viņiem pārgulēt:D Tas pats Dominiks Štrauss-Kāns un Gerhards Šrēders spilgtākie piemēri. Visur pasaulē cilvēki vienādi, vienalga, kāda tautība- tak zina, ka tā nauda smird, bet paņemt gribas:D
29.07.2013 10:05 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Autorei ne pirmā diskusija, ka krievi dzīvot traucē! Nabadziņš, kas nabadziņš! :D
29.07.2013 10:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)