Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šķiet,ka draugi ir pirmajā vietā...

 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Sveikas Cosmo meitenes! Ilgi neesmu šeit bijusi,bet pirms laika palasīju diskusijas,sapratu,ka šeit ir daudz atsaucīgu meiteņu.
Tāpēc vēlos izstāstīt savu problēmu. Vienvārdsakot man jābrauc pie drauga (mēs nedzīvojam vienā pilsētā ) Bet viņam šķiet,kaut kā nemaz nav vēlme man braukt pakaļ. Viss ko viņš man pasaka ir,ka viņš jau ar draugiem braucot pirkt detaļas,taisīšot mašīnu,vēl viņiem visādāki plāni,bet ja nu tik ļoti vēlos,viņš varot pa kādai starpai atbraukt pakaļ.Rīt arī viņam ir plāni ar draugiem. Varbūt,ka es uzpūšu ziloni nenokā,bet man liekas,ka es viņiem tur tikai maisīšos.Un draugu priekšā,kad runā ar mani pa telefonu,tad kaut kā tizli sāk runāt,sakot,tu taču neesi apvainojusies,no jums sievietēm neko nevar zināt,pašam tas viss liekas smieklīgi.Noliek klausuli,solās pazvanīt.Protams nepazvana :( Liekas,ka uzbāžos.Tā negribas braukt,bet viņa mammai jubileja un apsolīju braukt :( Saprotu,ka pie viņa varēšu pati savā nodabā staigāt...nu protams,kad vis pazudīs,viņš atnāks pie manis,bet cik tas ir godīgi :( Puisim ir 26 gadi,man 23.Lūdzu pasakiet,kā jums no malas šis viss liekas.
25.07.2013 16:45 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Iespējams, viņš ir no tiem vīriešiem, kuriem mašīna ir svarīgāka par savu sievieti. Tādi ir ļoti daudzi un esmu redzējusi daudzus reālus piemērus.
25.07.2013 16:48 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Liekas, ka puisim nav 26.. bet nu zinu tavu situāciju, pati tādā esmu bijusi. Ko darīt? Kļūt vēsākai, vairāk laika veltīt sev un draudzenēm, un tad jau redzēsi kā viņš uz to reaģē. Bet nu jocīgi, ka 26 gadus vecam vīrietim viss brīvais laiks ir jāpavada kopā ar draugiem.
25.07.2013 16:49 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kursabiedrene izšķīrās no vīra, jo viņai sāka likties, ka mašīna ir svarīgāka nekā viņa. Visu brīvo laiku vīrs esot pavadījis garāžā :D Ja pārējā laikā viņš Tev veltītu uzmanību, tad vēl būtu pieņemami, bet, ja pavisam nē, tad drīz Tevī sakrāsies dikti daudz rūgtuma.
25.07.2013 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man prātā nāk filma "He' s just not that into you". Skumji, bet nu īsti viss riktīgi tur nav, manuprāt. :/
25.07.2013 16:51 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Viņš jau man šķiet,ka nojauš,ka tas nav godīgi attiecībā pret mani..Jo mums viss bija saplānots. Bet tagad tēlo,ka viss taču ir kārtībā..Pirms tam arī visādi ir gājis,bet daži mani draugi liek man acis atvērt,kā viņš pret mani izturas draugu priekšā. Ne jau visu,bet dažu. Kad neviens nav klāt,tad protams lien pie manis..
25.07.2013 16:53 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Varbūt pasaki viņam kā jūties?
25.07.2013 16:54 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Tas, ka viņš slikti pret Tevi izturas draugu klātbūtnē ir drausmīgi. Es laikam zinot savu straujo dabu viņu pašu sāktu apkaunot draugu priekšā, bet tas noteikti tāpat beigtos ar šķiršanos.
25.07.2013 16:54 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Aizbrauc rīt, paskaties kā jums ies, kā jutīsies -vēlama vai nevēlama un tada arī pieņem lēmumu, ko darīt tālāk. Tagad nav jēgas uzvilkties!
25.07.2013 16:55 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Baybe,esmu teikusi. Patiešām.Ir bijušas reizes,kad visu mierīgi izrunājam. Bet nu ir arī bijis tā kā Endy saka. Esmu sūtijusi uz visām četrām debess pusēm,bet nu viņš jau lūdzas cik vien var un saka,ka negribot būt brīvs un viņam vajag mani. Laikam beidzot jāredz cik ļoti no tā visa ir patiesība :(
25.07.2013 16:58 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu ja pat to starpu ir sekss un tā, tad žēl teikt, bet ir skaidrs ko viņš no tevis vēlas.
Bet tu pa nakti arī paliec? Nu ja pa dienu viņam ir plāni, tad kā ar vakariem?
25.07.2013 17:01 |
 
Reitings 328
Reģ: 21.01.2013
Man brālis šitā darīja. Uzaicina pie sevis meiteni un līdz ko viņa ir atbraukusi, tā iet pats ārā ar draugiem. Šī pasēž pāris stundas un tad lūdz tēvam, lai viņu ved mājās, viņai te neesot ko darīt. Lieki piebilst, ka izrunāšanās neko nepalīdzēja, viņš tur nesaskatīja problēmu: viņam ir meitene un kur tad šī paliks, lai sēž un gaida.
Es tavā vietā, ja justos, ka traucēju, brauktu mājās uz savu pilsētu kaut vai ar autobusu neko nesakot. Ja viņš uz to kaut kā asi reaģētu, izliktos, ka viss ir kārtībā, izmestu kaut kādus līdzīgus jociņus par vīriešiem, kā viņš par sievietēm. Tad skatītos, vai tas kaut ko maina.
25.07.2013 17:03 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
chocoloco,jā palieku pa nakti. Bet pirms gulētiešanas,vienmēr ir jāaizbrauc pie draugiem un jāpaskatās ko viņi dara ārā. Tā jau esmu sabiedriska un draudzīga,bet nu nav NEVIENA tāda reize,kad draugs piedāvātu visu vakaru pavadīt vien divatā. Vienmēr pa pirms draugi,tad paši kaut ko varam domāt.
Samuraj,paldies par ieteikumu. Tā arī darīšu.;) Man jau šķiet,ka nekas nemainīsies un tā arī būs,ka jāmēģina būs kaut kā tikt uz māju kamēr viņš atkal būs aizņemts.
25.07.2013 17:40 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Iesaku iet uz kompromisiem. Nu saprotu, ka esat runājuši, bet ko jūs izrunājāt? To, ka tev tas nepatīk un viss? Runājat par kompromisu, lai vismaz vienu vakaru paliek kopā ar tevi. Ja tu viņam esi mīļa, tad tam nav jābūt nekam grūtam.
Man vispār bija līdzīga situācija ar draugu, izstāstīju savu sāpi un viņš tā teikt - labojās :) Bet tomēr, manējais ir jaunāks un liekas, ka 26 gadu vecumā jau puisim pašam jāsaprot, ka nevar tā skraidīt.
Bet vispār lasot situāciju, neliekas, ka problēma ir tā, ka viņam draugi ir svarīgi, bet gan tā, ka viņš īsti tevi nerespektē.
25.07.2013 18:06 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
Īstenībā tik stulba sajūta,raudāt gribas :( Esam taču visu mierīgi izrunājuši,nav bijis tā,ka es tikai skandinu-man nepatīk tas un šitais. Viņš vienmēr saka,ka es esmu pirmajā vietā,tikai draugus neaizmirsīs.Vienu arī neatstāšot.Bet pats savu vārdu netur..Esmu teikusi,lai iet,iztrakojās ar draugiem un tad meklē nopietnas attiecības,bet viņš tik saka,ka viņam to nevajag,viņam vajag attiecības. Vēl jau ir daudz ko stāstīt,bet tad jau tikai vairāk apstiprināsies kas viņam ir svarīgāks un priekš kam tā meitene īsti vajadzīga. :(
25.07.2013 18:24 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu brauc rīt apsveikt mammu un saki draugam, ka jāparunājas. Un tad izstāsti pēdējo reizi situāciju, ka vārdi, ko viņš saka - skaisti skan, bet darbos vispār neatspoguļojas. Un pie tam, cik reizes tad jūs tiekaties un tajās pašās reizēs viņš nespēj veltīt uzmanību, tad kāda jēga tev no tādām attiecībām? Mierīgos toņos izstāsti, bet liec manīt, ka šī ir pēdējā reize, kad par to runā un attiecību iznākums ir atkarīgs no viņa.
Nu es tā darītu esošajā situācijā.
Drīkst jautāt cik ilgi esat attiecībās?
25.07.2013 18:36 |
 
Reitings 217
Reģ: 23.09.2012
No vienas puses- tas ir forši, ka viņš savus draugus nav pametis novārtā un uzskata viņus par vērtību. Diezgan bieži notiek tā, ka ja ir attiecības, tad draugus vairs nevajag, bet šoreiz nav tas variants. Šeit tā draugu būšana jau tiek pārspīlēta, ir jāprot sadalīt savs laiks.

Ko es darītu tavā vietā, ja pret mani tā izturētos? Nebrauktu vispār nekur un kādu laiku paignorētu viņu (nezvanītu, nerakstītu) un paskatītos cik tad ļoti svarīga es viņam esmu un kad tad viņam mani savajadzēsies. Kad viņš pazvanītu (ja pazvanītu) 100 punkti, ka kko sakliegtu, jo tas ir manā stilā. :D Izgāžu dusmas un tad tikai varu mierīgi izrunāties. :D
Lasīju un man nez kāpēc radās sajūta, ka viņš tevi negrib rādīt saviem draugiem. Un kāpēc tad tu nevarētu braukt kopā ar viņu pie tiem draugiem? Tu taču esi viņa meitene. C'mon, 26 gadi, bet vēl neprotās.
25.07.2013 18:40 |
 
Reitings 83
Reģ: 07.07.2009
chocoloco,man jau arī tāda doma bija,bet tagad vienkārši vispār nekur negribas braukt,jo tas āzis jau neko nesaprot,tā arī nav zvanījis.Un vispār mums bija sarunāts braukt no rīta puses pie viņa,bet ir jau vakars un nekādu ziņu nav devis. Man vairs nav garastāvokļa vispār :( Esam gandrīz gadu attiecībās..
Summer_paradise,man arī likās tas pieņemami,ka draugus neaizmirst. Ar draugiem jau iepazīstināja pašā sākumā gandrīz,ar visiem man labas attiecības. Reizēm pat tie draugi prasa,kur esmu palikusi,kāpēc mani tik bieži neredzot..Bet tas saucamais mans vīrietis nemāk uzmanību sadalīt. Es jau neprasu sēdēt pie manis kā sunītim,tomēr viņš uzspļauj mūsu plāniem un dara pats uz savu galvu visu.Un es tākā aste maisos pa kājām,nu brīžiem patiešām tāda sajūta.Par to ignorēšanu nekas nesanāks. ir jau darīts,pēc tam ar trīcošām rokām brauc pie manis,dievojas,sola nezin ko.Un mana labā sirds,visu piedod.:( Viņš vēl reizēm visu sagroza tā,ka es esmu pie visa vainīga,ka iedomājos sazin ko un tagad nabadziņam pārmetu.
25.07.2013 18:54 |
 
Reitings 217
Reģ: 23.09.2012
Āā, tad es nesaprotu. Ir jau vēl viens drastiskais variants. Pasaki, lai izvēlas: Tu vai draugi.
Zinot sevi, diez vai es tā ilgi spētu izturēt. Pateiktu, ka viss cauri un miers. Ja neesmu vajadzīga, tad nevajag. Bet uz šito uzreiz gan neizej. Bet padomā vai redzi savu nākotni kopā ar šo cilvēku un cik ļoti viņš tev ir vajadzīgs. Un pajautā šo pašu jautājumu arī viņam- cik ļoti svarīga un vajadzīga viņam esi tu.
25.07.2013 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits