Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

trūkst mīlestības, emociju

 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Meitenes, vai jums ir tāda iekšēja sajūta, ka trūkst ļoti mīlestības, skaistu attiecību un romantikas? Mans draugs ir ārzemēs, attiecības var teikt izjukušas, jau 8 mēnešus viņš ir tur. Esmu iepazinusies ar puišiem, bet ja man puisis patīk, tad viņš nevēlas attiecības, un otrs variants patīku es bet viņam nē. Jūtu tukšumu, jo trūkst mīlestības :(
23.07.2013 17:01 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Painteresējies poliklīnikā!
23.07.2013 17:13 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Romantika ir reti, jo īsta romantika notiek spontāni, tās plānotās pastaigas gar jūras krastu naktī neizjūtu kā romantiku, bet mīlestības gan netrūkst.
Lapsiņa, Tev pa priekšu jātiek skaidrībā ko Tu gribi- saglabāt esošās attiecības ar puisi kurš ir ārzemēs vai gribi no viņa atteikties. Pagaidām izskatās ka Tu nezini ko gribi.
23.07.2013 17:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans draugs ir ārzemēs, attiecības var teikt izjukušas, jau 8 mēnešus viņš ir tur.


Esmu iepazinusies ar puišiem, bet ja man puisis patīk, tad viņš nevēlas attiecības, un otrs variants patīku es bet viņam nē.


Izskatās, ka Tu esi sākusi rīkoties, lai atrisinātu problēmu.. :D

Bet, ja nopieni.. vajadzētu izlemties un sakārtot vienas attiecības.. pirms meklē jaunas :)
23.07.2013 17:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atcereejos vienu rakstu, ko biju lasiijusi par cilveekiem kas iemiilaas nevis otraa cilveekaa, bet iemiilaas miilestiibas sajuutaa un maldina sevi, domaajot, ka ir juutas pret partneri un beigaas pamet kaarteejo partneri, jo ir pazudusi kaisle.
Ja autorei pietruukst romantikas un nav ar ko baudiit to kopaa, kaapeec lai viena pati to neizdara? Vienai aizbraukt uz Juurmalu piknikaa paveerot saulrietu vai ar kaadu draudzeni, sabildeet to, sataisiit romantiskas kartinjas, katras savas vakarinjas eest svechu gaismaa utt? Tas padariis ikdienu kraasnjaaku un nedaudz pierimdinaas apetiiti, lai nesanaak taa, ka badaa esot, uzkluup galiigi nepiemeerotam partnerim.
23.07.2013 17:25 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
ar draugu esam ārzermēs dotajā brīdi, ne ilgi. .. un ko atklāju (tas nav manā dabā stalkot),bet vakar uzgāju to,ka draugs meklējis portālā šajā angļu pilsētelē dzīvojošas meitenes( ne vienu vien...un tikai meitenes).. kāds nekauņa, es vēl esmu šeit,bet jau izpētiījis piedāvājumu,kas atrodas šeit... vienkārši uz mutes. man drīz jābrauc uz Lv un tiešām domāju,ka gaidīšu viņu atpakaļ... phe. pavasarī arī plānojām kopā dzīvot vai vismaz atrasties viens otram tuvumā,kā agrāk. muļķīgi jūtos. kādas ir jūsu domas? tagad jau sirsniņa sāp,kas būs tad,kad atradīšos Lv? zinu,ka draudzenes,izklaides,mācības un arī citi labi draugi aizpildīs šo visu... bet.
18.08.2013 19:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Jā, man tā ar retiem izņēmumiem ir bijis vienmēr... Gan esot attiecībās, gan vienai.
18.08.2013 19:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
izskatās, ka tu jau meklē citus puišus. nu tad tas ir tikai vairs laika jautājums. šķiet,ka izjukušajās attiecības tev vais nevajag pieminēt un nevajaag tur meklēt mīlestību, jo tu jau esi jaunas mīlestības meklējumos.
zinu, esmu jutusies arī tāpat, kad gribas patiesi kādu mīlēt, par kādu rūpēties, sajust mīlestību un rūpes. nekas, tas viss ar laiku būs. tikai nevajag būt pārāk nepacietīgai un mesties atttiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem labāk to nevajadzētu darīt :)
19.08.2013 11:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
dzindzin- ieteiktu tomēr to visu izrunāt. visticamākais, ka viņš tev sākumā teiks, ka tu vnk esi nelabojami greizsirdība, bet tas viss liecina, ja godīgi, uz attiecību galu. es sāktu aizdomāties par visu kopā'būšanas laiku, ka arī varbūt tad, kad esam bijuši nedaudz šķirti, viņam ir bijušas citas. tomēr uz projāmbraukšanas nots tāpat viss neatrisināsies.
jums ir vērts pārrunāt, vai starp jums abiem ir nepieciešams uzturēt attiecības... varbūt arī puisis godīgi atzīsies..
19.08.2013 11:30 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Iesaku pielikt punktu esošajām attiecībām, lai nesanāk beigta kaķa vilkšana aiz astes.
19.08.2013 11:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc uzreiz neesat vairs kopā? Draugs neplāno atgriezties?
19.08.2013 11:34 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Mazāk mīlestības, mazāk problēmu.
19.08.2013 11:54 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Acīmredzot kaut kādā veidā dzīvē ir jāiemācās pašpietiekamība, lai tajos brīžos, kad trūkst mīlestības un pozitīvo emociju, varētu "izdzīvot" un lai nevajadzētu satraukties par vientulīgajām un nomācošajām sajūtām.
Piekrītu Sany teiktajam: "(...) tikai nevajag būt pārāk nepacietīgai un mesties atttiecībās ar cilvēkiem, ar kuriem labāk to nevajadzētu darīt".
19.08.2013 12:26 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
izrunājām visu, viņš netēloja pareizo un necentās aizmālēt acis. teica tikai to,ka vienkārši nepareizi darīja, apskatīdams tās meitenes , nezinot kāpēc to vispār darījis..un vienkārši stulbi klusēja, +beigās- piedod. pāris asaras pat nobirdināja. mazliet tāda daudzpunkte man,jo necentās neko noliegt,izdomāt attaisnojumus. un pats trakākais ir tas,ka prāts nu nemaz man mierīgāks nepalika, kā arī tā saruna šķiet bijusi nebijusi, vilšanās sajūta tepat vien ir. šķiet,ka tagad vienkārši grūti to aptvert,ka nāksies katram atrasties savā zemē, bet iespējams,ka tas pēctam nāks par labu, jo JA attiecības ir par izjukšanu, tad tam būs vieglāk notikt šķirti, nevis kopā esot pieņemt tādu lēmumu un dzīvot ja ne tuvumā, tad vienkārši būt vieglāk sasniedzamiem. es vispār laikam esmu par jaunu, lai domātu kaut ko tālāk uz priekšu, naiva esmu ar savu muļķīgo sapņu pasaulīti, tāpat arī mazliet egoiste, jo man neliekas nekas slikts doties ar vienkāršu kursa biedru iedzert pa aliņam, vienkārši pavadīt laiku mazliet cita puiša kompānijā, bet redz man tas būtu nepieņemami,ja tā arī mans puisis atļautos darīt. nezinu,iespējams tas tāpēc,ka manējais agrāk bijis tāds " svilpaste" .
19.08.2013 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits