Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieredzējis puisis.

 
10 gadi
Reitings 147
Reģ: 04.07.2013
Sveiki visapkārt :D
Nespeju aizmigt, jo pa galvu šaudās miljoniem domu.
Tātad esmu kopā ar puisi.
Man 18, viņam 19.
Hmmm...puisis ir pavisam nepieredzējis. Atzinās, ka esmu viņa pirmā meitene.
Man protams viņš ļoti patīk.
Man attiecības ir bijušas ar daudz puišiem. Arī nevainīga neesmu, kad pateicu to savam tagadējam puisim, tad it kā viņš kļuva vēsāks nedaudz pret mani. Bet tagad jau saka, ka nekas, kas bijis bijis. Nu cerēšu, ka viņš tā domā.
Tiekamies ļoti bieži, pirmajā tikšanās reizē, uz atvadām, mani gribēja noskūpstīt, nu sanaca galigi šķērsām, ilgu laiku domāju, ka pati neprotu skūpstīties taču šodien uzzināju, ka viņam nav bijusi neviena meitene, tad arī sapratu, kas ir pie vainas tajā visā, ka nesaņemu tādu kā saka mīļumu. :/
negribas neko īpaši aizrādīt, tas būtu nepieklājīgi.
Jau sākumā jutu, ka nav kaut kas kā vajag. Puisis it kā baidās.
Grib mani arī ''izčamdīt'' un saka ir gatavs seksam. Bet, kas gan var sanākt par seksu, ja puisis pat lāga noskūpstīt nevar?
Varbūt uzņemt to visu uz saviem pleciem un pašai rīkoties?
Tad jau sanāk, ka jābildina man arī viņš būs :D
Bet ja bez jokiem, tad varbūt tiešām to kas viņam būtu jādara, izdarīt man? Nu tas jāsaprot, kā elementāras lietas, kā ,piemēram, pa ielu rociņa jāiedod, guļot jāapskauj un tā tālāk!?
23.07.2013 02:50 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nevajag uzreiz tā nolikt nabaga puisi. Es ar savu tagadējo vīru sagāju kopā jau vidusskolas laikā un arī biju viņam pirmā daudzejādā ziņā, bet neko negatīvu tajā nesaskatīju, reizēm gadījās neveikli gājieni no viņa puses, bet kopumā tas viss bija ļoti mīļi un man pašai patīk apziņa, ka esmu esmu viņam pirmā un tā tas ir jau daudzu gadu garumā.
Tagad toties viņš ir pieaudzis un ļoti vīrišķīgs.
Nav jau tā, ka puisis visu mūžu paliks šāds iesācējs. Pati taču arī kādreiz tāda biji, vai ne?
Es ar smaidu uz lūpām atceros to laiku, ko pavadījām, iepazīstot viens otru. jo tagad manā vecumā tā vairs nenotiek - tagad uz tevi skatīsies dīvaini, ja negribēsi seksu jau otrajā randiņā
23.07.2013 07:13 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jā,iemāci viņam pati. Kas tur slikts :)
23.07.2013 09:05 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Zinu tavu situaciju. Kad man taa gadijaas, man tas likaas paraak neiedomaajami un viss beidzas. Tiesa, es pat necentos darit kko lietas labaa.
Jaa, tev vajdzetu kkaa iedrosinaat, likt just brivi, komfortabli, bet neparak maaciiit. Savadak vins saaks justies slikti. bet katraa gadijumaa ja puisis ir taa veerts, nevajg padoties.
23.07.2013 16:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu super tachu, samacisi visu ta ka tev patik :D
23.07.2013 22:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Man arī tas tieši liekas forši
23.07.2013 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits