Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hormoni, naktssveces ella

 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
Sveikas! Esmu lietojusi ok diane 35 divus gadus, kuru saaku lietot galvenokaart taadeelj, lai uzlabotu aadas staavokli, t.i, atbriivotos no aknes. Probleema saakas ar to, ka veelos paatraukt dzert ok. Bet skaidri ir zinaams tas, ka neilgi peec tableshu lietosanas partrauksanas akne buus atpakalj un ar uzviju. (Jau ieprieks meginaju partraukt lietosanu, bet atri vien atsaaku, jo muguras augsdala bija briesmiigaas pumpaas.) Mana ceriiba ir naktssveces ella, kas dabiskaa celjaa paliidz noreguleet hormonu balansu un liidz ar to arii mazina hormonaalo akni. Taatad jautaajums ir saads : kad saakt vinu lietot? Kad ok lietosana ir partraukta vai arii lietot vinas vienu meenesi pirms ok partrauksanas, abas vienlaiciigi, ar noluuku hormonaalo staavokli jau sagatavot un nostabilizeet pirms ok partrauksanas, taa teikt lai neiznaak taads straujs leciens un partraucot ok lietosanu hormini nav 'deelii' un nesametas visa aada ar briemiigaam pumpaam. Varbuut kaada no jums ir tam gajusi cauri un zina teikt, vai abas siis tabletiites driikst vienlaiciigi dzert, vai viena otru kaa negatiivi neietekmee?
22.07.2013 01:15 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nav pieredze šajā jomā,bet es laikam laicīgi sāktu gatavot organismu dzerot jau mēnesi pirms pārtraukšanas + izlasītu instrukcijā, vai nekas par naktssveces eļļu navminēts. :)
22.07.2013 01:18 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
Jaa..sagatavot organismu jau laikus! :) nav jau nekas instrukcijaa mineets. Ne vienam ne otram. :/
22.07.2013 01:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
protams, neesmu mediķis, bet naktssveces eļļa nav nekāds hormonu preparāts, tā ir eļļa, uztura bagātinātājs. un viens otram galīgi netraucē.
22.07.2013 01:34 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
Donata, nu it kaa jau logjiski! :)
22.07.2013 01:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits