Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Turpināt vai apstāties laikus?

 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Sveikas!

Esmu pirms kāda laika izšķīrusies no ilgām attiecībām un jau kādu laiku esmu brīvas meitenes statusā. Esmu ballējusies, pastaigājusi uz randiņiem utt., bet tagad viens vīrietis ir diezgan traki ieķēries, esam bijuši uz 5 randiņiem, bet es jūtu, ka tas sāk palikt nopietnāk, ne tikai izklaide.

Atzīstu, ka čalis foršs, bet ne priekš manis..kaut kas nav, un es jau tagad apjaušu, ka tiekos ar viņu izklaides pēc, lai aizmirstu iepriekšējo un pavadītu labi laiku, nevis tāpēc, lai satiktu tieši viņu...
Kā rīkoties? Ko teikt? Kā nesāpināt?
Esmu sapratusi, ka nevēlos attiecības vēl kādu laiku, ceru, ka varbūt saiešu kopā ar veco, ko tagad tik ļoti novērtēju..tāpat negribu nopietnas attiecības, bet tikai flirtu, bez greizsirdības un saistībām..negribu sarežģīt un iespringt. Iespējams, ka pat gribētu attiecības, bet varbūt šis nav tas cilvēks, tāpēc tikai baudu mirkli, staigājot ar viņu pa restorāniem, bāriem uc. izklaides vietām...forši, tusiņš, bet kā lai rīkojas?

Cerēt, ka ar laiku viņš man iepatiksies? Varbūt kaut kas mainās..
20.07.2013 19:58 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
viedokļi?
21.07.2013 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Īsti jau neko nevar ieteikt, tas Tev pašai jāsaprot - ja plāno saieties ar veco, tad laikus jāpasaka jaunajam draugam, kaut gan neieteiktu cerēt uz vecajām attiecībām, man liekas, ka ja vienreiz nav sanācis nav ko mēģināt atkal... Bieži nāk atmiņas par to, kas varēja izveidoties ar jauno vīrieti, itsevišķi strīdu gadījumā, nu kaut kā tā... Kaut gan jebkurā gadījuma es laikam brīdinātu jauno vīrieti, ka patreiz nevēlies nopietnas attiecības.
21.07.2013 21:55 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Sirdij nepavelesi un nav zinami iemesli ieprieksejo attiecibu izirsanai.
21.07.2013 21:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits