Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sortistu draudzenēm. Kur sākas sports un beidzas sieviete.

 
Reitings 46
Reģ: 15.02.2012
Kāpēc tieši sportistu draudzenēm adresēts? Jo viņas vislabāk sapratīs. Tātad stāsts: iepazinos ar puisi, Amors ķēra mūs abus un uzreiz. Izrādījās, ka viņš aizraujas ar biljardu un spēlē ļoti labi, braukā uz turnīriem, mājās stāv pāris zelta trauki. Es nopriecājos to uzzinot, beidzot varēšu iemācīties, jo biljards mani vienmēr ir aizrāvis, tikai nav bijis ne ar ko spēlēt, ne kur spēlēt. Galds viņam ir mājās, tāpēc nebūtu jāuztraucas par abiem, bet! Sākas skumjā daļa.
Nedēļas nogales vienmēr ir biljarda nogales, sabrauc cilvēki, kurus es lielākoties nezinu. Un pirmajā tusiņā puisis mani pabrīdināja, ka spēlē varot kļūt mazliet egoistisks un par mani aizmirst. Lieki piebilst, es biju ne tikai aizmirsta, bet pilnībā tiku ignorēta. Ja viņš nebūtu pabrīdinājis, tad noteikti uzrīkotu scēnu nepajokam. Nekādi nespēju sadzīvot ar domu, ka kā var cilvēks, kuru ikdienā grūti no sevis dabūt nost, pēkšņi tevi ignorē tā, it ka tu būtu tikai bāra mēbele. Un sākās iekšējā cīņa starp "labi, es arī spēlēšu" un "nē, lai tās bumbas iet ratā". Un es sāku just greizsirdību uz biljarda galdu. Nemāku dalīties. Nemāku piekāpties. Varbūt tas ir tikai pagaidām, bet ir apmulsums tik un tā.
Zinu, ka autosportā ir tā, ka vai nu tu esi blakus līdz pat startam un vari uzspiest veiksmes buču uz ķiveres, vai arī tajā dienā tev nākas būt malā un norīt grēmas, jo tu nedrīksti būt blakus, tas ir aizliegts. Ir sportistiem tādi niķi un paradumi...
Mēs esam par to runājuši. Viņš ir sajūsmā, par domu, ka es varētu braukt līdzi uz turnīriem un viņu atbalstīt, bet man ir divejādas domas. Jā, protams, es viņam justu līdz, bet, kā justos viņš, redzot, ka 8 stundas esmu nogarlaikota līdz papēžu galiņiem. Zaudes gadījumā vispār būtu teksti no sērijas "tev jau nepatīk biljards...".
Iekšējā cīņa notiek starp "es gribu spēlēt", bet! Man tad būtu sajūta, ka galds mani ir uzvarējis. Tāpēc es pat putekļus no viņa maliņām neslauku. Ignorēju. un domāju, kā varēju nonākt tikt stulbā situācijā.
Protams, viņa draugi ir neizpratnē - mēnesis pagājis, es nespēlēju. Mans draugs ir pārliecināts, ka man iepatiksies un pati sākšu braukāt uz turnīriem (??!). Esmu viņam teikusi par savām sajūtām, bet viņš tikai smejas un saka, ka esmu pirmā meitene, kas ir greizsirdīga uz biljarda galdu.
It kā nieks vien ir, sevišķi, ja no malas lasa, bet mani tas grauž katru dienu. Stulbi.
19.07.2013 10:50 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Bet nu viņš nevar pievērsties tev 24/7 vai tas nav saprotams? Tie galā ar sevi. Tev nav jākopē viņa hobiji, tev var būt savēji. Kamēr viņš spēlē, tu taču vari darīt ko citu, ne tā? Kopumā situācija šķiet pārdramatizēta.
19.07.2013 10:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
*Tiec
19.07.2013 10:55 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
miss_Claws, atrodi hobiju. jebko, kas nav tavs puisis. un to arī dari, kamēr viņš dara savu un necepies, nav īsti iemesla.
19.07.2013 10:56 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Esmu baigā egoiste un nespētu paciest, ka katru nedēļas nogali manējais spēlē to biljardu, tā kā darba dienās man ir ļoti maz brīvā laika, tad b-dienas es gaidu, lai pavadītu laiku kopā :) Bet vispār risinājumu vienmēr var atrast, ja mani uzturētu un man nebūtu jārukā- atbalstītu un sēdētu klusu tajās b-dienās :D Kā jau teicu, esmu egoiste :D
ieteikt man nav ko :(
19.07.2013 10:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Izskatās, ka pati esi izdomājusi un pati apvainojusies.
19.07.2013 10:58 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man šķiet, ka tas ir kā mazam bērnam, visu uzmanību vajag sev. Tev nav pārliecības vasrbūt gan par sevi, gan par drauga jūtām, jo es neredzu iemeslu citādi šādi justies, tas nāk no nepārliecinātības, kad gribās, lai otrs nepārtaukti kaut ko pierāda. Pasaki, ka mīli, ka skaista u.t.t.
19.07.2013 10:59 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Tajā laikā, kad
sabrauc cilvēki, kurus es lielākoties nezinu. es biju ne tikai aizmirsta, bet pilnībā tiku ignorēta.
Vnk velti laiku sev, nevis sēdi blakus un jūties kā mēbele. Ej satiecies ar draudzenēm, staigā pa veikaliem nu da jeb ko. Bet spēlēt, lai viņš tevi pamāca, kad esat divi vien un tev uznāk vēlēšanās mācīties.

Ja tu viņam sāksi pārmest, pārlieku čīkstēt, tad tici man- no biljarda viņš tāpat neatteiksies, bet zaudēsi tiešām tu.
19.07.2013 10:59 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Vai nu tas ir japienem un jaatbalsta virietis, vai nu jaizbeidz attiecibas. Piemeram, tas pasas hokejistu vai futbolistu sievas, biezi brauka viriem lidzi uz dazadam valstim un biezi pat parcelas uz dzivi citur.
19.07.2013 11:00 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs bija sportists, šosezon dažādu iemeslu dēļ no tā atgājis. Tas vienkārši jāpieņem.
19.07.2013 11:00 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Viņš brauc pa pasauli un man jāgaida mājās, pārējā laikā mani mīl un lutina tā pat kā tevi. Citām meitenēm puiši neko nedara, arī nav labi ;)
19.07.2013 11:03 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Piemeram, tas pats slavenakais paris Bekhemi, es neticu , ka vins speles vai treninu laika nepartraukti pievers uzmanibu sievai. Bet vina ar saviem cemodaniem un berniem nokravusies, visur bija lidzi, lai atblstitu savu viru.
19.07.2013 11:04 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Es draugu atbalstīju līdz mājas durvīm, uz ringu līdz nekad nebraucu, atbalstīju morāli, esot mājās!
Greizsirdīga nebiju ne uz boksa cimdiem, ne termotērpu ne arī uz ko citu.. pieņēmu viņu un viņa nodarbošanos.. Trenējās viņš katru vakaru, cīņas bija 6dienās, bet prom lidoja jau dažas dienas iepriekš (protams, cīņas ne katru nedēļu, pat ne katru mēnesi)..
19.07.2013 11:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Cik lasīttas intervijas ar sportistiem, ļoti bieži tiek uzsvērta pateicība draudzenēm, sievām, ka atbalsta sportā, ka nav greizsirdīga uz sporta veidu, treniņos pavadīto laiku tml. Un es vienmēr esmu brīnījusies, vai tas tiešām ir kaut kas īpašs. Un te Tu esi uzrakstījusi tieši tādu gadījumu, kad tā ir problēma.
Kad iepazinos, manējais bija komandu sporta veidā, 3x nedēļā treniņi, 6dienās/7dienās spēles.
Man nevienā brīdī nelikās, ka kaut kas nav kārtībā. Jā, pirmajās spēlēs likās dīvaini, ka no laukuma puses manā virzienā netiek vērsti skatieni, pilnīga koncentrēšanās spēlei. Bet jāsaprot, ka trenerim un komandas biedriem vajag 100% iesaisti spēlē.
Tas vienkārši deva iemeslu iepazīties ar pārējo spēlētāju draudzenēm, sievām, jauki pavadījām laiku tribīnēs savā līdzjušanas sabiedrībā.
Tagad ir individuālie sporta veidi un man liekas tikai pašsaprotami, ka braucu līdzi. Jā, trasē pakaļ neskrienu, bet viemēr esmu blakus startā un finišā. Pa to laiku padzīvoju pati ar sevi, attīstu fotogrāfēšanas prasmes utml.
Atslēga ir attieksmē, egoismā un vēlmē būt blakus un atbalstīt.
19.07.2013 11:09 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Zinu kā tas ir, tev ir vienkārši tas jāpieņem un jāatbalsta viņš. Būt ar sportisku kopā nav viegli, bet kas gan mūsdienās ir?

Šeit es redzu tikai divas iespējamās izejas no situācijas, vai nu censties pieņemt un saprast viņu, vai nu nemoci sevi un pievienojies brīvajām meitenēm.
19.07.2013 11:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.02.2012
Vo, Mirdzai tas pats kas man. Aizmirsu piebilst, ka nedēļas nogales ir gandrīz vienīgās dienas, kad varam būt kopā. Dzīvojam pagaidām atsevišķi, man ir darbs citā pilsētā, kad man ir brīvs, viņam ir darba diena.

Jā, viņš ir ideāls un es nekādā gadījumā negribu atrunāt vai uzstādīt ultimātus, ka jāpamet biljards. Nebūt nē. Es arī negaidu, ka viņš braukās man līdzi uz rallija fotografēšanām.

Vienkārši tā arī, kā te dažas izteicās. It kā pati problēmu izdomāju un uzpūšu. Bet par cīņu starp prātu un jūtām laikam neviens neko nav dzirdējis.
19.07.2013 11:18 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Pati biju sportista draudzene, viņš ļoti aizrāvās ar riteņbraukšanu, skvošu, peldēšanu u.c. hobijiem. Katras brīvdienas bija sacensības, vakaros sportošana.
No sākuma bija grūti to pieņemt un saprast, bet tad, es pāŗkāpus sev pāri un sapratu viņu un mūsu attiecības uzlabojās un beigās izrādījās, ka kopīgi pavam tāpat daudz laika.
Izvēle ir Tava - pieņemt to vai nepieņemt.
19.07.2013 11:21 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Apmeklē pusi no viņa spēlēm un atbalsti no visas sirds, otru pusi pievērsies saviem hobijiem, lai Tev ir arī sava dzīve. Uzspēlē pati ik pa laikam. Ja mājās sabrauc bars cilvēku spēlēt- pagatavo uzkodas, uzspēlē ik pa laikam un iepazīsties ar viņa draugiem/paziņām, jo visi tak vienlaikus nespēlē. :)
19.07.2013 11:26 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Izskatās, ka pati esi izdomājusi un pati apvainojusies.


+++

miss Claws
Varbūt tavam draugam vajadzētu Tev uzrīkot scēnu par to ka Tu viņam nepievērs uzmanību kad liec meikapu, lako nagus, skaties seriālu vai esi darbā?
19.07.2013 11:33 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Pati biju reiz sportista (futbolista) draudzene. Dzīvojām citās pilsētās un diezgan tālu viens no otra, tāpēc sanāca tikties tikai nedēļas nogalēs. Tieši šajās nedēļas nogalēs viņam bija treniņi, bet man - dejas treniņi. Tad nu es ziedoju savu kaislību - dejošanu, lai tikai varētu abi nedēļas nogales pavadīt kopā. Laiks gāja uz priekšu, treniņi un sacensības vairāk, līdz ar to pieauga arī greizsirdība (viņš arī ne uz vienu treniņu neņēma mani līdzi). Lai kā man gribējās atbalstīt viņa nodarbošanos, nevarēju tikt pāri tam, ka es tik daudz ziedoju mūsu labā, bet viņš nevar atbrīvot kādu brīvu vakaru. Tā nu mēs pēc kāda laika izšķīrāmies.

To, cik tas ir grūti var saprast tikai tās sportistu draudzenes, kuras dzīvo tālu prom no drauga. Tā jau attāluma attiecības nav vieglas, bet ja vēl viens no abiem ir sportists, kuram treniņš iekrīt abu kopīgajā laikā un nav no īsākajiem, tad tas ir vēl grūtāk.
19.07.2013 11:49 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
es vnm ļoti atbalstīju un pārdzīvoju līdzi viņa panākumiem! brīžam vairāk kā viņš pats!
visa tā vide ierauj, Tu kļūsti par daļu no tās sabiedrības, tas kļūst par dzīvesveidu! manā dzīvē tā ir ienākuši daudz labi draugi, paziņas, tas sporta veids kļuvis man tuvs!
lai gan ir arī mīnusi, jā, maz, pat ļoti maz brīvā laika, principā visas nogales paiet izbraukumos, treniņos, vasarās- nometnes, un ja tas viss jaapvieno ar darbu un studijām, smagi protams..
daudz svētkus esmu pavadījusi viena, daudz pasākumus nācies pameklēt vienai, jo vīrs bija prom.
19.07.2013 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits