Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

citāti

 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
kādi ir jūsu mīļākie citāti un dzīves moto? :)
16.07.2013 13:05 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
..
16.07.2013 13:27 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Mana klasika - Ir labi noliekties pār mazu gultas vietu,
Kur lielās dzīves sākums klusi dus…
16.07.2013 13:28 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
"Es neesmu nācis šai pasaulē sakauts, un neveiksme neplūst man dzīslās. Es neesmu aita, kas gaida, lai gans dzen to uz priekšu. Es esmu lauva un atsakos runāt, staigāt, gulēt kopā ar aitām. Es neklausīšos tajos, kuri raud un gaužas, jo viņu slimība ir lipīga. Lai tie pievienojas aitām. Neveiksmes lopkautuve nav mans liktenis."

/Ogs Mandino/
16.07.2013 13:29 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Надо поверить в то, что ты реально достойна лучшего. Нужно перестать слушать о плохом, нужно перестать общаться с вечно ноющими людьми, поскольку все эти бытовые проблемы заразны. Если ты здорова, у тебя вообще нет проблем: просто много работай, и все сложится. Все решения очень просты. Толстая? Используй диету Майи Плисецкой: «Не жрать!» — и в момент похудеешь. Заждалась принца? Во-первых, полюби себя, и прискачет целый полк на белых конях. И не ищи пути «к себе, к успеху, к гармонии» и к прочей ерунде. Будь проще. И купи новые туфли. /Эвелина Хромченко/

Man šis ļoti patīk!
16.07.2013 13:36 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.07.2013
Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people. /Eleanor Roosevelt/

Stiprs nav tas, kurš nekrīt, bet gan tas, kurš pēc kritiena spēj piecelties.
16.07.2013 13:39 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nekas nenotiek bez iemesla.
16.07.2013 13:42 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
tāds dzīves moto man īsti vairs nav, bet man ļoti patīk :

"Every minute you are angry, you lose 60 seconds of happiness." (R.W.Emerson).

"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

"In three words i can sum up everything i've learned about life - it goes on!" (Robert Frost)

"Life is like a box of chocolates, you never know what your gonna get." (Forrest Gump)
16.07.2013 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nezinu, vai tas skaitās moto vai vēl kkas, bet pieturos pie ''Just stay strong''. Bieži sev to atgādinu.

''You've got to show the world who you are before it tells you.''/''Struck by lightning''/
16.07.2013 14:25 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
esmu saglabājusi vienu citātu no šeit rakstošā puiša (laikam), neatceros vairs niku, bet doma dikti laba, liek aizdomāties. pārlasu tad, kad man uznāk vēlme būt par visiem gudrākai :)

Grūti pateikt,par ko tieši esmu pārāks..jo savam kaķim esmu nolicis priekšā labākos traukus ,kurus var atrast mājās..kā arī katru ēdienu kurš ir ledusskapī nolieku/cenšos nolikt/viņam priekšā..lai viņam ir no kā izvēlēties,es neceļu sevi pār viņu.. man nešķiet,ka esmu pārāks pat par savu kaķi..mēs katrs esam tikai maza daļa no dabas..un visi veidojam vienu. Dažādi noteikti esam..bet pieļauju ka pārāki neesam..
16.07.2013 14:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.11.2012
"You live once, but if you do it right, once is enough"
16.07.2013 15:51 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Man ir divi:

-Нельзя заставить себя чувствовать то, чего нет. Но можно заставить себя поступить правильно, несмотря на чувства.

-Единственная, искренняя и прочная дружба - это любовь существующая между мужчиной и женщиной, потому что это единственная привязанность, свободная от всякого соперничества.
16.07.2013 15:54 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.06.2013
Debesis ir zilas, zāle ir zaļa - viss būs labi !
tik banāli vrb skan , bet man palīdz !
kā arī dzīvē vairākkārt noverots -
,, Viss kas notiek , notiek uz labu ! "
16.07.2013 15:58 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Dzīvē nekad nekas nebeidzas, viss tikai sākas!
16.07.2013 16:08 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es dzīvē vados pēc visa šī norādītā:
Šīs atziņas publiskojusi 90-gadīgā Regīna Berta Klīvlendā, Ohaijo. Tās pirmo reizi viņa uzrakstīja savā 45 gadu jubilejā, atzīmējot to, kādu „dzīves mācību” (atziņas) viņai devusi dzīve:
1. Dzīve nav taisnīga, bet tomēr laba.
2. Ja šaubies, pasper vēl solīti uz priekšu.
3. Dzīve ir pārāk īsa, lai to izniekotu naidam.
4. Darbs nerūpēsies par tevi, kad Tu slimosi. To darīs Tavi radi un draugi. Sargi šis attiecības! 5. Katru mēnesi apmaksā savus parādus.
6. Ne vienmēr jāvinnē katrā strīdā. Piekrīti vai nepiekrīti.
7. Paraudi kopā ar kādu. Tas dziedē labāk, nekā asaras vienatnē.
8. Ir pieļaujams dusmoties uz Dievu, viņš to sapratīs.
9. Krāj pensijai no pirmās algas.
10. Kad lieta nonāk līdz šokolādei, pretoties ir bezcerīgi.
11. Izlīgsti ar savu pagātni, lai tā nesabojātu Tavu tagadni.
12. Drīkst sev atļaut raudāt savu bērnu klātbūtnē.
13. Nesalīdzini savu dzīvi ar citu dzīvēm. Tev nav priekšstata, kādi ir viņu pārbaudījumi.
14. Ja attiecībām ir jābūt slepenām, Tev tajās nav jāiesaistās.
15. Viss var mainīties vienā acumirklī. Bet nesatraucies Dievs acis nepiever ne uz mirkli.
16. Dziļi ieelpo, tas apskaidro domas.
17. Tiec vaļā no visa, ko nevar nosaukt par derīgu, skaistu vai jauku.
18. Tas, kas nenogalina, padara Tevi stiprāku.
19. Nekad nav par vēlu skaistai bērnībai. Taču otrā bērnība ir atkarīga tikai no Tevis.
20. Kad pienāk laiks sekot tam, ko patiesi mīli, nesaki „nē”.
21. Dedz sveces, lieto labus palagus, valkā skaistu veļu. Neko netaupi īpašam gadījumam. Tas īpašais gadījums ir šodien.
22. Sagatavojies ar uzviju, pēcāk lai notiek, kam lemts.
23. Esi ekscentrisks tagad. Negaidi vecumdienas, lai vilktu spilgti sārtu veļu.
24. Pats svarīgākais orgāns seksā ir – smadzenes.
25. Neviens, izņemot Tevi, nav atbildīgs par Tavu laimi.
26. Jebkuras, tā dēvētās „katastrofas” laikā uzdod jautājumu „Vai tam būs nozīme pēc pieciem gadiem?”
27. Vienmēr izvēlies dzīvi.
28. Piedod visiem un visu.
29. Tev nav jāsatraucas par to, ko citi par Tevi domā.
30. Laiks dziedē gandrīz visu. Dod laikam laiku!
31. Nav svarīgi vai ši situācija ir slikta vai laba – tā mainīsies.
32. Neuztver sevi nopietni. Neviens tā nedara.
33. Tici brīnumiem.
34. Dievs Tevi mīl tāpēc, ka ir Dievs, nevis tāpēc, ka Tu kaut ko esi vai neesi izdarījis.
35. Nevajag pētīt dzīvi. Tu parādies tajā un paveiksi tik, cik iespēsi.
36. Novecot ir daudz veiksmīgāka alternatīva, nekā mirt jaunam.
37. Taviem bērniem ir tikai viena nākotne.
38. Nobeigumā jēga ir tam, ka Tu esi izbaudījis mīlestību.
39. Izej pastaigāties katru dienu, brīnumi notiek katrā vietā.
40. Ja mēs saliktu kaudzē visas mūsu problēmas un salīdzinātu tās ar svešām, mēs ātri savāktu savējās.
41. Skaudība ir veltīgs laika patēriņš. Tev jau ir viss, kas vajadzīgs.

42. Tomēr pats labākais vēl ir priekšā.
43. Nav svarīgi, kā Tu jūties, piecelies, apģērbies un izej cilvēkos.
44. Nepiekāpies.
45. Kaut dzīve nav pārsieta ar lenti, tā tomēr ir dāvana.



Это твоя жизнь. Делай то, что тебе нравится и делай это часто. Если тебе что-то не нравится, измени это. Если тебе не нравится твоя работа - уволься. Если у тебя не хватает времени - перестань смотреть телевизор. Если ты ищешь любовь всей жизни - остановись, она тебя встретит как только ты начнешь делать то, что любишь. Перестань чересчур много анализировать, эмоции - это прекрасно. Жизнь - это просто. Когда ты ешь - наслаждайся каждым последним кусочком. Открой свой разум, руки и сердце новым вещам и новым людям. Нас объединяют наши различия. Спроси любого человека, которого встретишь - чем он страстно увлечен? Поделись и ты с ним своей заветной мечтой. Путешествуй часто, подобные “уходы” и “пропадания” помогут лучше понять себя. Некоторые возможности в жизни появляются только один раз - обязательно воспользуйся ими. Жизнь - это люди, с которыми ты встречаешься и вещи, которые вы создаете вместе. Поэтому вперед - фантазируй и придумывай. Жизнь коротка. Живи своей мечтой и делай это со всей страстью!
16.07.2013 16:10 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
We all die. The goal isn't to live forever, the goal is to create something that will.

If you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
16.07.2013 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits