Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neliela aptauja

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ietekmējoties no diskusijā "Nafig precēties ?" paustajiem viedokļiem, man radās doma organizēt šeit mazu aptauju foruma dalībniekiem un dalībniecēm. Priecātos, ja jūs veltītu nedaudz laika, lai vispārīgi pastāstītu par savu personību profesionālajā aspektā:

1. jūsu izglītība;
2. līdzšinējā darba pieredze;
3. ieņemamais amats šobrīd;
4. lietas, kuras, jūsuprāt, jums padodas vislabāk.

Protams, nav obligāti jānorāda mācību iestāžu vai darba vietu nosaukumi.

Kā piemēru atļaušos pastāstīt par sevi:

1. maģistra grāds telekomunikācijās, kas iegūts RTU, kā arī LU iegūts bakalaura grāds ekonomikā;
2. visai raiba - esmu strādājis gan par šoferi, gan privātskolotāju (savējie sapratīs), taču nopietnākā darba pieredze saistīta ar darbu vienā no lielākajiem Latvijas telekomunikāciju uzņēmumiem;
3. darbojos kāda valsts uzņēmuma valdē, paralēli attīstot arī savus projektus un domājot par nākotni;
4. gandrīz visas, kas ir saistītas ar modelēšanu, aprēķiniem, loģiku. Domāju, ka spētu strādāt arī par lietvedi, pārdevēju-konsultantu, jo protu piemēroties apstākļiem un uzskatu, ka dzīvē nav jābīstas grūtību.
14.07.2013 19:30 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Vai patiešām neviens/neviena nepiedalīsies?
16.07.2013 15:38 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lai iet,
1. Maģistra grāds ekonomikā;
2. Jāsaka arī visai raiba, Sākot ar biroja administratori, produktu menedžeri, finansists;
3. Prognozētājs, ja tā var izteikties;
4. Padodas daudz kas, taču ja vispārīgi pieiet, tad visu kas saistīts ar domāšanu jeb loģiku. Vienmēr esmu domājusi, ka nav pareizais lauciņš izvēlēts, lai gan par savu ikdienu nesūdzos (pat ļoti patīk), taču izmeklēšana ir jūtami vistuvākais.

P.S. Manā skatījumā profesijas izvēloties vispār būtu ļoti nopietni jāpiedomā, būtu jābūt labām iestādēm, kas palīdz izvēlēties pareizo ceļu, arī vecākiem šajā procesā jāpiedalās, kas bieži vien nemaz nenotiek, tiek izvēlēts kaut kas ļoti moderns tam brīdim populārs ... :D
18.07.2013 09:58 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Paldies, DIO!
Vai vēl kāds/kāda nevēlas piedalīties?
18.07.2013 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka spētu strādāt par (..) pārdevēju-konsultantu


Nu nopietni?
Par to varētu kļūt ik viens! Augsti mērķi cilvēkam ar telekomunikācijām :D
18.07.2013 14:25 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
1. prof.bakalaurs Starptautiskajos ekonomiskajos sakaros RTU, top maģistrs projektu vadībā RISEBA’ā.
2. nenozīmīgi darbi pirmajos studiju gados un gaisa kravu pārvadājumu eksporta nodaļas vadība starptautiskā loģistikas uzņēmumā.
3. key account manager starpt. loģistikas uzņēmumā
4. principā mana sirdslieta un lieta, kas padodas vislabāk, ir sava radošuma izpaušana jebkādā formā – varu izdomāt interjerus, stundām gatavot dāvanas utt. Principā nepiepildīts sapnis pagaidām ir izglītība šajā sektorā. Attiecībā uz šī brīža darba specifiku, man patīk, ka lietas tiek kārtotas ātri, ātri viss tiek izdarīts un basta, līdz ar to dažādiem līdzekļiem protu panākt to, kas man nepieciešams. Tāpat, lai gan dzīvē dažkārt esmu vairāk malā stāvētāja, profesionālajā vidē ātri atrodu kontaktu ar cilvēkiem un patīk komunicēt.

manuprāt, par labu pārdevēju gan nevar būt jebkurš ;)
18.07.2013 14:35 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
1. maģistra grāds starptautiskajā ekonomikā
2. sākot ar bārmeni, viesmīli, pārdevējai, brokerim
3. starptautiskā loģistikas uzņēmumā apdrošināšanas struktūrvienībā
4. izcila datora un to programmu lietotāja
18.07.2013 14:41 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
1. Pirmā līmeņa augstākā (koledža) kultūras jomā
2. No praksēm dīvainos kultūras namos līdz sava uzņēmuma vadībai.
3. Pasākumu organiztore un sociālo mediju cilvēks???
4. Skatīt punktu nr. 3 :)
18.07.2013 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
1. Maģistra grāds finansēs. Iegūts Banku augstskolā.
2. Dažāda - viesmīle, pārdevēja, pārdošanas menedžeris, grāmatvede, biroja vadītāja.
3. Direktore
4. Finansu plānošana- tieši uzņēmuma budžeta sastādīšana. Klientu problēma risināšana. Māku komunicēt ar dažādiem klientiem. Piemēram, jūtu ar kuru varu atļauties jokot un ar kuru jābūt nopietnai.
18.07.2013 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
1. Pabeidzu Flight Shool un esmu sertificeets Lidojumu Dispeceris.
2. Daudz un dazaada - viesmiile, sekretaare, bet nu jau daudzus gadus aviaacija.
3. Lidojumu dispeceris aviokompaanijaa.
4. Varu un patiik straadaat augsta stresa apstaakljos, padodas darbs ar skaitljiem, tehniskas lietas, logiskaa domaasana. Diemzeel jaaatziist, radosas lietas nav mana stipraa puse.
18.07.2013 14:53 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ir ļoti patīkami, ka šeit sastopamas arī izglītotas un inteliģentas jaunas dāmas.
19.07.2013 15:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits