Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājās sēdētājs

 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Sagribējās izkratīt sirdi...

Ar draugu jau esam kopā vairākus gadus. Pašā sākumā tik traki nebija, ik pa laikam aizgājām kopā uz kādu pasākumu, bet tagad... Piedāvāju braukt kopā uz kādu koncertu, bet viņš vienmēr atsaka - zinot, kā tur būs, liela cilvēku burzma, nebūs jautri, neinteresē tāda mūzika un tā tālāk. Ceļošana esot bezjēdziga naudas tērēšana. Ja aizbraucam ciemos pie draugiem, viņš kādā brīdī vienmēr sāk čīkstēt, ka jau jābrauc mājās, kaut gan man vēl gribas ballēties un visi aicināti palikt pa nakti...Tā nu ļoti bieži esam pirmie, kas brauc prom un tiek izdomātas stulbas atrunas, kāpēc jau jādodas. Pašai ļoti patīk koncerti, ballītes, ļoti patīk dejot, viņš nedejo vispār, citreiz izdodas izlūgties pāris dejas un viss, ja tomēr esmu pierunājusi viņu kaut kur aiziet.

Vienīgais kas pagaidām kaut nedaudz palīdz ar šo visu sadzīvot ir tas, ka vismaz neatsaka braukt uz draugu dzimšanas dienām un pasēdēšanām ar draugiem. Liekas, ka viņam pašam nekas īsti nepatīk... Saka, ka ja gribu braukt uz koncertu vai iet ballēties, lai eju ar draudzenēm, bet gribas taču kādreiz arī kopā ar viņu. Gribas padejot... Gribas gūt pozitīvas emocijas kopā ar viņu...

Vai kādai ir līdzīgi? Kā ar to sadzīvojat? Varbūt ir izdevies kaut kā mainīt viņa attieksmi?
10.07.2013 19:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mans pirmais viirs taads palika peec paaris gadiem. Taapeec tagad man ir otrais. Kaa to var risinaat? Laikam tikai ar optikas kabelja paarraushanu, bet tas paliidz iislaiciigi.
10.07.2013 19:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Darīt te nekas nelīdzēs. Vai ej viena, vai samierinies. Bet galu galā tas novedīm pie šķiršanās, jo, samierinoties, slēpsi sevī neapmierinātību, kas galu galā eksplodēs
10.07.2013 19:26 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es laikam taada pati kaa tavs viirs :D nee, nu labi, tik traki nav. Es labpraat eju pie draugiem un uz vinju sveetkiem, svinu citur sveetkus utt. Bet neeju uz klubinjiem, koncertiem utt. man nepatiik. Dzeru es maz, gandriiz vispaar nee, man nav interesanti,kad visi sadzeraas
10.07.2013 19:30 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Man draudzenei tāds vīrs. Bļin, riktīgi besī, jo draudzene paliek ar viņu, tas jau it kā labi, ka labāk izvēlas mīļoto, bet nu riktīgi besī, ka nevar vairs uz nekādiem pasākumiem aiziet! |-(
10.07.2013 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Patiesībā tas var ļoti šķirt. Man ar ex bija tā, ka viņam ļoti patika tusēties, nu tā pamatīgi, klubos un ar lielu draugu pulku, arī mūzikas gaume ļoti atšķīrās, nespēju paklausīties to, ko viņš. Viņš savukārt nesaprata, ka man patīk mierīgi vakari mājās un melodiska latviešu mūzika, dejas zaļumballē un mazas kompānijas.
10.07.2013 19:39 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ļoti līdzīgi kā tavam vīram, ar vīru esam vienādi. Vienīgais, kas nesaskan ar tevis minēto ir ceļošana... ļoti patīk ceļot, pēc iespējas vairāk, bet koncerti, sabiedriskie pasākumi, ballītes, klubi, nekādas emocijas... svešās mājās pa nakti palikt arī nepatīk, sava gulta mīļāka :)
10.07.2013 19:48 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Tas jau vēl labi, ka ļauj ar draudzenēm iet. Manam draugam nepatīk dejot, apmeklēt kādus festivālus, viņš labāk izvēlas palikt mājās. Bet man gan patīk gan aiziet padejot uz kādiem klubiem, ar draudzenēm. Viņš man saka, ka uz klubiem iet tikai brīvas meitenes un ka man tur nav ko darīt. Es saku, lai nāk līdzi man, bet viņš atsaka. Tā esmu pazaudējusi daudzas draudzenes.
10.07.2013 19:49 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Nu jā - ir dažādi cilvēki. Un tā sagadījies, ka man gribas iziet sabiedrībā, bet viņam nē... šobrīd nesaprotu, ko darīt. Jūtas pret viņu ir, taču brīžiem uznāk tāds rūgtums un ir skumji, ka citi pāri iet uz koncertiem, ballēm, dejo, bet man tas viss iet garām. Kad iedomājos par šķiršanos uzreiz kamols kaklā un atkal skumji...

Sise - tu esi ar to samierinājusies?
10.07.2013 20:07 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Fleur, jā, man tieši tas pats. Lasu tavu uzrakstīto, un tas pilnīgi ir attiecināms uz mani. Skatos bildes, kur pāri kopā apmeklējuši balles vai ko tml. Ko es daru? Ar draudzenēm satiekos pa dienu, to vismaz man atļauj. Un jā, ar draudzenēm aizeju pa kādai reizei uz klubu, bet to vienkārši nesaku, jo zinu, ka sāksies skandāls. Galvenais, ka es vispār klubos ne dzeru, ne dejoju ar citiem vīriešiem, vienkārši pasēžu parunāju ar draudzenēm un padejojam un tad eju mājās. Bet viņam to nesaprast. Vislabākais, ka mani vienu nekur nelaiž, bet kad saku, lai nāk līdzi, tad nevēlas. Kur loģika?
10.07.2013 20:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sise, ka var dzivot tadu veredzenes dzīvi? Labprātīga latvvju cietēja esi? jeb tik drausmoniga ka citu čali baidies nesameklet?
10.07.2013 20:39 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Tad jau tiešām labi, ka ar draudzenēm iet neaizliedz un skandālus netaisa, uzticas. Bet šobrīd ir tā, ka pat negribas ar draudzenēm - dažreiz var, bet ne visu laiku. Man gribas pavadīt ar viņu laiku, pat ļoti, bet ja nekur neejam sanāk vien sēdēt mājās, skatīties filmas un viss...
10.07.2013 20:48 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Vislabākais, ka mani vienu nekur nelaiž, bet kad saku, lai nāk līdzi, tad nevēlas. Kur loģika?


Man tā bija ar ex! Un vēl pārmeta, ka par daudz pucējos pirms iziešanas no mājas UZ DARBU!!!! Mūžīgie jautājumi- priekš kā pucējies? Tev kaut kas sarunāts? Tu ar kādu satiksies u.t.t. Bet es gāju UZ DARBU!!!!! Gribēju vnk labi izskatīties, jo darbs birojā prasa savu ģērbšanās etiķeti ievērot!!!! Un tīri cilvēcīgi- kurš gan negrib labi izskatīties?!?! Bet nu tas viss beidzās.... un labi ka tā. Tajās attiecībās biju totāli nelaimīga!
10.07.2013 21:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits