Viramate

 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Sveikas, nav kam izkratit sirdi :( kadai ir bijusi darishana ar traku viramati? Mana viramate jau pedejos nervus noedusi :D ehh , pat nezinu ko lai dara, nemetigi apkart runa par mani shausmu lietas, tachu acis ists engelitis, vakar atkal dabuju no radiem dzirdet ko vinja stastijusi par mani, tiras shausmas..ka tik shim paari? Vinja mani nepiejem , jo neesmu tada ka drauga ex, vienkarshi neesmu vinja, tadelj es tieku pazemota..
07.07.2013 14:25 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.02.2013
Manuprāt, īstenībā ļoti liela nozīme ir tieši vīra attieksmei šajā ziņā. Reāli viņam vajadzētu nostāties sievas pusē, jo tā tomēr ir viņa izvēle gar kuru mātei nav nekādas daļas, un ja viņa neko sakarīgu nemāk pateikt, lai labāk klusē. Nu bet tas ir tikai mans viedoklis.
08.07.2013 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu carlijam!
08.07.2013 02:02 |
 
Reitings 213
Reģ: 10.04.2013
Margarita, nekrenkjeejies! Gan buus labi! Visiem nekad nav iespeejams izpatikt... zheel, protams, ka shoreiz taa ir viiramaate. Bet, ja Tavs viirietis neietekmeejas no vinjas viedoklja - uztraukumam nav pamata! Lai tachu vinja domaa, ko grib - to tachu Tu nespeesi ietekmeet... Vienkaarshi staavi tam paari un viss. Lai viss izdodas! ;)
08.07.2013 04:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits