Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal Jekabpils slimnica....no manas pasas pieredzes ar ko sakaros pati.....vairakus menesus atpakal....

 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Vairakas menesus atpakal man sanaca noklut slimnica,nakti sakas asinosana un izsaucu atro palidzibu.....lidz nodalai kamer tiku viss bija labi,attieksme ar samera laba bija,bet noklustot kirurgijas nodala sakas piedzivojums......ievedot mani palata ap 2 nakti,atnaca masina sapotet un 2 nakti man vajadzeja vinas blatosanu uzklausit......kad jautaju ko vina potes,vina uz to atbildeja tada gudra toni,ka zales.....nu es vinai ar tik pat gudra toni atbildeju ka nu tik daudz es saprotu ka zales,kad pajautaju kas par zalem,vina atbildeja vel gudrak,nosaucot gudro zalu nosaukumu un beigas piemitinot diez vai man tas ko esot izteicis.....nju es vinai atbildeju protams ka ne,un musu dialogs turpinajas.....es vinai jautaju kam vinas domatas,tad vina tada toni augstpratiga atbildeja ka lai apturetu asinosanu,nju es dialogu nosledzu ar to ka ar to vajadzeja ari sakt nevis 2 nakti blatot pie manas gultas.....


pienaca rits.....brokastu laiks,kur man atnesa mannas utru bez sals un cukura,bet virsu bija sviesta pikucis uzmests,un pazinoja ka man dieta....acis man bija lielas,domaju ka to vispar var est,protams brokastis man izpalika....


velak ieradas arsts ar veselu delegaciju,kad vins pienaca pie manis,nu man radas sajuta ko es vispar te daru,jo arsts nebija pat iepazinies ar manu slimibas vesturi,kapec es te vispar gulu apmeram tads jautajums,vins pie manas gultas uzturejas ne vairak ka pusotru minuti,pat neparbaudot neko nepasakot aizdevas pie nakamas slimnieces....man acis bija lielas,un kad gribeju ar vinu parunat vins vienkarsi neuzklausot aizskreja prom,jo velejos sarunat ja nekas nav briesmigs tad vienkarsi naksu uz proceduram,par cik tur pat netalu dzivoju.....bet nu diemzel man nesanaca parunat.....


diena turpinajas,ap vienpadsmitiem ienaca edienu iznesataja,vai ka vinu tur sauc un atnesa tiem kam dieta itka otras brokastis....tasite bija divas edamkarotes krejuma,kad vina man to deva es ar lielam acim jautaju ko man ar to tagad jadara un kas tie par brinumiem,vina ar tik pat lielam acim paskatijas uz manis un atbildeja,ka tas esot jaed....mani kirurgijas nodala nepartrauca parsteigt,nu tas bija igs ko ari apedu,jo pusdienas ieraugot man vispar mati celas stavus,



masinas staigaja lika sistemas,nju es jautaju masinai vai vismaz uz nakti ne mani laist majas jo omer pusgadu mazs bernins man ir...uz ko vina atbildeja,ka ne,ja velejos ta sarunat vajadzeja arstam prasit,bet es vinai atbildeju ka nu arsts pat mani neuzklausija un aizskreja,vinas atbilde vispar mani sokeja.....nju jums vajag dakterim skriet pakal....taja bridi bija mana draudzenes atnakusi un izdzirdot sadus vardus,ka pacientam jaskrien arstiem pakal,vina sacela sumu,ka rezultata ieradas 5 minusu laika dezurarsts un veica apskati un nomierinaja ka dzivibai briesmas nedraud un sanitares ,masinas peksni ari saka skraidit.....tad vienkarsi piegaju pie masinas un pret parakstu pametu kolosalo kirurgijas nodalu,jo sapratu ka jegas man tur atrasties nekadas nav.....
04.07.2013 14:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Kaut kāda nomelnošanās akcija? Atvērusies tuvumā jauna slimnīca, kurai vajag piesaistīt klientus? :D
Nu tāpēc, ka viena situācija - saprotami, šoks utt., gribas padalīties ar savām emocijām. Bet tagad taisīt otru diskusiju ar atmiņām.. Un vēl tā uzsvērt, ka, redz, Jēkabpils slimnīca (kaut, manuprāt, īpaši viena no otras slimnīcas neatšķiras, ja jau visur algas zemas un darbinieku maz).
04.07.2013 14:32 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nelasiju rakstu,bet kapec Tu centies sheit kaut ko izcinit???... ej un cinies augstaakaa meeraa par visu sho :)
04.07.2013 14:33 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Nju cilveku aprobezotiba ta jau saucas,davai noklusesim visu,kas un ka ir bijis un lai viss rit savu gaitu....un par ieprieksejo rakstu,viss tiek darits talak.....un man ir tiesibas ievietot rakstus,es so nebutu seit likusi un celusi gaisa vecas lietas,bet pec vakardienas atgadijuma,kapec gan es to nedaritu.....
04.07.2013 14:39 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Un ko Tu gribi panākt? Tā ir visur. Pati pēdējo 2 gadu laikā 2x esmu bijusi Gaiļezera slimnīcā. Nu tur arī zili brīnumi notiek, piemēram, vecs opītis, kurš guļ gultā un gārdz ir iebāzts liftā un braukā no stāva uz stāvu bez uzraudzības. Nabadziņš tik vien spēja kā gārgt. Acīmredzot, iestumts liftā un tur pamests. Kad garāmejošai medmāsai teicu, ka opītim ir slikti un kādā sakarā viņš braukā viens, lai ved viņu uz palātu, medmāsauz manis paskatījas izbrīnīta un tik vien kā atteica: "Es par šo nodaļu neatbildu". Briesmīgi, protams, bet man arī tagad taisīt vairākas diskusijas, lai nomelnotu slimnīcu? Sviests!
04.07.2013 14:41 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
saprotu tevi!
Esmu dzirdējusi dažādus šausmu stāstus, kā pret cilvēkiem izturās slimnīcās! Ja tev ir gana daudz naudas, ej uz privātajām!
Vienreiz mūžā aizgāju pati uz Stradiņiem, uzņemšanu, sāpēja vēders! Nosēdēju tur 6 stundas un man pārbaudīja plaušas, iešpricēja analgīnu, kuru man nevajadzēja, jo es varēju tās sāpes izturēt, bet neviens jau man neprasīja. Beigās aiztinos, jo piedāvājums palikt pa nakti izraisīja vemšanu.
Slimnīcās ir vispārīga pieeja.. nevis individuāla katram, tāpēc ejot turp, ar to rēķinies, lai nebūtu jāizdzīvo šoka terapija.
04.07.2013 14:42 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Nju tak telosim liekulus un liksim uz visu miksto,lai nirgajas par cilvekiem,jo tapat jau protams dzivniekam latvija ir lielaka vertiba neka cilvekam.....
04.07.2013 14:44 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Ir tāds zelta teiciens: Nevienam citu problēmas neinteresē. Briesmīgākais ir tas, ka šī ir visu problēma, jo slimnīcā var nonākt jebkurš. Bet laikam mums tā pieņemts, klusēt un paciest debīlo attieksmi.
04.07.2013 14:44 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Anda, nevajag provacēt personālu, tad viss būs ok. Ja diēta, tad diēta un nav ko taisīt lielas acis un teikt vēēē, pēēē es to neēdīšu. Slimnīca nav kūrorts, kur brokastīs kaviāra maizes, pusdienās sautēta jēra gaļas karbonāde un vakariņās kazas siera salāti.
04.07.2013 14:47 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, izklausies pēc ļoti nelaipnas pacientes, kas pati uz sevi izsauc uguni. Slimnīca nav SPA vai psihologa kabinets.
04.07.2013 14:48 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Ejot uz slimnīcu, vajag pašam sev paņemt ēdamo līdzi! Tā visi dara.. parasti!
04.07.2013 14:49 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Jēkabpils slimnīca. Tu aizbrauc uz Balvu slimnīcu. Tur grāmatu var sarakstīt.
04.07.2013 14:50 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tev ir kaut kāda personīga nepatika pret konkrēto slimnīcu?
Tu gribi uzlabot tās darbu un norādīt uz trūkumiem?

Lūdzu, vērsies ar pierādījumiem pie kontrolējošām iestādēm, atgādināšu, ka Cosmo forums nav viena no tām kontrolējošām iestādēm.
04.07.2013 14:50 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Anda, Tu esi kārtīga tvnet.lv komentataja. Tev dod zāles nakti vai domāji,ka masinja grib tevi novākt?! Protams, ka viņa nakti negrib atbildēt uz stulbiem jautājumiem. Ai, es neko neteikšu, tādiem cilvēkiem ir savs domu gājiens, ka ārsti ir lohi un kāpēc vispār viss nav par velti, un ēst nedod picas.
04.07.2013 14:51 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja, nu var jau ņemt savu paiku, būs ka brāļa pacientam, kurš nedrīkstēja neko treknu, ceptu u.c., bija speciāla dieta, bet vins prasīja, lai radi nes kupinajumus, nu neko, beigas arī nomira.
04.07.2013 14:52 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Es pilnīgi ne pa tēmu (protams, tavs stāsts nav pārāk iepriecinošs), bet ko cilvēki domā ar vārdu blatot? Reāli krievu vārds блат (blats, blatot) nozīmē dabūt kaut ko vai tikt kaut kur caur sakariem un pazīšanos, bet pēdējā laikā ievēroju, ka cilvēki to izmanto kaut kādā man pilnīgi nesaprotamā nozīmē?
Piemēram autores rakstītajā
ar to ka ar to vajadzeja ari sakt nevis 2 nakti blatot pie manas gultas.....

Kāds tam vispār sakars ar blatu?
04.07.2013 14:54 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
konnca.....neiet runa par personala provicesanu,iet runa tiesi par personala attieksmi,es par esanu viniem neko neteicu,divos nakti mani nebaroja ka man pie gultas blatoja masina....arsts pat nezin kapec es esmu ievietota.....tas viss ir normali.....johaidi,es tomer maksaju naudu,tad ludzu darat kaut ko....asinosana tas nav sagriests pirksts,galu gala......
04.07.2013 14:55 |
 
Reitings 117
Reģ: 05.06.2013
.kad jautaju ko vina potes,vina uz to atbildeja tada gudra toni,ka zales.....nu es vinai ar tik pat gudra toni atbildeju ka nu tik daudz es saprotu ka zales,kad pajautaju kas par zalem,vina atbildeja vel gudrak,nosaucot gudro zalu nosaukumu un beigas piemitinot diez vai man tas ko esot izteicis.....nju es vinai atbildeju protams ka ne,un musu dialogs turpinajas.....es vinai jautaju kam vinas domatas,tad vina tada toni augstpratiga atbildeja ka lai apturetu asinosanu,nju es dialogu nosledzu ar to ka ar to vajadzeja ari sakt nevis 2 nakti blatot pie manas gultas.....


kā pajautāji, tā atbildēja. Ko tad Tu gribēji dzirdēt, medicīnisko lekciju 2os naktī?
04.07.2013 14:56 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
goldenfish.....ja nakti vienos es gatavosu est,ko panemt uz slimnicu.....:D
04.07.2013 14:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Un visas ņem fiksi iemācās: PROVOCĒT!!!!!

Savādāk tik gudras runas mētā, mētā... :D
04.07.2013 14:58 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Anda, Tu netiki atstāta nomirt reģistratūrā :) Pietam, cilvēks katru savu vainu uztver par kaut ko īpašu, satraukumā sabīstas, izdomā diagnozes un pat zārka krāsu, izrēķina bēru mielasta izmaksas. Dakterim tā var būt rutīnas procedūra, viņš, izdzirdot simptomus, jau zina,ka atkal tas un tas. Nodod māsiņai komandu, kuru tā izpilda. Ko Tu vēl gribēji? Palīdzību, pēc kā gāji, Tev sniedza. Slimnīcā noteikti bija citi, kam uzmanība bija nepieciešama vairāk.
04.07.2013 15:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits