Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veikalu apgrozījums

 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Sveikas.

Aizdomājos nedaudz par vienu lietu. Apnicis darbs, gribas uzsākt kaut ko savu. Sāku interesēties par sava veikala atvēršanu. Paskatījos telpas, ko varētu nomāt un citas iespējas. Un tagad vēlējos pajautāt jums - varbūt kāda ir informēta par to, kāds aptuveni ir apgrozījums veikalos, protams, ne jau visos Rimi un Maximās, un saprotu arī, ka atšķirsies apgrozījums teiksim lielam apģērbu veikalam no maza pārtikas veikala, bet varbūt kāda var minēt kādus piemērus, var nesaukt konkrētus veikalus un to nosaukumus, bet tikai minēt, vai veikals ir lielveikalā, cik liels un kāda joma ( pārtika, apģērbi, apavi utt. ). Es vienkārši gribu kaut nedaudz saprast, kādi ir apgrozījumi veikaliem. Protams, saprotu, ka tie ir visdažādākie, jo pati zinu nelielu pārtikas veikaliņu, kam apgrozījums ir virs 15 000 mēnesī un zinu mazu apģērbu veikalu, kam apgrozījums ir ļoti niecigs. Saprotu arī to, ka apgrozījums ne vienmēr parāda peļņu, jo pārtikai liek krietni mazākus uzcenojumus, kā, piemēram, apģērbam. Bet tomēr kaut kādu ieskatu vajadzētu. Ceru uz jūsu palīdzību. Un vēl kas būtiski - gribas saprast, kā mainās apgrozījums no tā, vai veikals ir lielveikalā vai nē, jo lielveikalā telpu noma , protams, ir krietni augstāka, un gribas saprast, vai ir tā vērts, tāpēc ir būtiski zināt, vai veikals, par kura apgrozījumu esat informētas, atrodas lielveikalā vai nē.

Jauku visām šo saulaino dienu :)
03.07.2013 14:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka, ja rodas tik daudz jautājumu, tad pagaidām biznesa plāni būtu jāatliek malā.
03.07.2013 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Hmm, iespējams, bet tomēr gribas riskēt. Un nav jau tā, ka neko nezinu. Ir man kontakti, un pat pieredze jau savā ziņā ir diezgan liela, tā kā nav tā, ka viss ir pilnīgi no nulles. Man gan šķiet, ka , ja visiem cilvēkiem būtu tāda attieksme, kā tev, Anne, tad neviens neko nebūtu sasniedzis savā dzīvē ;)'
Tas, ka es te pajautāju Cosmo forumā šādas lietas, nenozīmē, ka ar to arī aprobežojos, es daru daudz daudz vairāk, lai uzzinātu, kāda ir pašreizējā situācija tirgū, šī ir pavisam pavisam niecīga daļiņa no visa, vienkārši, šodien mazāk darbu un ieskrēju te un sadomāju pajautāt, bet tas nenozīmē, ka bizness tiek veidots vadoties no interneta, vai vēl labāk, cosmo foruma :D
03.07.2013 15:02 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Mazs augļu, dārzeņu veikals tirdzniecības centrā apgrozīja ap 25000-30000ls gadā, 4 gadus atpakaļ. Bet tur bija daudz ''bet'' apstākļu. Šādi cipari tev neko tāpat nedos, veido aptaujas, ja iespējams runā ar uzņēmējiem, papēti lursoft datus (maksas pakalpojums gan), izpēti cik iedzīvotāju dzīvo tevis izvēlētajā rajonā, kādās vecuma grupās utt...
03.07.2013 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 890
Reģ: 17.12.2010
Zinu, ka neko daudz nedos cipari, bet interesanti, paldies, pumare :) Liekas ļoti mazs apgrozījums 30 000 gadā. Tas pārtikas veikals, ko es minēju - bija 15 000 mēnesī, laikam aizmirsu pierakstīt.
Šķiet, ka vismaz bez 5 000 mēnesī apgrozījuma nav vērts nekam, ja noņem visas izmaksas, PVN , algas utt.
03.07.2013 15:08 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Apģērbu veikalu tīkls. Vidēji liels. Lielveikalā apgrozījums mēnesī 35 000, ārpus lielveikala tam pašam veikalam 15 000.
03.07.2013 15:16 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta, ka daudz ''bet'' - saimniece pati strādāja, līdz ar to algu sev nopelnīt varēja, pastāvīgiem klientiem deva bez čeka, preci iepirka lēti, jo bija labi gali vairumtirdzniecības bāzēs, ja nemaldos arī īres maksa par telpām nebija liela. Bet lai kādas zināšanas būtu uzņēmējdarbībā galvenais faktors ir fortūna. Zinu dažus kas ar lieliskām biznesa idejām aiziet pa burbuli, citi ar ne līdz galam izplānotām idejām veiksmīgi darbojās. Tāpēc veiksmi un lielu fortūnu tev!!! :)
03.07.2013 15:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits