sekss ar meiteni

 
Reitings 14
Reģ: 03.08.2011
sveiki! man ļoti ir vēlēšanās pamēģināt ar meiteni,gribas izmēģināt kko jaunu! ko jūs par to sakat? tas ir normāli,vai nē?
29.06.2013 16:15 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.09.2013
Es arī tur neredzu neko nosodošu. Tiesa pati neesmu gulējusi ar meiteni, bet domāju, ka arī man būtu interese kādreiz pamēģināt. Zinu, ka daudzas meitenes citas uzzinot, ka esmu skūpstījusies ar dažām savām draudzenēm uzskata to par kaut ko šausmīgu, bet man tas dažkārt pat licies patīkamāk kā ar kādu vīrieti, lai gan esmu pārliecināta, ka esmu heteroseksuāle :D
03.01.2014 23:45 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.08.2012
Es arī gribētu! Un tā nopietni.
Esmu biseksuāle. :)
17.02.2014 01:50 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Ir bijis divas reizes (vienreiz gan arī puisis piedalījās). Nu ko- pamēģināju, uzzināju, kas tas ir, un vairs nevēlējos atkārtot.
17.02.2014 03:12 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
PSC....
17.02.2014 10:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Eu, Jēzus sekotājas, kristietes un citu ticību fanāti!
Pirms ķeraties klāt geju ārstēšanai, atrodiet drošu veidu, kā izārstēt neauglību, jo heteroseksuāls pāris, kurā vienam vai abiem ir neauglība, ir tikpat grēcīgs kā homoseksuāls pāris. Nevar vairoties taču.
Vai arī atbildiet uz jautājumu - kā un kad jūs izvēlējāties būt heteroseksuāli?
Un ja arī bija tāds čalis kā Jēzus, kurš mira par mūsu grēkiem, kāpēc VISAI cilvēcei vēl 2000 gadus vēlāk ir viņa dēļ jācieš? Vai viņš neteica, ka jāmīl visi? Kāpēc cilvēks, kas gājis bojā protestos pret nežēlīgām politiskajām iekārtām ir mazāk svēts?
meksikanka, kāda ir mīlēšanās definīcija, ja Tu saki, ka starp 2 sievietēm tā tīri tehniski nav iespējama? Ja galvenais priekšnoteikums ir iekšā-ārā-iekšā-ārā, vai lopiņi, piemēram cūkas arī mīlējas, nevis vienkārši vairojas?
17.02.2014 12:16 |
 
Reitings 230
Reģ: 23.01.2014
Nu fūuuuuuuuuuj
17.02.2014 12:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Opā, pacelta veca tēma un pat esmu pieminēta, kaut gan 13 lpp. garumā ne tikai es paudu savu viedokli. Turklāt ne to agresīvāko, bet lai aiziet!

Samaara, un Tu apgalvo, ka tīri tehniski mīlēšanās ir iespējama? Ok, Tavs viedoklis, bet jā, rupji runājot, sekss ir iekšā ārā + nāk simpātijas, emocijas, mīlestība pret to cilvēku! Tas tā, kas attiecas uz manu komentāru par to, ka 100% mīlēšanās starp sievietēm NAV iespējama.

Un jā, es neatbalstu gejus vai lezbietes! Bet... ja iet vaļā tādas diskusijas, kur prasa viedokli, to arī izsaku, bet uz ielas neeju un nesitu tos, kas savā gultā atļaujos kaut ko tādu, ko neatbalstu. Zini, tas ir kā ar mīļāko būšanu. To neatbalstu, bet tas nenozīmē, ka kaut kādā agresīvā veidā izpaužu savu neapmierinātību.

Un jā, par bērniem.. Nu Tu te riktīgi pāršāvi par strīpu!

heteroseksuāls pāris, kurā vienam vai abiem ir neauglība, ir tikpat grēcīgs kā homoseksuāls pāris. Nevar vairoties taču.


Tavs izteikums Tev nešķiet histērisks? Ir viena lieta, kad cilvēki nevar, bet grib. Un cik tagad lasāms bieži, ka geji/lezbietes adoptē bērnus. Nū jā, mēs visi varam izvēlēties gulēt ar to, ar ko gribām. Un ja nu tagad lielāka daļa cilvēces sadalīsies pa vienādiem dzimumiem, kurš tad tos bērnus ražos? Nu ne jau geji/lezbietes, piedod.
17.02.2014 12:25 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kubiet, par to mīlēšanos... Ja sieviete sniedz savam vīrietim orālo, vai viens otram sniedz baudu visos iespējamos veidos, kaut kādu iemeslu dēļ izslēdzot klasisko iekšā-ārā, tad nv mīlēšanās? Ja nē, kas tas ir?
Savukārt neauglības izteikums ir jāsaprot kā ironija atbildē trakajām šejienes kriestietēm, kas homoseksualitāti sludina kā grēku. Neviens jau nesaka, ka visiem cilvēkiem ir jākļūst homoseksuāliem. Nu tā nebūs, nebaidies. Viss hajs ir par to, lai šie cilvēki tiktu pieņemti, lai viņiem ļautu laulāties (līdz ar to gūt juridiskos bonusus kā mantojuma tiesības utt.), par to, lai šie cilvēki iznākot no skapja, netiktu nomētāti ar akmeņiem.
Neviens necenšas pārvērst jūsu bērnus par homoseksuāļiem. Neviens savu orientāciju brīvprātīgi neizvēlas. Un ja kādam cilvēkam daba ir paredzējusi neauglību un kādam citam - homoseksualitāti, tad kādas ir tiesības citiem liegt šiem cilvēkiem adoptēt mazuļus, kamēr vien viņi ir spējīgi nodrošināt labus dzīves apstākļus un mīlestību?
Manī ir daaaaudz vairāk cieņas pret homoseksuālu pāri, kas bērniņu adoptē, nekā pret pāri vai sievieti, kas bērnu uztaisīt spēj, bet audzināt nē, un izmet to glābējsilītē.
17.02.2014 12:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Visu ko var izmainīt, tikai pareizie speciālisti ir jāatrod. Un mazāk vajag ticēt tām muļķībām, kuras jums cenšas iebarot kā "zinātniski pierādītus" faktus. Izglītības un zinātnes galvenā funkcija mūsdienās ir apkalpot valdošo režīmu.


Paskaidro to arī homoseksuālajām šimpanzēm, delfīniem, utt.
17.02.2014 12:45 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jauno Derību palasi . piemēram, romiešu vēstulē 1.nodaļā no 21.līdz 32. pantam. iesākumam par šo tēmu pietiks


Vai tad jaunajā derībā nav rakstīts, ka jāklausa arī vecā.

Pietam - Kāpēc ir tik drastiski atšķirīgas divas derības, vai tad tiem teorētiski nevajadzētu b;ut dieva vārdiem, viņš ko, domas mainīja?
17.02.2014 13:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kubiet, par to mīlēšanos...


Piedod, tā arī nesapratu, vai tā bija atbilde man vai nē, bet spriežot, ka Kubiete neesot te komentējusi, tikai es, tad laikam veltīts man.


Ja sieviete sniedz savam vīrietim orālo, vai viens otram sniedz baudu visos iespējamos veidos, kaut kādu iemeslu dēļ izslēdzot klasisko iekšā-ārā, tad nv mīlēšanās? Ja nē, kas tas ir?


Es teiktu, ka tie ir paveidi, bet atkārtošos vēlreiz, ka mans uzdevums NAV kādam kaut ko aizliegt/piespiest. Izsaku savas domas, jo, jā, man tas šķiet pretdabiski. Bet ir ļoti liela starpība starp neatbalstīšanu un agresīvu viedokļu uzspiešanu. Galu galā, sekss nav tikai baudas gūšanas instruments, bet arī dzimtes turpināšanaas. Jā, ne visi grib bērnus, bet savā veidā tikai cilvēki ir atbildīgi par cilvēces kā tādas turpināšanu. Protams var sākt pierādīt pavisam ko pretējo. Zini, pastāv arī viedokļi, ka 2x2 nav 4. Nevienam nav liegts tā domāt, bet tas nenozīmē, ka tā ir taisnība.

Manī ir daaaaudz vairāk cieņas pret homoseksuālu pāri, kas bērniņu adoptē, nekā pret pāri vai sievieti, kas bērnu uztaisīt spēj, bet audzināt nē, un izmet to glābējsilītē.


Un atkal te sākas lēkšana no viena grāvja citā.
17.02.2014 13:21 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
raven
Vai tad jaunajā derībā nav rakstīts, ka jāklausa arī vecā.


VD pamatā balstās uz likumiem, ko Dievs deva jūdu tautai (atsevišķus likumus deva visām tautām kopā). VD likumi tika atcelti ar Jēzus nāvi, tā vietā dodot jaunu bausli- Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas sirds un no visas dvēseles, un no visa sava prāta. Šis ir augstākais un pirmais bauslis. Otrs: tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu.

būtībā, kristiešiem būtu jāvadās pēc šiem baušļiem. JD rakstītais attiecas uz kristiešiem un VD rakstīto (likumi par ģērbšanos, upurēšanu u.c. tātad lietas), kas netiek minēts JD, neņemu par savas dzīves paraugu.
tiesa, tāpēc pati VD netiek atmesta kā nevajadzīga un lieka. tajā bez likumiem ir daudzas foršas lietas.

ak, jā. jāpiebilst, ka Bībele un vispār viss, arī katras rakstītais šajā forumā, ir jālasa KONTEKSTĀ, nevis, izraujot kādu daļu un tad nu bliežot vaļā.
17.02.2014 13:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vairāk par reliģioziem fanātiem mani biedē homofobi ar noslieci uz reliģiozo fanātismu. :D
17.02.2014 13:57 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Eva, tu uzskati, ka esi patiesa kristiete? Vai tāpat kā 99% kristiešu patiesībā divticībniece? :)
17.02.2014 14:22 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kāds ticības piesaukšanai sakars ar cilvēka izvirtību? Tas, ka cilvēki aiz nezināšanas jau kā , lai sevi izklaidē, kurā galā ko bāzt utt. nav saisīts ar reliģiju.
17.02.2014 14:27 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
meksikanka ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
17.02.2014 14:30 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Sorry, meksikanka, jā tas bija Tev :) atvainojos rī kubietei par pieminēšanu nevietā.
Nevajag mans jatājumus uztvert kā kaut ko uzbrūkošu, mani interesē viedoklis, nevis absolutā patiesība.
Mans viedoklis par mīlēšanos - ir sekss un ir mīlēšanās. mīlēšanās ir sekss ar mīlestību. Un arī orālais sekss ir sekss.
Tāpat kā mīlestībai ir vairāki veidi - romantiskā (erotiskā), brālīgā vai ģimenes...
17.02.2014 14:44 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Samaara, ja reiz tā gribi, tad mīlējies savā gultā kaut ar 20 sievietēm, bet nekliedz par top publiski! No Tava lezbisma bērni nedzimst! Personīgi es to neuzskatu par normālu parādību, bet ir tādi cilvēki, normālos apstākļos viņi nebļauj pa visādiem saitiem, ka viņiem patīk gumijas locekļi, rokas pakaļā un viss pārējais, viņi ar to nodarbojas savā vidē. Tev laikam vienai vairāk vajag!
17.02.2014 14:52 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu bet katrs taču var gulēt ar ko grib, kāpēc kādam būtu jākaunās par savu seksuālo dzīvi!?
Esmu biseksuāla, so? Kas tur slikts, ka man patīk skaistas sievietes?
Kontracepcija arī neveicina vairošanos!
17.02.2014 14:59 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Mika,

atbildot uz Tavu pirmo jautājumu- tad nē. diemžēl. manuprāt, es pārāk maz lasu, pārāk maz pladoju (PLAD- Personīgais Laiks Ar Dievu).
Bībelē teikts- esiet modri. manuprāt, es tāda neesmu, tāpēc prieks, ka man blakus ir cilvēki, kas paceļ.
nezinu, tas mani ieliek Tevis minēto "divticīgo" pulkā (es gribētu zināt, ko tas nozīmē ;) )?
17.02.2014 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)