Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

My life.

 
Reitings 16
Reģ: 17.04.2013
Kāda ir iespēja dabūt viesmīles, bārmenes darbu, ja esmu apaļa? Kā atgūt normālu pašvērtējumu, kad neviens apkārt neatbalsta? Kā sākt dzīvot dzīvi, pēc kādas alksti jau gadiem, kaut arī esi ierauts ikdienas pieradumos, kurus nespēj mainīt? Kā mainīt kaut ko sevī un savā ikdienā, ja pazīstamie cilvēki apkārt sāk šķībi skatīties un jautāt, vai esi normāls un kas ir noticis (sliktā nozīmē)..? Kā iemācīties riskēt un nebaidīties no sāpēm un kritiena? Kā pārvarēt bailes un slinkumu? Kā iemācīties sadzīvot ar izskata nepilnībām un pieņemt sevi, ja asaras acīs saskrien, kad redzi modeļu tipa cilvēkus? Ar ko sākt, ja gribi zināt visu par visu? Kur atrast gudrus padomdevējus, cilvēkus, kas iedvesmo, palīdz ar padomu dzīvē un biznesā? Kā iemācīties atbrīvoties un runāt svešvalodā, kuru pārzini ne pārāk labi? Kā atrast draugus, ja esi ar pašvērtējuma problēmām - vai tas nozīmē, ka tev jābūt vienam? Kā mainīt savu domāšanu un dzīves uztveri, kura ir pesimistiska? Kā pieņemt sevi arī tad, kad neiet labi un garastāvoklis nav izcils? Kā cīnīties ar skaudību, kad redzi, ka kāds cits dzīvo tavu sapņu dzīvi un piepilda mērķus, kuriem šobrīd pats jūties pārāk negatavs?

Jautājumi dažādi, bet ja kādam ir kas sakāms par jebkuru no viņiem, lūdzu padalieties.
28.06.2013 00:35 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Darīt to, kas vestu tevi pie mērķa. Manuprāt, citas atbildes nav.
28.06.2013 00:41 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Viens no maniem mīļākajiem citātiem - "Tev tūlīt jārīkojas tā, lai virzītos uz saviem mērķiem. Veido neatliekamības sajūtu savā dzīvē". (Less Brown)
28.06.2013 00:43 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
isteniba es te saskatu tikai vienu lielu problemu-kompleksus del lieka svara!!!! patiesiba man skiet, ka vienigais, ko tev vajadzetu izdarit ir notievet! tad ari atkritis palielam visas citas problemas.

pati agrak biju nedaudz apaliga. ka nometu paris kg, ieguvu figuru,mainijas viss!
28.06.2013 00:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
jautajums ka notievet?

1. beidz rit meslus un ed veseligi.
2. sporto katru dienu!


cau!
28.06.2013 00:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mazaak domaa, mazaak filosofee, bet vairaak dari! Nedomaa, kaa notieveet vai arii vai apaljus cilveekus pienjem apkalpojoshaa sfeeraa! Tuuliit pat uzvelc botas, trenuuzenes, iesleedz youtube un saac vingrot, izmet no ledusskapja spekjiiti, sviestu un kreejumu, aizsuuti savu CV, bet taa aatri, bez ieprieksheejas apdomaashanas. Pat ja sirds dreb kaa trusim, centies nedomaat, ko paareejie vareetu teoreetiski par teviim padomaat, bet brashi sniedz roku sveicienam ar platu smaidu sejaa un iepaziisties ar jauniem cilveekiem. Vissliktaakais, ja saak stiept gumiju un saak apsveert visus "kas buutu, ja..." Ja tantei buutu ritenji, vinja buutu autobuss. :P
28.06.2013 00:53 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Pārāk daudz jautājumu...Uz šiem jautājumiem pati sev vari atbildēt!Ja nevēlies būt apaļīga-met svaru nost,ja esi apmierināta (un par to nenosodu,zinu daudz apaļīgu un laimīgu cilvēku),tad neredzu iemeslu,lai darbā neņemtu.
28.06.2013 01:23 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
Pārvari slinkumu, norūdi raksturu un sasniedz tās lietas, par kurām Tu nekad nebūtu domājusi, ka Tu to vari!
Piemēram, sāc skriet vakaros. Sāc ar nelielu distanci, nedēļu no nedēļas to palielini un galvenais - nekad neapstājies, pirms neesi noskrējusi visu tās dienas plānu. Pēc treniņa kārtīgi pastiepies, pavingro.
Tā pamazām sakārtosies Tava vielmaiņa, sāksi just savu ķermeni un prasīsies ēst veselīgi. Turklāt Tev paaugstināsies pašapziņa, zudīs kilogrami, uzlabosies garastāvoklis, ķermenī izstrādājoties endorfīnam un sadegot taukiem ap iekšējiem orgāniem, un vispār vienkārši starosi no domas, ka vari sasniegt to, par ko agrāk sapņoji.
Mēs patiesībā varam daudz vairāk, kā mums pašām šķiet. :)
28.06.2013 01:31 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.04.2013
Paldies par padomiem kā pareizi sportot, bet tas nebija tas, pēc kā jautāju. Es domāju, ka šie jautājumi lielākoties bija filozofiski un psiholoģiski, un es gaidīju kādu reālu pieredzes stāstu vai padomu, kā tikt galā ar šīm emocijām.
Un man tomēr šķiet, ka šajā portālā lielu uzmanību spēj pievērst tikai provokatīvas diskusijas.
28.06.2013 01:40 |
 
Reitings 47
Reģ: 19.06.2009
Meklējot atbildes uz jautājumiem, var garām palaist visu dzīvi. Principā šo visu pozitīvi ieteikmēs vai pat atrisinās slaidas formas. Ir kā ir, dzīvojam laikmetā, kurā par labu uzskatāms slaids augums, un laikā, kad cilvēki cits citu,diemžēl, bieži vien vērtē pēc ārējā izskata,kas gan ir tikai iekodējums DNS. Man šķiet, ka tas ir kā vērtēt pēc personas koda, protams, uzskatu, ka cilvēkam ir jārūpējas par izskatu, tajā skaitā par formām. Man no mātes bija iedzimts apaļīgums, pusaudzes gados saņēmos (nebadojos) - veselīgs uzturs, sports. Tagad ēdu, ko vēlos, bet sekoju līdzi tam, lai cm un kg klāt nebūtu. Neuzskatu par paraugu modeles, bet veselīgākus (manā skatījumā) apkārtmērus. Augums NAV domāts, lai patiktu citiem, bet, lai patiktu SEV. Iegūstot pašapziņu, beidzot sevi mocīt ar dažādiem jautājumiem un baidoties no citu šķībajiem skatieniem. Ir gan meitenes, kas spēj būt pažapzinīgas arī ar kuplākām formām un visu laiku ir pozitīvas, bet ne visas tā var. Bet nu jāpiebilst, ka arī apkārtējo atzinība par augumu ietekmē viņu viedokli. Tā tas ir. Sāc ar mazumiņu,pakāpeniski. Nospraud gan robežsvaru kā mērķi, lai neaizietu galējībās. Būs pažapziņa un tad tiešām daudzas problēmas atkritīs.
28.06.2013 01:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 31.03.2013
Piekrītu, ka nav nemaz vajadzīgas kādas diētas, lai notievētu, viss ir tajā ko ēd+ sports! Pavisam vienkārši. Atteicos no kolas, čipšiem, fast foodiem (labi, reizēm jau var :D), aktīvāk pasportoju un vasaras laikā- 3 mēnešos no 62kg nokritos uz 56kg (esmu 180cm)...labi, vasarā arī ēdu retāk, dēļ karstuma nemaz nepasās, bet vismaz varu uz vēdera redzēt, ka man arī ir muskuļi, nevis kā bija- neliels vēderiņš.
Sapratu, ka nevēlies padomus kā pareizi ēst utt, bet, ja katru dienu vismaz 1h (labi, iesākumam laikam par daudz) vismaz pavingrosi un katru reizi to darot domāsi, ka esi soli tuvāk savam mērķim, tad Tev izdosies!:)
28.06.2013 02:00 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
Jā, es arī saprotu, ka Tu nevēlējies veselīga dzīvesveida padomus, bet man šķiet, ka ar to ir jāsāk. Tu jautāji, kā atbrīvoties, pārvarēt sevi, sākt domāt pozitīvāk, mainīt kaut ko sevī.
Es domāju, ka šie jautājumi lielākoties bija filozofiski un psiholoģiski, un es gaidīju kādu reālu pieredzes stāstu vai padomu, kā tikt galā ar šīm emocijām.

Mans reālais pieredzes stāsts - harmoniska dzīves sakārtošana ļoooti palīdz veidot personību, raksturu. Sekoju līdzi tam, ko ēdu, mācos sevi mīlēt un iepriecināt, uzturu sevi labā fiziskā formā, dzīvē nodarbojos ar to, kas sagādā gandarījumu, tiekos ar draugiem, arī uzturu savu garīgo praksi.
Dzīves filozofija un psiholoģiskais stāvoklis ir cieši saistīts ar to, kā jūtas Tavs ķermenis un kā Tu pret to izturies. Tātad daudz kas sākas ar to, ka Tu sakod zobus un izrausies ārā no ierastā, lai kaut kas mainītos. ;) Pamēģini, un Tev noteikti izdosies!! ;)
P.S. Psihologi saka, ka pret nomāktību un depresiju labi palīdz sports - kā izlādēšanās un gandarījuma avots. Tas ir tikai vēl viens papildus pluss. Un tādu ir daaauuuudz!! :)
28.06.2013 03:18 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.04.2013
Meitenes jaukās, esmu atkarīga no sporta jau pietiekami ilgu laiku, tādēļ tas nav tas, ko es vēlējos dzirdēt.
28.06.2013 03:47 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.03.2013
Jautājumi dažādi, bet ja kādam ir kas sakāms par jebkuru no viņiem, lūdzu padalieties.

Bija man sakāms. Žēl, ka nenovērtē. ;)
28.06.2013 03:56 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Notievē un atrodi darbu un tad būs ok. :) Jā,arī apaļīgas ar dabūt viesmīles darbu!
28.06.2013 05:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
visām tavām problēmām ir viens labs risinājums - notievēt. un tas nav neiespējami. daudzas sievietes no tīri apaļām ir kļuvušas par diezgan slaidām. '
arī apaļīgas ņem it kā, bet, ja godīgi neesmu tā īpaši redzējusi nekur apaļīgas meitenes. dalīties savās domās un iemācīties nebaidīties tu jau vari šeit. daudzus padomus tu gūsi no šīm diskusijām. ja tev ir tādas izjūtas, kādas tev ir, tu absolūti nemaz nedzīvo, bet tikai sapņo par ko pretēju. tad sāc iet uz mērķi un daudzas no šīm lietām tev būs, ko tu vēlies :)
28.06.2013 08:09 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Ir tik daudzi veidi kā sevi padarit skaistu un kā nomest svaru :) vajag sevi motivēt :)
28.06.2013 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
http://www.optimisti.lv/2012/04/26/esana-un-skriesana-svara-samazinasanai/

http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-12-week-daily-trainer-week-1.html

Pēc šīm mājaslapam mēs ar draugu iemīlējam sportu un pareizi ēst.
Protams,ir lietas,ko tur nevajag ņemt vērā. :)

šī meitene mani motivē,protams,nevajag pārspīlēt :)

http://www.youtube.com/watch?v=uO_jfEk-adw
28.06.2013 08:30 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Tava profila bilde, šķiet, ir konkrēts norādījums uz Taviem kompleksiem šai gadījumā. Tādēļ nomaini to. Pieņem sevi pati, tad pieņems un atbalstīs citi. Un atbrīvoties no postošām emocijām un sajūtām - dusmām, sevis žēlošanu, skaudību, depresiju, bailes u.c.
Cilvēki, kas iedvesmo... Domāju, ka tādus var sastap dažādos semināros. Pati nesen biju uz tādu, kurā tika stāstīts par veiksmīgas dzīves pamatnoteikumiem. Pēc tam vairākas dienas vēl lidojuma sajūta.
28.06.2013 09:56 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2013
Es domāju, ka labāk saņemies un sāc kaut ko darīt! (nav domāts par sportošanu)
Sameklē kādu nodarbi ar ko nodarboties brīvajā laikā, jo - jo vairāk būs brīvais laiks vienatnē, jo vairāk sevi gruzīsi!

Man dzīvē arī bija nedaudz līdzīgs posms, bet ,piemēram, man tas pāriet bet laiku pa laikam uznāk atkal!
šobrīd esmu nolēmusi aizrauties ar iešanu uz sporta zāli par ko esmu sajūsmā vēl nemaz nesākot uz turieni iet :D bet tur plānoju pavadīt savu brīvo laiku - tātad mazāk laika pavadīsi domājot par to cik viss ir slikti :)
28.06.2013 10:05 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2013
kakene5 Kas tie ir par semināriem? :)
28.06.2013 10:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits