Uzņēmēji Latvijā ir idioti !

 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Šobrīd pašai darbs ir , paralēli studēju, bet gribēju pagaudot par jauniešu iespējām darba tirgū. Studēju šobrīd grāmatvedību un es sāku aizdomāties par to , kas mani gaida nākotnē pēc studiju beigšana, vai es spēšu dabūt darbu savā izvēlētā profesijā.

Jo piemēram mans brālis 3gadi atpakaļ izmācījās par elektriķi Latvijā nekur viņu neņēma darbā, jo nebija pieredzes. Bet no kurienes pašiem tiem uzņēmējiem pieredze ? No iepriekšējām dzīvēm ? Visiem ir tikai prasības, sava mašīna, savs kapitāls, min 2-5 gadi pieredze, tādi un šitādi sertifikāti.


Brālis gadu Latvijā pastrādāja ( ne savā profesijā) sakrāja naudu un aizbrauca uz Dāniju, 6 mēnēši strādāja melno darbu līdz viņam deva iespēju pastrādāt pa savā izvēlētā profesijā. Darba devējs uzreiz piedāvāja mašīnu, darbam portatīvo datoru, telefons, degviela, kursi viss darbam nepieciešamais sagādāts un apmaksāts.

Bet Latvijā visi tikai gaida jau gatavu produktu jauniešos uzņēmēji ieguldīt negrib, palīdzēt neviens negrib neies jau ražot sev konkurentus. Un kāda velna pēc viņam vajadzētu tagad braukt atpakaļ uz Latviju jau ar pieredzi un zināšanām, ja šeit visiem par viņu bija nospļauties ? Turklāt tur viņam maksā vairākas reizes lielāku algu nekā šeit.
Man ir tādas aizdomas, ka mani gaida tāds pats liktenis.

Jo Latvijā visos vadošos amatos izskatās ka ir aizsēdējušies pensiju pumpētāji, kuriem tikai notīties pensijā ar lielo piķi padzīvot šiki, un kad atstieps galus, kāda starpība, kas notiks pēc viņiem nospļauties, ar kādām problēmām jāsastopas jaunākām paaudzēm ka tik pašiem silti un labi, šeit un tagad uz citu nākotni pajāt.
27.06.2013 21:34 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Un atkal atduramies pret to, ka strādāt negribās, bet naudu saņemt- uj kā gribās!


Debīla esi ? lasīt nemāki, es tagad strādāju citā darbā es runāju vispārigi par darba iespējām jauniešiem Latvijā, kad viņu praktiski ir ļoti maz!
28.06.2013 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Ar autori strīdēties nav jēgas, redz to, ko grib redzēt. Un diskusijas mērķis visdrīzāk bija, lai bariņš meiteņu pazemīgi māj ar galvu un piekrīt visam, ko autore uzrakstījusi, jo viņa laikam no tā gandarījumu dabūtu. Bet, nē, visas tās, kuras dara nevis čīkst, ir loses, darbu dabūjušas caur paziņām,un vispār viņam nauda no gaisa krīt.

Vēl kas mani fascinē - kā var tik negatīvi izteikties par skolu, augstskolu. Nepatīk pārspīlēt, bet tiešām sāk likties, ka pasniedzējiem būtu jāiebaksta ar pirkstu un jāsaka - "tātad, tu tad un tad aiziesi uz to un to uzņēmumu, še tev lapiņa, kas jāpasaka, un tad tu pelnīsi miljonus." Tiešām te dažas jau piedzima tik gudras un spējīgas, ka skola nebija vajadzīga? Abrīnojami, jo es gan nē. Bez Pitagora teorēmas un Labās rokas likuma fizikā, es vēl iemācījos un pastiprināju savu atbildības sajūtu, jo no rīta jāpieceļas, jāiet uz skolu, kontaktu ar cilvēkiem, cieņu pret skolotājiem, pieaugušajiem, attīstīju savu loģisko domāšanu un atmiņu, un, kas, manuprāt, katram cilvēkam būtu jāmāk. - es ļoti labi apguvu gramatiku, kas maniem, piemēram, komentāriem neļauj izskatīties pēc bērna putras, kā domu nevar saprast.

To un vēl citu es iemācījos skolā. Arī augstskolā es uzzināšu un iemācīšos daudz ko par profesiju, kuru vēlos mācīties. Šobrīd, pēc vidusskolas, manas zināšanas nav pietiekamas, lai strādātu par ko vairāk kā pārdevēju. Jā, varbūt augstākā izglītība ir dārga, bet, ņemot vērā to, ka vidējā un pamatskolas izglītība bija par velti, tas ir pilnīgi normāli. Tam klāt vēl ir budžeta vietas. Kaut vai tajā pašā LBK - budžetā tiek praktiski visi, negribi maksāt - mācies uz 8. Very simple.

Un par to, ka no mācītā reāli noderīgi ir 30% procenti - bet katram tos 30% jau var sastādīt citas zināšanas. Kas tev noderēs, citam varbūt nē, un otrādi. Ja kāds ir spējīgs sastādīt tādu mācību programmu, no kuras visi ~20 studenti paņem 100%, uz priekšu.
28.06.2013 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Un, jā, Eseldy, laimīgu taciņu! :)
28.06.2013 13:12 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Un, jā, Eseldy, laimīgu taciņu!


Ak dievs ierunājās vidusskolniecīte ar super gramatiku, kas reālajā dzīvē nevienam neinteresē.

Kad tev darbā paņems tev pa priekšu paņems citu meiteni, jo tā ir priekšnieka paziņas meitiņa, tad savu labās rokas likuma īkšķi varēsi ieskrūvēt sev pēcpusē.
Un sapratīsi ka vienīgais likums, kas jāzina ir džungļu likums, jo Latvijas biznesa vide ir zoodārzs ar korumpētiem zvēriskiem pērtiķiem, kam tikai galvā ir savas intereses uz visu pārējo ir nospļauties.

Mazliet uzkrāj pieredzi un naivuma pareizības maska noskalosies fiksi vien. Un pašai tev arī laimīgu taciņu !
28.06.2013 13:34 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Rakstu ģļukaini jo steidzos fuck off !
28.06.2013 13:35 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc tu visus apsaukā?
28.06.2013 13:36 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Mums augstskolā pirmājā kursā atklāti teica, ka 70% no informācijas mums nekad nevajadzēs, bet mums tā jāiemācās, lai mēs iemācamies domāt, pareizi saplānot laiku un no jebkura informācijas avotā izdabūtu vissvarīgāko visīsāka laikā.
28.06.2013 13:40 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Es tagad gribētu tāādus vārdus uzrakstīt...bet saprotu,ka no tā jēgas nebūs.
28.06.2013 13:40 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Tāpēc ka pelnījuši ! Visiem teksts ir apmēram vienāds '' Nodrišu citus - Es esmu pati labākā - Gan jau pati vainīga''
28.06.2013 13:40 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
Es tagad gribētu tāādus vārdus uzrakstīt...bet saprotu,ka no tā jēgas nebūs.


Ko tad tu rakstīsi lielīsi sevi cik tu esi krutāka un pārējie muļķi ? Cik neparedzami !
28.06.2013 13:43 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tev nav tiesības nevienu apsaukāt.
Ja neuztver kritiku, tad no mājas labāk nelien laukā ;)
Un nē, es neesmu debīla. Tā vnk ir, ka daudzi negrib strādāt par mazām naudām un kāpt uz augšu. To es neattiecināju uz tevi.
28.06.2013 13:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es nesaprotu, no kurienes tāds naids pret visu pasauli. ar tādu attieksmi nekur tālu arī netiksi. what you get is what you give.
28.06.2013 13:47 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
ka 70% no informācijas mums nekad nevajadzēs, b


NU tad vajadzēja atbildēt, lai samazina mācību maksu par 70% un domāt iemācīsities no tiem 30% noderīgās informācijas. Vajadzēja teikt ka jūs pieticīgi :D

Totāls bulšits viņiem vajag savākt kredītpunktus lai atbilsu EU prasībām par augstāko izglītību un tāpēc viņi sabāž diplomā vati lai izskatās lielāks
28.06.2013 13:48 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
es nesaprotu, no kurienes tāds naids pret visu pasauli. ar tādu attieksmi nekur tālu arī netiksi. what you get is what you give.


Tas nav naids tas ir skepticisms !
28.06.2013 13:51 |
 
Reitings 459
Reģ: 02.11.2011
Nepiekrītu autores teiktajam, ka uzņēmēji LV ir idioti! Tā tas nav.
28.06.2013 13:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Prieks, kad ir tik daudz uzņēmīgas un veiksmīgas cosmo meitenes :)
28.06.2013 13:54 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Jaa, arii piekriitu, ka tas, ka visur prasa pieredzi, nav paaraak uzmundrinoshi, bet IR iespeejas ieguut pieredzu kameer studee, lai peec tam darbu nemekleetu kaa balta lapa. Ir tik daudz briivpraatiigo darbu iespeeju. Bet, ja esi viena no taam spindzeleem, kas ''oi, nee, es par briivu neko nedariishu'', tad taa pati baltaa lapa arii paliksi. Iesaku pachekot taadu lietu kaa AIESEC. Esmu daliibniece un pieredze, ko ieguustu tur, ir ljoti pat profesionaala un noveerteeta, kaa arii apkaart ir daudz uznjeemiigu un iedvesmjoshu cilveeku. Shobriid man galva pilna ar idejaam, vieniigi cerams nesabiishos taas iistenot.
Un taisni kaa te jau teica - darba deveeji noveertee, ka esi gatavs par briivu pastraadaat pieredzes un zinaashanu uzkraashanai.
Taa ka iespeejas ir, vieniigais skjeerslis ir tavs domaashanas veids.
28.06.2013 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Un tu nedomā tikai par savu pakaļu??? Ir kāds par ko tu vēl domā? Visi, kas izsitušies, to uz haļavu dabūja, nekas, ka te jau 1000 un 1 piemērs, kā parastie mirstīgie (tādi paši kā tu) tikai un vienīgi ar savu darbu tik daudz sasnieguši. Labi, ka no visa mana teksta, tu izvilki tikai to, ka es iemācījos labās rokas likumu, lai gan doma bija, ka NESKAITOT visus šos likumus, skolā iemācās arī reālas, dzīvei noderīgas lietas.
Neuztraucies, es jau pati ar savu vidusskokniecītes izglītību strādāšu un dzīvošu ar tādu pašu zaļu gurķi, kam 21 gads, knapi 1. līmeņa augstākā, atsevišķi no vecākiem un par savu naudu normālā dzīvoklī, atļaujoties izklaides un vēl šo to, katrā ziņā neknapinoties. Nevienam no mums vecāki miljonus nav iedevuši, un darbu atradām paši. Tā ka aizver savu mutīti, jo, ja ar tādu attieksmi tevi paņems tikai ārzemēs zemenes lasīt, pati vien būsi vainīga.
28.06.2013 14:35 |
 
Reitings 89
Reģ: 27.06.2013
atsevišķi no vecākiem un par savu naudu normālā dzīvoklī, atļaujoties izklaides un vēl šo to, katrā ziņā neknapinoties


Sapņo tālāk.....

ā ka aizver savu mutīti


Un ja es neaizvēršu ko tu man izdarīsi ? NEKO ......:D
28.06.2013 14:54 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Un ja es neaizvēršu ko tu man izdarīsi ? NEKO ......


Baigi kruta sajuties? :D Meitenīt,aizej ko lietderīgāku padarīt,nekā cilvēkus kaitināt. Tas tak katram aklajam redzams,ka tu esi skaudīga.
28.06.2013 14:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)