Draugs grib uz LV.

 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoju ar savu draugu ārzemēs. Uz šejieni atbraucām, jo es tā vēlējos. Viņš arī gribēja, bet tomēr gribēja arī palikt Latvijā pie ģimenes. Mani Latvijā nekas nesaista, nevēlos savu dzīvi tur turpināt. Bija problēmas arī ar finansēm Latvijā, tāpēc nolēmām braukt uz ārzemēm. Šeit abi strādājam, nepelnam pārāk daudz, bet ir stabils darbs, stabili ienākumi un visam pietiek.
Problēma ir tajā, ka draugs ļoti grib dzīvot Latvijā, tuvāk savai ģimenei. Es redzu, jūtu kā viņš pārdzīvo, cik ļoti viņu neapmierina dzīve šeit, cik ļoti viņš grib atpakaļ uz Latviju. Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib. Esam par to runājuši, esmu teikusi viņam, ka negribu atgriezties. Viņš saka, ka grib ar mani dzīvot kopā, esmu viņam svarīga un vajadzīga, bet viņš šeit nav laimīgs. Mēs nespējam atrast zelta vidusceļam.
Esmu gatava viņam sekot uz jebkuru vietu, lai tik būtu kopā ar viņu, bet es nevēlos atkal dzīvot Latvijā bez stabiliem ienākumiem, tajā negatīvajā vidē. Labi atmaksātu darbu mums tur abiem nedabūt. Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs. Man ir bail no tā visa! Vēlos būt ar viņu kopā, mīlu viņu no visas sirds, bet man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.
Pat nezinu, ko gribu no Jums, laikam jau izkratīt sirdi un paklausīties kādu viedokli no malas.
26.06.2013 15:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Chuly,

man liekas Tu jau atbildēji. Tā ir tāda griezsirdība, tādas savādākas jūtas. Varbūt Tev ļoti patīk kādas ir attiecības ar viņa vecākiem, kamēr pašai tajā laikā ar savu tādas nav, no otras puses tās ir dusmas uz draugu, kurš ir tik ļoti piesiets ģimenei. Arī tas teikums kā rakstīji, ka arī pati gribētu satikt biežāk viņā vecākus, norādīja, ka negribi nemaz viņu vienu laist uz LV. Un ja tas viss ir taisnība, ko rakstu, Tev ir ļoti ar sevi jāstrādā, jo šī teorija ir tikai izekošana vārdiem, kurus raksti. Lai vai kā visgrūtāk ir cīnīties ar sevi. :)
26.06.2013 16:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
lai pārdod zemi un dzīvo un beidzot atpūšas no darbiem vecvecāki.


Man jau gan liekas ka tas ir muļķa darbs pārdot labu zemi, tur tad vajag dabūt vienkārši palīdzīgas rokas nevis visu uzreiz nopārdot, jo no zemes var vairāk iegūt nekā no tās nieka naudas ko par viņu dabūtu.

Ja tie vecāki/vecvecāki dzīvo laukos tad jau var saprast ka tur vienmēr daudz darba un palīdzīga cilvēka roka vienmēr noderētu.
26.06.2013 16:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Maniem vīra vecākiem ir dzīvoklis, manai mammai vienai - privātmāja, visiem jau ļoti pieklājīgs vecums. Paši ar visu tiek galā. Par kādiem nereāliem darbiem tu runā? Privātmājai vairāk rūpju, bet nu tomēr - pārsvarā tas ir tikai zālājs vasarā, lapas rudenī un sniega kupenas ziemā. Kārtību iekšteilpās uzturēt un ēst gatavot - vēl spēka gan jau pietiek. Nu, ja arī ir kaut kas sarežģīts darāms (tapetes jālīmē, remonts kāds jāveic), lai tavs vīrietis aizbrauc un izdara. Nav jau nekas nereāls, manuprāt...
26.06.2013 16:48 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es uzskatu, ja Tu mīli otru cilvēku, darīsi visu, lai viņš būtu laimīgs. Sekojoši no tā izriet, ka es Tavā vietā, lai darītu draugu laimīgu, brauktu atpakaļ uz LV.


Tātad, svarīgi ir tikai tas, lai viņš būtu laimīgs, bet tas, ka meitene te atbraukusi jutīsies slikti - vienalga, jo galvenais, lai otrs laimīgs?
Es laikam nekad nespētu upurēties tik ļoti, lai dzīvotu pati nelaimīga, bet ar domu - esmu padarījusi otru laimīgu, tas ir galvenais. Dzīve ir tikai viena. Es arī gribētu justies labi un dzīvot laimīgi...
Teikšu godīgi - man šķiet, ka šajā gadījumā vidusceļa nav. Ja paliksiet ārzemēs - viņš besīsies visu laiku. Ja atbrauksiet te - viņš būs panācis savu, bet tu sēdēsi kā nelaimes čupiņa.
26.06.2013 16:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es nesaprotu kāpēc te liela daļa nesaprot,ka ir cilvēki,kam pietrukst tuvienieku, kam ir svarīgi aiziet un palīudzēt, aizbraukt ciemos pie vecākiem, palīdzēt ar remontien & stuff???
ja, tādi cilvēki arī ir. bet te uzreiz rociņas turēšanas, nabassaites, lai vecāki paši tiek galā...
kādas tad jums tās attiecības pašām ir ar saviem vecākiem?
un tas,ka vienam patīk ārzemēs, bet citam nē....nu ir arī tādi cilvēki. nav visiem obligāti visam jāpatīk.
tiešām tādas kā jocīgās.... vecākus aizsūta lai na*uj, lai paši tiek ar visu galā, čalis pofig- lai raud katru dienu spilvenā, galvenais,ka čiksei labi...
tiešām varētu padomāt,ka baigo zelta bedri atraduši un nu jāizvēlas starp tūkstoti LVL dienā, vai 1 LVL dienā...
26.06.2013 16:52 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
DIO, sava taisnība tavā rakstītajā ir. Piekrītu Tev!

Teikšu godīgi - man šķiet, ka šajā gadījumā vidusceļa nav. Ja paliksiet ārzemēs - viņš besīsies visu laiku. Ja atbrauksiet te - viņš būs panācis savu, bet tu sēdēsi kā nelaimes čupiņa.


Es to vidusceļu meklēšu. Nevēlos zaudēt cilvēku ar kuru kopā man ir tik labi, kurš mani mīl un kuru mīlu es. Viņš ir vissvarīgākais man uz pasaules un es cīnīšos par to, lai mēs abi būtu laimīgi.
26.06.2013 16:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Chuly, būtu labi, ja arī viņš pacīnītos par jūsu laimi, ne tikai tu viena...
26.06.2013 16:54 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
missjoker

bet padomā loģiski, ja cilvēki nespēj tikt galā ar dārza darbiem, tad ir tā zeme jāpārdod. ok, ir vēl viens variants- atstāt dārzā tikai elementāri zālo, ko var samaksāt, lai kāds nopļauj ik pēc laika. tad arī nevajadzēs pārdot.

bet tas,ka iet un dārzu kopt, kamēr nesabruks-tas nu ir kaut kāds marasms.

par vevecākiem un vecākiem runājot. - manā ģimenē, mēs dzīvojam 4 cilvēki - mana mamma, vecmamma, es un mans draugs (draugs pie manis dzīvo un palīdz jau 3 gadus). līdz tam mana mamma perfekti pati tika galā, gan ar māju, gan ar dārzu un visu pārējo, gan uzspēja,gan izdarīja. un arī nav tēva.

varbūt tomēr problēma ir ne tik daudz tajā, cik tu nevēlies vai viņš vēlas braukt uz Latviju, bet gan kaut kāds spiediens no drauga ģimenes?

gan jau tūlīt mani apraks 90 % no visām šeit par pēdējo teikumu :D
26.06.2013 16:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Viņš jau palīdz un cīnās. Mums par citām tēmām problēmu nav, viņš rūpējās par mani, gādā lai man ir labi. Arī es par viņu rūpējos cik vien labu spēju. Tikai ir šī lieta, kas mums ir jāatrisina.
26.06.2013 16:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
bet padomā loģiski, ja cilvēki nespēj tikt galā ar dārza darbiem, tad ir tā zeme jāpārdod.

mož,ka dārzā aug pārtika,ko ēst? nekop dārzu, pārdod, tas taču ir tik vienkārši un pēc tam grauz palodzes. :D lielākai daļai lauku cilvēku dārzs ir jākopj,lai būtu ko ēst. nav jāpērk ne kartupeļi, ne brukāni, ne bietes, ne sīpoli utt...
26.06.2013 16:59 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
čāča- manuprāt, neviena te neiteica,lai vecākus sūta na***, bet gan izteica savas domas un priekšlikumus
26.06.2013 16:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Zii, spiediena no viņa ģimenes nav pilnīgi nekāda. Viņi nezvana un nesaka, lai viņš atgriežās, lai palīdz viņiem.
26.06.2013 16:59 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nelasiju visu, bet, manuprāt, jums tur jau ož pēc beigu sākuma. Cik gan nav tādu ģimeņu un laulību, kas pairušas tieši šī paša iemesla dēļ, kāds ir tev, ka viens grib palikt ārzemēs, bet otrs atpakaļ uz mājām. Protams, tev viegli runāt, ja jau tevi nekas LV netur, bet padomā par mīļoto cilvēku - ja gribas atpakaļ uz dzimteni, tad nekāda biežāka braukāšana to neatsvers. Un kas tā par egoistisku ideju pārcelt radus uz ārzemēm, tikai lai pašai nav jābrauc prom. Visdrīzāk, tev nāksies izvēlēties - vai nu viena un ārzemēs vai ar draugu, bet Latvijā. Ja jau draugs tik daudz par to runā, tātad brīdina tevi, ka viņa pacietība tuvojas galam. Ieklausies tajā!
26.06.2013 17:00 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
reizēm brīnos, kā no stāstītā tiek izrautas virspusējas lietas, bet pati problēma atstāta novārtā, t.i., par tiem mājas darbiem, padomiem pārdot zemi u.c.!
26.06.2013 17:00 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
čāča- kur ir minēts, ka tas ir laukos un ka tur audzē pārtiku? hmm? varbūt vecmamma pārāk aizraujas ar puķu audzēšanu un vēl sazin ko citu
26.06.2013 17:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Chuly, bet tur jau tā sāls, ka ikdienišķas tēmas ir sīkums, salīdzinot ar tik globālu lietu kā dzīvesvietas maiņa (valstiskā mērogā) un vispār jūsu kopīgā nākotne. Iedomājies, viņš tevi diez vai ir bildinājis, tu viņa dēļ pārvāksies uz LV atpakaļ un tad kaut kādu iemeslu dēļ izšķirsieties. Rezultātā, būsi upurējusi savus sapņus un savas iespējas... Jums jādomā skaidru galvu un jāmeklē "mazākais ļaunums" tā teikt...
26.06.2013 17:02 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Chuly, būtu labi, ja arī viņš pacīnītos par jūsu laimi, ne tikai tu viena...


++
Es arī par to iedomājos.
Varbūt palaidu garām, bet kamēr tu centīgi meklē vidusceļu, ko dara viņš? Besās un brēc, ka grib uz LV? Kādi ir viņa priekšlikumi vidusceļam, tā, lai arī tu justos labi?
26.06.2013 17:02 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Ok, nav nozīme, kas tajā dārzā, kas tajā dzīvoklī. Nozīme ir tam,ka jāatrod tas vidusceļš tam visam.
Liels paldies par Jūsu komentāriem un viedokļiem.
26.06.2013 17:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ļoti piekrītu arī Neons komentāram.
26.06.2013 17:04 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Tātad, svarīgi ir tikai tas, lai viņš būtu laimīgs, bet tas, ka meitene te atbraukusi jutīsies slikti - vienalga, jo galvenais, lai otrs laimīgs?


Jasmin ne, ne, ja abi nevar darīt viens otru laimīgu, tad.. piedod, bet neredzu attiecībām jēgu. Man nepietiktu, ka mani tikai mīl.

Es to vidusceļu meklēšu. Nevēlos zaudēt cilvēku ar kuru kopā man ir tik labi, kurš mani mīl un kuru mīlu es. Viņš ir vissvarīgākais man uz pasaules un es cīnīšos par to, lai mēs abi būtu laimīgi.


Chuly es ceru, ka Tev izdosies atrast vidusceļu un abi būsiet laimīgi. Ja Tu tik ļoti to vēlies, tas nevar nepiepildīties :)
26.06.2013 17:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits