Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs grib uz LV.

 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoju ar savu draugu ārzemēs. Uz šejieni atbraucām, jo es tā vēlējos. Viņš arī gribēja, bet tomēr gribēja arī palikt Latvijā pie ģimenes. Mani Latvijā nekas nesaista, nevēlos savu dzīvi tur turpināt. Bija problēmas arī ar finansēm Latvijā, tāpēc nolēmām braukt uz ārzemēm. Šeit abi strādājam, nepelnam pārāk daudz, bet ir stabils darbs, stabili ienākumi un visam pietiek.
Problēma ir tajā, ka draugs ļoti grib dzīvot Latvijā, tuvāk savai ģimenei. Es redzu, jūtu kā viņš pārdzīvo, cik ļoti viņu neapmierina dzīve šeit, cik ļoti viņš grib atpakaļ uz Latviju. Gandrīz katrā lielākā vai mazākā strīdā viņš izmet kaut ko par to, ka šeit negrib. Esam par to runājuši, esmu teikusi viņam, ka negribu atgriezties. Viņš saka, ka grib ar mani dzīvot kopā, esmu viņam svarīga un vajadzīga, bet viņš šeit nav laimīgs. Mēs nespējam atrast zelta vidusceļam.
Esmu gatava viņam sekot uz jebkuru vietu, lai tik būtu kopā ar viņu, bet es nevēlos atkal dzīvot Latvijā bez stabiliem ienākumiem, tajā negatīvajā vidē. Labi atmaksātu darbu mums tur abiem nedabūt. Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs. Man ir bail no tā visa! Vēlos būt ar viņu kopā, mīlu viņu no visas sirds, bet man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.
Pat nezinu, ko gribu no Jums, laikam jau izkratīt sirdi un paklausīties kādu viedokli no malas.
26.06.2013 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
vediet gimeni pie sevis. luuk jums vidusceljsh. tu paliec arzemes, savukart draugs tiek pie savas gjimenes
26.06.2013 15:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kāpēc tu tā noraksti savu draugu, ka viņš neatradīs labi apmaksātu darbu? Runāt jau vari tikai par sevi, savām spējām, ne tā?
26.06.2013 15:56 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Nav iespējams atvest drauga ģimeni uz ārzemēm.
26.06.2013 15:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Viņš tevis dēļ pameta savu ģimeni un visu,jo tu tā gribēji. Tu nevari izdarīt pretējo, bet labāk nosaties,kā viņš ir nelaimīgs?
man bail, ka kādu dienu viņš aizies, aizbrauks prom, jo neizturēs dzīvi šeit.

Ar ko tas beigsies? man domāt,ka tieši šādi.
Es sava drauga laimes dēļk būtu gatav uz Afriku pārcelties vai roku sev nograuzt. Bet tu sēdi uz saviem principiem..
tas,ka tev nav neviena LV, nenozīmē,ka tu vari noliegt otram tuvos un mīļos.
nesaprotu,kā var noskatīties,kā mīļotais cilvēks mokās??
nejau LV ir negatīva vide, tev ir negatīva domāšana.
26.06.2013 15:58 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man bija otrādāk, bet situācija līdzīga. diezgan liels spļāviens sejā Dievam tāda iemesla dēļ šķirties, bet mūsu ceļi šķīrās.
26.06.2013 15:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
_paris, es nevienu nenorakstu. Zinu, kā viņam gāja agrāk ar darbiem un zinu kāda situācija ar darbiem ir tagad LV. Vismaz šobrīd nekāds labi atmaksāts darbs nespīd. Protams, nevaru teikt 100%, bet man ir bail aizbraukt uz Latviju un atkal dzīvot no algas līdz algai un knapi savilkt galus kopā. Esmu tā dzīvojusi ļoti daudz. Arī draugs nav laimīgs tad, ja trūkst naudas ikmēneša rēķiniem, ēdienam un atpūtai.

Ticu, ka no malas tas viss izklausās pēc čīkstēšanas. :(
26.06.2013 16:00 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Arī draugs nav laimīgs tad, ja trūkst naudas ikmēneša rēķiniem

izskatās,ka tavs draugs vispār nav laimīgs.
26.06.2013 16:02 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nuuu, jāsaka, ka sarežģīta situācija. Klau, nu zini kā, brauc uz LV, ja neatradīs normālu darbu, pēc pusgada pats aizlēkšos atpakaļ uz ārzemēm, abi būsiet laimīgi. Varbūt, protams.
26.06.2013 16:04 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
čāča, nav jau tā, ka viņš totāli bija pret tam, ka mēs aizbraucam no LV, arī viņš gribēja, jo zināja ka būs iespēja labāk dzīvot. Laiks ir pagājis un viņš nožēlo, viņam neapmierina dzīve šeit.
Es zinu, ka iespējams esmu egoiste. Raujos uz abām pusēm un nezinu, kura būtu pareizāka. Arī viņš nezina, ko vēlas, bet zina, ka vēlas tuvāk savai ģimenei.
26.06.2013 16:05 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es uzskatu, ja Tu mīli otru cilvēku, darīsi visu, lai viņš būtu laimīgs. Sekojoši no tā izriet, ka es Tavā vietā, lai darītu draugu laimīgu, brauktu atpakaļ uz LV.

Es gribu būt tā, kas draugu dara laimīgu, nevis nelaimīgu. Ar mīlestību vien attiecībās nepietiek.
26.06.2013 16:05 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Bet vispār ārzemes ir sabendējušas tik daudz ģimenes... reti kurš var aizbraukt piepelnīties un atgriezties :(
26.06.2013 16:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt, lai draugs, ja ir tāda iespēja, biežāk ciemojas pie saviem tuviniekiem? Lai brauc ciemos, cik bieži vien iespējams un viņi, lai brauc pie jums ciemos. Dabūs nepieciešamo tuvību un pie reizes atsauks atmiņā negatīvos iemeslus, kāpēc aizbrauca no LV.

Lai nu kā - tuvinieki (ja ir runa par vecākiem) nebūs mūžīgi. Ir jāsaņemās, jāpieaug un pašam jāsakrāto sava dzīve un jāparūpējas par nākotnes perspektīvām. Es vēl saprotu, ja sievietes čīkst, ka nevar dzīvot ārzemēs, jo grib būt pie tuviniekiem, bet no vīrieša tas kaut kā nevīrišķīgi izklausās...
26.06.2013 16:07 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
_paris, šeit atgriezties mums vairs nebūs iespējams. Tas nav tā vienkārši nopērc lidmašīnas biļetes un iekāp lidmašīnā un visa dzīve tev šeit nodrošināta. Mēs esam izcīnījuši savu labu dzīvesvietu, savu darbu, kas nav nemaz tik slikts.
Vēl viens mans variants būtu kādas 4x gadā braukt uz Latviju, lai viņš biežāk satiek savu ģimeni un kādu reizi viņa ģimene ciemos pie mums.
Bet domāju, ka tāpat tas neatsvers to visu, tāpat būs kāda nedēļas nogale, ka viņš visu dienu sēdēs un besīsies par to,ka viņam šeit nepatīk, ka šeit nav ko darīt un ka grib pie savas ģimenes.
26.06.2013 16:08 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Es zinu, ka iespējams esmu egoiste.


Nevis iespējams,bet tu tāda esi. Pēc visa spriežot,tu necieni cita vēlmes. Ja es būtu tavā vietā,es visdrīzāk joka pēc atbrauktu uz LV,redzētu,kā ir ar darbiem un visu citu. Es neticu,ka ne tu,ne tavs draugs neatrastu labu darbu,īpaši tad,ja jums ir ļoti laba izglītība.
26.06.2013 16:08 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mums problēma nebija tajā, ka "ak dievs, kā es negribu dzīvot ārzemēs!", bet tajā, ka man ir svarīga dzimtene, LV vērtības, celt māju un audzināt bērnus mājās, nevis svešumā, draugam tā nebija. mēs, cilvēki, varam pieciest visu, proti, būt prom no mājām, gadiem nesatikt savus tuviniekus, ja tas tiek darīts kaut kā vārdā, bet šajā gadījumā jums, kā pārim, ir katrs savs skatījums nākotnē.
26.06.2013 16:08 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Vēlreiz iespēja uz šejieni atbraukt atpakaļ nebūs.

Kāpēc saki, ka nebūs? Kur jūs šobrīd dzīvojat, ja drīkst zināt?
26.06.2013 16:10 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Es vēl saprotu, ja sievietes čīkst, ka nevar dzīvot ārzemēs, jo grib būt pie tuviniekiem, bet no vīrieša tas kaut kā nevīrišķīgi izklausās...

neuzskatu to par nevīrišķības izpausmēm. Viņam mamma, vecvecāki ir ļoti svarīgi cilvēki, viņš ir tāds, kas grib par visiem parūpēties, visiem palīdzēt. Viņa ģimenei viņa palīdzība ikdienišķās lietā būtu vajadzīga un viņš pārdzīvo par to, ka nevar palīdzēt cik vajag.
26.06.2013 16:10 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
es piekrītu aloe, pilnīgi un absolūti.
tā ir mīlestība no A-Z.
bet autorei labāk patīk nelaimīgu draugu redzēt un katrā strīdā kklausities pārmetumus un stikti palikt pie savas iegribas.
P.S.- Cik saprotu, tad jums tur nav nekāda zelta bedre tajās ārzemēs,ka šaumsīgi unikāla vieta un naudu met pakaļ....nu izdomāsiet, azibraksiet citur kaut kur un iksiet pie darba abi, kur nebūs jāpelna tikai iztikšanai.
26.06.2013 16:12 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Chuly cik sen jau dzīvojat ārpus LV?
26.06.2013 16:12 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.11.2011
Jau vairāk kā gadu dzīvoja šeit.
Nav nozīme kurā valstī mēs esam, bet nebūs šeit tik vienkārši atgriezties, nevēlos to visu sākt no jauna.

Es nevēlos redzēt savu draugu nelaimīgu, ja tā gribētu es nedomāt par to, ko lai dara, kā lai visu vēršu par labu. Tajā pašā laikā arī draugu var saukt par egoistu, ka viņš grib uz Latviju, bet manās vēlmēs neieklausās.
26.06.2013 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits