Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitene no vilciena

 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Pastāsts no svētdienas, bet ar nekādām beigām. Warning: Real guy story.. bieži tādus neredzēsiet :D

Tad nu Līgo vakarā braucu ar vilcienu uz laukiem....

Otrajā pieturā iekāpa stāsta galvenā varone: simpātiska sieviete, kas pustukšajā vilcienā apsēdās pretējā solu rindā tieši man pa kreisi. Kad viņa nāca iekšā es, protams, uzmetu skatienu, bet nekādas konkrētas detaļas nepaspēju iegaumēt, sapratu tikai to, ka koptēls man pat ļoti patika. Noklausījos uz kuru pieturu viņa dodas (man ļoti patika viņas balss), bet par nožēlu tā nebija mana pietura.

Acīs man spīdēja vakara saule, kas mani iemidzināja uz kādām 30 minutēm. Es pamodos no tā, ka vilciens bija apstājies pieturā un vagonā iekāpa džekiņš A. Es, tikko, pamodies, locījos ārā no savas guļpozas un sagaidīju ceļabiedru ar savu skatienu. Tad es pamanīju, ka sieviete man pa kreisi ir manāmi atrāvusies no savas grāmatas un ar ''izstieptu kaklu'' skatās uz mani, bet pēc tam, (sapratusi, ka es skatos uz džekiņu?) ātri nopēta viņai no mugurpuses tuvojošos jaunpienācēju, kurš apsēžas tieši aiz viņas un, kā izrādījās brauc uz to pašu pieturu, kuru viņa. Tā situācija man liekās tāda neveikla, jo es uz viņu itkā nevienu brīdi pat neskatījos, bet zināju, jutu, ka viņa skatījās uz mani....

Sēžu un skatos ārā pa logu, ar acu kaktiņu ievēroju, ka viņa uz mani ik pa laikam paskatās, bet momentā aizgriežas. Pēc vienas no šādā reizēm saņēmos, pagriežu galvu un konkrēti skatījos uz viņu cerībā kaut ko izdibināt, bet viņa bija tādā interesantā pozā: pieliekusi galvu un ar skatienu grāmatā, tā ka no manas puses seju, pilnībā aizsedz mati un nevis tā nedaudz, bet pilnīgi kā plats aizkars, tāds, ka gaisma knapi spīd cauri.

Nedaudz vīlies, atgriežos pie skatīšanās ārā pa logu nekurienē. Jūtu, ka viņa jau kārtējo reizi uzmet fikso skatienu un momentā aizgriežas, bet pēc šīs reizes sekoja arī dziļa un izteiksmīga nopūta. Man tā situācija likās tāda amizanta un es smaidīju, cerot, ka viņa to neredz. Iespējams, šai niansei nebūtu pievērsis īpašu uzmanību, bet tad atcerējos, ka līdzīgu nopūtu ļoti līdzīgā situācijā esmu jau novērojis iepriekš.

Es neatceros nekādas detaļas no viņas izskata, tikai to, ka koptēls man baigi patika. Ar šito visu bija pietiekami, lai saprastu, ka viņa ir parāvusi kādu stīgu manī, kurai neviena cita latviešu meitene nebija spējusi tikt klāt. Iešāvās doma, ka varētu iet un apsēsties blakus, uzsākt sarunu... bet uzreiz uznāca domas, kas mani atturēja- biju nekāds: parastās džinsās un sandalās (nē, zeķu man nebija) un kaut kādā tizlā, pogājamā kreklā, ko biju uzvilcis tikai tāpēc, ka tas bija pēdējais tīrais krekls. Pietam viņa lasīja grāmatu un, iespējams, negribēja kompāniju... pietam aiz viņas sēdēja citi džeki.. kas to redzētu.. Nē, man nebija iekšā...

Iepriekš jau biju nodomājis, ka tad, kad viņa kāps ārā būs obligāti jānopēta viņas dupšuks. Tas, ko es redzēju, atstāja uz mani dziļi paliekošu iespaidu un nelika vilties. Ar vienu zibenīgu acu uzmetienu man kļuva skaidrs, ka zem tiem melnajiem legingiem (vai nu kā tās apspīlētās bikses sauc) ir baigā štelle... Jutu, ka, pagājusi pāris soļus, viņa atskatās. Es, protams, ar nevainīgu ģīmi un ar skatienu ārā pa logu, lai nepieķer, ja nu kas.

Kad viņa izgāja ārā no vagona tur bija, vēl kaut kāds džekiņš B, dzirdēju, ka viņi pārmij pāris vārds (laikam, kāds uzdeva jautājumu) un es uzreiz kļuvu tāds greizsirdīgs. Kaut kas man tomēr lika paskatīties caur to vagona durvju stikliņu un, kā es paskatījos, tā momentā mūsu acu skatieni satikās.... uz īsu brīdi, jo es, sev netipiski, vienkārši noraustījos un momentā novērsos. Lieki piebilst, ka ar šo skatienu joprojām nekādu paliekoša vizuālā tēla par viņas seju man nepalika. Vien ar skumju skatienu pavadīju viņas dupšuku, kā tas lēnām pazuda no mana redzesloka caur vilciena logu...

Džekiņš A bija nogulēja kādas 3 pieturas par ilgu, līdz viņu piecēla konduktore prasot, kura bija viņa pietura. Džekiņa A ķermeņa valoda, kad viņš izkāpa ārā nākamajā pieturā bija vienkārši neaprakstāma. Viņš paskatījās pa labi, tad pa kreisi, tad uz vilciena pieturu, kas būtībā vairāk atgādināja vietējas nozīmes autobusu pieturu, ar starpību, ka tā atradās konkrētā nekurienes vidū.

Tad es atcerējos, ka es taču zināju, kurā pieturā viņam bija jākāpj ārā. Es gan arī atcerējos, ka man tajā momentā, kaut kas cits bija prātā. Bet tad es sāku domāt, ka tā jaunkundze arī noteikti dzirdēja uz kurieni viņš brauc un gan jau, ka iegaumēja, ka uz to pašu pieturu, kuru viņa. Tad es iedomājos, ka tajā brīdī, ka viņa paskatījās atpakaļ .. varbūt viņa paskatījās uz to guļošo cilvēku... bet kāpēc viņa viņu nepiecēla? Tas man nedaudz sabojāja iespaidu par viņu, jo kaut kā likās, ka viņai jau nu vajadzēja atcerēties un pamodināt nabaga džekiņu...

Lai nu kā, priecājos, ka tomēr Latvijā ir tādas meičas, kas vēl spēj radīt to speciālo feelingu... pat, ja es neko nesaprotu, man vienalga patika.
25.06.2013 03:08 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Super storijs, pirmo reizi lasīju un pilnībā iejutos tevis aprakstītajā tēlā, jo saredzēju sevi tajā. Ehh, tās meitenes ir vienas noslēpumainas būtnes :D
25.06.2013 03:17 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
un džeki arī - nekad neko nesaprot! :D
25.06.2013 03:29 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Pazīstu vienu meiteni ,kas šādā veidā ieguva savu vīru .Vinjai autubusā dzexs bija ieslidinājis kabatā telefona numuru ,vinja atzvanija.
25.06.2013 08:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kāpēc lai viņa modinātu džeku, kura viņa nepazīst? a ja nu viņš kāds tfu tfu izvarotājs? ko tad?
25.06.2013 08:19 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
kas tas par murgu?
Warning: Real guy story..

jā, protams.
ieteiktu kā būt vīram, bet neticu ka to ir rakstījis un darījis čalis
25.06.2013 08:29 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nākamreiz tādā situācijā neesi pussijs un sāc sarunu .. tapat zaudēt nav ko :D Nu i, ka atšus .. vismaz ceļš būs īsāks sarunājoties:) Tomēr, ja atkārtosi tādas štelles kā todien un gaidīsi, kad sieviete uzsāk sarunu, tad ilgi vēl būsi viens.
25.06.2013 08:40 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
tu iesaki čalim uzmākties nepazīstamai sievietei? tā var nonākt nepatikšanās ar policiju, zināšanai
25.06.2013 09:18 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
tu iesaki čalim uzmākties nepazīstamai sievietei? tā var nonākt nepatikšanās ar policiju, zināšanai

Ja māk novilkt robežu starp uzmākšanos un sarunu, tad problēmām būt nevajadzētu. Kamēr nepalaid rokas, neaizskar vārdiski vai neliecies mierā pēc otra cilvēka lūguma "at**sties", tikmēr neviens policists to par uzmākšanos neuzskatīs ..
25.06.2013 09:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
^^ - pat,ja policists tā uzska'tītu, pēc likuma šis vīrietis nemaz nevarētu saņemt sodu, lai tur vai ko kāds cits ko domātu savā galvā
25.06.2013 09:34 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
bet sieviete tik un tā var uzskatīt, kaut arī neko nesaka un vari saņemt zvanu vai apmeklējumu no policijas
25.06.2013 09:35 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
:D
25.06.2013 09:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
bet sieviete tik un tā var uzskatīt, kaut arī neko nesaka un vari saņemt zvanu vai apmeklējumu no policijas

izklausās,ka tev ir bijusi slikta pieredze :D
25.06.2013 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Teletūbij, nākamreiz nebremzē. Esmu kādreiz iepazinusies vilcienā, bija forši papļāpāt ar simpātisku čali :D
25.06.2013 09:52 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
izklausās,ka tev ir bijusi slikta pieredze


nē. vnk esmu ;lasījis par to
25.06.2013 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Tad es iedomājos, ka tajā brīdī, ka viņa paskatījās atpakaļ .. varbūt viņa paskatījās uz to guļošo cilvēku... bet kāpēc viņa viņu nepiecēla?


:D pats aizrāvies pētot meitenes dupsi un tādēļ arī Tu nepamodināji nabaga guļošo džekiņu A. Varbūt meitene bija aizrāvusies ar citām domām, vai grāmatu? Vispār, ja viņa lasīja Greja 50 nokrāsas, tad jau tas džekiņs A vispār nebija prātā :D
25.06.2013 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
bet sieviete tik un tā var uzskatīt, kaut arī neko nesaka un vari saņemt zvanu vai apmeklējumu no policijas


ūja, ūja. Nav jau nemaz tā. Pie tam, ja pats nesaproti, ka sieviete nevēlas čaloties vai negrib Tavu uzmanību, un Tevi atšuj, bet džeks tik turpina uzbāsties (pat tad, ja meitene pieceļas un pārsēžas citā vietā), tad gan nekas cits neatliek kā saukt palīdzību no malas. Bet ja meitenei nekas nav pret iepazīšanos, tad jau policija tur pat prātā nav.

nē. vnk esmu lasījis par to


Nu varbūt tev interesantāki raksti liekas par šādu tematiku, un tēmas "kā iepazinos ar vīru/ sievu/ draudzeni/ draugu" pat nelasi. Tāpēc arī Tev liekas,ka visas meitenes uzreiz zvanīs policijai...
25.06.2013 10:16 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
gadās arī kad labi atbild un smaida, kaut arī īstenībā nemaz negrib runāt. un tikai pēc tam paziņo policijai. jo baidās, ka var būt maniaks, jo maniaki nevienmēr izskatās un runā kā savādāk. var būt arī jauki un šarmanti. tāpēc nevajadzētu iepazīsties ar nepazīstamiem cilvēkiem, īpaši sabiedriskajā transportā. protams citur arī ne, kur bieži vien visādi dīvaiņi iesaka, piemēram uz ielas, koncertos, muzejos, bibliotēkā, universitātē (ar citiem kursiem) utt.
25.06.2013 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
gadās arī kad labi atbild un smaida, kaut arī īstenībā nemaz negrib runāt. un tikai pēc tam paziņo policijai.


Nu ja Tu viņai seko, tad jā :D Bet neesmu pat lasījusi vai pat atradusi rakstu, ka kāda šādi būtu rīkojusies.

tāpēc nevajadzētu iepazīsties ar nepazīstamiem cilvēkiem, īpaši sabiedriskajā transportā. protams citur arī ne, kur bieži vien visādi dīvaiņi iesaka, piemēram uz ielas, koncertos, muzejos, bibliotēkā, universitātē (ar citiem kursiem) utt.


:D :D :D Par universitāti sasmējos :D
25.06.2013 10:54 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
kas tur smieklīgs? daudz meitenes ir izvarotas dēļ tā ka iepazinās ar čaļiem universitātē
25.06.2013 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
salavecis, vajag iepazīties tikai internetā, kad sēdi mājas - tas tak ir droši, jo neesi nedz uz ielas, nedz universitātē, nedz vilcienā :D
25.06.2013 10:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!