Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atmest ar roku vai pieradit ka sanaks

 
Reitings 8
Reģ: 20.06.2013
sveikas.
Lieta tada ka pailgu laiku esmu viena un gribas veidot attiecibas..satiku puisi kurs tiesam iekrita sirdi loti..uzaicinaja ciemos pavadiju nedeljas nogales pie vina..rupejas par mani,brokastis taisija..kopaa saulrietus skatijamies un tik daudz runajam-butiba izstastijam viens otram savu dzivi..:)Kopa mums nebija laika izjutas..:)
Izradas vinam4gadu attiecibas beigusas tikai 3men atpakal..tapec ari vispar par attiecibam ar vinu nemaz nesaku runat.
.pagasnedel uzrakstiju ka pietrukst vina..uz ko sanemu atbildi ka vinam arii bet taka es dzivoju riga vins liepaja-nekas nesanaksot...
izskatas ka attalums vinam ir skerslis...tad jajauta kapec vispar kautko uzsaka 3nedelu garuma zinadams ka dzivojam talu viens no otra....
pirms tam sarakstijamies katru dienu sazvanijamies tagad vispar 1reiz nedela pajautajam kas jauns utt.
Nezinu ko lai iesak meitenes..vai atmest ar roku, kautgan puisis tik loti patik un sirdi iekritis...vai censties vinam kka pieradit ka var sanakt..
23.06.2013 20:32 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Viņš negrib, bet Tu viņam gribi pierādīt, ka viņš grib? :D
23.06.2013 21:14 |
 
Reitings 784
Reģ: 22.04.2010
tu vnk taja laika, ko pavadijat kopa un skaijaties saulrietus izdariji kko un paradiji sevi ta, ka vinam visa velme pargaja veidot kko ar tevi
23.06.2013 21:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nekur nav teikts, ka ir jaabuut kaadam konkreetam laikam no ieprieksheejaam attieciibaam. Ja pirms tam attieciibas peedeejo laiku liidz skjirshanaas briidim ir bijushas tikai rutiinas, zeeluma peec, tad iemiileeties un buut gatavam jaunaam attieciibaam var cilveeks buut gatavs pat naakamaajaa dienaa peec attieciibu beigaam. Ja ljoti patiik, iesaku bik paciiniities, tad taalaak redzeesi kas un kaa. :)
23.06.2013 21:25 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.06.2013
Nedomaju ka esmu izdarijusi kautko tadu kas vinu atgrustu..jo kopaa tiesam ir labi..un cik saprotu no vina teikta attalums ir iemesls visam.
Es vinam vispar neko neuzspiezu.Vins zin ka man patik un ka velos meginat but kopa.
Krista - Loti patik,bet negribas uzmakties un rakstit visu laiku.Apniksu un parstas kontakteties..negribas pazaudet vismaz draudzibu..;/
23.06.2013 21:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu viņš tevi dabūja un pietika. iepriekš jūs abi padzīvojāt tādā sirreālā pasaulē, bet tagad viņš atguvās un saprata, ka negrib attāluma attiecības, ka negrib attiecības kā tādas, nobijās varbūt, bet varbūt tevi vnk uztvēra savādāk, nekā tu viņu.
es jau mestu mieru, ja tagad attieksme ir tik pretēja. lai kā nebūtu vīrietim ir jābūt vīrietim. varbūt tu viņam biji tikai laika kavēklis tam brīdim. piedod, bet nekādas ilgstošas romantiskās attiecības es jums neparedzu. viņš acīmredzami attālinās no tevis, turklāt pats jau to ir pateicis.
25.06.2013 11:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet kāpēc tu domā, ka kopā pavadīt laiku uzreiz nozīmē attiecības?

Un ja viņš būtu ieinteresēts, vai tad pats netiektos pēc tevis? Un kam tu to vēlies pierādīt? Viņam? Kādā veidā? Piespiedīsi dzīvot Rīgā vai pārvāksies uz Liepāju?

Un galu galā, tu jau zināji, ka viņš ir no citas pilsētas, tad loģiski spriežot, kādam būtu jāpiekāpās. Tu esi to izrunājusi? Izskatās, ka tu vienkārši esi izdomājusi, ka jums ir attiecības, nepaprasot viņa viedokli.
25.06.2013 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits