Spēcīgas sievietes

 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Sveikas meitenes,
šodien aizdomājos par visu un neko,beigās neviļus radās jautājums - vai jūs sevi uzskatāt par spēcīgām sievietēm?
Es sevi noteikti pieskaitu pie tādām,jo lielākoties sanāk būt pašai par sevi,līdz ar to nemaz nevaru atļauties tāda nebūt.
Vai jums attiecībās ar mīļoto cilvēku tas ko maina - t.i. džeki nenobīstās,ja blakus ir sieviete ar krampi un mugurkaulu?
Varbūt komentārs ne īsti vietā,bet man ,it īpaši pēdējā laikā,reāli tracina sievietes,kas no sevis iedomājas nez kādas lēdijas ar lakotiem nadziņiem; Tādas,kas uzskata,ka atliek vien pablisināties un visu visi izdarīs viņu vietā,it īpaši attiecībās.
Eh,še nu būs kāda diskusija arī no manas puses :D
20.06.2013 20:57 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Par spēcīgu sievieti es sevi nevaru nosaukt, jo dzīve man nav uzlikusi smagus pārbaudījumus, ko pārvarēt. Ja par ikdienišķām lietām, tad jā, varu izdzīvot bez vīrieša, bet vīriešu klātbūtnē māku arī būt kā trausla porcelāna lellīte. Reiz mani kāds vīrietis, kuru ļoti respektēju, nosauca par sievišķīgāko un maigāko dvēseli, kādu sastapis savā pieredzējušajā mūžā!
21.06.2013 22:22 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sievišķīga seviete nav muļķīte kas kā bārbija blisina acis.
Sievišķīgums nav īpašība ko var notēlot vai izspēlēt. Tas nav atkarīgs no izskata vai apģērba.
Tas vai nu ir vai nav. Un ja ir tad tas netraucē ne karjerai, ne drosmei, ne uzņēmībai.
Tā ir īpašība kas ļauj sevi vislabāk izteikt kā sievieti, sievu, mammu....
21.06.2013 22:24 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Manā ģimenē visas sievietes ir stipras.Ome izdzīvojusi kara laikus,rūpējusies par māsām un brāļiem,vēlāk par bērniem un mazbērniem un vairākus gadus cīnījusies ar vēzi,kamēr tas viņu pavisam nomocīja.Mamma studejusi,auklējusi mani,20 gadus dzīvojusi ar alkoholiķi.Ir bijuši brīži,kad nav bijis naudas,esmu gājusi uz lombardiem,esmu izlējusi ļoti daudz asaru par to,ka tēvs dzer un mani nemīl tā kā būtu gribējusi un neatbalsta.Jā,uzskatu,ka esmu stipra,dzīve mani tādu ir padarījusi.Un lai cik stipra es būtu,tomēr gribētu atrast vel stiprāku vīrieti,kas rūpētos par mani. :)
22.06.2013 00:58 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Kāpēc sieviete tiek saukta par stipru, ja visas savas problēmas viņa risina pati, jo kuram gan citam šīs problēmas būtu jārisina un kāpēc?
Katram cilvēkam dzīvē ir kaut kādi šķēršļi, nelaimes, bet katram ar to ir jātiek galā pašam.
No mana skata punkta, sievišķība nenozīmē nevarību, trauslumu kā princesei, tā drīzāk ir problēmas novelšana uz citu cilvēku.
22.06.2013 03:10 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Enigma- Vai Tu par stipru sievieti sauktu svarcēlāju?Protams,ka sieviete,kas tiek ar visām savām ķibelēm galā ir stipra,kāpēc,vien jau tāpēc,ka nesalūza um meuzkrāva to uz kāda cita pleciem.
22.06.2013 08:17 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Spēcīgas sievietes lindas izpratnē manuprāt ir lemtas kopdzīvei ar kādu no vīriešu kārtas nīkuļiem, jo supermeņu, kuri arī tādām derētu, uz pasaules ir maz un nav zināms, vai tādiem tās stiprās arī ir vajadzīgas. Personīgi man ģimenē nav nepieciešama vēl viena konkurences situācija (jau bez tām, kurās esmu spiests konkurēt ārpus mājas ar citiem vīriešiem, lai atnestu uz mājām pietiekami naudas) jautājumā, kurš nu otru noliks uz lāpstiņām - es jeb sieva. Neredzu jēgu tērēt savu enerģiju tādām nevajadzīgām muļķībām, tāpēc t.s. "stiprās" sievietes sev līdzās redzēt nevēlos. Tad labāk dzīvot vienam. Teorētiski pastāv modelis, kad tā spēcīgā sieviete ir tik gudra, ka vīrietis pat nejūt, ka ir "zem papēža", tomēr dzīvē redzu, ka tas, acīmredzot, pastāv tikai sieviešu iedomās. Pēc manas pieredzes ir neizbēgami, ka pienāk brīdis, kad tāda sieviete mēģina sākt izrīkot (tas man katru reizi no jauna apliecina, ka nekādas sadomātas līdztiesības un vienlīdzības attiecībās būt vienkārši nevar). Tad vai nu viss pajūk, vai sākas dažādas blakusproblēmas (alkohols, sānsoļi, utml.) vai arī vīriņš samierinās ar savu sulaiņa lomu un ar nīkulības apliecību kabatā turpina dzīvot un bieži vien vīriešu kompānijās rīkot klaunādes, mēģinot visiem pierādīt, ka "tā nemaz nav" un to, kāds ērglis viņš patiesībā ir. Acīmredzot, tik gudru sieviešu mūsu sabiedrībā nav vai - gandrīz nav.
22.06.2013 08:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Starp citu,ne tik sen kā kaut kur izlasīju teicienu - "Aiz katra stipra vīrieša stāv vēl stiprāka sieviete." Teiciens kaut kā iespiedies atmiņā.
22.06.2013 11:13 |
 
Reitings 43
Reģ: 13.06.2013
Melns,es uzskatu,ka attiecībās abiem jābūt vienlīdzīgiem - nezinu,kā tu to biji domājis,bet es no tevis teiktā vairāk noprotu,ka nedod dievs,ja blakus trāpās patstāvīga,stipra sieviete,jo ka tik neiedragā veča ego,tāpēc labāk laist ar Bārbiju,kuras priekšā vismaz var sajusties kā vecis. Ehh,šodien laikam velk uz strīdiem,tāpēc atvainojos,ja bik pa skarbu :D
22.06.2013 11:19 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns,es uzskatu,ka attiecībās abiem jābūt vienlīdzīgiem - nezinu,kā tu to biji domājis,bet es no tevis teiktā vairāk noprotu,ka nedod dievs,ja blakus trāpās patstāvīga,stipra sieviete,jo ka tik neiedragā veča ego,tāpēc labāk laist ar Bārbiju,kuras priekšā vismaz var sajusties kā vecis. Ehh,šodien laikam velk uz strīdiem,tāpēc atvainojos,ja bik pa skarbu

Jā, mani arī šodien uz kasīšanos velk. Manās attiecībās nekādas vienlīdzības nebūs. Sievišķība man nenozīmē tikai atšķirīgus dzimumorgānus un izskatu - mani interesē arī tas, kas ir galvā. Vēlreiz saku - tās patstāvīgās un stiprās, kurām patiesībā es tā īpaši nemaz neesmu vajadzīgs ar visām no tā izrietošajām sekām, var realizēties visur kur, tikai - ne manās mājās. Man nav vajadzīgs blakus uzvedības ziņā otrs vīrietis. Un tas, ka viņa ir karjeriste un visu dara pati, nebūt nenozīmē to, ka, ja sieviete tāda nav, tad viņa nu noteikti ir bezsmadzeņu lelle. Saprotiet reiz, ka vīriešu gudrība un sieviešu gudrība ir satura ziņā atšķirīgi jēdzieni! Ja par gudru uzskata vīrieti, kurš ar savām smadzenēm ir kaut ko izveidojis vai uzorganizējis, pateicoties kam ir kļūvis bagāts, tad bieži vien to pašu paveikušu sievieti par gudru liela daļa neuzskatīs.
22.06.2013 11:30 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
Ja par gudru uzskata vīrieti, kurš ar savām smadzenēm ir kaut ko izveidojis vai uzorganizējis, pateicoties kam ir kļūvis bagāts


tā nav gudrība, tā ir parazitēšana. gudrs ir zinātnieks, kas ir atklājis kko par pasauli vai izgudrojis kko kas atvieglo dzīvi.
22.06.2013 13:39 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
var protams būt parazīts un gudrs, bet reti.
22.06.2013 13:40 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
es uzskatu,ka attiecībās abiem jābūt vienlīdzīgiem

Vienlidziba nav vienadiba. Melns cik saprotu neruna par vienlidzibu, bet par dzimumu nevienadibu jeb atskiribu personiskajas attiecibas.
Mans viedoklis par sievieshu vienadibu ar virieti cinitajam ( kas sevi vienmer sauc par vienlidzibas cinitajam) ir ka vinas pasas neredz savu dzimimu un ta atskiribas vienlidzigu ar viriesu un tapec censhas panakt dzimumu novienadosanu. Uzskatu ka dzimumiem nav jabut vienadiem, lai butu vienlidzigi un kas nevar pienemt dzimumu atskiribas, pasiem attieksme pret savu dzimumu nav pareiza nevis otram dzimumam.
22.06.2013 13:46 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
tā nav gudrība, tā ir parazitēšana. gudrs ir zinātnieks, kas ir atklājis kko par pasauli vai izgudrojis kko kas atvieglo dzīvi.

Nu, ja citi ir par to gatavi naudu maksāt, tad, manuprāt, radītais produkts nevar būt nekam nederīgs un nevienam nevajadzīgs, ar izņēmumiem, protams. Ja produkts ir pieprasīts un kāda persona ir tā radīšanas tehnoloģiju izgudrojusi, tad nez' vai to cilvēku varētu saukt par parazītu. Par zinātnieku - arī nē, bet par novatoru - noteiktu, un, lai nodarbotos ar inovācijām, arī, zinies, prātiņš ir vajadzīgs.
22.06.2013 14:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.05.2013
melns,man nevajag nekadu supermenu.....un nedod dievs vel niikuli. es vienkarsi nekad dzive vairs nepielausu ka virietis njem virsroku un doma ka ir kaut kas augstaks par sievieti.....
es ceru visi saprata?!
es sev apsoliju vinjam pieradit ka es ljoti labi protu but patstaviga un neatkariga,2 gadus atpakal es saaku dzivi no jauna, no pilnigas nulles,nepienjemot nekadu palidzibu no malas un tagad es uz vinju varu skatities no augsas iesplaut vinjam acis un pateikt ka vinjs ir pilniga lupata kas dzive nekad neko nesasniegs.

es ari agrak biju naiva paklaviga miliga un ljoti ljoti jauka. pateicoties vienam cilvekam es nekad tada vairs nebusu.
22.06.2013 14:23 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
es ari agrak biju naiva paklaviga miliga un ljoti ljoti jauka. pateicoties vienam cilvekam es nekad tada vairs nebusu.


Dzīve māca dažādas mācības, tostarp tās ir mums patīkamas un ne tik, bet tikai laikam ejot iemācāmies mācīties no sniegtajām mācībām un nevis ar rūgtumu, kas ir jūtams tavā teikumā, bet ar skaidru saprātu.

Es laikam naivi, bet ticu, ka mums katram ir kāds īstais cilvēks paredzēts. Kad to satiekam, tad arī attiecības ir maiguma un mīlestības pilnas ne tikai no sievietes puses, bet arī vīrieša. Un lai gan agrāk arī neizpratu, ko mana vecmamma regulāri teica "sieviete ir mājas pavarda turētāja" - un te nav jāsaprot tieši, bet jāparaugās, cik daudz ir atkarīgs no sievietes kādas būs attiecības, tā kā jā varu tik piekrist Melns.
22.06.2013 14:45 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.05.2013
dio tas rugtums ir un paliks tai teikuma, nevajag vinju kustinat.
22.06.2013 14:51 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
Nu, ja citi ir par to gatavi naudu maksāt, tad, manuprāt, radītais produkts nevar būt nekam nederīgs un nevienam nevajadzīgs, ar izņēmumiem, protams. Ja produkts ir pieprasīts un kāda persona ir tā radīšanas tehnoloģiju izgudrojusi, tad nez' vai to cilvēku varētu saukt par parazītu. Par zinātnieku - arī nē, bet par novatoru - noteiktu, un, lai nodarbotos ar inovācijām, arī, zinies, prātiņš ir vajadzīgs.


99% no bagātniekiem ne sūda nekad nav izgudrojuši. lielākoties nozaguši citu izgudrojumus un tas ir parazīts
22.06.2013 14:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
prātā nebija ko kustināt. Laiks visu dziedē.
22.06.2013 14:53 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.05.2013
dio, viss jau ir kartiba!:)
22.06.2013 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nepatīk, ka visu sievietes būšanu grib izskaidrot ar attiecībām ar vīrieti.

Esmu ļoti vāja, gan fiziski, gan emocionāli (nejaukt ar sievišķību), taču ikdienā nevaru atļauties tāda būt, tāpēc uzlieku savu dzelzsbetona sejas izteiksmi, bet vakarā aiz slēgtām durvīm laižu visu vaļā, raudot gaužas asaras. Pat attiecībās ar vīriešiem nespēju šo masku noņemt, jo manas ģimenes piemērs iemācījis, ka nedrīkst vīriešiem izrādīt savu vājumu, piemēram, atklāt jūtas, viņu klātbūtnē raudāt vai citas sieviesu viltības, vājumus. Mana mūža mīlestība tā arī neuzzināja, cik ļoti svarīgs man bija.
22.06.2013 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits