Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis bez iekrājumiem

 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Biju uzrakstījusi ļoti garu tekstu, par mūsu attiecībām 3 gadu garumā, bet viss pusstundas darbs izdzēsās :D tapēc rakstīšu vēlreiz īso versiju...

Tātad ar savu draugu (nu jau līgavaini) esam kopā 3 gadus, 2 no kuriem pavadījām attāluma attiecībās, viņš dzīvoja, strādāja, pelnīja naudu Anglijā, es mācījos, gāju skolā Latvijā, kad sagājām kopā , man bija 19, viņam 27. Redzējāmies reizi pa 2-3 mēnešiem uz kādu nedēļu, es braucu pie viņa , vai viņš pie manis. Vienmēr esmu gribējusi, lai viņš atgriežas Latvijā, viņš saka ka arī grib, bet vienmēr šis jautājums ir atlikts un atlikts..
Tad pabeidzu skolu, pagāja vasara, un nolēmām tā, ka varbūt kopā būs vieglāk sakrāt naudu, ja izdevumus būs jādala uz pusēm, un tā. Tā es nostrādāju UK pus gadu, un ar visu to ka daudz naudas izdevu drēbēs, elektronikās, ēdienā u.c. lietās, ar to visu pāris mēnešos sakrāju virs 1000ls. Tad man bija piedāvājums uz 2 mēnešiem pastrādāt pie vienas latviešu ģimenes otrpus okeānam, un tā kā es dievinu ceļošanu un šī būtu iespēja kā vēl papildus nopelnīt, ar puisi nolēmām, ka viņš paliks UK vēl piepelnīt naudiņu līdz jūlija beigām, kamēr es būšu projām (kur esmu vēl tagad). Ir jau pagājis mēnesis, kā esmu projām,kad atgriezīšos Eiropā nolēmām ka pēc visiem šiem darbiem, esam pelnījuši atpūtu kopā, es plānoju Eiroptripu mums abiem, un tā kā visu plānoju es, tapēc ērtāk ir, ja visu no sākuma maksāju ar savu kredītkarti, un beigās sadalam izdevumus uz pusēm, bet ne par to ir runa... kad sākām par to runāt, es uzzināju cik viņš patiešām ir iekrājis, un es esmu šokā.. 130lati, nevis 13 000, vai vismaz 1300, bet 130 lati, 3 gadus esot Anglijā...
Līdz šim man neinteresēja viņa finanses, tapēc arī nebiju ievērojusi cik viņš ir iekrājis, zināju ka ne pārāk daudz, bet ar tādu summu nerēķinājos.. tad rodas jautājums, ko viņš visu šo laiku ir domājis un darījis, kapēc es pāris mēnešu laikā iekrāju 1000ls tērējoties pa labi un kreisi, bet viņš, vīrietis 3 gadu laikā, īrējot istabu, neballējoties pa klubiem, neēdot ikrus, nedzerot šampanieti un nebraukājot ar Jaguāru, nav sakrājis pilnīgi neko? kur tā nauda paliek?
Un visbūtiskākais, kāda jēga bija 3 gadus dzīvot ārzemēs, vergot fabrikā un dzīvot "attāluma" attiecībās?
Galu galā, ja es taisos ar cilvēku uzsākt kopdzīvi, man ir svarīgi lai viņš varētu nodrošināt ja ne mūs abus, tad vismaz sevi, jo šobrīd man ir 21 (pieaudzis 21 :D), bet viņam 29(jauns 29 :D) , domāju ka viņš šajā vecumā (kautgan vecumu starpību nejūtu) nevarētu atļauties dzīvot man uz kakla, un domāju ka viņš to arī nedarīs, bet es nesaprotu..
Nav nozīmes tam ka viņš varbūt pēdējā mēnesī kautko iekrās, bet nozīme ir tam, ko viņš ir darījis visu šo laiku... jebkurā gadījumā, kautvai 500ls, bet ne jau dēļ tā ir vērts vergot ārzemēs tik ilgu laiku ...
Es nesaprotu ko man domāt?
Vai tas ir tapēc ka viņš nemaz Latvijā atgriesties negrib?
Nav jau tā ka nauda ir noteicošais, bet tā taču par cilvēku daudz ko izsaka... ko nozīmē tas, ka cilvēks nav spējīgs neko iekrāt, bet arī no iztērētā nekāds ieguldījums nav redzams?
Kāda būs kopdzīve, vēlāk ģimene?
17.06.2013 16:37 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Protams, ka var, tikai pašam jābūt ar vēl bagātākiem vecākiem.
18.06.2013 15:55 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Jus tiesam tadi idioti vai tikai izliekaties? Gimenei ir vajadziga nauda! Jauniesi vidusskolnieki un pirma kursa studenti var neskatities uz otras puses maka saturu, tad nauda nav tik svariga, bet pieaugusiem cilvekiem kopdzivei nauda ir vajadziga, par berniem nemaz nerunajot. Nav normali 27-29 gadiem stradat par minimalo algu un dzivot ireta istaba nedomajot par nakotnes perspektivam.
18.06.2013 16:15 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Nav normali 27-29 gadiem stradat par minimalo algu un dzivot ireta istaba nedomajot par nakotnes perspektivam.


Diemžēl daudziem pieaugušiem vīriešiem ir puiku domāšana.
18.06.2013 16:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
žēl, ka tik daudzām no Jums, naudai ir tik svarīga loma attiecībās ... :(
18.06.2013 16:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mis Take, paldies par izvērsto atbildi. Viela pārdomām, es parasti skatos uz dārgākajām lietām, ko varu atļauties, un beigās tā nauda ātri izčab un nekas īsti nav nopirkts :(
18.06.2013 16:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
weee- man arī naudai ir svarīga loma attiecībās, bet šajā gadījumā man nebūtu noteicošais faktors, vai vīrietis ir cilvēks - krājējs vai nav. cilvēkiem visādi gadās. ir arī daudz smagākas problēmas kā nemācēšana krāt naudu. var taču arī savādākā veidā to atrisināt, ja šādi to nevar izdarīt. bet katram jau savs. ja viens uzskata, ka partnerim ir obligāti jābūt krājējam un centīsies nepārtraukti kko iekrāt, bet otrs vnk ļausies dzīvei (es šeit nedomāju uzdzīvei), tad nekas labs jau gala rezultātā tāpat nesanāks.
18.06.2013 16:38 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Sany, man attiecības nauda nav galvenais, es nemāku krāt , es pat kleitai nevaru sakrāt :D :D Mans vīrietis to apzinās un pieņem mani tādu kāda esmu ( viņš krāj un māk to darīt ). Man viņa naudu nevajag... nekad , nekad mums nav bijuši strīdi par naudu, viņa vai nu ir, vai nav un ko tur vairs ?
18.06.2013 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
130 LVL vispār nevar uzskatīt par iekrājumiem, vismaz es neuzskatītu. It sevišķi, ja tas uzkrāts 3 gadu laikā.
Ceļojumā es ar viņu nebrauktu, jo neuzskatu, ka meitenei, kas dzīvo pie vecākiem, jāapmaksā ceļojums 2 personām.

++

Man šķiet,ka kaut kas tur tomēr nav riktīgi. Varbūt tiešām azartspēles, mau*as, kaut kādi veci parādi.. bet tas jājautā vīrietim pašam.
18.06.2013 18:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tiesam jocigi, ka vins neko nav iekrasjis prieks celojuma. jus tak runajat, ka naudina ir jaatliek???

pajauta, kur vins iztereja.
18.06.2013 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 3186
Reģ: 18.12.2012
Ar interesi izlasīju visu tēmu, komentārus un viedokļus.

Piekrītu, ka, pirmkārt, lai arī nauda nav svarīgākais, šajā vecumā vīrietim ir jābūt atbildīgam. Protams, ir pāri, kas visu dzīvi nodzīvo no rokas mutē, jo vienkārši nedomā par rītdienu, bauda dzīvi, brīdi un tamlīdzīgi. Tomēr, ja ir doma dzīvot normālu dzīvi, tad visupirms šī vīrieša 'iekrājumi' tiešām liecina par bezatbildību. Kur ir uzņēmība tikt tālāk par minimālo algu un darīt ar savu dzīvi kaut ko jēdzīgu?

Varbūt autorei tas nav svarīgi, bet man būtu būtiski, ka vīrietis pats par to visu domā, kaut arī nav krājēja tips. Te pat nav par naudu vairs runa, bet par dzīves perspektīvām. Es sagaidītu iniciatīvu no viņa puses braukt uz Latviju, meklēt iespējas. Liekas, ka viņam turpat labi ar to minimālo, viņa īrēto istabu un visticamāk neslikto vecpuiša dzīvi, pietam meitene vēl ceļojumu taisās apmaksāt! Kāpēc gan nesolīt bērnus un kāzas?
18.06.2013 20:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
weee
Iedomajies situaciju, ka autorei mazulis pieteiktos, ka tu saredzi vinu kopdzivi? Ireta istaba? Virietim ir minimala alga, 3,5 gadu laika nav atradis iespeju nopelnit vairak, krat neprot, nekadi nakotnes plani finansialas situacijas uzlabosanai nav, vecim jau 29 gadi. Ko vins autorei iedotu? Spermas donaciju, vairak neko. Par maz ir ar viriesa bagato garigo pasauli, sarmu, humora izjutu un sniegtajiem komplimentiem un pukem, daudz par maz. Istaja dzive primaras ir materialas lietas un tikai tad kad ir maja, komforts un pilns veders var atlauties dzives ekskluzivitati filosofesanu par citam svarigakam lietam dzive ka vulgaro naudu.
18.06.2013 20:31 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Morgan le Fay, katram savas un katram par sevi primāri ir jāparūpējas pašam. Bet tas ir atkarīgs kādu vīrieti vēlies sev blakus, es pati varu par sevi parūpēties materiāli, līdz ar to mani neinteresē vai viņam ir dzīvoklis vai istaba, bet tas nenozīmē, kas es viņu visu mūžu uzturēšu. Arī bērns, manuprāt, primāri ir sievietes lēmums, un sieviete uzņemas lielāku morālu atbildību...
( var taču visādi dzīvē gadīties un nekas nav mūžīgs )
Bet katram ir tiesības veidot attiecības , kā viņš jūtas ērti...
Man tiešām nauda nav galvenais, tā netiek pat pirmajā trijniekā ....
18.06.2013 20:43 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
weee
Arī bērns, manuprāt, primāri ir sievietes lēmums, un sieviete uzņemas lielāku morālu atbildību...


Es visu varu saprast ja ne pienemt, bet sis- wtf?
18.06.2013 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Lai nu kā ar tiem krājēju vai izšķērdētāju tipiem, bet puisis varēja godīgi atzīties - jā, es neko neesmu iekrājis, kā runājām un braukt pie meitenes atpakaļ/domāt ko citu. Citādāk tiešām tāda mānīšana vien sanāk. Varbūt arī nemaz tik ļoti negrib to visu, ko sākumā gribēja.
18.06.2013 21:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Morgan le Fay, es laikam ne tā uzrakstīju vai Tu ne tā saprati :)
Es nepaļaujos uz to , ka man kāds kaut ko iedos vai vēl vairāk ir parādā... Manam vīrietim var būt zelta kalni, ja es zināšu, ka pati ( ja nu kas ) nevarēsu uzturēt bērnu , es viņu neplānošu. Man nepatīk, būt atkarīgai no kāda...
18.06.2013 21:11 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
weee, atbildēšu īsi, te nav nekā filozofējam - nav slikti gribēt blakus normālu vīrieti, kas varēs par ģimene parūpēties arī finansiāli, kas IR svarīgs faktors.
Un te jau iet runa par to, ka dzīvo šķirti, lai pelnītu naudu un beigās neko nenopelna, ir atsķirība.

Manam vīrietim var būt zelta kalni, ja es zināšu, ka pati ( ja nu kas ) nevarēsu uzturēt bērnu , es viņu neplānošu. Man nepatīk, būt atkarīgai no kāda...

Un ja tev jābaidās, vai nesanāk beigās uzturēt savu vīrieti, ne tikai bērnu? Es nedzīvoju, lai vilktu savu vīrieti finansiāli un neuzskatu, ka varu sēdēt mājās un viņam vienam jāpelna. Bet, ja viņš ir vēja grābslis un nevar man dot drošības un stabilitāte izjūtu (kas, manuprāt, ir vīrieša pienākums), tad kam tāds? (Un te neiet runa par mirkļa kritumiem vai dažādām neigaidītām nelaimēm, bet par cilvēka šļaugano attieksmi.)
18.06.2013 22:30 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
weee
in_love jau atbildeja to ko es butu teikusi, es neatkartosos. :)
18.06.2013 23:48 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Nolādētās materiālistes!!
19.06.2013 10:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
weee- es arī nemāku naudu kleitai saklāt :D
21.06.2013 10:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits