Par iztirzāto tēmu - grūtniecība

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Kā jūs jutāties grūtniecības laikā?Jums nebija liela nepatika pret savu ķermeni un pamatīgas garastāvokļa maiņas?Mana draudzene vienreiz stundu stāvēja pie spoguļa un raudāja, ka viņai ir strijas uz vēdera uzradušās un ciskas resnas, jo viņai ļoti ir svarīgi izpatikt vīram. Domāju, ka es grūtniecības laikā bēgšu pie mammas vai māsas, lai vīrs neredz mani tādu un nepiedzīvo manas toksikozes un garastāvokļa maiņas.Plus vēl bailes, ka viņām es vairs nebūšu iekārojama ar savu milzigo vēderu un nesāk skriet pie mīļākajām. Kaut vai arī viņš saka ,ka tā nav ,bet vīrieši jau saka visu kamēr vēl pa īstam to nav piedzīvojuši.Gribētos bērniņu, bet negribas iet cauri tam murgam. Kad mana draudzene gandrīz nomira dzemdības ,škiet,ka nekad mūžā nebūšu mamma.
16.06.2013 01:30 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Marilyn vai ne, piekritu Tev. Un pec grutniecibas un dzemdibam vinja aciis tikai augu, Jo apbrinoja, kaa sievietes to var paveikt.
16.06.2013 12:49 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Laikam esi filmas pārskatījusies, kad sieviete pasaka ahh un bēbis jau uz rokām - tīrs un smaidīgs


meksikanka - neesmu gan filmas paarskatiijusies. Mans viirs piedaliijaas dzemdiibaas ( 21h) un tici man,kaajstarpee neluureeja.
Tieshi no filmaam ir radies priekshtats,ka visa gimene bez maz sievietei starp kaajaam luur,kad beerns naak aaraa.
16.06.2013 12:50 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Vēl es varētu piebilst to,ka pirms man bija jebkāds sakars ar grūtniecību, man likās,ka viss būs savādāk. Paliekot stāvoklī,es sapratu,ka viss ir pavisam savādāk,nekā biju gaidijusi.
Reizēm kaut arī paliek kauns par to ka uzvedos vai par savām kaprīzēm, tāpat nevaru iedomāties,ka šos 9 mēnešus pavadītu atsevišķi no otras pusītes, jo tāpat viņš man ļoti palīdz, pienes pie gultas kaut ko gardu, atver logu,ja man ir slikti, pārnes pāri peļķei,kurai nevaru pārlēkt pāri , atdod ērtāko spilvenu man utt. Man ir liels prieks par to,ka man tas nav jāpiedzīvo vienai. Tāpat mēs katru nedēļu bildējam punci un kopā priecājamies,ka mazais aug. :)
Lai arī ir ļoti grūti, tas tomēr stiprina attiecības un ir pārbaudijums.
16.06.2013 12:53 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Man vīrietis piedalijās dzemdībās , pats pēc savas inicatīvas. Es viņam to nelūdzu un tas nebija norunāts līdz pašam brīdim kad tas notika. Tagad , pat nespēju iedomāties ko tādu bez viņa klātbūtnes ja viss norit bez sarežģijumiem. Ja būtu otrs bērniņš , arī piedalītos
16.06.2013 13:05 |
 
Reitings 33
Reģ: 16.06.2013
Kad es atceros savu grūtniecību, man šermuļi skrien pār kauliem. Svara pieaugums, izplūdušais ķermenis, tūska. Nemaz nerunājot par mežonīgajām dzemdību sāpēm. Grūtniecības laikā vīrs mani apsaukāja par "pončiku", vienmēr dusmojās un lamāja mani, ka netieku viņam līdzi skrienot pa veikalu "ko velkos kā gliemezis, ja nevaru paiet - vajadzēja palikt mājās". Ar kārām acīm pavadīja katru slaido sievieti, jo arī es pirms paliku stāvoklī strādāju par modeli. Tusējās ar draugiem bez manis caurām naktīm. Naktīs viņam sāka zvanīt sievietes. Kad piedzima bērns un 6 nedēļas ārste ieteica atturēties no seksa, vīrs piereģistrējās vairākos iepazīšanās portālos un atrada sev vairākas mīļākās - jaunas, skaistas, nedzemdējušas... Es izšķīros no viņa. Tāda lūk ir mana pieredze.
16.06.2013 13:12 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
memodel, nu sūdīgi ,ka nemācēji sevi savākt un sakopt grūtniecības laikā, lai justos un izskatītos labi. Vīrietis arī tev kaut kāds.. ne tāds..
16.06.2013 13:15 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
memodel, nebija īstais vīrietis.
16.06.2013 13:15 |
 
Reitings 33
Reģ: 16.06.2013
nu sūdīgi ,ka nemācēji sevi savākt un sakopt grūtniecības laikā


Tu maldies, es esmu perfekcioniste - ļoti kopta, strādāju par modeli kā jau teicu. Grūtniecības laikā smērējos ar eļļām, nekādu striju man nav. Ko nozīmē ar "sevi savākt" - Tu domā, ka augošo vēderu un pieaugošo svaru ir iespējams kontrolēt???
16.06.2013 13:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 16.06.2013
memodel, nebija īstais vīrietis.


Piekrītu.
16.06.2013 13:19 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Marilyn starpcitu uzreiz pēc bērna piedzimšanas nemaz nedrīkst sākt tievēt,lai iestīvētos kādā kleitā,jo mammai pazūd piens tad. Tauciņš pēc grūtniecības ir tikai normāla parādība.
16.06.2013 13:21 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Fui, kads nejaucenis!!!!! :@
16.06.2013 13:24 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nazi, es taču zinu. Nejau par to es runāju, bet par to,ka ir skaistas un sakoptas grūtnieces, kuras izstaro tādu patīkami mīlestību ar savu laimi, līdz ar to arī citi jūtās labi tādu grūtnieču klātbūtnē. Vajag pašai justies laimīgai, tad arī vīrietis blakus būs laimīgs.
Ar visu tauciņu var būt sieviete skaista, to jau visi saprot,ka grūtniecība iedos tauciņu, jebkurā gadijumā.
16.06.2013 13:28 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Es, par laimi, šo periodu visai labi pārdzīvoju. Strijas man neveidojās, ja bija, tad varbūt pavisam sīciņas. Vienīgais, par ko man bija besis, ka ieeju lupatu veikalā, bet uz manām lielajām miesām nekas neizskatījās pietiekami labi, vot, tad gan es sajutos kā baļļa :(
Starp citu, mans vīrietis bija man līdz uz dzemdībām, kā arī visu dienu pirms pašām dzemdībām, kad vaidēju sāpēs, viņš mani nepameta. Visu laiku cītīgi sēdēja palātā, un palīdzēja, ja bija kas nepieciešams. Pašas dzemdības arī bija trakas. Kliedzu pilnā balsī, un spiežot biju sarkana kā tomāts, tomēr mīļums mani atbalstīja, sakot, ka vēl tikai nedaudz... Mani tas tā uzmundrināja! Esmu no tām, kam emocionāls atbalsts ļoooti daudz nozīmē. Tā kā domāju, viss atkarīgs no vīrieša. Ne jau visi ieraugot asinis noģībst un piedaloties dzemdībās vairs pēc tam savu sievieti neiekāro ;)
16.06.2013 13:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Marilyn šajā situācijā man vairāk šķiet,ka vīrietis sāka rīkoties cūcīgi nevis meitene sevi nolaida. Protams,gan jau kādu laiku bija grūti saņemties un izskatīties satriecoši,ja blakus ir vecis,kurš tā rīkojas,bet domāju,ka vīrietis vienkārši nespēja tikt galā ar jauno uzdevumu.
16.06.2013 13:31 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Neuzskatu, ka vira nebūšana klāt dzemdibu procesā, ir izlaišana. Nedomāju, ka patiešām VISS ir jāredz.


++++++

Ja kādreiz dzīvē izlemšu kļūt par māti, tad vīrietis dzemdībās nepiedalīsies. Es neuzskatu, ka tā ir kaut kāda norobežošana un viņa izslēgšana. Es uzskatu, ka viņam nav mani tādu jāredz un punkts. Man būtu svarīgi, lai viņš ir slimnīcā un sagaida mani pēc, bet pašā procesā - es un mediķi. Nedomāju, ka viņš mani kā māti un mūsu bērnu mazāk novērtēs, ja nebūs redzējis dzemdības.
16.06.2013 13:34 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Piedodiet,meitenes,bet nedzemdeejusi sieviete shajaa diskusijaa iisti objektiivu viedokli nevar nemaz pateikt,jo vinjai NAV shiis pieredzes. Shoreiz tomeer hsii teema buutu jaaturpina starp taam,kas ir dzemdejushas,kuru viiri ir bijushi klaat,kuru nee!
Tas pats ir par jebkuru teemu- kaut vai,vai man braukt prom straadaat UK vai nee, taas,kas ir brauksuhas,zinaas,ko ieeikt,ko juutas zaudeejushas vai ieguvushas,nevis tuksha runaashana,ja es buutu tavaa vietaa,dariit shaadi va citaadi...

Un ,ticiet man,daudzaam no jums domas vel daudzos jautajumos mainiisies,kad liidz konkreetajai situaacijai nonaaksiet.
16.06.2013 13:41 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Piedodiet,meitenes,bet nedzemdeejusi sieviete shajaa diskusijaa iisti objektiivu viedokli nevar nemaz pateikt,jo vinjai NAV shiis pieredzes.


Ļoti piekrītu! Otra puse dzemdībās, starp citu, ļoti palīdz! Te jau meitene minēja, ka dzemdību laikā vecmāti neklausījās, bet dzirdēja visu, ko saka vīrs. Vīrs palīdz pārdzīvot kontrakcijas, padod ūdens pudeli, masē muguru, atbalsta, uzmundrina un, jā, pat elpo kopā ar tevi.

Neviens normāls vīrietis starp kājām nelīdīs un tiešām mazāk vajag filmas skatīties. Asinis dzemdībās ir tikai pašās beigās, kad mazais ir piedzimis. Protams, ja ir plīsumi un iegriezumi, tad ir savādāk. Ja tik ļoti bail no nesmukumiem, dzemdības ūdenī, starp citu, ir ļoti sterilas, bez baisiem skatiem un visbiežāk arī bez plīsumiem.

Piekrītu Tillei, ka, nonākot šajā situācijā, skats uz daudzām lietām pilnībā mainās. Tagad par to diskutēt vai vadīties no draudzeņu, forumā salasītas pieredzes utt. ir pilnīgi bezjēdzīgi.
16.06.2013 13:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ar sadu domasanu tev vel gadus 10 nevajadzetu bernus.
16.06.2013 13:49 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
tille, moloko , bet šeit jau autore prasija ne tikai par dzemdībām, bet par grūtniecību kā tādu,bet jūs sakat,ka nedzemdējušās nevar spriest par grūtniecību!? :)
Kā jūs jutāties grūtniecības laikā?Jums nebija liela nepatika pret savu ķermeni un pamatīgas garastāvokļa maiņas?
16.06.2013 13:53 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Marilyn, protams, ka nedzemdējusi sieviete var droši diskutēt par grūtniecības norisi! Mans komentārs ir attiecināms uz vīrieša piedalīšanos dzemdībās, jo diskusija pašlaik ir vairāk par šo jautājumu.
16.06.2013 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits